forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 PSDZ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 21/06/2002 : 13:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Tope ne mogu a de ne kažem. Ovaj si post stavio samo da bi me izjednacio po broju postova.



Edited by - Slovenac on 2002/06/21 13:33:19
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/06/2002 : 15:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Pa pobogu ljudi, koliko imate vi godina? Šta vam je? Ajte vec jednom prestat sa svadjama. Da ja imam samo 1000 stripova imao bi dosta posla sa njima, a ne da se ovde bockam sa nekima, koliko neko ima stripova. Ajte još jednom složit svoje stripove.

Razumite to, da nece ljudi ovde da stane ni na koju stranu. Svaka cast Markosu za ovaj sajt. Teško ce neko uraditi bolji. Ako može, sretno. Hvala Krugeru i u moje ime što pomaže ljudima, da dobiju stripove koji jim trebaju. Isto tako Stripjeju, doduše nisam poslovao snjime, ali kako cujem.

Evo vam moje ideje. Uložite sav svoj trud i pišite SAFu da nešto i on urade, da na prostorijama, odakle su i oni i gde su i sada, da jednom zauvijek neko pocne da uredno izdaje bonelijeve junake u svim zemaljama bivše juge. Pa makar to bio i Ludens. Ajmo radije nešto ozbilno ucinit a ne trociti vreme na glupostima.




Pa ja ne znam koliko cu puta ponoviti da nije stvar koliko tko ima stripova nego tko laye a tko ne. A ovo " da nece ljudi ovde da stane ni na koju stranu" mi se posebno gadi kod ljudi (generalno). Ovo nije pitanje biranja strana, ovdje se radi o iznosenju misljenja. Imate dvije suprostavljene strane sa dva potpuno suprotna stava. Ja tvdrim da stripje laye kad kaye da nije napisao onaj oglas. Tu nema puno varijanti, ili je ili nije. Dakle, biranje strane u ovom slucaju je reci svoje misljenje o tome na osnovu postova koji su poslani u ovom threadu i NE MOZES MI RECI da bilo tko tko je pratio forum zadnjih mjesec dva ne moze to napraviti. Svatko moze reci sto misli i svatko moze odluciti za sebe na osnovu argumenta koje je pruzila i jedna i druga strana, a to da li taj netko to zeli ili ne je druga stvar. U biti je to skoro pa i licemjerno, ukljucivati se u ovakvu raspravu bez iznosenja osobnog misljenja, ma kakvo ono bilo. Ja se sigurno necu naljutiti ako se 100 forumasa javi i kaze mi da sam u krivu. Onda cu sjesti pa cu se zamisliti nad svojim postovima i gdje sam ja to pogrijesio. A sto se tice ozbiljnog rada, ja se bavim ozbiljnim radom na ovom sajtu, ako nisi primjetio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 01:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Ja imam svoje misljenje o svemu ovome, ali ne zelim ga iznositi jer bih se time samo bezveze upleo u vasu prepirku, a i rekao sam prije nekih mjesec dana da vas uopce ne smatram ozbiljnima, barem ne dok se pise po forumu, jer je i svaka budala spremna smisliti odgovor, upravo zato volim susret uzivo kada se u biti pokaze covjek u svojem pravom(ili mozda ne) svjetlu i tada naravno se nema vremena izmisljati price i pricice (koje nemaju temelja), jer ako nesto krene ukrivo ili ako netko skuzi da lazes neces se samo tako lako izvuci.
Dakle poanta je u tome da od svih napisanih recenica na ovome forumu u kojima ljudi iznose neke "istine i cinjenice" ja ne vjerujem niti 10%.Isto tako zanemarite i ovaj moj post, to ionako pisem samo da skupim 400 i neki post :).Ustvari zasto ovaj smijesak na kraju, to je u biti ozbiljno.

Bye, Bye!!

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/06/2002 : 01:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Sto sam rekao Markose
znas ti vrlo dobro sto sam rekao
rekao sam da volis reci za drugog da je bezobrazan kad nekog tvog prijatelja napadne stripije a kad ti stripija istom metodom napadnes onda je to ok
vidis meni netrebaju tocke i zarezi da to istaknem i da cjeli sajt bljesti od izrazavanja emocijalnog stanja
nisam procitao triput sto sam napisao nije ni potrebno smisao je vidljiv samo treba pazljivo citati ( sto ti cesto necinis pa me bezrazlozno napadnes da sam nesto rekao sto nisam )
ja se uglavnom zajebavam s stilom govora i volim da ti nerazumijes sto sam ti rekao iako ustvarti ti to znas ali mi je gust da ti objasnjavam ponovo nesto sto se ocito vidi
nije bitno koliko sam stripova vidio od stripija bitno je da sam ih vidio
naravno da ih nije bilo 17 000 ali ih je bilo dosta a ako nevjerujes od po argumente u Karlovac kod stripija

moja recenica
drugotreca stvar taj oglas je mozda napisao stripije ali nije znano da ce ga netko kasnije napasti i da ce se netko takodjer sluziti istim stilom kao i stripije

dakle kad sveobuhvatno procitas ovaj topic onda ti to mora biti jasno ( pod uvjetom da si ga procitao )
zna se da je stipije napisao nekakav oglas ali se nezna da li se radi o nasem stripiju a ako se radi o nasem stripiju koji je napao nekog o poznavanju talijanskog jezika onda sad primjecujemo da se i njega napada iako on nije bio svjestan da ce do toga doci a mozda je ako je pisao taj tekst mislio nesto sasvim drugo to jest nije razmisljao da ce taj tekst biti nekakav dokaz protiv njega iako nesvjestan da ce doci na sud pravde zbog nekakvog teksta koji ustvari nedokazuje njegovu krivicu o nepoznavanja talijanskog jezika jer u trenutku dok je pisao taj tekst cilj je bio nesto dugo sto se ovim nemoze dokazati njegova krivica da nepozna dobro talijanski jezik ili da nepozna istoimeni jezik bolje od Markosa

vrlo jednostavno treba dokazati ko je napisao taj tekst pa onda u koju svrhu pa da li uopce to utice na zeljeni prikaz poznavanja stripijevog talijanskog itd itd

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2002 : 09:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Krugeru smijesan si. Cim si se ti upleo u ovo, znao sam da je gotovo s raspravom jer se s tobom ne moze argumentirano raspravljati i kao i svi ostali koji su skocili u stripjeovu obranu fokusiras se na nebitne sitnice, a bitno izostavljas. No dobro. Uglavnom, kako stvari sada stoje, mislim da cu vrlo brzo ukinuti ovaj Forum, a ovaj ce sajt nastaviti dalje bez njega, a pitanje je da li ce i sajt nastaviti s radom nakon 1.11.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 12:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Haha, Markose(oprosti na smijehu, ali nasmijao sam se kada sam procitao tvoje zadnje recenice), mislio sam da si bar ti malo ozbiljniji i da se nedas isprovocirati samo tako.A i ocito vrlo ozbiljno shvacas virtualne osobe na ovome forumu.Daj se skuliraj malo, i jednostavno zanemaruj ovakve rasprave.Mozes zanemariti i ovaj moj post :).

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2002 : 13:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa ocito se dam isprovocirati. Naravno da ozbiljno shvacam osobe na forumu, jer dobar dio njih i osobno znam. Ovaj sajt i domena je moje vlasnistvo, i sa njim cu raditi sto god hocu, sto znaci da ako se naljutim da cu ga i ugasiti. Da, znam da se ponasam ko malo dijete, ali me uopce nije briga. Dobro, u sajt sam ulozio previse truda da bi ga samo tako ugasio, ali za Forum me uopce nije briga.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 14:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:

Pa ocito se dam isprovocirati. Naravno da ozbiljno shvacam osobe na forumu, jer dobar dio njih i osobno znam. Ovaj sajt i domena je moje vlasnistvo, i sa njim cu raditi sto god hocu, sto znaci da ako se naljutim da cu ga i ugasiti. Da, znam da se ponasam ko malo dijete, ali me uopce nije briga. Dobro, u sajt sam ulozio previse truda da bi ga samo tako ugasio, ali za Forum me uopce nije briga.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Stvarno bi bilo steta da ostvaris svoje prijetnje Markose....I sto se tice tebe osobno jer kao covjek koji takodjer kao dio svog posla ima i izradu web stranica, izuzetno cjenim ovaj tvoj site i redovito ga posjecujem...a znam da je u izradu ovoga utroseno i dosta truda, ali i ljubavi prema temi...a bilo bi steta i za 99% posjetitelja i clanova foruma koji bi time ni krivi ni duzni izgubili jedan odlican site koji vecina redovno posjecuje....sto se mene osobno tice upravo preko njega upoznao sam neke osobe koji su mi postali jako dragi prijatelji a s kojima da nije bilo ovog sitea nikad ne bih stupio u kontakt...
Imaj, molim te u vidu i ovu stranu medalje prilikom donosenja odluke, jer ce zadnja rijec o buducnosti ovog sitea ipak biti tvoja...

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2002 : 19:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Ovaj sajt i domena je moje vlasnistvo, i sa njim cu raditi sto god hocu, sto znaci da ako se naljutim da cu ga i ugasiti


Previše bahato ponašanje, ko robovlasnik. Pa ugasi ga onda.
I još nešto, nema uopce veze sa ovom debilnom djetinjastom raspravom, nego samo da kažem, Kruger je u redu.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 21:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Nemoj ti nista gasiti,ni forum ni site.
Forum ti je dio site htio ti ili ne.
Ako budes nesto ukidao neka bude chat,znam da ce mi faliti ali neka ;-))).
No dobro, tvoje je, ti placas pa ti i odlucujes sta ces radit s njime...

Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 21:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Zaustavite Zemlju.

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6131 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 22:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ako sam ja dobro razumio,Forum ce se ukinuti zato jer ne možemo odkriti da li je stripje napisao onaj oglas i,nadalje,ako je,zašto ga je napisao na engleskom a Zoleta napadnuo da je loše preveo tekst o Zagoru..
Pa dobro ljudi jel koga uopce briga za to?!! Ja sam svoje mišljenje o ovakvim raspravama vec dao ali eto - opet sve po starom.Marko,slobodno ukini ovaj forum jer tvoje svade sa stripijem i filozofiranje sa krugerom meni vec pocinju ici na živce.Ili kao što sam vec ranije predložio,otvori posebnu sekciju na forumu samo za tebe i stripija pa se tamo pljujte do mile volje.
Ja se sad idem otuširat, ljepo sredit,pa cu onda otic malo van i uživat u dobrom društvu a vi slobodno nastavite sa raspravama ovog tipa i pokušajte odgonetnuti tajnu (ne)napisanog oglasa jer ocito da nemate pametnijeg posla.Nazovite i New York,možda vam Marti pomogne.

P.S. Bar se stripje ne javlja u zadnje vrijeme- svaka mu cast!

Go to Top of Page

hamza
New Member

USA
251 Posts

Member since 15/06/2002

Posted - 22/06/2002 : 22:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send hamza a Private Message
Nemoj MARKOS ko boga te molim.Nemoj da ovo ako ikako moze ukidas. Vjerujem dasi svjestan jedne cinjenice a toje? Uspio si povezati pokidane niti(u ovom jebenom ratu) vise sa ovim sajtom nego svi politicari skupa.Nije samo stvar u romanima jer ovaj forum ima htjeli mi to priznati ili ne i svoje politicke karakteristike.Tek sam novi i nemogu reci nesto vise ali znam dase kroz ove razmjene i misljenja oko romana ponovo uspostavlja kontakt medju maladima sirom svih danasnji drzava.Dovraga vise i mrznja, ratovi, nacionalnosti i sve to sto prati danasnje vrijeme, mislim daje ovaj tvoj forum ili sajt jedina svijetla tacka koja nam svima pruza sansu da utvrdimo koliko su nasi stariji od nas bili i imali zelju da nam se i pokoljenja zauvijek zamrze ali eto kao i nekada a i sada dobri duh sa sjekirom ponovo je na visini svoga zadatka i pokusava da unese mir nama koi smo ipak ni krivi i ni duzni razdvojeni zidovima mrznje. Molim te nemoj uciniti nista stobi moglo poremetiti ovu kampanju mira razumijevanja i sve obuhvatnog ljudskog odnosa. Nadam se daces istrajati u svojoj plemenitoj ideji.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2002 : 22:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Previše bahato ponašanje, ko robovlasnik. Pa ugasi ga onda.
I još nešto, nema uopce veze sa ovom debilnom djetinjastom raspravom, nego samo da kažem, Kruger je u redu.



Rasprava uopce nije debilna. Radi se o tome da li covjek laze ili ne. Radi se o prijetnji sudskom tuzbom (pitam se cega se boji, ako zna da nije kriv, zasto prijeti tuzbom ?). Ja sam platio 150 Eura da bi ovaj sajt uopce postojao. Da ne govorim o novcu potrosenom na impulse ili o vremenu koje mi je trebalo da to uradim i o trudu svih ostalih ljudi koji su sudjelovali u izradi sajta. I onda mi neki idiot prijeti sudskom tuzbom jer mu hocu dokazati da laze. I onda mi se ljudi sa foruma, zbog kojih ovaj sajt u biti i postoji, smiju. I sto, ja bi onda i slijedece godine trebao platiti narednih 150 Eura da bi me idioti vrijedjali i nazivali dilerom,robovlasnikom i seronjom ili da bi mi se ljudi smijali? A (neutralni) ljudi sa foruma su se pokazali kao obicni beskicmenjaci koji nemaju hrabrosti iznijeti svoj stav, jer kao ne zele "birati strane" (svaka cast Heyoki). Pa kako ste izabrali stranu kad je npr. Hombre u pitanju? Po cemu je stripje posebniji? Sto, bojite se? Cega ili koga? Ja ne trazim od nikoga da se slaze se mojim misljenjem, ali trazim da se ljudi izjasne. Da li je stripje lagao kad je rekao da nije napisao oglas ili ne. Markos je u krivu ili stripje je u krivu. Vrlo jednostavno.
A o Krugeru imam posebno misljenje, covjek koji bira strane u diskusijama na "principu slabijega", bez obzira tko je u pravu, on brani onog tko je u manjini ili onoga kojemu je "duzan" jer je ovaj u nekoj prosloj raspravi "branio njega". To je pokazao i u ovoj raspravi sa svojih par postova koje je vjerujem malo tko procitao do kraja i shvatio jer covjek ne zna napisati preciznu i suvislu recenicu a da se ne zaplete u svoj tok misli.
Strasno. ima jaka uvjerenja, nema sta. Osim kad se ne radi o fasizmu, naravno, tu mu se mora priznati da je ustrajan.

Hvala rommelu i seinfeldu na podrsci, ali trenutno me samo zanima razrjesenje ove dileme...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 22/06/2002 : 22:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
Najbolje bi bilo da Markos proizvede stripjea u staffa :)
Onda ce prestati sva neprijateljstva jer 'vrana vrani oci ne vadi' ;-))

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 22/06/2002 : 22:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
Bila bi prava bedarija ukinut ovaj sajt, kad se naša družina iz svakod dana veca. Za mene osobno bi to bio šok, jer sam svaki dan na ovome sajtu i to ne samo jedan put.
Markose ne pusti se za svaku nepravu recenicu razljutit, jer to nikamo ne vodi. I ja sam vec bio izsmijen i izkur..., pa sam još uvijek redovni stanovnik ovog sajta.
Ti samo tako dalje nastavi sa radom kao dosad i ne obracaj pažnju ljudima za koje misliš da nisu vrijedni, jer drugima bi bilo žao da se opusti najbolja informativna strip stranica do sada.


Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 22:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
ha,ha,ha
markose ovaj post ti je strava,hehe...moram priznati.doduse nije tesko naivne izmanipulisati,hehe...
no moram reci da me jedna stvar nerivra .moze se svak raspravljati o necemu i o cemu oce,moze markos biti u pravu ili krivu ili bilo ko ,i to nije problem,jednostavno svak zastupa svoj neki stav,al me nervira kada neko dodje i kaze "mene,ovo nervira,meni ovo ide na kurac,mene se ovo ne tice,bla,bla...ali moram reci...a sad idem...".I bi SVETLOST.




Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2002 : 22:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Najbolje bi bilo da Markos proizvede stripjea u staffa :)
Onda ce prestati sva neprijateljstva jer 'vrana vrani oci ne vadi' ;-))

Hu Ju gona kol?



Yeah, right. Stripje u staffu:-) Moram priznati da me je nasmijalo, bravo . Sto se tice, "vrana vrani oci ne vadi", to kod mene nije bas tako. Ja imam svoje stavove i svoje misljenje koje ne mijenjam zato jer je netko "vrana" kao i ja. Kod stripjea je isto cisto stvar principa, uhvatio sam ga u lazi. Nekome to mozda nije vazno, ali meni je vazno da ljudi znaju o kome se radi kad procitaju slijedeci njegov pljuvacki napad po nama, poput ovih koje smo trpjeli proteklih 4-5 mjeseci od njega.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2002 : 23:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

ha,ha,ha
markose ovaj post ti je strava,hehe...moram priznati.doduse nije tesko naivne izmanipulisati,hehe...
no moram reci da me jedna stvar nerivra .moze se svak raspravljati o necemu i o cemu oce,moze markos biti u pravu ili krivu ili bilo ko ,i to nije problem,jednostavno svak zastupa svoj neki stav,al me nervira kada neko dodje i kaze "mene,ovo nervira,meni ovo ide na kurac,mene se ovo ne tice,bla,bla...ali moram reci...a sad idem...".I bi SVETLOST.





Ne kuzim bas najbolje poantu ovog posta? I BTW, nisi mi odgovorio: "No dobro, dakle po tebi, stripje je ipak ono napisao?"

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6131 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 23:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Marko,mene uopce nije briga o tom famoznom oglasu,štoviše - živo mi se fucka za sve to.E zato se nisam izjasnio tko od vas je u pravu/krivu.I zato ne možeš reci da sam beskicmenjak.Mislim da se ostali clanovi foruma nisu ukljucili u raspravu baš zbog toga jer ova tema njih NE ZANIMA.Svi mi znamo citati i više-manje razumijemo hrvatski jezik.Odrasli smo ljudi i mislim da je svatko od nas ima svoj stav o stripiju i njegovom ponašanju.Vjeruj mi,ne trebam ja tebe i tvoja detaljna objašnjenja u stilu Sherlocka Holmesa da bih skužio dali je neka osoba lažov ili ne.

UGODNA VECER SVIMA!!!

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 23:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
poenta prvog dela posta je da sam aludirao,na naivnost ljudi kad si
ti rekao da ces da ugasis sajt,naravno u saljivom tonu.Jednostavno
mislim,(naravno to neznam) da neces ugasiti sajt zbog bilo kakve rasprave,
bez obzira ko je u pravu ili ne.

Drugi deo:
---no moram reci da me jedna stvar nerivra .
moze se svak raspravljati o necemu i o cemu oce,
moze markos biti u pravu ili krivu ili bilo ko ,
i to nije problem,jednostavno svak zastupa svoj neki stav,
al me nervira kada neko dodje i kaze "mene,ovo nervira,
meni ovo ide na kurac,mene
se ovo ne tice,bla,bla...ali moram reci...a sad idem...".
I bi SVETLOST."-u sustini sam se slozio sa tobom,da pojedinci izigravaju
neku superiornu pamet,a pri tome nezele da izadju sa svojim stavom,
kakav god on bio.

Na pitanje da li mislim da li je stripje ono napisao ili ne?Pa pravo
da ti kazem ni nesecam se svega tacno sto je napisano,ali ,mi se cini
da je stripje negde napisao da ono nije njegov oglas.
A ako....JE ON REKAO da nije napisao,taj oglas..I BELIVE him,simple
as THAt...hehe...CIAO...


PS sto i ti ne bi dosao do beograda sa stripjeom i krugerom,razresili
bi smo mnoge dileme,uverio bi se da niko ovde nelaze ili nesto slicno
i sve bi bilo lepo i fino....

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1888 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 23:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
ja sam dosao u ovo drustvo upravo zadnjih dana postojanja foruma na ZWS, tada je stripovi.com tek poceo, i taj mi je forum bio bolji, kao i ceo site. Razocaralo me kada je Zagor ukinuo forum, jer sam ga od starta doziveo kao nesto konstruktivno i ponavljam jos jednom prvi put u zivotu imam pravi kontakt sa ozbiljnim ljubiteljima stripa. Koliko se ljudi samo ponovo aktiviralo zbog ova dva sajta, jer su videli da je strip ipak umetnost i da nisu budale, ako skupljaju stripove a imaju po 20., neki i 30. godina. Tada sam presao na ovaj forum i cak naglasio da sam onaj vise voleo, u cemu se Kruger slozio ako se ne varam. Vremenom sam zavoleo ovaj forum i on je postao deo mog zivota, iako je i dalje ostao spor. Site je po meni izrastao u jedan od jacih strip sajtova u svetu, a prekopao sam dosta toga da bih sastavio tekst o Asteriksu i sada ponovo kopam zza Lucky Lukea. Mislim da u je u perspektivi da ovaj sajt bude najbolja postojeca "riznica slikovnih prica" i to vrlo brzo, jer se veoma cesto azurira. Mislim da je Zagorov sajt umro onog trena kad je Zagor ugasio forum. Zasto? Zbog gluposti! Mislim da su mnoge dobr ideje potekle iz ovog foruma. Sigurno je i tebi Markose ovaj forum ogledalo sajta. Tu dobijas savete, ali i stupis u kontakt sa nekim ko bi mogao pomoci na nikakolakom, a iskoljucivo entuzijastickom poduhvatu. Ne dozvoli da se zbog rasprave 7-8 ljudi kaznimo mi ostali. Ah, zamalo da zaboravim, da prvi put u istoriji stripa ovde kolekcionari i zaljubljenici imaju kontakt sa jednim strip izdavacem. Zahvaljujucu ovom forumu Bernard moze naslutiti kakva je atmosfera (npr. covek vidi da samo jedna grupica manijaka insistira na MN, i on zna da nije dobar vazduh za tog junaka )
Koliko sam samo novih stvari saznao na ovom forumu (npr. verovatno bih i danas nezainteresovano prolazio pored gomile sa Ken Parkerima).
Koliko je samo ljudi razmenilo stripove i nabavilo sta im treba.
Ko bi raskrinkao Hombrea da nije nas?


Sto se ljudi tice ne komentarisem nikoga, jer nikoga neznam, a jedno je virtuelni ego, a drugo covek. Sa Markosom nikada nisam imao problema, nesto sam mu cak malcice i pomagao u interesu svih. Sto se Stripjea tice, on je kasnije dosao u nase malo drustvo. Mozete pogledati ja sam prvi iznervirano reagovao na njegovu potrebu da se pohvali sta ima sto sam uzimao sa ozbiljnom dozom skepse. Zatim njegova stalna peckanja. Medjutim ono sto sam skapirao je da je on takav (kapiram zajebant, ne zlonameran). Medjutim mnogi to nisu tolerisali pa je bilo i sukoba. Sami kazete da je covek u prirodi sasvim ok, pa zar to nije onda najbolji dokaz price o virtuelnom egu? Sto se Kruga tice, a one je u svakoj corbi mirodjija i misli da je za njega rasprava nacin zivota, pa i po cenu da nije u pravu. S obzirom da se uvek moze naci suprotno, on je taj koji pokazuje da nije sve uvek zuto kad je zuto. Mada mislim da se cesto pogubi u raspravama, da cesto bas on bude inicijator oftopic rasprava (dugih i dosadnih), ali kapiram da to nije zlonamerno nego je covek neizlecivi kontras.

Ja ne mogu suditi o vasim sukobima kad vas nisam nikad ni video (a od srca bih zeleo da upoznam svu trojicu), a vi se svi ipak medjusobno znate. Zato Marko nemoj ljude iz ekipe nazivati beskicmenjacima, zato sto ne zele da ulaze u sukob. To ipak zvuci pomalo uvredljivo.

Molim te, Marko, u interesu nas i stripa na ovim prostorima ne zatvaraj forum, jos grdje ne zartvaraj ovaj divni sajt koji skuplja ljude (koliko ih se samo upznalo preko ovog foruma).

Ljudi slusajte Johna Lenona i pusite marihuanu, a u visku slobodnog vrmena nemojte se svadjati vec napisitr svaki po jedan novi tekst o nekom novom junaku.

Ay, Caramba
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2002 : 23:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
U cemu je uopce smisao te rasprave i ovoga svega? Kakve veze ima da li stripje zna talijanski ili ne zna, da li ima 50000 stripova ili nema, da li ima 6 auta, 1000 filmova i 2 jahte, koga je to uopce briga? Meni je to sasvim svejedno i pomalo nevjerovatno da se forsira nekakvo dokazivanje o jednoj totalno apsurdnoj stvari.





Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 22/06/2002 : 23:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Hmmm, evo nisam bio nesto pre aktivan sto se tice pisanja proteklih mjesec dana.
Posljednja moja izrazito aktivna javljanja bila su dosta ratoborna glede doticnog gospodina (Stripje).
Nadao sam se da ce covjek nakon nekoliko desetaka izrazito iscrpnih postova u kojima mu se sve detaljno argumentiralo pronaci pravi put i ponasati se kao ok covjek!
Medutim evo gotovo mjesec dana nakon tih burnih dogadaja sranja ne prestaju, naprotiv intezitet raste gotovo do usijanja.
Rekao sam sam sebi pri kraju te posljednje prepirke dobro mozda sam ipak barem malcice pretjerao i bio pre zestok tako da sam polozio koplje i ostavio puno praznog prostora. Sve je bilo uzalud. Stripje je bio miran 2-3 dana i onda sve izpocetka. Odlagao sam i odlagao ponovni napad na njega i neke koji su mu bez ijednog valjanog razloga drzali stranu.
Sada cu promjeniti plocu! Mogu bez ikakvog napora shvatiti Markosa zasto je uvrijeden i ljut na mnoge od Vas.
Pa dobro kako se moze nekome dozvoljavati da mjesece i mjesece sustavno laze i vrijeda na ovom forumu. Nitko ne trazi od bilo koga ovdje da nekoga kamenuje ili vrijda, ali reci jednostavno da netko nije uredu zar je to toliko tesko?
Vecina govori zar neki od nas nemaju pametnijeg posla od dizanje prasine i argumentiranja nekih nepravilnosti.
Stvar stoji ovako, ako ulazes veliki trud u nesto i cinis to ispravno zar je uredu da te netko citavo vrijeme ima na piku i osporava tvoj trud i rad?
Probudite se! Tko zna kada ce Stripje ili netko njemu slican zakaciti nekog od Vas, mislim da Vam nece biti nimalo ugodno!

Pozdrav!!!!

"BEGUN, THIS CLONE WAR HAS"
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 22/06/2002 : 23:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Da ne ponavljam sto je vec receno, reci cu samo da su Dzimi i Aco u zadnja dva posta rekli sve sto je potrebno reci.
I ja sam se u pocetku zakacio bio sa stripjeom, i sa Krugerom sam imao male trzavice, i sa Melinom, i iz svega toga sam zakljucio da nema bas previse smisla natezati se ovako preko neta(jer je javlja taj famozni "virtualni ego"), cast izuzecima.
I zbog toga ja ne zelim nista reci u vezi ovoga, niti sam uopce pogledao taj oglas.Markose da ljudi lazu to si i prije znao(valjda).
I jos nesto to sto sam ja nabacio par haha, to nije smijanje tvojemu radu, vec sam samo iskazao moju reakciju na to da jos uvijek nisi shvatio da se nema smisla svadati ovako preko neta jer jednostavno svada moze trajati ne danima, ne tjednima, vec mjesecima, pogotovo sa odredenim tipom ljudi(naravno, opet za dugotrajne svade su potrebna dvojica istih).
Ne zelim te poticati da zatvaras forum ili stranice, ali necu te niti moliti.
Svaka cast za stranice i trud, ali malo si me razocarao ovom svadom.Znam da je tesko trpjeti neke stvari, ali trebas poceti gledati stvari iz drugog kuta i vjeruj mi biti se ti puno lakse razumjeti "virtualne osobe".

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000