forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Aukcije!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/06/2004 : 17:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by degman

momak
jes' ti na ekstaziju


Ne nego mi je ubitacno dosadno danas bilo na poslu:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
201 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 01/06/2004 : 17:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message

Anyway, kako je ovo sve prilicno brzo napravljeno, moguce je da nesto ne radi kako treba pa me svakako obavijestite ako nesto primjetite.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
[/quote]

Sorry, brzopleto sam kliknuo maloprije. Htjedoh reci da kod mene pod "Aukcije koje još traju" pod Ukupno stoji cifra od 9704510110000040 kn. Jako lijepo izgleda , ali nažalost ne odgovara istini:)
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 01/06/2004 : 17:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
'Aukcije koje pratim:' - samo je ovo jos falilo!!
bravo!!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 01/06/2004 : 20:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Pravo se usavrsavaju iz dana u dan,dobra stvar da se moze izbrisati u vezi prodanih aukcija,da ne smeta.

Porter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/06/2004 : 20:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Aha, znam sto je s tim ukupno, popravit cu ujutro... To je Prodaja ili Kupovina?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 01/06/2004 : 20:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ma nije nikakva greska samo sam pohvalio,posto sam tek sada izbrisao neke stare aukcije.
To je kod prodaje i sve je perfektno.
nema zime

Porter
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 01/06/2004 : 21:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Aha, znam sto je s tim ukupno, popravit cu ujutro... To je Prodaja ili Kupovina?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



prodaja. vec sam se poveselio da je cifra ispravna...

THERE, THERE
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 03/06/2004 : 16:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
kad se završi aukcija, a ti si dao jedini cenu za strip (znaci hoceš da ga kupiš)? šta napraviš?

_____________________
Here I am now, entertain me!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/06/2004 : 10:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa dogovoris se sa prodavacem!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 07/06/2004 : 18:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
pitao sam se kolko ce mi trebat da opet nesto prigovorim vezano za aukcije :)) pa eto

zasto se ne moze staviti (ili promijeniti) slika naknadno
ili moze a meni ne priznaje (samo azurira tekst, sliku nece da prihvati)
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 07/06/2004 : 22:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
da ides preko svog spejsa na hinetu, mogao bi sa slikama radit sto god pozelis! :PppPPPpp


THERE, THERE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2004 : 22:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Provjerit cu za sliku, trebao bi je moci promijeniti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 07/06/2004 : 22:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
Aukcija završava za manje od 12 sati ili ima ponude! Promijenjen je samo opis predmeta i kategorija!
Aukcija je uspješno promijenjena!
________
vidis
ja sam na svojoj ponudi samo tia umetnut sliku. upisao sam URL i kliknia promini a ovo gore mi pise (do kraja akucije je vise od 12 sati)
umetanje slike nema veze sa tijekom aukcije i trebalo bi se moc minjati je ili stavljati tokom trajanja

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2004 : 23:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa dobro, ima veze, jer mijenjanje slike moze utjecati na kupce.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/06/2004 : 23:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
aukcije koje sam izgubio - bilo bi dobro da se mogu obrisati
kaj da gledam ono kaj sam izgubil - samo se nerviram

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/06/2004 : 11:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
e, to je malo teze. Nazalost, ne mogu to napraviti. Tj. mogu ali je puno kompliciranije a ne da mi se:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/06/2004 : 10:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ok, plakat cu i dalje kad god vidim kaj sam propustil -:))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 30/06/2004 : 10:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>e, to je malo teze. Nazalost, ne mogu to napraviti. Tj. mogu ali je
>puno kompliciranije a ne da mi se:-)

A mozze li neki tajmer da se automacki ne vide nakon tri, pet, sedam dana?

mcn

***Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi!*** Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/06/2004 : 10:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>e, to je malo teze. Nazalost, ne mogu to napraviti. Tj. mogu ali je
>puno kompliciranije a ne da mi se:-)

A mozze li neki tajmer da se automacki ne vide nakon tri, pet, sedam dana?

mcn


Mislim da je ograniceno na zadnjih 20 komada, ali moze i na vremenski period.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/07/2004 : 20:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Webmaster nam se žalio kako ne dajemo konstruktivne predloge za aukcije, a kukamo da ne valjaju, pa reko' da malo konstruktivno predlažem...

1) uvesti sankcije za one koji ne poštuju grupisanje stripova, a ima ih. Jedan neutralan bod za svaki promašaj, recimo? Ili cak negativan?

2) Smešno je videti kako neki ljudi konastantnp nude iste stripove, i oni se konstantno ne prodaju, i oni im ne menjaju cenu. Možda regulisati da ne možeš dva puta da nudiš isti strip sa istom cenom, vec da može da bude samo niža od pocetne?

3) za svakog ko nešto ponudi na aukciji, a onda ga proda VAN aukcija i stavi "prodato", odmah negativan poen. Šta sad, ja rešio da bidam za nešto, i cekam zadnji momenat da ne boh dizao cenu nepotrebno, a on ga proda na burzi?! Nedopustivo.

4) Ovo je verovatno samo za mene, ali možda neka potkategorija "strani Bonelli"? Jer recimo, to je ono što na aukcijama mene licno najviše zanima, a teško je naci ih pored svih ZSLMS-ova ili pak hebrejskih izdanja Srebrnog letaca koji me u životu ne zanimaju.

5) A da se ukine berza? Šta ce nam, kad vec imamo aukcije?

To e to...

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 03/07/2004 : 21:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>1) uvesti sankcije za one koji ne po#353;tuju grupisanje stripova, a ima
>ih. Jedan neutralan bod za svaki proma#353;aj, recimo? Ili cak negativan?

Anforccunetli, mislim da tjerati ljude da rade za svoje dobro nije izvedivo - to chess kao politiccar prije ili kasnije shvatiti pa prechi na despotizam kao radni model ... Glavna lista je glavna lista, a to ssto nisu svi razvrstali da nam bude laksse - manje che prodati ...

>2) Sme#353;no je videti kako neki ljudi konastantnp nude iste stripove,

Isto je i na eBayu ... Kako sprijecciti ccovjeka da nudi ssto hoche i trazzi koliko hoche. Ja sam protiv ograniccavanja, prije ili kasnije che i Kowalsky prodati sve, kupit cu ih ja, samo da ih ne gledam...:)

(Fusnota: Kowalsky ima logiku - mrzilo ga je ssto je morao kupovati koplete dok ne sabere ssto ga zanima pa dupliche prodaje na komad. Humanitarno, ne?)

>3) za svakog ko ne#353;to ponudi na aukciji, a onda ga proda VAN aukcija >i stavi "prodato", odmah negativan poen. #352;ta sad, ja re#353;io da bidam >za ne#353;to, i cekam zadnji momenat da ne boh dizao cenu nepotrebno, a >on ga proda na burzi?! Nedopustivo.

Pa kad se nisi dogovorio s ccovjekom na vrijeme... Da, slazzem se da to nije bass lijepo, iako sam i sam kriv za jednu takvu kupovinu (premda, lijepo rekoh prodavaccu: ako se ne proda do istoka,ja bih ...)

>4) Ovo je verovatno samo za mene, ali mo#382;da neka >potkategorija "strani Bonelli"?

Tjah, ja sam Markosu na poccetku predlagao ZSLMS umjesto Bonelli, jerbo je ovako tessko razlucciti domache od stranih, ali ajde, zzivi se ...

5) A da se ukine berza? #352;ta ce nam, kad vec imamo aukcije?

Da moj Ormar stoji tamo! I Aukcije utorkom, kad im je sezona...

mcn

***Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi!*** Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/07/2004 : 22:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Burzu bi ja ukinuo, ali dobro, za sada ne uzima toliko mjesta, ima max 3 stranice, pa nek stoje. Imena kategorija kao i nove kategorije se mogu promijeniti i dodati, nije to problem. ZS LMS umjesto bonellija je vjerojatno dobra ideja, ako imate jos koju, javite pa cu to promijeniti.
1,2 i 3 su stvari koje su napravljene kao i na eBayu, tako da... I meni vec pomalo ide na zivce sto netko nesto stavi na aukcije pa je makne, ali tehnicki, nije napravio prekrsaj, cak i ukoliko je bilo ponuda! Na ebayu imas ljude koji ukoliko item u zadnjih 15-ak minuta ne dostigne cijenu koju oni misle da je trebao dostici micu item sa aukcije.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/07/2004 : 00:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa dobro, nije ni eBay Biblija, pa da ništa ne sme da se menja. Licno smatram da je bezobrazluk sklanjati aukcije, ili ih prodavati i na drugom mestu. U krajnoj liniji, nek svako ko skloni dobije neautralni/negativni bod, ne mora da leti, pa nek vidi da li mu se isplati. Isto bi bilo dobro i za kazne. Ili prmeniti ime prve kategorije u "Mene boli dupe za kupce, i mrzi me da poštujem pravila, pa stavljam sve svoje tripove u default grupu". Pa opet nek vide dal im se to isplati.

A za dvojku znam da je SF, ali je iritantno...

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/07/2004 : 00:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Anforccunetli, mislim da tjerati ljude da rade za svoje dobro nije izvedivo - to chess kao politiccar prije ili kasnije shvatiti pa prechi na despotizam kao radni model ...


Cuj, preci... uz par zaludnih momenata tijekom 2000. i 2001., ja sam se od malih nogu zalagao za prosveceni apolutizam... u nas ce, koliko god to paradoxalno zvucalo, samo on dovesti do jedinog pravog politickog sistema - desnog anarhizma!

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/07/2004 : 13:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Mislim da se burza ne bi trebala dirati,stvar je u tome što je tamo ponuda puno veca nego na aukcijama, siguran sam kada bi je ukinuli da se nikome od prodavaca ne bi dalo svakih par dana stavljti sve te silne stripove na aukcije. Na ovaj nacin samo jedanput staviš ponudu i editiraš je po potrebi!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000