forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ljudi koji Vam je K...C, prestanite...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

don felipe
New Member

Bosnia and Herzegovina
270 Posts

Member since 28/08/2003

Posted - 06/09/2003 : 14:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send don felipe a Private Message
Oni koji ne citaju Zagora neznaju šta propuštaju.

Caramba i Carambita
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 06/09/2003 : 14:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
quote:
Originally posted by degman

quote:
Originally posted by comicman
To sto ne volis Zagora je tvoja stvar.Idi citaj Asterixa i Talicnog i cuti


talicni i asteriks su nedostizni pojmovi strip junaka za vaseg sjekironosca
a mi koji ih citamo smo za vas intelektualci



u redu...kako ti kazes...

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 06/09/2003 : 14:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
najgore spustanje ;)
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 06/09/2003 : 14:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Pljuite i govorite sve negativnosti o meni,
i sve dokme spominjete jacu egzistirati..
Za dobrim seje pastuvom uvijek prasina dizala


KVINTILIJAN (35-95 godina)govornik i pisac

Ovobise trebalo da odnosi na sve one koi nevoli ZAGORA..
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 06/09/2003 : 14:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Pljuite i govorite sve negativnosti o meni,
i sve dokme spominjete jacu egzistirati..
Za dobrim seje pastuvom uvijek prasina dizala


KVINTILIJAN (35-95 godina)govornik i pisac

Ovobise trebalo da odnosi na sve one koi nevoli ZAGORA..
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/09/2003 : 15:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by comicman

Mali Djokica,objasnio sam zasto je Zagor najbolji za mene.To sto ne volis Zagora je tvoja stvar.Idi citaj Asterixa i Talicnog i cuti


Budala se dici onim cega se pametan stidi.

Tupko, ja sam ti rekao da mi se ne obracas.

Jos uvek imas sansu da izadjes iz ovoga sa relativno malo stete po ono sto ti nazivas svojim mozgom, a drugi kikirikijem.

One last chance: back off.

Posle sledi svasta.


"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 06/09/2003 : 16:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Djole, popij tabletu.
Smiri se, covjece. Sto si se tako zapjenio?

Nema govneta znaci more je cisto.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 06/09/2003 : 16:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by comicman

sta ti je bre da ne uzimas neku drogu,jesi ti normalan...
za mene je Zagor najbolji strip jer je to prvi strip koji sam procitao.Ne znam zasto si napisao ovo.


Hehehehe... droga? Pa nisam ja taj koji je toliko otupeo da mu je sve osim Zagora "sranje". Svaki junky ima vise kognitvnih procesa od tebe (znas sta to znaci? ne znas? pa naravno, toga nema u bojankama, vrhuncu tvog citalackog iskustva!) Nije ni cudo sto pokusavas da podvalis ona bedna i otuzna prepricavanja kao recenzije, kada za bolje i ne znas.

Droga? Pa da, ja sam taj kome se ucinilo da su neke krpe glanceri, pa ih prodavao ljudima kao takve, a pride sam ih slao sa nedeljama zakasnjenja!

Pokrij se usima decko i ne obracaj mi se vise. Dobices ponovo po nosu ako probas.


"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



Degmane, ovdje te Djole neizravno hvali

Nema govneta znaci more je cisto.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 06/09/2003 : 17:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Zagor je dobar strip. Nije smece, ali nije ni poseban. Bio je poseban tijekom svog "zlatnog doba" ali danasnje epizode su smece (mislim na ove koje mi citamo) i pomirite se s tim. Neki su, trazeci i druge stripove nabasali na Watchmen, Preacher, Blueberry, Barbe Rouge, Spirou, Gaston, Hellblazer, Usagi, Akira i jos mnogo mnogo drugih. Nekima su se ti stripovi svidjeli vise od Zagora i, uopce, Bonellijevih stripova. Zasto? Pa, mozda zbog dublje karakterizacije likova (ne mislim na ove nabrojane vec opcenito na "druge stripove") . Ne zelim reci da svi Bonellijevci nemaju neku karakterizaciju, ali ona je kod Zagora, ruku na srce, prilicno plitka (opet, nove epizode) . Meni je npr. ideja stripa od kojih 1000+ strana bila nezamisliva sve dok nisam uhvatio Akiru. Zapalio sam se za nju, nabavio je skeniranu i tolikose uzivio da sam tih 1000 stranica izlistao za nekih 3 sata. Tad sam poceo salabazati po internetu i malo sam iz znatizelje pogledao stranice DC Comicsa i Marvela te vidio gomilu toga sto je izdano. Pogledao stranice Dargauda i mnogih ostalih te, napokon, ove stranice. Naravno, zapele su mi za oko zbog bonellija ali, malo-pomalo, otkrio sam svijet stripova krjenito drukcijih od SBE. I postao sam zaludjen tim stripovima. Ne govorim da sad vise ne citam SBE, dapace, kupujem ga redovito, ali vise me privlace drugi stripovi. Zagor je posebna prica. Ferri ima lijep crtez, ali jednostavno mi se vise ne da bezumno mu se diviti kad sam vidio i bolje i osjecajnije i herojskije price. Nisam kupio ZS/LMS vec nekih 5 mjeseci. Naravno da cu jednom kupiti citavu kolekciju ali sad ne mogu jer jedino na sto mogu smisliti od stripova su ti drugi. Jednostavno, u tim stripovima, poglavito Moorevim, nasao sam neku zicu koja uz meni izaziva mijesanje svih mogucih osjecaja koje mogu imati u mjesavinu koja me na kraju preplavi iznutra i ispuni mi utrobu toplinom. Neki ce reci da sam fanatik, ali nisam. Jednostavno sam nasao nesto sto mi cini zivot kompletnim. Stripove. A kad sam njih nasao, poceo sam taj osjecaj razvijati i pronalaziti druge stripove.

Svatko tko svjesno koci svoj napredak u necemu sto voli je, po meni, idiot. Comicman, nadam se da ti nisi takav. Nabavi neki US ili Fra-Bel strip i procitaj, vidi kakv je, ako ti se ne svidja, popljuj ga i to je to. A ovako si Djoletu samo dao argumente na pladnju. Sam si rekao da je AF jedini strip kojeg si procitao a da nije Bonelli. Ispravi to.

Nema govneta znaci more je cisto.
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 06/09/2003 : 17:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
ajde da krenemo od imena topica
ljudi koji vam je K...C, prestanite...
ali problem su one ... na kraju to znaci da se ne moze stati :)))
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/09/2003 : 17:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Degman:
_____________________
talicni i asteriks su nedostizni pojmovi strip junaka za vaseg sjekironosca
a mi koji ih citamo smo za vas intelektualci
_____________________

Ne bih da se mesam u svadju, ali ja citam i Asterixa i Talicnog, da ne nabrajam jos jedno stotinjak razlicitih stripova, pa mi je ipak i dalje Zagor najdrazi. Jednostavno, tako je bilo kad sam bio klinac, i to je jednostavno ostalo presudno (to ti je kao prva ljubav)
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 08/09/2003 : 12:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
quote:
Originally posted by DacDiesel

quote:
Originally posted by BOGI

a onda nema drugih za otvaranje

Some motherfuckers are always trying to ski up hill.



Vaš problem

My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends...


nemoj sad da prekrijem cijelu sttranu topicima o dilanu

Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 08/09/2003 : 13:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by byoman
Degmane, ovdje te Djole neizravno hvali




quote:
Originally posted by ---dp---

quote by Degman:
_____________________
talicni i asteriks su nedostizni pojmovi strip junaka za vaseg sjekironosca
a mi koji ih citamo smo za vas intelektualci
_____________________

Ne bih da se mesam u svadju, ali ja citam i Asterixa i Talicnog, da ne nabrajam jos jedno stotinjak razlicitih stripova, pa mi je ipak i dalje Zagor najdrazi. Jednostavno, tako je bilo kad sam bio klinac, i to je jednostavno ostalo presudno (to ti je kao prva ljubav)


ah svadje
upotrijebit cu nesto sa ulice da ti odgovorim;
ako je droga, ne znaci da je dobra
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 08/09/2003 : 14:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Zagor...pljuc...pljuc...pljuc...
Ma i meni ponekad ide na zivce njegova prenapuhana popularnost, ali cinjenica je da ga mnogi vole citati i da se najbolje prodaje. Eto, ljudi ga vole i sto se tu moze. Ja bih volio da je Ken Parker bio citaniji, pa bi mozda bile objavljene sve njegove epizode. Ali jedno su moje zelje, a drugo je realnost, tj. da uvijek najbolje ide ono sto je za sire mase (plitka, povrsna razbibriga), a mi, ljubitelji prave kvalitete, mozemo samo zaliti zbog toga.
Zagora sam nekad volio citati, ali sam ga sad prerastao, procitam ga tu i tamo, rijetko...
Mozda sam nekad bio preostar u komentarima o Zagoru, pa se netko i naljutio zbog toga, ali uglavnom sam se zezao, dakle iznosio sam to kroz salu. Jedino cu i dalje ozbiljno iznositi kritike na brojne nepravilnosti u vezi povijesne pozadine tj. pogresno prikazanih detalja (oruzje, uniforme i slicno).
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 08/09/2003 : 16:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Mislim da ne možemo uporediti Zagora i Asterixa.
U stvari, mogli bi oni koji ne znaju Zagora dobro
to i uporediti na neki nacin.
Asterix, Obelix i Garoviks više su kao Mark, Blaf i Flok.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/09/2003 : 17:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

SnotMan stalno napusen :)
Shvati cojce da te niko ne razumije ;)
A sto se tice Zagora i pljuvanja, ja to gledam ovako: pokrenuli su taj trend jer misle da sto vise pljuju o njemu to su manje sanse da ga Bernard ovako cesto izdaje.
Ne ide to momci tako, sta se vise prodaje, to se i izdaje...

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!

eh tako je to

MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/09/2003 : 17:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Do skora su se ovde zakljucavali topici zbog politickih i verskih svadja, a sad ce to poceti da se desava zbog strip junaka.
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!
ZAGOR rules!!!

ma gdje bi

MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/09/2003 : 17:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by don felipe

Oni koji ne citaju Zagora neznaju šta propuštaju.

Caramba i Carambita

tko ne cita nije normalan

MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 08/09/2003 : 18:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by comicman

Mali Djokica,objasnio sam zasto je Zagor najbolji za mene.To sto ne volis Zagora je tvoja stvar.Idi citaj Asterixa i Talicnog i cuti


Budala se dici onim cega se pametan stidi.

Tupko, ja sam ti rekao da mi se ne obracas.

Jos uvek imas sansu da izadjes iz ovoga sa relativno malo stete po ono sto ti nazivas svojim mozgom, a drugi kikirikijem.

One last chance: back off.

Posle sledi svasta.


"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."

Ajde smiri se Mali Djokica,nemoj vredjati

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/09/2003 : 18:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
cijeli hercegovacko-neretvanski kanton ne voli Zagora

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/09/2003 : 18:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ali zato je ovde on obozavano bice
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/09/2003 : 23:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by comicman

Ajde smiri se Mali Djokica,nemoj vredjati


Tupko, tebe je nemoguce uvrediti, sta god lose da covek kaze o tebi, to je istina, a ne uvreda.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6132 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/09/2003 : 23:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Razumijem da je nekome Zagor drag jer je to prvi strip koji je citao.Evo npr. i meni je i uvijek ce mi Zagor biti nešto posebno.

Medutim,tvrditi npr. da je Zagor najbolji Bonellijev strip po mom je mišljenju izvan svake pameti.Razlog za takvu tvrdnju pronalazim jedino u cinjenici da ta osoba i nije procitala ništa drugo osim Zagora.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 09/09/2003 : 00:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
Pa po meni je najbolji...
ej Mali Djokice,Boneli i Max Bunker su najbolji,a sve ostalo nije sranje nego je "sranje".Jel moze ovako
budi pozdraven i nemoj se toliko nervirati

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 00:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Tupko, javi se kad naucis da citas i druge stvari.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000