forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Glad 1/5
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 16/01/2004 : 21:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

ps. da li je netko citao njegov novi strip "kamikaze"? po previewsima mi se ne cini dobro tusiran, ali, mozda se varam..?

THERE, THERE



tja - shta znam,prochitao sam prvu sveshchicu i najvishe se iznenadio efektnim kolorom.malko predrechavo za moj ukus ali skroz efektno.
od herrere je napravio dobrog crtacha shto se za njegov venom run i ne
bi bash moglo retji...ili je chovek u medjuvremenu tolko napredovao.ko zna?
shto se priche tiche na tih 20ak strana uspeli su da ubace jedno takmichenje u surfingu,koncert hevi metal benda,jedno bekstvo iz zatvora,bezuspeshni madjionicharski trik,opscenu ponudu i ubistvo tako da ima nade za ovaj serijal u sledetjih par
brojeva:)
videtjemo kako tje se dalje razvijati ali ako nastave ovim tempom
trebatje bar josh par brojeva da bi se neko postojnije mishljenje iskristalisalo.

za sada mi izgleda kao simpatichan pokushaj i nadam se da tje natji svoju ciljnu publiku(koja bi trebala biti ljubitelji extremnih sportova) ali ne vidim sebe kako redovno svaki mesec izdvajam po 2.99$ za to.

inache ovde se ramos nalazi samo u funkciji idejnog tvorca(chak nije potpisan ni na naslovnoj)dok je herrera preuzeo crtachke aktivnosti.



************************
!Ko raste,taj i krade!

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000