forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prijedlozi za nagradnu igru!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/09/2003 : 16:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Rekao sam ja lepo da ce se taj novac pojesti i popiti u veselju... Posto ce to biti povod za jos jedan strip sastanak, onda jos malo fali da i mi iz Srbije odlucimo da ga licno donesemo Markosu, pa kad krenemo Dekarinim stopama, sumnjam da ce na kraju terevenke nesto ostati za Markosa i sa sajt
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/09/2003 : 16:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
:-)))))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15478 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/09/2003 : 22:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ajde javi di i kak da doniramo da to ne natežemo ko špek i luk
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/09/2003 : 00:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Imas adresu na prethodnoj stranici...
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/09/2003 : 01:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Posto markos placa 200€ godisnje za prostor za ovaj site&forum
mislim da je vrijeme da mu i mi malo pomognemo!


Ja sam kontao da napravimo neku vrstu tombole.Svako posalje na markosovu adresu po 5 euro,dobije jedan broj (od 1 do 500 recimo), na kraju slijedi izvlacenje i pobjednik dobije neki komplet (od ludensa ili SD ili neki it. i sl.)Pobjednik ce vjerovatno dobiti komplet Zagor Extra(znajuci markosa to ce biti glanceri ;-)) ) ali vidjecemo jos mozda bude i nesto drugo ;-))!

Sad ja kontam ako se 100 ljudi javi to je 500 euro (minus otprilike 100 euro za stripove i postu=400 euro) i miran je za 2 godine.

Da cujemo vase prijedloge...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


ja i Zeki smo sigurni da necemo nisa dobit radi xxxxx razloga pa zato necemo ni ucestvovat

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/09/2003 : 01:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by miha

Meni su moje pare prirasle k srcu pa se teško odvajam od njih i uvek konsultujem svoj novcanik kad su takve stvari u pitanju, svakojaki izgovor cu izmisliti samo da jih nedam.

Miha brate da ja i ti nemamo istog oca ili mater ???? i ja volim pare ko majmun bananu

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/09/2003 : 01:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by miha

Meni su moje pare prirasle k srcu pa se teško odvajam od njih i uvek konsultujem svoj novcanik kad su takve stvari u pitanju, svakojaki izgovor cu izmisliti samo da jih nedam.



miha legenda



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!

evo nam Miha jos jednog buraza koji je u nasem klubu

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 05/09/2003 : 01:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Pa legendo meni su isto legenda Porter i legenda Mefisto dali sjajni ideju. Kad ja vec silom slucaja ucestvujem u nagradnoj igri hoceš da ti uplatim 5$, dode mi na isto (ekonomija ba) a uštedimo na pošti mnogo, možda cak zaradimo na pošti, ko zna? Dakle?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/09/2003 : 01:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Sani, od tebe nismo nista bolje ni ocekivali...
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/09/2003 : 01:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by miha

Pa legendo meni su isto legenda Porter i legenda Mefisto dali sjajni ideju. Kad ja vec silom slucaja ucestvujem u nagradnoj igri hoceš da ti uplatim 5$, dode mi na isto (ekonomija ba) a uštedimo na pošti mnogo, možda cak zaradimo na pošti, ko zna? Dakle?

jooooojjjjjjj Miha nislucajno, hvala tebi ali ja stvarno necu, cuvaj ti svoje pare. Nema tebe ko tjerat, markos je napiso da imas izbor, a sada sto ce tebe neki krivo gledat i govorit ti da si skrtarica nema veza. Ja saljem mojoj rodbini pare koja nema sta jest a za ovakve stvari nikad. Po svim stvarima sto su se desile na forumu ja sam najzadnji koji bi trebo poslat pare za ovaj sajt.Onima kojima ovaj sajt prestavlja nesto vazno neka salju pare, meni ovaj sajt je kao neki drugi sajt, volim stripove ali ne kao vi

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/09/2003 : 01:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Sani, od tebe nismo nista bolje ni ocekivali...

pa znas i sam zasto ...

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 05/09/2003 : 02:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
quote:
Originally posted by Turbo

quote:
Originally posted by miha

Pa legendo meni su isto legenda Porter i legenda Mefisto dali sjajni ideju. Kad ja vec silom slucaja ucestvujem u nagradnoj igri hoceš da ti uplatim 5$, dode mi na isto (ekonomija ba) a uštedimo na pošti mnogo, možda cak zaradimo na pošti, ko zna? Dakle?

jooooojjjjjjj Miha nislucajno, hvala tebi ali ja stvarno necu, cuvaj ti svoje pare. Nema tebe ko tjerat, markos je napiso da imas izbor, a sada sto ce tebe neki krivo gledat i govorit ti da si skrtarica nema veza. Ja saljem mojoj rodbini pare koja nema sta jest a za ovakve stvari nikad. Po svim stvarima sto su se desile na forumu ja sam najzadnji koji bi trebo poslat pare za ovaj sajt.Onima kojima ovaj sajt prestavlja nesto vazno neka salju pare, meni ovaj sajt je kao neki drugi sajt, volim stripove ali ne kao vi

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)


Ok legendo poslušacu ovaj put tvoj savjet.
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 05/09/2003 : 02:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Hvala ti ko da si mi strip poklonio.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/09/2003 : 11:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Hoce biti vise ta lova ljudi, staffovci su gladni i zedni:-))))

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/09/2003 : 11:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
quote:
Originally posted by Turbo

quote:
Originally posted by miha

Pa legendo meni su isto legenda Porter i legenda Mefisto dali sjajni ideju. Kad ja vec silom slucaja ucestvujem u nagradnoj igri hoceš da ti uplatim 5$, dode mi na isto (ekonomija ba) a uštedimo na pošti mnogo, možda cak zaradimo na pošti, ko zna? Dakle?

jooooojjjjjjj Miha nislucajno, hvala tebi ali ja stvarno necu, cuvaj ti svoje pare. Nema tebe ko tjerat, markos je napiso da imas izbor, a sada sto ce tebe neki krivo gledat i govorit ti da si skrtarica nema veza. Ja saljem mojoj rodbini pare koja nema sta jest a za ovakve stvari nikad. Po svim stvarima sto su se desile na forumu ja sam najzadnji koji bi trebo poslat pare za ovaj sajt.Onima kojima ovaj sajt prestavlja nesto vazno neka salju pare, meni ovaj sajt je kao neki drugi sajt, volim stripove ali ne kao vi

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)


saljes rodbini koja je gladna i zedna a za ove stvari nikad? a jesi popusio i popio neki dan 100 eura? i pored gladne rodbine?
srami se, o tebi se najvise pricalo, i ti si najvise svima ovde vremena uzeo, ali, kao sto kazu, to je stvar izbora...


Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/09/2003 : 11:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Hoce biti vise ta lova ljudi, staffovci su gladni i zedni:-))))

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"


rospije

Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/09/2003 : 11:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Hoce biti vise ta lova ljudi, staffovci su gladni i zedni:-))))

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"



Stvarno si ljude motivirao da doniraju nesto, nema sta. Da ja ovako nesto procitam poslao bi ti znas sto....:-))))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/09/2003 : 11:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Jest vala, mene je motivirao da posaljem 0,0000 € ;-))!
Bravo Devile ;-)!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 05/09/2003 : 11:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Stvarno si ljude motivirao da doniraju nesto, nema sta. Da ja ovako nesto procitam poslao bi ti znas sto....:-))))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Kitu u lepinji, kako veli nas narod ...

_____________________
Cogito cogito ergo cogito sum. - Ambrose Bierce
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/09/2003 : 12:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

quote:
Originally posted by Turbo

quote:
Originally posted by miha

Pa legendo meni su isto legenda Porter i legenda Mefisto dali sjajni ideju. Kad ja vec silom slucaja ucestvujem u nagradnoj igri hoceš da ti uplatim 5$, dode mi na isto (ekonomija ba) a uštedimo na pošti mnogo, možda cak zaradimo na pošti, ko zna? Dakle?

jooooojjjjjjj Miha nislucajno, hvala tebi ali ja stvarno necu, cuvaj ti svoje pare. Nema tebe ko tjerat, markos je napiso da imas izbor, a sada sto ce tebe neki krivo gledat i govorit ti da si skrtarica nema veza. Ja saljem mojoj rodbini pare koja nema sta jest a za ovakve stvari nikad. Po svim stvarima sto su se desile na forumu ja sam najzadnji koji bi trebo poslat pare za ovaj sajt.Onima kojima ovaj sajt prestavlja nesto vazno neka salju pare, meni ovaj sajt je kao neki drugi sajt, volim stripove ali ne kao vi

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)


saljes rodbini koja je gladna i zedna a za ove stvari nikad? a jesi popusio i popio neki dan 100 eura? i pored gladne rodbine?
srami se, o tebi se najvise pricalo, i ti si najvise svima ovde vremena uzeo, ali, kao sto kazu, to je stvar izbora...


Some motherfuckers are always trying to ski up hill.

Prvo Bogi ono nije bilo 100 eura nego 100 kanadskih dolara koji vrjede oko 70 eura. Nisam sve potrosio jer ja nikada ne placam punu cijenu nekog proizvoda. Potrosio sam oko 35 kanadskih dollara za cijelu robu.

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/09/2003 : 15:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
to nije bila poenta moje price, ali nije ni bitno. tebi se ne moze ni objasniti

Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/09/2003 : 15:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Hoce biti vise ta lova ljudi, staffovci su gladni i zedni:-))))

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"



Stvarno si ljude motivirao da doniraju nesto, nema sta. Da ja ovako nesto procitam poslao bi ti znas sto....:-))))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


evo ja sam spremio prazan koverat. saljem veceras

Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/09/2003 : 18:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Darkwood Devil:
_________________________
Hoce biti vise ta lova ljudi, staffovci su gladni i zedni:-))))
_________________________

Pa poslali smo. Sta, zar niste dobili? Otkud to? Bas cudno. A eto, bas neki dan smo to spakovali za vas. Kradu na postama? Eto, kakav je danas svet...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/09/2003 : 18:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ja bas citam postove od Darkwooda D i seinfelda i kontam da se izbrisu sa foruma,barem dok nagradna igra traje,dok nisu uprskali cijelu stvar,jos ako neko od njih dvojice ima tezak enterokolitis,onda stvarno postoji opasnost od prskanja topica.


1833
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/09/2003 : 20:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote by Darkwood Devil:
_________________________
Hoce biti vise ta lova ljudi, staffovci su gladni i zedni:-))))
_________________________

Pa poslali smo. Sta, zar niste dobili? Otkud to? Bas cudno. A eto, bas neki dan smo to spakovali za vas. Kradu na postama? Eto, kakav je danas svet...





Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000