forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prijedlozi za nagradnu igru!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 05/09/2003 : 21:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message
Proba; proba...
Isprika na smetnji, ali nešto mi s PCijem nije kako treba pa testiram...
Inace, pozdrav
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 05/09/2003 : 21:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message
Proba; proba...
Isprika na smetnji, ali nešto mi s PCijem nije kako treba pa testiram...
Inace, pozdrav
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 05/09/2003 : 23:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by Dule
Inace, pozdrav


di si dule kuco stara
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/09/2003 : 02:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Jesi li ti cuo za test room na ovom forumu?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 06/09/2003 : 02:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ovako
prvo nisam vidio ovaj topic
onda sam vidio ispisanih 3 stranice
pa sam saceko da se brojka fino zaokruzi na 5 ;))))))
Witchblade: kaze se chuna u po samuna :))))))))
Ostali: sjecate se prije jedno godinicu, mozd malo vise, nudili smo svi redom donacije (ovi 'mladji' clanovi nisu tu bili, ali da znate). Odgovor je bio: ne, to meni/nama ne treba, ovaj smo site napravili iz svog uzitka i ne zelimo da ga 'prodajemo' nekakvim donatorima (tj. nama).
sada se dosta promjenilo: amerika osvojila Irak, Europska unija stavila sloveniju na na listu 'drzava na ulasku', u Bosni opet dosle nacionalisticke stranke na vlast i reprezentacija BiH u sjedcoj odbojci je opet osvojila Evropsko prvenstvo u istom sportu :)
ah da, i MARKO JE IPAK PRIHVATIO DONACIJE!!!
sve sam ocekivao nakon prve stranice, kad nije bilo odgovora tu, da ce se Marko javiti i reci nema govora, to nikad necu uraditi. kad ono: HOCE!!! i to on preimenuje nagradnu igru te joj dodaje donatorski nivo!!!
drago mi je sto je Seinfeld predlozio ovo, i drago mi je zbog sitea sto ce lakse da djeluje!
ako budem imao para, poslacu, ali kako stvari stoje, moja donacija ce morati da saceka.
svima pozdrav.

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/09/2003 : 09:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Razlog je sto je onda bila drugacija klima na sajtu i sto sam onda imao veliki budzet na raspolaganju i drugacije zivotne prilike, ako vec hoces da se pravdavam. Da se razumijemo, ni sada me 200 Eura nece spasiti, ali ce mi olaksati stvari, prije godinu dana 200 Eura mi je bio sitnis.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 06/09/2003 : 12:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
eh
sve je to org kriminal
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/09/2003 : 12:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

prije godinu dana 200 Eura mi je bio sitnis.



šta se desilo ... stan...auto...žena...nedaj Bože bolest...

evo obecavam 5 eura ali malo kasnije...

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/09/2003 : 17:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by zeljko:
____________________
šta se desilo ... stan...auto...žena...nedaj Bože bolest...
____________________

Ja mislim da je razlog onaj najuobicajeniji - ZENE (pazi: ne ZENA vec ZENE premda i kad je samo jedna u pitanju, mozes lako da zavrsisi na dnu)
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 06/09/2003 : 17:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by miha

quote:
Originally posted by Turbo

quote:
Originally posted by miha

Pa legendo meni su isto legenda Porter i legenda Mefisto dali sjajni ideju. Kad ja vec silom slucaja ucestvujem u nagradnoj igri hoceš da ti uplatim 5$, dode mi na isto (ekonomija ba) a uštedimo na pošti mnogo, možda cak zaradimo na pošti, ko zna? Dakle?

jooooojjjjjjj Miha nislucajno, hvala tebi ali ja stvarno necu, cuvaj ti svoje pare. Nema tebe ko tjerat, markos je napiso da imas izbor, a sada sto ce tebe neki krivo gledat i govorit ti da si skrtarica nema veza. Ja saljem mojoj rodbini pare koja nema sta jest a za ovakve stvari nikad. Po svim stvarima sto su se desile na forumu ja sam najzadnji koji bi trebo poslat pare za ovaj sajt.Onima kojima ovaj sajt prestavlja nesto vazno neka salju pare, meni ovaj sajt je kao neki drugi sajt, volim stripove ali ne kao vi

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)


Ok legendo poslušacu ovaj put tvoj savjet.



Ovako , Turbo, zanoimljivo je to sto kazes. Toi si bio izbacen sa foruma i onda si se vratio neka 2-3 puta dok te nisu pustili da ostanes pod nickom Turbo. I ti kazes da tebi ovaj sajt nije vazan. Zasto si se n0onda vracao? Rekreacija?

Nema govneta znaci more je cisto.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/09/2003 : 17:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by zeljko:
____________________
šta se desilo ... stan...auto...žena...nedaj Bože bolest...
____________________

Ja mislim da je razlog onaj najuobicajeniji - ZENE (pazi: ne ZENA vec ZENE premda i kad je samo jedna u pitanju, mozes lako da zavrsisi na dnu)
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/09/2003 : 23:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
divi dp postirao dvaput!!!
i to byoman izmedju!!!
:D
nego, marko ne moras se meni vadit ovdje, samo sam htio da podsjetim ljude,posto te je neko podsjecao govoreci ko da ti to ne znas...
predlog za nagradu: moze i stripovi.com t-shirt, bijela naravno :) plus neki strip od nasih izdavaca,po mogucnosti album, kao sto je jungl rockersi :) ili Asterixi :) i sl.

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 01:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by miha

quote:
Originally posted by Turbo

quote:
Originally posted by miha

Pa legendo meni su isto legenda Porter i legenda Mefisto dali sjajni ideju. Kad ja vec silom slucaja ucestvujem u nagradnoj igri hoceš da ti uplatim 5$, dode mi na isto (ekonomija ba) a uštedimo na pošti mnogo, možda cak zaradimo na pošti, ko zna? Dakle?

jooooojjjjjjj Miha nislucajno, hvala tebi ali ja stvarno necu, cuvaj ti svoje pare. Nema tebe ko tjerat, markos je napiso da imas izbor, a sada sto ce tebe neki krivo gledat i govorit ti da si skrtarica nema veza. Ja saljem mojoj rodbini pare koja nema sta jest a za ovakve stvari nikad. Po svim stvarima sto su se desile na forumu ja sam najzadnji koji bi trebo poslat pare za ovaj sajt.Onima kojima ovaj sajt prestavlja nesto vazno neka salju pare, meni ovaj sajt je kao neki drugi sajt, volim stripove ali ne kao vi

Certains jouent au foot et veulent devenir pros
D'autres dealent et revent de kilos (Doc Gyneco)


Ok legendo poslušacu ovaj put tvoj savjet.



Ovako , Turbo, zanoimljivo je to sto kazes. Toi si bio izbacen sa foruma i onda si se vratio neka 2-3 puta dok te nisu pustili da ostanes pod nickom Turbo. I ti kazes da tebi ovaj sajt nije vazan. Zasto si se n0onda vracao? Rekreacija?

Nema govneta znaci more je cisto.



Zato sto je dosadan ko proljev...

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 01:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Di je onda taj ziro racun?

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 01:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by byoman:
___________________
Ovako , Turbo, zanoimljivo je to sto kazes. Toi si bio izbacen sa foruma i onda si se vratio neka 2-3 puta dok te nisu pustili da ostanes pod nickom Turbo. I ti kazes da tebi ovaj sajt nije vazan. Zasto si se n0onda vracao? Rekreacija?
___________________

Zato sto ga jos samo mi trpimo... ko zna sa kakvih su ga svetskih foruma vec izbacili...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15478 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/09/2003 : 16:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
MARKOS DAJ NEKI BROJ RACUNA NA KOJ DA UPLATIMO
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2003 : 16:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma nisam bio u banci jos tako da ne znam broj ziro racuna:-)))) ali objavit cu ga za dan dva kad odem do banke!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/09/2003 : 17:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
evo,ja dajem sto eura,samo izbacite ovoga sanija seronju
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2003 : 17:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Samo 100€ ;-))?

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2003 : 17:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

evo,ja dajem sto eura,samo izbacite ovoga sanija seronju



Ma ne trebas platiti. Kako je krenuo izbacit cu ga ponovo i to besplatno. Ali ovaj put se nece tako lako vratiti nazad.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/09/2003 : 17:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Ma ne trebas platiti. Kako je krenuo izbacit cu ga ponovo i to besplatno. Ali ovaj put se nece tako lako vratiti nazad.
Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


to bi mi bio prekrasan poklon za moje vjencanje

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 18:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Sani vise vredi
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 09/09/2003 : 23:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
koje ba vjencanje?!
i nemojte ljudi sanija previse tesko shvatat, skola je to, kanada, zima, duuge noci - covjek malo i pobudali.
ali u privatnim razgovorima je sasma uredu!

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 23:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Emir Pasanovic:
_________________________
koje ba vjencanje?!
i nemojte ljudi sanija previse tesko shvatat, skola je to, kanada, zima, duuge noci - covjek malo i pobudali.
_________________________

Da,da... posebno kad je vec i inace lud...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/09/2003 : 12:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
I ja sam za! Kad Markosu treba za ŽENE onda cu mu rado pomoci sa donacijom!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000