forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NAJGORE U 2003 ILI LUDENS SUX
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/12/2003 : 00:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
djole iz bek! ;-)

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 30/12/2003 : 00:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
djole zdravo! good to have you back! :)))

inace, svaki put kad vidim bernarda ili se cujem s njim pitam sto je s mm? mm nije "ukinit" niti je to ikada bio. jednostavno je stavljen po strani jer ne ide!! hoce li izaci barem nastavak one zadnje sveske koja je u pola ostala nedovrsena? hoce jednog dana, bit ce to financijska pusiona, ali ce jednom izaci. a, kada? kad se bude moglo... i to je cijela mudrost.

THERE, THERE
Go to Top of Page

Profa
Average Member

Croatia
933 Posts

Member since 08/03/2003

Posted - 30/12/2003 : 00:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Profa a Private Message


Verujem da ljudi ovde na Forumu znaju da nisam bas nezan prema nasim izdavacima
A one koji se RADUJU ukidanju stripova i likuju zbog toga bi trebalo ili banovati, ili u potpunosti iskljuciti tako sto niko ne bi odgovarao na njihove postove.


"M'ENFIN!"
[/quote]

Njezan? Nimalo. To je najbolje gdin Rusalic osjetio:)
Djole, nema banovanja i iskljucivanja. Mozda ignoriranja. Demokracija;) Kad smo kod demokracije, ti bjese kod Labusa u G17 Plus? Ako se ne varam. Cestitam na izbornom (ne)uspjehu. Ovisno o ocekivanjima. A za Novu godinu bi se mozda mogao pocastiti povratkom iz egzila:)?

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/12/2003 : 08:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Tjah, ima razlike izmedju demokratije i anarhije. No, to je rasprava za neko sasvim drugo mesto, tako da se povlacim.

A za izbore, nisu losi rezultati za godinu dana staru stranku, mada je mogao koji procenat vise. Problem su rezultati nekih drugih...

"M'ENFIN!"
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 30/12/2003 : 10:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by jgoran5
pa gledaj samo šta taly izvodi.pa ja njega uopcce(nažalost)ne smatram ozbiljnim izdavaccem.ako sam ne može odlucciti šta cce izdavati onda neka ne izdaje ništa.pa vidi samo situaciju sa bannerom,tražiti od nekoga da mu posudi prve svešccice zato što nije dobio mastere.pa nemoj onda ni izdavati ako nemožeš osigurati da strip izade na vrijeme.
po meni je bernard ozbiljan izdavac koji si može dozvoliti da sam po svom nahodenju izabire specijalce ili druge stripove koje cce objaviti.
kak bi to izgledalo da mi odluccujemo o tome.ja bi htio br 5,ti 8,onaj treci 2 i tako u nedogled.nema šanse da se dogovorimo mi medusobno.i onda gledaj u kakvom se položaju nede izdavacc:ako ne objavi ništa od onog što smo mi htjeli bit cce popljuvan,ako pak objavi nešto po svome opet je popljuvan.zato je najbolje da bernard sam odluccuje šta cce izdavati a ne da prima sugestije fanova.


cekaj cekaj malo. sto te smeta to sto tally izvodi? pa to je njegov problem. ali opet ide na ruku fanovima stripa da mogu dobiti strip koji zele a ne da im se nametne naki strip junak koji vas uopce nezanima. mislim da je pitanje kojeg bi strip junaka vidjeli tallyev dobar potez
a sto se tice specijalaca zasto da se neizabere specijalac koji hoce publika pa bi i prodaja bila bolja. ovako specijalce izabere berni ili tko vec i dobijes specijalca po kojem se pljuje. zasto ovaj zasto ne onaj i tako unedogled. a opet se postavlja pitanje zasto nije berni poceo s prvim specijalcem koji je izasao u italiji? mislim da su ovi specijalci jeftiniji pa ih je zato izdao, mozda su losije epizode.
sto se tice epizode s bannerom pa to se svakome moze desiti. mozda su ih zaboravili staviti u posiljku i eto problema. kao da nitko nije nikada zaboravio nesto. pa nitko nije nepogresiv.
gledaj da si ti izdavac mislim da bi ti bilo zanimljivo vidjeti sugestije fanova stripva sto zele. tada ne bih imao hrpu neprodanih stripova na skladisku a za koje si platio pdv, tisak, skladiste... neprodana roba je najskuplja roba.
tally napravi popis svega sto su rekli na ovom topiku i vidi sta ima najvise glasova, a mozda i ja napravim pa da i sam vidim ako ti ne stignes jer znam da imas previse posla. svi misle da se strip (knjiga) napravi jednim pritiskom na tipku i eto gotovo.

pozdrav

"imao sam ideju sad ih imam dvije"

AUKCIJE, CHAT http://www.paucina.com/




PRVA I OSNOVNA STVAR JE DA SE TALY UOPCCE NIJE POTRUDIO ODGOVORITI NA ONE SILNE POSTOVE,NIJE SE UOPCCE POTRUDIO STAVITI SPISAK ONOG ŠTO JE PREDLOŽIO UREDNIKU,A DA NE PRICCAMO O TOM BANNERU,MOGAO SE POTRUDITI DOBITI ORGINALE,PA JOŠ UVIJEK POSTOJI AVIONSKA POŠTA,A NE DA PREKO FORUMA TRAŽI ORIGINALE.I DA NE PRICCAM O PRIJEVODU,PA PRIJEVOD U HULK/WOLVERINE JE OCCAJAN,ZA DJECU...
TALY IMA OKO SEBE LJUDE,ŠTO PRIVATNO A ŠTO PROFESIONALNO KOJI MU MOGU SUGERIRATI ŠTA DA IZDAJE,A NE DA PREKO FORUMA TRAŽI PRIJEDLOGE.TO PO MENI NIJE PROFESIONLNO I PO TOME SE VIDI DA NIJE OZBILJAN IZDAVACC.
ULTIMATE SPIDERMAN JE SMECCE.IMA PUNO BOLJIH SPIDERMAN ILI OSTALIH MARVEL NASLOVA KOJI SU BOLI OD TOGA.ON SE SAMO VODIO PO TOME KOLIKA JE PRODAJA U AMERICI TOG SPIDERMANA,PA LJUDI AMERI RADE STRIPOVE ZA IDIOTE ZATO I PROLAZI TAKVA BENDISOVSKA PAUK SAPUNICA.UŽAS.

ŠTO SE TICCE ZAGOR SPECIJALACA,NEKA BERNARD IZDAJE ONO ŠTO ON SMATRA DA JE OK A NE DA TRAŽI NAŠE SUGESTIJE.NEMA TO VEZE SA PRODAJOM,PLJUVANJEM PO SPECIJALIMA ITD....


ETO TO TI JE MOJE MIŠLJENJE,NE ODSTUPAM OD NJEGA I STOJIM IZA SVAKE RIJECCI KOJU SAM NAPISAO

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 30/12/2003 : 10:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

Zar u ovoj frki nitko ne podržava ideje o Marti specialc jednom godišnje, ili Mister No specialcu?
Bilo bi malo spremembe u jednolican godišnji redosled!




NE,UOPCCE NE PODRŽAVAM TO.BOLJE DA IZDA JOŠ HERMANA I DRUGIH ALBUMA NEGO SPECIJALCE JUNAKA KOJI POLAKO ALI SIGURNO ODLAZE U ZABORAV U SVIJETU STRIPA

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 30/12/2003 : 10:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Par sitnica oko Ludensa i Martija.

Kritikovati Bernieja sto je ukinuo (?) MM je onako, malo... bezveze. Ako nesto ne ide, ne ide. Ili mozes da ulozis znacajnu kolicinu novca u promociju toga, pa da vidis da li ce se isplatiti (praksa pokazuje da se ubicjaneo ne isplati), ili da ga ukines i time osnazis ostala izdanja i svoju firmu uopste, pa jednog dana, kada ti ne bude bila tolika frka oko novca, probas ponovo. Ili pokrenes nesto drugo. Bernie je izabrao drugu varijantu, i to je sasvim legitiman potez, na koji covek nema sta da prigovori. Kao ni na njegov format izdavanja stripova. Moze da zbog toga da mi ne bude pravo, ali logika iza toga se ne moze osporiti.

Verujem da ljudi ovde na Forumu znaju da nisam bas nezan prema nasim izdavacima i da ne pisem ovo zato sto mislim da svakog treba cuvati kao malo vode na dlanu - sve se svodi na onu "if you're gonna do ti, do it right" ... i Bernie to prilicno dobro radi. Naravno da imam primedbi, od kojih je najveca to sto NE ZNAMO da li je MM ukinut, ili ce izlaziti dva puta godisnje, ali u nacelu, covek se trudi, i za to mu treba dati kredita. Jos samo kada bi imali malo vise informacija...

Par packi sa strane: logika "da on to ne izdaje, nikada to ne bi videli" uvek moze da se primeni i na pirate, zar ne? Poenta je u kvalitetu, a ne u tome ko je legalan, a ko ne...

A one koji se RADUJU ukidanju stripovai likuju zbog toga bi trebalo ili banovati, ili u potpunosti iskljuciti tako sto niko ne bi odgovarao na njihove postove.

That's all from me, now back to my self-imposed exile and post-electional meditation...

"M'ENFIN!"



VIDI VIDI,DJOLE NAM SE VRATIO.
POTPUNO SE SLAŽEM S TOBOM.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 30/12/2003 : 11:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Jgorane, molim te prestani s tim cc:-)
Pisi kako pises makar falio, a mozes to i nonsalantno izbjegavati pisuci c bez kvacica.

I fart in your general direction.

Edited by - byoman on 30/12/2003 11:01:34
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 30/12/2003 : 11:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
BTW, kad ce ultimate x-mene pocet crtat esad ribic?
Nesto sam cuo oko 12.-og broja?

I fart in your general direction.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 30/12/2003 : 11:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
Svaki i najmanji pokušaj da se kod nas pokrene strip je za svaku pohvalu. Druga je stvar što se, kao što je slucaj i kod pjevanja, toga prihvaca svaki i svaki misli da se može time uspješno baviti. Po meni bi na celu izdvacke kuce trebala biti osoba tipa Markosa (ili svatko slican njemu), znaci osoba koja voli strip, koja živi za strip i koja ce znati saslušati kritike koje stižu sa tržišta. Ja osobno nisam bio veliki ljubitelj MM (ali sam ga kupovao i citao) i svaki prestanak izlaženja nekog stripa mi teško pada, ali ako nešto ne ide onda ne ide. Ne može se svjesno ici u gubitak sa nekim junakom pa dovesti i u opasnost i one junake koji su uspješni. U pocetku sam imao veliko povjerenje u Ludens i u Tallya, ali ovo što se sada dogada sa Tallyem u traženju epizoda preko interneta - u najmanju ruku smiješno i neprofesionalno.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 30/12/2003 : 12:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>i koja ze znati sasludati kritike koje stitu sa trtidta

Onako usput, ma kako se shvatilo: jedina kritika koju svaki normalni izdavacc slussa jest izvjesstaj o prodaji. Jer, mozze Berni (recimo) dobijati sto hvalospjeva o MM-u i sto pljuvanja po Zagoru, ali to ne znacci nissta: sto kupaca visse ne spassava MM (meni, inacce, najdrazzi Bonellijev lik), a sto glasova protiv (od kojih mozzda neki ni ne kupuju Z.) su beznaccajan postotak premo 4500 kupaca koji za zagora glasaju novccanikom.

Izdavacci nisu tu da slussaju publiku; u idealnoj situaciji oni su tu da joj govore ssto da voli.

mcn

***Svakog utorka nova AUKCIJA na Burzi!*** A ne zaboravite ni MCNov ORMAR na istom mjestu!***
Go to Top of Page

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 30/12/2003 : 14:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

BTW, kad ce ultimate x-mene pocet crtat esad ribic?
Nesto sam cuo oko 12.-og broja?

I fart in your general direction.

Esad Ribic crta 13. broj u originalu,a u nas ce to biti 14.broj.To je prica o Ultimate Gambitu.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/12/2003 : 14:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by BiDi

Mislim da se Joco (?) potrudio i napravio reklamu Ludensu za Martija :)

On, DusMan i jos neki sigurno znaju na sta mislim.


Da... Samo mi nije jasno zasto je meni to poslato! Ja sam jedini na toj listi koji nije iz Slovenije, pa tako ne znam zasto bi me to zanimalo. Taj strip sam nabaviio kao i svi civilizovani ljudi letos!

Gura Sizif kamen uz brdo. Naidje Edip i kaze: "Guraj, guraj Sizife!", a on mu na to odgovara: "Gurni ga ti mami!!"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 30/12/2003 : 15:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by BiDi

Mislim da se Joco (?) potrudio i napravio reklamu Ludensu za Martija :)

On, DusMan i jos neki sigurno znaju na sta mislim.


Da... Samo mi nije jasno zasto je meni to poslato! Ja sam jedini na toj listi koji nije iz Slovenije, pa tako ne znam zasto bi me to zanimalo. Taj strip sam nabaviio kao i svi civilizovani ljudi letos!
može li se znati o cemu se radi ili je to tajna

Gura Sizif kamen uz brdo. Naidje Edip i kaze: "Guraj, guraj Sizife!", a on mu na to odgovara: "Gurni ga ti mami!!"


može li se znati o cemu se radi ili je to tajna

Edited by - jang on 30/12/2003 15:28:29
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 30/12/2003 : 15:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by BiDi

Mislim da se Joco (?) potrudio i napravio reklamu Ludensu za Martija :)

On, DusMan i jos neki sigurno znaju na sta mislim.


Da... Samo mi nije jasno zasto je meni to poslato! Ja sam jedini na toj listi koji nije iz Slovenije, pa tako ne znam zasto bi me to zanimalo. Taj strip sam nabaviio kao i svi civilizovani ljudi letos!
može li se znati o cemu se radi ili je to tajna

Gura Sizif kamen uz brdo. Naidje Edip i kaze: "Guraj, guraj Sizife!", a on mu na to odgovara: "Gurni ga ti mami!!"


može li se znati o cemu se radi ili je to tajna


ja znam

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 30/12/2003 : 16:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

ja znam

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
[/quote]
nisam pitao tko zna
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 30/12/2003 : 17:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by SejoSexon

ja znam

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


nisam pitao tko zna
[/quote]moze ovako: ja znam o cemu se radi ali tu necu reci

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 30/12/2003 : 17:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
imam mail
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 30/12/2003 : 18:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
o CEMU SE TU RADI?

I fart in your general direction.
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 30/12/2003 : 19:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
Žašto Big joco šuti
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 30/12/2003 : 19:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

Žašto Big joco šuti



quote:
a to je za mene i kraj te diskusije!


Poslovio se tako...

SRETNU NOVU GODINU SVIMA
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 30/12/2003 : 20:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
Staviu sam reklamu za MM SPECIAL na nekoliko slovenskih radijskih stanica(5), a prilog u stripu bice i u emisiji POP TRAX na TV PIKA, koju vodi moj prijatelj Matjaž Kosi (Moulin Rouge). To je uopšte prvo reklamiranje stripa posle 18 godina u mas-medijama (mislim da je poslednje reklame vrteo Dnevnik za neke nagradne igre...) Reklama za MM je i na nekoliko internet stranica, a reklamu je primilo po mailu oko 400 ljudi (nekoliko sam reklama poslao sa svojih mailova a nekoliko sa službenih).
Ali to je tek prvi korak, jer znam da se sve završava kot para/ili novca?/:))
Berni je za sad obecao sledeci broj MM, koji svi cekamo a sve ostalo je u "zraku"...

toliko za one, koji kažu da samo kritizujem stvari...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 30/12/2003 : 20:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by zveles
ja cu malo biti djavolji odvjetnik, pa odgovoriti dok gorana nema. bas smo zajedno raspravljali o nekim stvarima kod tallyjevog "izdavastva" koje ocigledno nemaju veze s vezom. recimo, tally je stavio topic u stilu "sto bi htjeli da lm objavi?". ok, on je takav urednik koji zeli slusati glas javnosti (no, bas me zanima hoce li ga ikad i poslusati?)


zasto ne bi bio takav izdavac da slusa glas javnosti?

quote:
Originally posted by zveles
ja se onda pitam zasto ne komentira prijedloge na tom topicu? jel' on to nas zajebava? zasto tek ovlas svakih nekoliko dana spusti neki post koji ustvari uopce nema veze s topicom i njegovom molbom? mislim da to ni najmanje nije fer prema onih 7 stranica razlicitih prijedloga!
takodjer, obecao nam je dati na uvid listu koju je dao uredniku ("gazdi"). rekao je da je vec predao listu i da ce nam je uskoro dati na uvid. da li je netko vec vidio tu listu prijedloga, listu za koju je pomoc trazio ovdje od nas na forumu?


pa ipak je Bozic i nova godina tu. doduse Bozic je prosao ali jos je tu nova godina. vjerujem da ima i ludnicu na poslu jer je kraj godine i ocito nestigne odgovarati na forum. mozda mu je i mail box pun poruka koje cekaju na odgovore. pa kad stigne onda ce ju i dati.

quote:
Originally posted by zveles
moze se desiti, ali nije problem u tome. nije problem da je strip mozda zaboravljen poslati. meni nije jasna jedna druga stvar - kakva je to logika objavljivati neki strip (bilo kakav strip; bio on fantastican poput bannera ili bio on neko zadnje smece), ako ti kao urednik prije toga taj strip nisi procitao. sorry, ali jedino je logicno da prvo dobijes strip, procitas ga, pa se tek onda odlucis: "ok, to bi bilo za nase trziste, to cu i objaviti". ovako tally sam nama kaze da on nema taj strip (nema ga ni u pricuvi kod nekog, recimo, frenda kod kojeg ga je, recimo, davno procitao i sada ga ponovo treba da bi preveo). sorry, ali za mene je to cisti diletantizam!


gledaj, sto se tice objavljivanja stripova, mozda su sami marvelovci imali uvjet da se izda i taj strip. mozda znas kakva je politika kod filmova za videoteke. moraju uzeti pored nekog hita i filmove koje nisu hit a koji slabije prolaze. tako da je vjerojatno tako i sa stripovima. ako je ovo da je morao uzeti taj strip i izdati ga ona zasto bi ga imao doma.
mislim da svi previse ocekujete. pa problem je danas izdati bilo sta u HR.

quote:
Originally posted by jgoran5
PRVA I OSNOVNA STVAR JE DA SE TALY UOPCCE NIJE POTRUDIO ODGOVORITI NA ONE SILNE POSTOVE,NIJE SE UOPCCE POTRUDIO STAVITI SPISAK ONOG ŠTO JE PREDLOŽIO UREDNIKU,A DA NE PRICCAMO O TOM BANNERU,MOGAO SE POTRUDITI DOBITI ORGINALE,PA JOŠ UVIJEK POSTOJI AVIONSKA POŠTA,A NE DA PREKO FORUMA TRAŽI ORIGINALE.I DA NE PRICCAM O PRIJEVODU,PA PRIJEVOD U HULK/WOLVERINE JE OCCAJAN,ZA DJECU...


dobro nisi morao vikati :-)
kao sto rekoh ocito nije stigao. ipak su tu bozicni i novogodisnji praznici. procitaj sto sam napisao zvelesu. u prijevod se necu petljati.

quote:
Originally posted by jgoran5
TALY IMA OKO SEBE LJUDE,ŠTO PRIVATNO A ŠTO PROFESIONALNO KOJI MU MOGU SUGERIRATI ŠTA DA IZDAJE,A NE DA PREKO FORUMA TRAŽI PRIJEDLOGE.TO PO MENI NIJE PROFESIONLNO I PO TOME SE VIDI DA NIJE OZBILJAN IZDAVACC.
ULTIMATE SPIDERMAN JE SMECCE.IMA PUNO BOLJIH SPIDERMAN ILI OSTALIH MARVEL NASLOVA KOJI SU BOLI OD TOGA.ON SE SAMO VODIO PO TOME KOLIKA JE PRODAJA U AMERICI TOG SPIDERMANA,PA LJUDI AMERI RADE STRIPOVE ZA IDIOTE ZATO I PROLAZI TAKVA BENDISOVSKA PAUK SAPUNICA.UŽAS.


pa sto sto ima ljude oko sebe privatno i profesionalno? sto mu moze lektor, korektor, i ini iz impresuma savjetovati? mozda oni ni ne citaju stripove privatno? oni su placeni da lektoriraju,... da ima puno boljih spider-mana ali ovo je moderniji crtez koji je blizi danjasnjici nego spider-man iz '64.

quote:
Originally posted by jgoran5
ŠTO SE TICCE ZAGOR SPECIJALACA,NEKA BERNARD IZDAJE ONO ŠTO ON SMATRA DA JE OK A NE DA TRAŽI NAŠE SUGESTIJE.NEMA TO VEZE SA PRODAJOM,PLJUVANJEM PO SPECIJALIMA ITD....


ETO TO TI JE MOJE MIŠLJENJE,NE ODSTUPAM OD NJEGA I STOJIM IZA SVAKE RIJECCI KOJU SAM NAPISAO


pa tako je berni i napravio pa je bilo na forumu sto bas taj specijalac, zasto ne ovaj i onaj. u svakom pogledu nikako niste zadovoljni. covjek nikako da vam ugodi. ako nema stripa niste zadovoljni, ako ga ima onda zasto taj i tako. problemi uvijek

da ovo su moja misljenja i ja takodjer ne odstupam od njih. gledaj ja radim u izdavastvu 9 godina i znam kako je.
ajd se upitaj zasto macan (sorry macane) ne izdaje q svaki mjesec? kao prvo treba imati sredstava za izdati bilo sto. treba brdo novaca da bi se napravio ijedan broj bilo kojeg stripa. mislis da ce ti nestko tiskati strip na lijepe oci? hoce malo sutra. jedino ako nemas vlastitu tiskaru.
zasto se plavi vjesnik ne izdaje vise? zasto sto je prodaja sigurno bila neisplativa. previse ulozis a nevratis sredstva za dalje. i tako unedogled i kud ces stici? u bankrot.

"imao sam ideju sad ih imam dvije"

AUKCIJE, CHAT http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 30/12/2003 : 20:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
DOBRO JE...svi se opet zanimaju za MM:))))
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 30/12/2003 : 20:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
mogao bi vrteti i reklamu u Srbiji, ako bi tamo prodavali MM...
http://www.topfm.co.yu/ gledaj programska shema ponedeljak 20.00.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000