forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dylan Dog 200 na srpskom!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 25/07/2004 : 23:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
Bas sam ga procitao! Stvarno dobar rad, jedino sto mislim da Grouchova fora o crnogorcima mislim da nije bila prevedena vec izmisljena

_____________________
Judo Dancer!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 26/07/2004 : 10:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ma sta odmah lozis? Ko prica sa tobom? ;))
Pajketu je upuceno.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




Hehehehe...odavno sam prestao da citam DD i Bonelijevce(hocu li posle ove izjave izvuci zivu glavu)...osim Ken Parkera, evo kupujem i citam Magicni Vetar(ova cetvrta epizoda je bila odlicno nacrtana). U sustini nisu to neki kvalitetni stripovi, ponekad me uhvati talas nostalgije pa onda zaredjam, kasnije se o'ladim pa sve tako u krug. Mislim da su zadnje epizode DD koje sam citao one od Vaninija, pre ove vase, naravno. :)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2004 : 11:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by wiz

Bas sam ga procitao! Stvarno dobar rad, jedino sto mislim da Grouchova fora o crnogorcima mislim da nije bila prevedena vec izmisljena


Preuzeta iz topica Vicevi, ako cemo iskreno... nisam više mogao da razbijam glavu oko Sclavijevih igara sa recima, ebga.

Poukram!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 26/07/2004 : 11:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by wiz

Bas sam ga procitao! Stvarno dobar rad, jedino sto mislim da Grouchova fora o crnogorcima mislim da nije bila prevedena vec izmisljena


Preuzeta iz topica Vicevi, ako cemo iskreno... nisam više mogao da razbijam glavu oko Sclavijevih igara sa recima, ebga.

Poukram!



Jesi li ucio italijanski u skoli, samoinicijativno, uzimao casove, ili...?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2004 : 12:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Uzimao casove. Ali skoro da nije bilo potrebe, nakon petnaest godina "citanja" italijanskih stripova. Mada treba malko da sednem i obnovim gramatiku, i tu i kod francuskog.

A u Gimnaziji Zajecar, kao što se da pretpostaviti, nema baš puno profesora italijnskog... u stvari, prema mojim skormnim saznanjima, u celom Zajecaru nema nikoga ko je studirao italijanski. ;)

Poukram!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 26/07/2004 : 12:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Uzimao casove. Ali skoro da nije bilo potrebe, nakon petnaest godina "citanja" italijanskih stripova. Mada treba malko da sednem i obnovim gramatiku, i tu i kod francuskog.

A u Gimnaziji Zajecar, kao što se da pretpostaviti, nema baš puno profesora italijnskog... u stvari, prema mojim skormnim saznanjima, u celom Zajecaru nema nikoga ko je studirao italijanski. ;)

Poukram!



Svaka cast! Verovatno si talentovan za jezike, ja sam npr. dibidus. Mogao bih citati 150 god. stripove na stranom jeziku i opet ga ne bih naucio kako treba. Zaboravim reci dok kazes keks, dok je situacija sa vizuelnim susta suprotnost. Eto, mucim muku i sa engleskim, gde cu se zezati jos i sa italijanskim. :)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2004 : 13:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa, talenat mi je onako... za engleski i italijanski, i onih tri meseca koliko sam ucio nemacki, poslužio je... ali prokleti vrancuski je toliko zajeban da nikakav talenat ne pomaže.. u stvari, ne znam šta pomaže, ucio sam ga sedam godina i znam ga gore nego italijanski koji sam (officialy) ucio godinu dana... a nije da nisam "citao" stripove na francuskom... ;)

Tko ce ga znati.

Poukram!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 26/07/2004 : 13:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Da, kazu da je francuski jako, jako zajeban.
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 26/07/2004 : 15:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
a ja ne mogu skinuti dilana?
p.s. mora li se i dd-u pljunuti na crnogorce :)

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
if you*r cool and she satisfacted how come that bitch just page me?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/07/2004 : 16:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Pajke

Da, kazu da je francuski jako, jako zajeban.


Jeste, ja sam ga 8 godina ucio i ic ne znam, osim one najvaznije upitne recenice Voulez-vous... koja ako je odgovoreno sa Oui ti donosi i stan i hranu

UMPAH!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 26/07/2004 : 22:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

a ja ne mogu skinuti dilana?
p.s. mora li se i dd-u pljunuti na crnogorce :)

Mozes. Samo moras da kliknes na linkove.
P.S. Mora. ;)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 27/07/2004 : 12:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
ne mogu, klikah cijelu noc, downloaduje i kad zavrsi prazna strana...
p.s.a zasto ;)

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
if you*r cool and she satisfacted how come that bitch just page me?
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 27/07/2004 : 13:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Svaka cast majstori! Odliccan rad! Strip je malo tuzzan, ali vi ste dali sve od sebe. Mogli bi ovo i odsstampati
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/07/2004 : 15:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
BOGI, kakva prazna strana? Svaki .zip fajl sadrzi odredjeni broj stranica. Jesi li siguran da ti nije pukao download, tj. da li si skinuo ceo fajl?

P.S. A zato. ;)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/07/2004 : 16:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Blek Stena

Mogli bi ovo i odsstampati

Mi sigurno necemo. A nadam se da nece ni niko drugi posto bi sa ovom rezolucijom to bilo katastrofalno izdanje.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 27/07/2004 : 17:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
da, skinuo sam sve, ali nista se ne otvara...
p.s. ebat ga, sami smo krivi ;)

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
if you*r cool and she satisfacted how come that bitch just page me?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/07/2004 : 21:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ma kako se ne otvara? Kad dva put kliknes na .zip arhivu, da li ti se otvori spsiak stranica koje su zapakovane?

P.S. Bice da je tako. :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/07/2004 : 21:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A zasto nisam mogao da citam stranice u jednom prozoru, nego onako, otvori, uvecaj, procitaj, zatvori, otvori, uvecaj, procitaj, zatvori... i tako 100 puta?

UMPAH!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/07/2004 : 22:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
E?

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/07/2004 : 22:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Sta e? Slideshow mi nije radio.

UMPAH!

Edited by - prozirna senka on 27/07/2004 22:07:17
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/07/2004 : 22:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Problem je do tebe. Kod mene sve ok radi. Eh ti Americki legalni programi... ;)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/07/2004 : 22:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Dobro, bar smo locirali gde je problem. Hvala. Ima da mu je..m mater posle:)

UMPAH!

Edited by - prozirna senka on 27/07/2004 22:09:01
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/07/2004 : 22:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
AC/DC rulez! Zato treba koristiti ACDSee! :)
XP-ov program za gledanje slika je sranje!

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/07/2004 : 22:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Za sve treba da se plati:(

UMPAH!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 27/07/2004 : 22:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
U Srbiji ne treba! :(

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000