forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 PSDZ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 26/06/2002 : 20:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Ovaj tvoj sarkazam desperado nesluzi ti na cast. Ako taj hombre zaista pripada grupi autora iz FLORIDE o koima sam ja vec govorio prije par mjeseci, moguce da imaju te stripove ali nikako od dnevnika nego su sami crtali, i saznao sam od prijatelja jos davno da rade i AMERICKU ODISEJU 2 u boji.Jaga napadam sto tvrdi daje te stripove izdao DNEVNIK a ne da te strip[ove i nema (u domacoj proizvodnji)

Go to Top of Page

desperado
Average Member



802 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/06/2002 : 21:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send desperado a Private Message
...a sto ono beshe "sarkazam"

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/06/2002 : 21:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Americka Odiseja 2???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sta se desava ovdje???????????????????????????????????????????????????



Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17228 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/07/2002 : 03:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
"Sta je ovo... a uz to i ne radi...???"

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 01/07/2002 : 22:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ne znam sta vam nije jasno...
Ovde se ocigledno radi o piratskom Zagoru,ali piratskom u svakom pogledu(dakle i piratski crtano).Ne bi me zacudilo da je crtez losiji od Bolidvudske trilogije.

I've always been a nobody.When i was a child,my mother used to confuse me with my brother,even though i'm an only child.To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/07/2002 : 03:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
jaoooooo ljudi pa sta ste sve vi napisali na ovom topicu.evo sam sjeo i sat i po cito postove,oci su me zabolile od citanja.nisam ga nikad prije otvarao jer me PSDZ nesto pretjetano ne zanimaju ali sam se zacudio otkud 5 strana??? i tako otvorih...ali necu nista komentarisati da ne bih opet pokrenuo TEMUsto se tice hombreta vala bi bio red da se to vise vidi,a sto se tice dileme kolekcionar=hombre samo cu reci da nacin pisanja nista ne mora znaciti.meni recimo hamza pise potpuno isto kao kolekcionar,tako da bih i ja mogao poceti sa postovima tipa kolkcionar=hombre.zato ljudi(bez uvrede ostalima,zanaju oni kojima je to upuceno,prepoznace se oni) ne pravite se previse pametni i ne izlijecite sa optuzbama i nekim insinuacijama.meni to jako smeta kao posmatracu a mogu misliti kako je to onima koje se optuzuje.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17228 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/07/2002 : 03:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ne ulazeci u to ko je ko (a ocigledno je da Kolekcionar NIJE Hombre), hocemo li videti makar jedan scan od tih neobjavljenih Zagora. Takodje je jasno da doticni ispipava puls ne bi li naisao na neku budalu koja ce mu platiti bogatstvo za te nepostojece stripove pa ce tek onda da pocne da ih crta, inace, sto bi ih crtao dzabe

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000