forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DILAN DOG i BLUBERI-Pirati NOOOOOVOOO.....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 03:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ehm... mala novost:
saznali smo juce da uskoro izlazi i drugi broj Kratkih prica! I to vec pocetkom novembra! Korice su navodno vec i odstampane!
Zanimljivo je reci da, izgleda, to nece raditi isti ljudi. Znaci nema Hamdije vise... smrc!

Let there be light...


Prvo pravilo izdavastva: nikad ne veruj piratima! Ovo cu da kvotiram u januaru kada budete citali prvi broj po 23. put

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 03:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

a sta je sa MV i Dampyrom?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Na kioscima u Italiji svakog meseca novi broj

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 06:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Eto, nema me na forumu nekoliko dana, i vec treba da procitam milion topica i trilion postova... Markose, nikako ne valja sto se ovaj forum tako omasovio, ako hoces da budes u toku, moras svaki dan pet sati da odvojis za forum, u protivnom, nemas pojma sta se desava. Eto, vec dva Dilana i jedan Bluberi (doduse piratski, ali daj sta das) za ovih par dana.
Nego, moze li ko od Beogradjana da mi to nabavi, mislim na Dilana, Bluberi me ne zanima, bar ne po tako ogromnoj ceni? Dusmane, ti si mi i "Princa elfova" kupio i poslao, mozes li i ova dva Dilana? Ima li toga da se kupi kod Slobe i Dace u "Darkwood-u"?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/10/2003 : 07:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
jesi ti ziv??????

BTW izasaqo je samo jedan Dylan.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 08:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma u poslu sam, NENORMALNOM... ne stizem ni da spavam, pa se onda od premora razbolim (padne mi imunitet od neispavanosti), i padnem u krevet... Jako mi je zao sto se nismo videli dok si bio u Sarajevu. No, ako sve obavim kako treba do Nove Godine, ici cu prvo dve nedelja na Kopaonik da se malo nadisem zdravog planinskog vazduha, a onda planiram manje ubitacan tempo u 2004. godini, i nadam se, mnogo profitabilniji posao, tako da planiram da "skoknem" i do Beca, pa se nadam da cemo se bar tad videti
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/10/2003 : 08:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Uvijek si dobrodosao!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 09:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Tnx (RK forever)
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 27/10/2003 : 11:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
magic, javi mi porukom ako iimas kakav mobilni broj...

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
apis mecu za perecu
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/10/2003 : 12:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Eto, nema me na forumu nekoliko dana, i vec treba da procitam milion topica i trilion postova... Markose, nikako ne valja sto se ovaj forum tako omasovio, ako hoces da budes u toku, moras svaki dan pet sati da odvojis za forum, u protivnom, nemas pojma sta se desava. Eto, vec dva Dilana i jedan Bluberi (doduse piratski, ali daj sta das) za ovih par dana.
Nego, moze li ko od Beogradjana da mi to nabavi, mislim na Dilana, Bluberi me ne zanima, bar ne po tako ogromnoj ceni? Dusmane, ti si mi i "Princa elfova" kupio i poslao, mozes li i ova dva Dilana? Ima li toga da se kupi kod Slobe i Dace u "Darkwood-u"?


No prob. Inace, nema u Darkwoodu.
Za detalje preko maila se dogovaramo.

Let there be light...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/10/2003 : 12:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan


Prvo pravilo izdavastva: nikad ne veruj piratima! Ovo cu da kvotiram u januaru kada budete citali prvi broj po 23. put


Ne znam... videcemo u novembru sta ce biti. Mozda je ipak samo obican trac, lansiran da bi se masa napalila.

Let there be light...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 12:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
OK Dusmane, cekam tvoj mail...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000