forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 novi zagor 20 kn?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2004 : 09:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Kako nece biti preskupi kad ti od 16 kn cijene stripa kiosci uzmu 6 kuna.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 07/02/2004 : 09:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Kako nece biti preskupi kad ti od 16 kn cijene stripa kiosci uzmu 6 kuna.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Hm Hm to bas i nije tocna informacija

To mozda uzima tisak ,
ali kiosci dobiju kunu po stripu, 40lipa po vecernjaku,najbolja zarada je oglasnik , 2 kune po komadu

"Pola vino pola voda sve se ljulja osim poda"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2004 : 09:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da, na tisak sam mislio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dalma
New Member

Croatia
212 Posts

Member since 01/12/2001

Posted - 07/02/2004 : 10:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalma a Private Message
Moj prijatelj ima vinariju i dobiva novine i stripove i mislim da dobije po stripu 18%.
Go to Top of Page

vpemma
Starting Member

31 Posts

Member since 23/11/2002

Posted - 07/02/2004 : 14:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vpemma a Private Message
Ja mislim da i Euro ima prste u tome, jer ipak su stripovi uvozna stvar, pa gledajuci tecaj kad je strip doša na 16 kn pa do danas - stvarno postoji razlika.

Maybe yes, maybe no, I don't know!
Go to Top of Page

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 10/02/2004 : 20:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message
SAmo da kažem,moj prijatelj...koji ima sve Zagore i Zagore extra prestao ga je skupljati sad kaed je vidio kolika je cijena(20kn)i sad se na moj prijedlogokrenuo Tallyjevim Ultimateima i sad njih skuplja.Rekao je da mu je Zagor dokurcio.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 10/02/2004 : 20:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
A baš je potrefio, tek su Ultimati sranje.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 10/02/2004 : 23:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Za naše trište je strip skup... gledajuci vani dode nekih 18 kn(2.3 eura) a za njihov standard i jeftinije od kave dok je kod nas bila kava 8 kn prosjek!!! Kažu da u Austriji,Njemacka...itd ekipa nema potrebe za divX filmovima...nije ni cudo kad su DVD-i uglavnom jeftiniji od kino karata a masu mobitela novih na pretplati za 0 eura
a kod nas isti za par tisuca kuna...itd, da ne nabrajam.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/02/2004 : 00:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Logan

SAmo da kažem,moj prijatelj...koji ima sve Zagore i Zagore extra prestao ga je skupljati sad kaed je vidio kolika je cijena(20kn)i sad se na moj prijedlogokrenuo Tallyjevim Ultimateima i sad njih skuplja.Rekao je da mu je Zagor dokurcio.



Hm...da prostiš, .eben ja kolekcionara ili cak obicnog citatelja koji zbog poskupljenja od 4 kn ( i to u iznimnoj situaciji za samo jedan broj jer je vec sljedeci opet 16 kn )prestane sakupljati ili citati stripove.
Malo je smišno, kažeš da je prestao skupljati zbog cijene a sad ce kupovati još skuplji strip. Zatim kažeš da je to bio tvoj prijedlog da bi se na kraju ispostavilo da mu je Zagor dokurcija. Yes, napokon!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000