forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Arkham asylum

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 06/11/2021 : 17:27:51
Eto, i Punisher je otišao u zaborav.


Podsetnik, pravila foruma su ovde:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164




Kako god, za one koji se ogluše na gorenavedena pravila sledi:

1. kazna - 48h
2. kazna - 7 dana
3. kazna - 14 dana
4. kazna - 30 dana
5. kazna - 30 dana
6. i svaka sledeća kazna - tri meseca
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
alexts Posted - 28/03/2024 : 17:22:29
Neće, zna se ko je ko.
Tonto Posted - 28/03/2024 : 17:20:19
quote:
Originally posted by alexts

Ako čovek kaže ovo:

quote:
Originally posted by BeaGea

Samo, Tonto u ovakvom društvu nemaš kaj kome objasniti.




Kad čovek kaže da se ovakvom društvu ne može objašnjavati, implicira da je društvo isuviše glupo da razume i da njemu, očigledno, takvo društvo ne odgovara.

Postavlja se pitanje, šta će onda u tom društvu, ako mu nije po volji? Konstruktivnoj raspravi ionako ne doprinosi.


Ajde makni ovaj citat, ispast ce da smo na istoj valnoj duljini ja i beagea.
Tonka24 Posted - 28/03/2024 : 17:01:21
alexts Posted - 28/03/2024 : 17:00:20
Pet godina deluje OK.
Tonka24 Posted - 28/03/2024 : 16:59:36
Jedno je uvreda, a drugo je spominanje majke,zene,djece...ne moze gore od toga.
Uglavnom, ne bi uopce trebali komentirati ovo i na taj nacin njima davati na vaznosti. Izbaciti na maksimalnu kaznu i gotovo.
alexts Posted - 28/03/2024 : 16:59:04
Ako čovek kaže ovo:

quote:
Originally posted by BeaGea

Samo, Tonto u ovakvom društvu nemaš kaj kome objasniti.




Kad čovek kaže da se ovakvom društvu ne može objašnjavati, implicira da je društvo isuviše glupo da razume i da njemu, očigledno, takvo društvo ne odgovara.

Postavlja se pitanje, šta će onda u tom društvu, ako mu nije po volji? Konstruktivnoj raspravi ionako ne doprinosi.
manhunter Posted - 28/03/2024 : 16:41:52
A nema trajnog bana, barem što se tiče uvreda koje su upućene meni.
manhunter Posted - 28/03/2024 : 16:41:14
quote:
Originally posted by ReemCP

Nije mi jasno kako se netko nađe uvrijeđen i shvati stvari osobno




Niti se vređam, niti uzimam ovako nešto lično. Do skora nisam nikoga izbacio zato što me je vređao. Ne dotiče me se, a ima ljudi kojima treba negde da izbace frustracije. Ali mi je dosadilo da nekima dajem zadovoljstvo samo tako. Zašto bih?
sawitch Posted - 28/03/2024 : 15:55:32
Ma kakav trajni ban. Ove stvari ostaju uvek na nasem obrazu. Imao sam ih i ja pre 15 godina koliko hoces. Ali te etikete te teraju da napredujes i da se menjas na bolje.

Ovo pominjanje majke, porodice, dece je kod mene i dan danas za krivljenje ledja ali svako nosi svoju sramotu.
Tonka24 Posted - 28/03/2024 : 15:45:41
Kakva uvreda, bas razina čovjeka s primitivnog i brdovitog Balkana.
I njega se nije odmah izbacilo zauvijek?!
Pustiti ga kad istekne kazna i dati mu rok od tri dana da se ispriča, ako ne nepravi to - trajni ban, bez ikakve rasprave.
Jos jedan dokaz da trebaju temeljite promjene na ovom forumu.


Kao i ovaj clan Bea Gea, gospodine ban na tri mjeseca, pa se pojavi za tri mjeseca i ponovi, pa ponovo, pa ćemo vidjet do kada će.
Kakve rasprave i upozorenja.


Ja prvi mislim da Manhunter ima dosta rupa u svom moderiranju, hajde sada olakotna okolnost jer je sam, ali ovakve ljude treba strogo kažnjavati, frustracije neka liječe negdje drugdje.
alexts Posted - 28/03/2024 : 11:41:47
Kao neko ko očigledno ne razlikuje "attention whore", od običnog "whore", verovatno i ne znajući da se reč odnosi na nekog ko stalnim prozivkama i provokacijama (u njegovom slučaju) skreće pažnju na sebe (iako je pisao i na engleskom, da se pokaže važnim, praveći pravopisne greške) i kao neko ko je "zaostao na Boneliju" shvatio kao smrtnu uvredu, kao "mentalno zaostao" - mislim da se radi o osobi, koja je gluplja od BeaGee.

Možda grešim.
ReemCP Posted - 28/03/2024 : 10:46:56
Nije mi jasno kako se netko nađe uvrijeđen i shvati stvari osobno, kako je Patrick Swayze znao reći u Road Houseu, uvrede su samo

RAKOSI4 Posted - 28/03/2024 : 10:35:26
Dvojica izbačenih su školski primjer izostanka kućnog odgoja

Sigurno su često izbivali i s nastave,koristeći razna nedozvoljena sredstva koja nažalost ostavljaju posljedice šteta,šteta.......
paro Posted - 28/03/2024 : 00:14:23
Jbte, onakve uvrede, pa to je stvarno prestrašno.
sawitch Posted - 27/03/2024 : 12:28:22
Ne znam sta zavrsavamo, ali kako god. To sto ti objasnjavas nije aksiom vec tvoje misljenje sa kojim ja mogu da se slazem ili ne. A za Manhuntera gresis debelo. Daleko je on od gnjide. Ali "Previše si tvrdoglav da bi nekaj novog navčil."
manhunter Posted - 27/03/2024 : 12:27:15
Do sada nisam izbacivao za uvrede upućene meni, ali i sa tom praksom je gotovo.
BeaGea Posted - 27/03/2024 : 12:21:57
quote:
Originally posted by manhunter

Valjda je to zaključio zato što sam mu nebrojeno puta progledao kroz prste.



Evo ti ogledan primjer kako je lako zaključiti neke stvari...jel znaš koliko je sati kad se netko stalno prikazuje kao netko tko ti pomaže i gleda kroz prste!


a sad smo sawitchu završili...

A za pomoć manhuntera sam samo sretan da mi ne pomaže u stvarnom životu, gnjida bi me utopila u žlici vode.

manhunter Posted - 27/03/2024 : 12:11:48
Valjda je to zaključio zato što sam mu nebrojeno puta progledao kroz prste. A valjda zbog toga imam nešto protiv njega.

Ja ni ovog kimbu ne doživljavam kao nekog "pravog" člana, a kamoli da imam neku netrpeljivost prema njemu. Tek u zadnje vreme sam primetio da me stalno nešto proziva, pa mi se čini da je to dosadin treći nick, ili je nick nekog drugog starijeg člana koji hoće da se sveti iz nekog razloga. Kako god, nema više upozorenja. Nije "i posle mladje mladjo", nego nemam volje da se ganjam po forumu sa svakim ko nema pametnija posla nego da ovde prazni svoje frustracije.
BeaGea Posted - 27/03/2024 : 12:07:49
quote:
Originally posted by sawitch

Kako dodjes do takvog zakljucka?



Logikom i praćenjem....pod logiku mislim na valjane zakone logike tj. suprotno tvojim sposobnostima zaključivanja.

Objašnjavanja ionako nemaju smisla, obnjašaval sam ti stoput i nikad nikaj od toga. Previše si tvrdoglav da bi nekaj novog navčil.
sawitch Posted - 27/03/2024 : 11:53:31
Kako dodjes do takvog zakljucka?
BeaGea Posted - 27/03/2024 : 10:10:20
...i poslije mladje mladjo.

Na žalost politika izbacivanja po osobnoj netrpeljivost se nastavlja. Jadni mali isfrustrirani umovi jednostavno ne mogu protiv svoje prirode. To ima je u krvi (:

sawitch Posted - 27/03/2024 : 08:34:53
Kakva reakcija! Strasno
Poli Posted - 27/03/2024 : 08:29:50

Valjda kimba ... na AF topicu.

sawitch Posted - 27/03/2024 : 08:03:03
Ko?
alexts Posted - 26/03/2024 : 23:22:26
Glup, prost, bezobrazan i pokvaren.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000