forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prijedlozi za nagradnu igru!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 02/09/2003 : 22:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Meni su moje pare prirasle k srcu pa se teško odvajam od njih i uvek konsultujem svoj novcanik kad su takve stvari u pitanju, svakojaki izgovor cu izmisliti samo da jih nedam.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/09/2003 : 02:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 03/09/2003 : 07:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by miha

Meni su moje pare prirasle k srcu pa se teško odvajam od njih i uvek konsultujem svoj novcanik kad su takve stvari u pitanju, svakojaki izgovor cu izmisliti samo da jih nedam.

znamo mi da su Slovenci skrti. Vec ste poceli da se ponasate kao gradjani EU!Austrijanac ti ne bi dao dinara da umires.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/09/2003 : 14:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by SejoSexon:
_______________________
znamo mi da su Slovenci skrti. Vec ste poceli da se ponasate kao gradjani EU!Austrijanac ti ne bi dao dinara da umires.
_______________________

Nisam znao da su Austrijanci bas takvi.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5943 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/09/2003 : 15:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ili je u staff roomu i dogovara sa staffovcima koliko ce pizza pojesti kad im stignu sve pare od nas
To je vec dogovoreno, sad se planira sto cemo s ostatkom. ;)

-|VJ|-
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/09/2003 : 16:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by VJ:
____________________
To je vec dogovoreno, sad se planira sto cemo s ostatkom. ;)
____________________

Zar ce nesto ostati?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 19:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by miha

Meni su moje pare prirasle k srcu pa se teško odvajam od njih i uvek konsultujem svoj novcanik kad su takve stvari u pitanju, svakojaki izgovor cu izmisliti samo da jih nedam.



miha legenda



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 19:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sta je ovo stalo ovde,gdje su drugi clanovi foruma .
Da je neko napisao P**ka vec bi doslo do 10.stranice,kad se radi o necem pametnom,svi zaboravili pisat.


1833
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 19:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC

markose,ne daj da te zajebu!!
prvo ce da daju neku sicu,a onda ce da kazu "kad samo platili ocemo i mi u staf",onda ce da udju u staf,a onda ce da kazu "pa ovo je i moj sajt kad ga placam"...i tako mic po mic,i tebe ce da izbace sa sajta,a sajt ce da pretvore u deonicarsko drustvo "SOZ"(sve o zagoru) i ima da zabrane sve ostale edicije i junake...ccc,nemoj da si naivan ;-))


upravu je ovaj Srbin

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 03/09/2003 : 20:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Sta je ovo stalo ovde,gdje su drugi clanovi foruma .
Da je neko napisao P**ka vec bi doslo do 10.stranice,kad se radi o necem pametnom,svi zaboravili pisat.


1833







Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 20:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
I ja bi se smijao da mi je neko poslao 210 € danas
Nemoj sada reci da nemas love za nagradnu igru


1833
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 20:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
oni koji najviše oglasa postavljaju u burzi bi trebali dati najviše love
onda oni koji imaju najviše postova, i treba se uzet u obzir razvijenost zemalja forumaša kao i brzina pristupa internetu....ima još cimbenika ;-)



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 03/09/2003 : 21:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC

markose,ne daj da te zajebu!!
prvo ce da daju neku sicu,a onda ce da kazu "kad samo platili ocemo i mi u staf",onda ce da udju u staf,a onda ce da kazu "pa ovo je i moj sajt kad ga placam"...i tako mic po mic,i tebe ce da izbace sa sajta,a sajt ce da pretvore u deonicarsko drustvo "SOZ"(sve o zagoru) i ima da zabrane sve ostale edicije i junake...ccc,nemoj da si naivan ;-))

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..

grjesis

MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 22:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by miha

Meni su moje pare prirasle k srcu pa se teško odvajam od njih i uvek konsultujem svoj novcanik kad su takve stvari u pitanju, svakojaki izgovor cu izmisliti samo da jih nedam.

znamo mi da su Slovenci skrti. Vec ste poceli da se ponasate kao gradjani EU!Austrijanac ti ne bi dao dinara da umires.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Ma jebes dinare, ako daju eure neka dinare slobodno zadrze...
Go to Top of Page

Ado
Average Member

Denmark
582 Posts

Member since 15/05/2002

Posted - 03/09/2003 : 22:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ado a Private Message
Ja sam naravno za. Talijanski orginali bi bili dobra nagrada.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 22:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Eto imam i ja jedan prijedlog...
Staff members i moderatori trebaju dati dobrovoljne novcane priloge
ali bi ih trebalo iskljuciti iz nagradne igre zbog moguceg laziranja...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/09/2003 : 22:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Evo za sada adresa:

Marko Šunjic
Trnsko 10b
10 000 Zagreb
Hrvatska


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Eh Marko ti vjerujes u ove price o novcu?
Ma to su ti oni samo izmamili adresu da bi znali gdje da dodju u pljacku stripova...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/09/2003 : 22:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nisam pratio ovaj topic u zadnje vreme... dp, kako hoces, pretpostvljam da cu poslati lovu postu u narednih nekoliko nedelja (cekam da mi ode jedan "gost" iz stana - ko razume, shvatice...), pa ako hoces, mozemo i zajedno. Svejedno.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 03/09/2003 : 23:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
mislim da niko nema pravo tražiti ništa za novac koji pošalje, ko želi poslati neka pošalje i neka kasnije ne broji

ja mislim da je stranica super i drago mi je da mogu malo pomoc- tako bi tribali misliti i ostali clanovi



ma nece niko otici u bankrot za 20-30kn


dado -triba napraviti neki nacin izvlacenja koji je nemoguce lažirati, tribaju svi da sudjeluju koji su poslali novac- jednakost za sve :)- pa i za vas plave i crvene :))



Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

Profa
Average Member

Croatia
933 Posts

Member since 08/03/2003

Posted - 04/09/2003 : 00:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Profa a Private Message
Sasvim je u redu da se posalje odredjena svotica(barem 5 eura) za site bez kojeg vecina ljudi koji ga posjecuju ne moze. 4-5 dana sam bio bez kompa zbog viruscine(jbm l m sv p spsk!), pa mi je grozno bilo. A da ne spominjem mjesec i pol na moru. Vjerujem da se mi u Zg mozemo dogovoriti s Markom da se nadjemo, a ne da saljemo lovu postom.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 04/09/2003 : 00:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Nisam pratio ovaj topic u zadnje vreme... dp, kako hoces, pretpostvljam da cu poslati lovu postu u narednih nekoliko nedelja (cekam da mi ode jedan "gost" iz stana - ko razume, shvatice...), pa ako hoces, mozemo i zajedno. Svejedno.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."


Zar ti i postu proverava?! ;-))

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/09/2003 : 03:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by zeljko:
____________________
oni koji najviše oglasa postavljaju u burzi bi trebali dati najviše love
onda oni koji imaju najviše postova, i treba se uzet u obzir razvijenost zemalja forumaša kao i brzina pristupa internetu....ima još cimbenika ;-)
____________________

Pa oni koji imaju najvise postova su najvise i vremena proveli na sajtu, sto znaci da su na to i najvise para potrosili (ovde ti nije flat rate, vec "plati pa klati"), pa treba ostali njima da daju pare, a ne oni da plate, pa jos i vise


quote by Djole:
____________________
Nisam pratio ovaj topic u zadnje vreme... dp, kako hoces, pretpostvljam da cu poslati lovu postu u narednih nekoliko nedelja (cekam da mi ode jedan "gost" iz stana - ko razume, shvatice...), pa ako hoces, mozemo i zajedno. Svejedno
____________________

ok
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 04/09/2003 : 11:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by Profa

Vjerujem da se mi u Zg mozemo dogovoriti s Markom da se nadjemo, a ne da saljemo lovu postom.



I second that.

_____________________
Cogito cogito ergo cogito sum. - Ambrose Bierce
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/09/2003 : 14:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nema problema. Ionako nisam upoznao Witchbladea. Shame on me:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 04/09/2003 : 14:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Pokaj se zbog svojih grijeha, sinko!!! Nikad nije kasno ...

_____________________
Cogito cogito ergo cogito sum. - Ambrose Bierce
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000