forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ljudi koji Vam je K...C, prestanite...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 09/09/2003 : 00:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
kako kazu kod nas:"Da,da,sigurno"

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 00:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Samo da ti skrenem paznju da bih za ovo mogao da budem ekstremno zloban, no ipak necu.

Samo da znas.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 09/09/2003 : 00:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
hvala

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 02:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Djole, nisi mi se javio na ICQ... Jel' me to izbegavas?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nope... javio sam ti se...?

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

DacDiesel
New Member

Croatia
144 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/09/2003 : 11:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DacDiesel a Private Message
Ne mogu vjerovati!!!
Ljudi moji dragi, kada sam odlucio napisati ovaj topic, najmanje sto sam htio je da se medjusobno prepucavamo.Jedina namjera mi je bila da skrenem pozornost na po meni NEPOTREBNO i NEPRESTANO pljuvanje po Zagoru. Ja najvise volim citati Zagora, ali ne zato sto je on najbolji i najkvalitetniji strip (znam da ima puno boljih), nego kako bi to ---dp--- napisao ili rekao, zato sto je to prva ljubav. Prva ljubav s kojom je sve zapocelo i skojom sam krenuo u taj divni svijet, svijet koji ce biti zauvijek dio mog zivota. Citajuci sve postove vezane na ovaj topic, nekako me se je najvise dojmio byoman-ov topic posted - 06/09/2003 : 17:08:33, u kojem kaze "Bio je poseban tijekom svog "zlatnog doba" ali danasnje epizode su smece". Ja se s tim apsolutno slazem. Nekad je Zagor (po meni, ne moraju se svi sloziti s tim) bio puno bolji, dok nazalost danas...
Ma nema veze, neka svatko voli svoje i postuje drugo, a ju cu bez obzira na sve voljeti Zagora, jer PRVA LJUBAV je PRVA LJUBAV!!!

P.S. I zato skvadro prestanite s prepucavanjeima




My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends...
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 09/09/2003 : 12:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
byomanov post je najgluplji jer je on u zagorovo zlatno doba bio klinac pa je drugacije doživljavao zagora nego danas. svi pljujete po novim epizodama a onda u recenzijama visoke ocjene.
meni su 2/3 novih epizoda vrlo dobre.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 09/09/2003 : 13:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Zagorove nove epizode su najbolje njegove.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 09/09/2003 : 13:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

byomanov post je najgluplji jer je on u zagorovo zlatno doba bio klinac pa je drugacije doživljavao zagora nego danas. svi pljujete po novim epizodama a onda u recenzijama visoke ocjene.
meni su 2/3 novih epizoda vrlo dobre.



A tko pise te recenzije?

A sto se tice gluposti mog posta, ono sto sam htio reci je da je vrijeme neke zagorove velicine proslo. Sad je on samo jos jedan junak SBE.

Nema govneta znaci more je cisto.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 09/09/2003 : 14:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
dobro, ali nisu onda smece.

nema govneta znaci more je cisto
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 18:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma piqet i Vrfalk su klinci koji jos uvek idu u nize razrede osnovne skole... nemojte da vas njihove izjave uopste doticu...
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 09/09/2003 : 20:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Bezveze je raspravljat koji je strip bolji,to je stvar ukusa.Ja imam sntiment prema svemu sto je izlazilo u ZS i LMS,Zagor mi je bio najdrazi, a i danas je,a bilo je epizoda Kit Telera koje su mi bile draze od Zagora,ali stvar je u sentimentu jer volim sve te stripove iz ZS i LMS bez obzira na junaka,volim ih drzat u rukama i prebirat po njima.A citao sam sve sto je od 77-86 izaslo na kioscima,bas svaki strip sam kupioZS,LMS,AF,Stripoteka,Eks,PZ,Strip81,Spunk,Talicni,Asteriks itd.
To sto se neki postavljaju u stilu-mi citamo inteligentnije stripove,
vasi su glupi ,je ultrasmijesno.Sto je to ,dokazivanje kroz stripove.
Moguce je da su u danasnje vrijeme malo zastarjeli,ali tako nadmeno ih potcjenjivat je najobicnija glupost.I ti stripovi sto ih vi citate
bit ce nekom trecem glupi.Isto kao s knjigama,u nekim stvarima nema dogovora i zato ne treba potcjenjivat drugoga jer netko treci moze potcijenit tebe po istim kriterijima.
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 09/09/2003 : 20:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
az, slazem se 100 posto sa tobom, ali rasprava je trebala biti o tome stoje cijela strana pretrpana topicima o invalidu sa sjekirom ;))

Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 09/09/2003 : 21:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
ti bi zeleo da bude o pijandura Dylan Dog

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 09/09/2003 : 21:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
pazi,bivsa pijandura

MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 09/09/2003 : 21:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by comicman

ti bi zeleo da bude o pijandura Dylan Dog

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto

a moglo bi se i to uraditi stvarno trazi sve topice koje imaju veze sa zagorom pa ces vidjeti liste

MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 09/09/2003 : 21:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
quote:
Originally posted by comicman

ti bi zeleo da bude o pijandura Dylan Dog

Come molti viaggiatori ho visto piu di quanto ricordi e ricordo piu di quanto ho visto


ne, on ne pije vise, i da bilo sta je dobro za promjenu. samo ako boga znate ne onaj mongoloid sa majicom zvanom: vidite sta sam kupio za 2 eura

Some motherfuckers are always trying to ski up hill.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 22:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by AZ:
__________________
Bezveze je raspravljat koji je strip bolji,to je stvar ukusa.Ja imam sntiment prema svemu sto je izlazilo u ZS i LMS,Zagor mi je bio najdrazi, a i danas je,a bilo je epizoda Kit Telera koje su mi bile draze od Zagora,ali stvar je u sentimentu jer volim sve te stripove iz ZS i LMS bez obzira na junaka,volim ih drzat u rukama i prebirat po njima.A citao sam sve sto je od 77-86 izaslo na kioscima,bas svaki strip sam kupioZS,LMS,AF,Stripoteka,Eks,PZ,Strip81,Spunk,Talicni,Asteriks itd.
To sto se neki postavljaju u stilu-mi citamo inteligentnije stripove,
vasi su glupi ,je ultrasmijesno.Sto je to ,dokazivanje kroz stripove.
Moguce je da su u danasnje vrijeme malo zastarjeli,ali tako nadmeno ih potcjenjivat je najobicnija glupost.I ti stripovi sto ih vi citate
bit ce nekom trecem glupi.Isto kao s knjigama,u nekim stvarima nema dogovora i zato ne treba potcjenjivat drugoga jer netko treci moze potcijenit tebe po istim kriterijima.
_________________________

Sad se vec ponavljam sa izjavama, ali hocu samo da potvrdim ovo sto je rekao AZ. Ja sam takodje sve te stripove kupovao na kioscima (doduse ne bas sve, jer niam imao dovoljan dzeparaz da kupim sve jer je izlazilo bar po dva stripa dnevno, ponekad i vise), ali stvar je sentimenta. I ja ih obozavam drzati u rukama, gledat, i naravno mirisati, posebno ove koji imaju miris tavana na kojem sam ih nekada drzao kod bake na selu, jer su mi roditelji branili...
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 09/09/2003 : 23:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
quote:
Originally posted by DacDiesel

Ne mogu vjerovati!!!
Ljudi moji dragi, kada sam odlucio napisati ovaj topic, najmanje sto sam htio je da se medjusobno prepucavamo.Jedina namjera mi je bila da skrenem pozornost na po meni NEPOTREBNO i NEPRESTANO pljuvanje po Zagoru. Ja najvise volim citati Zagora, ali ne zato sto je on najbolji i najkvalitetniji strip (znam da ima puno boljih), nego kako bi to ---dp--- napisao ili rekao, zato sto je to prva ljubav. Prva ljubav s kojom je sve zapocelo i skojom sam krenuo u taj divni svijet, svijet koji ce biti zauvijek dio mog zivota. Citajuci sve postove vezane na ovaj topic, nekako me se je najvise dojmio byoman-ov topic posted - 06/09/2003 : 17:08:33, u kojem kaze "Bio je poseban tijekom svog "zlatnog doba" ali danasnje epizode su smece". Ja se s tim apsolutno slazem. Nekad je Zagor (po meni, ne moraju se svi sloziti s tim) bio puno bolji, dok nazalost danas...
Ma nema veze, neka svatko voli svoje i postuje drugo, a ju cu bez obzira na sve voljeti Zagora, jer PRVA LJUBAV je PRVA LJUBAV!!!

P.S. I zato skvadro prestanite s prepucavanjeima




My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends...


-----------------------------------
citiram još jednom:"....a ju cu bez obzira na sve voljeti Zagora, jer PRVA LJUBAV je PRVA LJUBAV!!! "


NO COMMENT!!!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 23:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma zivele sve prve ljubavi... posebno one zenske... i one koje sam (da ne lajem)...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 23:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Niko ne raspravlja o tome koji je strip bolji, vec o riplijevskoj tendenciji svakog topica da se pretvori u raspravu o Zagoru

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 23:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma vidis da nije Djole, vidis da je skrecem temu na ribe
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 10/09/2003 : 00:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Nije ovo pecaroski sajt

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/09/2003 : 02:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja samo odvlacim remu sa Zagora, pa makar i pecanje bilo u pitanju...
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 10/09/2003 : 10:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ja samo odvlacim remu sa Zagora, pa makar i pecanje bilo u pitanju...



E jesi je odvuko!
Znas da si nas sve asocir`o na "Chiko pecaros,smrtonosne ribe...?!


Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000