forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Aukcije!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/07/2004 : 16:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
E jebi ga, koj ce nam onda aukcije?

A ako se prodavacima ne bi stavljala njihova ponuda na aukcije, ostali bi bez para. Pa nek vide.

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/07/2004 : 19:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Burza neka stoji,ima i normalnih ljudi koji ne zele da imaju po 100 topica u aukcijama :-).
Meni se ova nasa aukcija gadi,neki krkani stave po 50 ponuda bez pardona...You know who you are krkani :-)!

"They say this one has a surprise ending."

Edited by - seinfeld on 05/07/2004 00:25:21
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/07/2004 : 23:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message
> Smešno je videti kako neki ljudi konastantnp nude iste stripove, i >oni se konstantno ne prodaju, i oni im ne menjaju cenu. Možda >regulisati da ne možeš dva puta da nudiš isti strip sa istom cenom, >vec da može da bude samo niža od pocetne?

-------------------------------------------------------------------

hm, recimo: meni se stripovi koje sam poprilicno platio (a iz nekog razloga mi više ne trebaju) ne prodaju baš u bescjenje - jednostavno sam cijenu spustio na neku pristojnu razinu, a s vremenom ce vec naici netko tko ce za njih dati te pare. a ja cu cekati, jer mi se nigdje ne žuri. buahahaha !

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/07/2004 : 21:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Burza neka stoji,ima i normalnih ljudi koji ne zele da imaju po 100 topica u aukcijama :-).
Meni se ova nasa aukcija gadi,neki krkani stave po 50 ponuda bez pardona...You know who you are krkani :-)!

"They say this one has a surprise ending."



You said it!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 09/07/2004 : 22:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
mogu samo reci da neke ljude treba biti stid i sprd jer zamisljaju da su oni jedini...cijela aukcija ima 4 imena..ODMAH UGASITE TU GOVNARIJU koja mi se da budem iskren jako svidjala na pocetku a sad se grozim od pomisli na moju punicu
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 09/07/2004 : 22:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
ljudi meni nije jasna jedna stvar
kazete da ima ljudi kojima je milija burza
da nebi imali po 50 aukcija
1.na ovom sajtu ne pamtim da je neko nekom smetao
(sem ako nisu bili lazovi i lopovi), a od ovih momaka (sa 50 aukcija)niko nit krade nit laze
2.ako neko hoce da stavi JEDNU ponudu nemogu mu smetat ostalih neznam koliko
i 3.pored obicnog konstatovanja da nesto nije u redu(po vasem misljenju) stvarno mislim da nije potrebno vrijedjanje
i to bez razloga

ovo ne radim zbog sebe jer rijetko kad prodajem
vec zbog sajta jer mu ovo nije potrebno
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 12/07/2004 : 11:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message
dobro bi bilo nesto u stilu "buy it now" opcije, dakle da uz pocetnu cijenu postoji i cijena za koju bi prodavac odma da strip. bija bi to dobar korak za potpuni prijelaz za burze na aukcije (iskreno, meni se burza u svakom slucaju vise svidja od aukcija), a uostalom automatski bi se rijesija problem prodavanja ponudjenih predmeta van aukcija.

takodjer, ne bi bilo lose i da se moze postavit nekakav "reserve price", cijena do koje prodavac moze odbit ponudu bez obzira sta je veca od pocetne cijene. velika vecina ljudi se boji postavit nekakvu razumnu pocetnu cijenu (ok, vjerojatno s pravon s obziron na relativno mali ljudi koji sudjeluju u aukcijama) pa su nerijetko pocetne cijene poprilicno slicne cijenama za koje se ti stripovi npr. nude na burzi. ovako bi aukcije sigurno postale dinamicnije i privlacnije.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/07/2004 : 13:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da. Znam za to, ali to zahtijeva veci programerski angazman i vrijeme koje trenutno nemam. Jednom cu napravit i to, a do tada cete se morati strpiti!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/07/2004 : 00:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Najveca skandinavska aukcija koju pratim ima isto kao i na ovim aukcijama po 50 objekata od jednog prodavaca.
Ne vidim nista lose u tome,meni ne smeta sto jedna osoba prodaje 50 stripova,nema potrebe i da drugim smeta.
Meni treba mozda 1 strip,nekome 5,nekome nista,znaci nadje se za svakog pomalo.

Ako neko ponavlja aukciju i to je sasvim logicno,posto uvijek ima novih clanova,onda neko ima bas lovu u tom trenutku,onda neko podje da sakuplja neki novi serijal etc.

Porter
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 13/07/2004 : 16:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Najveca skandinavska aukcija koju pratim ima isto kao i na ovim aukcijama po 50 objekata od jednog prodavaca.
Ne vidim nista lose u tome,meni ne smeta sto jedna osoba prodaje 50 stripova,nema potrebe i da drugim smeta.
Meni treba mozda 1 strip,nekome 5,nekome nista,znaci nadje se za svakog pomalo.

Ako neko ponavlja aukciju i to je sasvim logicno,posto uvijek ima novih clanova,onda neko ima bas lovu u tom trenutku,onda neko podje da sakuplja neki novi serijal etc.

Porter

STO LJUDI STO CUDI
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 10/08/2004 : 00:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
ja sam za zabranu prodavanja istovremeno na burzi i aukciji

nek ide tako do 9 miseca al kad se vratite sa odmora bacite neka pravila
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/08/2004 : 13:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Neki dan dobi email da je neko stavio vecu ponudu za strip sto sam se angazovao,pravo super stvar.
Sad znam odakle vreba opasnost,ali reko sam sebi ne moze se on sa rogatim bosti(nanina izreka)pa ga cekam na zicer.
Markos stalno usavrsava stvari svaki dan,da je zensko mazn bi je ,vako ima srece da nije pa mu samo saljem cestitke

Porter
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 21/08/2004 : 14:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Neki dan dobi email da je neko stavio vecu ponudu za strip sto sam se angazovao,pravo super stvar.
Sad znam odakle vreba opasnost,ali reko sam sebi ne moze se on sa rogatim bosti(nanina izreka)pa ga cekam na zicer.
Markos stalno usavrsava stvari svaki dan,da je zensko mazn bi je ,vako ima srece da nije pa mu samo saljem cestitke

Porter



Pozdravljen!

Pazi da se ne ukljuci još koji !

Lep pozdrav,

markolar
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 21/08/2004 : 16:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
E onda bi izgubio,dva mrava su vise od jednog slona

Porter
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 21/08/2004 : 23:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
Pozdravljen!

Nego gospodin Porter nešto me zanima: Zašto na tvojim AUKCIJA-ma piše ovo: Välkommen till MSN Communities! Logga in med ditt Passport-konto? To se dogodi kada hocu vidjeti tvoju AUKCIJU/SLIKU. Tada me moli za PASSWORD i slicne gluposti a slika se ipak ne vidi!

Lep pozdrav,

markolar
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/08/2004 : 00:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nisam znao da je taj belaj kod slika,promjenicu to,posto neke slike imam u msm-u gdje sam ih ustedio.
Premjesticu sve na imageshake pa nece biti taj belaj.
Hvala sto si mi rekao.

Porter
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 22/08/2004 : 00:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Nisam znao da je taj belaj kod slika,promjenicu to,posto neke slike imam u msm-u gdje sam ih ustedio.
Premjesticu sve na imageshake pa nece biti taj belaj.
Hvala sto si mi rekao.

Porter

Ja ti planiram reci odavno a sve mi nesto mrsko

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/08/2004 : 10:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sad sam promjenio,cak postoji mogucnost da se slika i vidi.
Pozurite posto ce sad odmah sve da prsne u sekundi.

Porter
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/08/2004 : 19:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by igorpb

quote:
Originally posted by Porter

Nisam znao da je taj belaj kod slika,promjenicu to,posto neke slike imam u msm-u gdje sam ih ustedio.
Premjesticu sve na imageshake pa nece biti taj belaj.
Hvala sto si mi rekao.

Porter

Ja ti planiram reci odavno a sve mi nesto mrsko

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.





A Porter se jadan pita zasto mu je prodaja opala.

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

slovenec
Senior Member



Slovenia
1024 Posts

Member since 05/04/2004

Posted - 01/09/2004 : 10:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send slovenec a Private Message
kao što je rekao drB, nit krademo nit lažemo - prodajemo svoje...a i davanje na aukcije uzme vremena....zašto su neki cudni - pojma nemam - pa imate svi priliku dati na aukcije sve što želite prodati . Ja mislim da je lijepo da aukcije imaju puno prodavaca, puno stranica, veliki i širok izbor.......i ja volim kupiti na aukcijama, volim izbor.....je li smisao da aukcije imaju jednu stranu? Ne znam ..... a ja osobno cijene ne dižem nikad nakon ijednog kruga, to još nisam napravio, a i tko napravi, za mene je to njegova stvar, njegov strip, njegovo vlasništvo, i da zakljucim, slažem se s DrB - om, svaka cast za logiku.....pozdrav
Go to Top of Page

slovenec
Senior Member



Slovenia
1024 Posts

Member since 05/04/2004

Posted - 01/09/2004 : 14:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send slovenec a Private Message
Hvala i Porteru za logiku, i onaj koji nas je nazvao krkanima, hvala...pošteno prodajemo svoje stripove, pa smo krkani.....e, onda smo krkani, pa krkamo se.....i meni osobno je ljepše preletjeti aukcije da vidim tko je što dao gore pa da krknem i ja koji strip, nego pretraživati, a takvih nas ima više. Ja osobno prodam koji strip i svojim prijateljima koji sami nemaju mogucnost slanja u hr i nisu tako komunikativni u hr jeziku.....pa sam zato isto krkan, a prijatelji mi to cijene i ja sam veseo da im pomažem. Dakle, svi mogu dati sve gore na aukcijama - zašto ne daju - ne znam, a ako ne vole aukcije,nek ih preskoce.....................i Kowalskog duboko cijenim, imam ga za covjeka s iskustvom, poštenjaka i nema potrebe spominjati ljude koji su mnogima pomogli da dodu do odredenih stripova, ma zbilja, nije fer........i fale mi trenutno njegovi oglasi, jer je imao stalno lijepe stripove i realno ih ocjenjuje - NEVENE - GDJE SI? LP
Go to Top of Page

Alemao
Average Member

Slovenia
739 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 01/09/2004 : 16:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Alemao a Private Message
quote:
Originally posted by slovenec

kao što je rekao drB, nit krademo nit lažemo - prodajemo svoje...a i davanje na aukcije uzme vremena....zašto su neki cudni - pojma nemam - pa imate svi priliku dati na aukcije sve što želite prodati . Ja mislim da je lijepo da aukcije imaju puno prodavaca, puno stranica, veliki i širok izbor.......i ja volim kupiti na aukcijama, volim izbor.....je li smisao da aukcije imaju jednu stranu? Ne znam ..... a ja osobno cijene ne dižem nikad nakon ijednog kruga, to još nisam napravio, a i tko napravi, za mene je to njegova stvar, njegov strip, njegovo vlasništvo, i da zakljucim, slažem se s DrB - om, svaka cast za logiku.....pozdrav




U potpunsoti se slažem. Ako neko nudi puno stripova, meni je draže, da se nude pojedina#269;no nego u nekim kompletima. Što onda,ako neko nudi komplet od 10 stripova, a ja trebam 2 od tih. Ne#263;u valjda da kupujem. Dakle, da zaklju#269;im, neka svako prodaje kako ho#269;e. Ne vidim u #269;emu je problem. Mene apsolutno ništa ne smeta. Dapa#269;e.

--ORDEM e PROGRESSO--
Go to Top of Page

Alemao
Average Member

Slovenia
739 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 01/09/2004 : 17:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Alemao a Private Message
I još to da dodam. U prethodnim sam replyjima vidio neke uvredljive izraze, koji nikome ne služe na cast i koji su bili namjenjeni ljudima, koji to nikako nisu zaslužili. Eto.

--ORDEM e PROGRESSO--
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/09/2004 : 13:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by slovenec

kao što je rekao drB, nit krademo nit lažemo - prodajemo svoje...a i davanje na aukcije uzme vremena....zašto su neki cudni - pojma nemam - pa imate svi priliku dati na aukcije sve što želite prodati . Ja mislim da je lijepo da aukcije imaju puno prodavaca, puno stranica, veliki i širok izbor.......i ja volim kupiti na aukcijama, volim izbor.....je li smisao da aukcije imaju jednu stranu? Ne znam ..... a ja osobno cijene ne dižem nikad nakon ijednog kruga, to još nisam napravio, a i tko napravi, za mene je to njegova stvar, njegov strip, njegovo vlasništvo, i da zakljucim, slažem se s DrB - om, svaka cast za logiku.....pozdrav



apsolutno se slažem
a ako nekom smeta naka ne ide na aukcije nitko ga ne sili

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/09/2004 : 13:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Imam interesantan prijedlog za aukcije ali sad ne stizem,moram otici kupiti nani 7 tikvi na neku farmu.
Poslije kupovine tikvi,izlazim sa prijedlogom.

Porter
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000