forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MILANO 2004
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/03/2004 : 17:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
A Nemo je napunio 5 DVD-ova. ;)

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 30/03/2004 : 18:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
NEK SE ZNA KO JE NAJACI!!!
Napred GROBARI ACO I DADO KOJI ME JE PRIJATNO IZNENADIO





NARAVNO TREBAM LI SPOMENUTI DA JE KRUGER OD DANAS MOJ IDOL!
TREBA HRABROSTI ZA OVAKO NESTO!



...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 30/03/2004 : 18:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
skupa je bila utakmica za 16,5 evra. Ja sam pre par godina gledao Reala na Bernabeu za 4 evra.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6156 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/03/2004 : 19:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Mi smo za utakmicu platili 30 evra a platio bih i više.Doživljaj na San Siru je za mene nešto neponovljivo.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 30/03/2004 : 19:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Mi smo za utakmicu platili 30 evra a platio bih i više.Doživljaj na San Siru je za mene nešto neponovljivo.

Bond.James Bond.


pa i gledat Reala na njegovom štadionu nije za odbacivati. I ja cu to uvek pamtiti. posebno onaj pogled kad dodeš na tribinu. kako je to ogroman štadion. a od vani nije mi se cinio baš toliko velik
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2004 : 19:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ma dao bi i vise za SAN SIRO:)))) Huh, vec se hrustim na Milano 2005:))))!

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6156 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/03/2004 : 19:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Magic,htio sam obuci Milanov dres ali njega sam nosio vec lani pa sam zato obukao naš koji je usput receno i ljepši.
Dado je živa legenda,to je cinjenica a Kruger je ionako ikona sajta ;-).

Svaka cast Marku i ekipi na tonama slika.Pregledat cu ih sutra na poslu jer mi je tamo komp. brži.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/03/2004 : 19:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ko je onaj tip sto potpisuje na prvoj Magicovoj slici?


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6156 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/03/2004 : 19:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Bagnolli (MM).Jako simpatican stariji gospodin.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/03/2004 : 20:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Magic, crno-bijele pruge su mi naopako ali nije to do dresa...to je do mene.
Nisam ga, zbog debljine, mogao navuci kako treba, pa sam navukao po sirini...
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/03/2004 : 20:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
Koja je bila Ferrijeva cijena za originalnu naslovnicu "Terra brucata"? Ako nije tajna...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/03/2004 : 21:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Najmanje 500 euro vjerovatno.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me comin'.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/03/2004 : 21:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Tako je MAGIC reci ti njima :-)))),onaj jedan stvarno ima partizanov dres.Ko je ta ljudina,nije valjda neko iz Zagreba :-))?

Btw bas ste se raspucali s slikama,mashala :-)))))))))))!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me comin'.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/03/2004 : 22:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
LJUDI HVALA NA REPORTAŽI, A POSEBNO NA SLIKAMA NEOBJAVLJENIH EPIZODA!!!
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 31/03/2004 : 00:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Magic, crno-bijele pruge su mi naopako ali nije to do dresa...to je do mene.
Nisam ga, zbog debljine, mogao navuci kako treba, pa sam navukao po sirini...



ma vazno je da je crno-bela

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

Orloff
Junior Member



Croatia
396 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 31/03/2004 : 09:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Orloff a Private Message
Nije jeftino, ali vrijedi svakog novcica, mogu mislit kako vam je genijalno bilo! Je bilo sta kompleta za kupit (DD, MM mozda ili slicno)?
I dajte stavite tu reportazu, ljudi lude vise! :-))
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/03/2004 : 09:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pa zar se ti salis ili?;))) Pa stavljena je jos jucer navecer!

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"
Go to Top of Page

Orloff
Junior Member



Croatia
396 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 31/03/2004 : 11:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Orloff a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Pa zar se ti salis ili?;))) Pa stavljena je jos jucer navecer!

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"


Ups sorry, odletio sam direkt na forum pa nisam vidio, sad sam procitao reportaze, bas sam se nasmijao na par stvari
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/03/2004 : 13:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
:)))))>!

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 31/03/2004 : 15:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Dobro, ljudi, jel Gastonu iko rekao da ima djecu istih godina kao one cure s kojima se slikao? Aco je isto legenda - il dvije il nijedna. Svaka cast na promociji Partizana usred Milana!

Ova plavuša je Lola? Umro sam od smijeha kad sam vidio kako je gledala Kralja Makarske na slici. Kao da joj je prije blica rekao: "Dodi nocas na parkiralište." Nije mi baš Lola nešto posebno, ova webmasterica mi je 3-4 puta bolja, odokativnom metodom ocijenjeno. Markos je pretpostavljam upio svaki savjet koji mu je dala.

No, svi ste vi ništa u poredenju sa Krugerom. Kruger je apsolutna i nenadjebiva L E G E N D A! Mjehur mi je velicine Dadinog stomaka, hocu da se upišam od smijeha otkako sam procitao šta je uradio no ovaj tip iz IC-a me cudno gleda i tiho se raspituje za broj Psihijatrije.

Imam jedno pitanje iz sfere naucne fantastike: Gdje ste našli fotoaparat za slikanje Dade?

Darkwood Devile, jesi li ti ovaj sa bradom? Neodoljivo podsjecaš na engleskog glumca iz serije "Cold Feet". Fali ti samo Dadin struk.

"Umiljato janje dvije majke siše." - Konfucije ;-)
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/03/2004 : 15:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sa bradom je Bernard, sa bradicom sam ja;))))

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 31/03/2004 : 16:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Sa bradom je Bernard, sa bradicom sam ja;))))

"I LIKE NOISE 'CAUSE I LIKE WAKING UP THE HOUSE. I CANNOT SIT DOWN, I CAN'T SHUT MY MOUTH BUT WHEN YOU UNDERSTAND ME, YOU MIGHT FEEL GOOD AROUND ME"



Pa i mislio sam na tog lika.

"Umiljato janje dvije majke siše." - Konfucije ;-)
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 31/03/2004 : 18:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
jedno pitanje za sve koji su isli u milano....kad vec mozete da idete u italiju kad god ocecete, zasto se ogranicavate samo na ovaj sajam, kad sam cuo da ima i boljih,koji su dosta raznovrsniji?

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 31/03/2004 : 19:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Ovisi sto te zanima na sajmu. Ako je samo shopping u pitanju, Lucca je definitivno jaca, a tu su negdje i Expocartoon i Reggio Emilia. Ali bilo bi malo bedasto svakih mjesec-dva ici u Italiju samo zbog toga, bar sto se mene tice. Nije to tek tako, otici i vratiti se. Trebas skupiti para, uzeti slobodno na poslu...a Milano ipak pruza i ostale sadrzaje, kao posjet redakciji, posjet San Siru i tako to. :-) BTW, sto se tice samog shoppinga, na sajmu je ionako sve dvostruko-trostruko skuplje.

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 31/03/2004 : 19:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
a zar vam nije lepse onda svake godine na drugi sajam?
ja bi tako..u principu, sve od ove godine ste videli i prosle,...

jel ima neki sajam u italiji koji okuplja SVETSKA imena, iz evrope,japana,usa...mene bi to mnogo vise zanimalo..kao recimo onaj u francuskoj...

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000