forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Aukcije!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 17/05/2004 : 11:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ali si odlucija nadoknaditi gubitke na svim onim stripovima šta si
>ih proda ( ili poklonija ) za 1 kunu?

Iz trgovaccke perspektive, strip prodan za kunu je zarada od jedne kune...

mcn

***Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi!*** Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 22/05/2004 : 18:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Markose:

Bila je neka ideja da se aukcije splitaju po temama. Mislim da su dovoljno nabubrile da bi se to i ostvarilo. Za sada predlazzem jednostavan split na ZSLMS i SVE OSTALO, eventualno split i za STRIPOVE NA STRANIM JEZICIMA.

Ako ti se da, i ako je potrebno, naravno.

mcn

PS CCeka te grafika.


***Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi!*** Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/05/2004 : 22:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
da, mislim da je krajnje vrijeme da se to doda... Damn:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 22/05/2004 : 23:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
A krajnje ti je vrijeme i za novi sig...:)

mcn


***Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi!*** Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/05/2004 : 15:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

A krajnje ti je vrijeme i za novi sig...:)



Sto imas protiv mog siga, a?:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 23/05/2004 : 16:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
markos barem nema spam u sigu! kao neki...

THERE, THERE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/05/2004 : 14:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Evo, dodao sam kategorije, samo sad vodite racuna o tome gdje sta stavljate!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 24/05/2004 : 14:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ako sam dobro skuzio, aukcije ostaju na glavnoj stranici sve zajedno, a istovremeno su i u svojim (posebnim) kategorijama? ovo je odlicno! thanx.

THERE, THERE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/05/2004 : 16:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da, dobro si skuzio. Imas kategoriju Stripovi u kojoj se vidi svi, a ovo ostalo su podkategorije.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/05/2004 : 21:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ja stavio moju prvu aukciju...

Play it again, Yortlebluzzgubbly.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/05/2004 : 21:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

ako sam dobro skuzio, aukcije ostaju na glavnoj stranici sve zajedno, a istovremeno su i u svojim (posebnim) kategorijama? ovo je odlicno! thanx.

THERE, THERE



Que?Nista ne kontam!

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/05/2004 : 22:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by zveles

ako sam dobro skuzio, aukcije ostaju na glavnoj stranici sve zajedno, a istovremeno su i u svojim (posebnim) kategorijama? ovo je odlicno! thanx.

THERE, THERE



Que?Nista ne kontam!

"They say this one has a surprise ending."




Nisan virova da ceš i ti jednom ostati zbunjen Na aukcijama kod postavljanja su ponudjene razlicite kategorije ( Revije, Bonelli... )...

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/05/2004 : 16:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Evo još sam se malo igrao danas, "moje aukcije>prodaja/kupovina" mogu se brisati stvari koje ne zelite da vam se pojavljuju. dosta ljudi me gnjavilo s tim do te mjere da sam morao to napraviti.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 31/05/2004 : 17:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
meni ovo dobro izgleda:
- iz baze nisu obrisane, tako da postoji neki "dokaz" ako bi slucajno zatrebalo.
- nema guzve na ekranu sa starim aukcijama.

okej mi je malo pomalo unaprjedjivati ovaj nas sistem aukcija. uskoro ce sve to bolje funcionirati nego na profi auction siteovima! :)

THERE, THERE
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 31/05/2004 : 18:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by zveles

ako sam dobro skuzio, aukcije ostaju na glavnoj stranici sve zajedno, a istovremeno su i u svojim (posebnim) kategorijama? ovo je odlicno! thanx.

THERE, THERE



Que?Nista ne kontam!

"They say this one has a surprise ending."




Nisan virova da ceš i ti jednom ostati zbunjen Na aukcijama kod postavljanja su ponudjene razlicite kategorije ( Revije, Bonelli... )...

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



TO SE KAO OD MENE PRVOG OCEKIVALO A


zato sam ja mudro sutio dok sam nisam skuzio sto se prominilo
7 dana mi je tribalo
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/05/2004 : 21:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ma ne Degi, majstore. Ja sam baš uvjerenja da ti bolje vidiš od ostalih. Imaš cvike a i pod utjecajem raznih derivata vidiš bar duplo ( ako ne i više ) od nas ostalih

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 31/05/2004 : 22:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Evo još sam se malo igrao danas, "moje aukcije>prodaja/kupovina"
>mogu se brisati stvari koje ne zelite da vam se pojavljuju. dosta
>ljudi me gnjavilo s tim do te mjere da sam morao to napraviti.

Ja nisam gnjavio, molim lijepo, samo sam lijepo i pristojno pitao jedno dva-tri puta, a sigurno nijednom u zadnjih mjesec dana. U svakom sluccaju: URA!

mcn

***Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi!*** Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 31/05/2004 : 23:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ma ne Degi, majstore. Ja sam baš uvjerenja da ti bolje vidiš od ostalih. Imaš cvike a i pod utjecajem raznih derivata vidiš bar duplo ( ako ne i više ) od nas ostalih


bilo je i toga, da
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/06/2004 : 10:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Evo još sam se malo igrao danas, "moje aukcije>prodaja/kupovina"
>mogu se brisati stvari koje ne zelite da vam se pojavljuju. dosta
>ljudi me gnjavilo s tim do te mjere da sam morao to napraviti.

Ja nisam gnjavio, molim lijepo, samo sam lijepo i pristojno pitao jedno dva-tri puta, a sigurno nijednom u zadnjih mjesec dana. U svakom sluccaju: URA!

mcn



Da, da, sad odjednom nitko nije nista pitao!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/06/2004 : 10:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
No dobro, danas sam dobre volje, tako da ako imate prijedloge recite (mislim, ipak ima 27% ljudi koji misle da na aukcijama fale neke napredne opcije!)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 01/06/2004 : 13:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message
evo, ja priznam da sam gnjavio :)
hvala, sad mi je puno nekompliciranije aukcijonirat.


"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/06/2004 : 16:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
evo jos malo novosti, sortiranje aukcija je dodano...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/06/2004 : 17:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
I jos malo novosti, dodano je " Prati ovu aukciju na "Moje aukcije>Kupovina" "...Nesto kao bookmarks unutar samih aukcije, meni prilicno korisno i drago na eBayu. Toliko od novosti za ovaj mjesec, dosta mi je vise (da mi danas na poslu nije bilo tako dosadno ne bi ni ovo napravio:-) ).
Anyway, kako je ovo sve prilicno brzo napravljeno, moguce je da nesto ne radi kako treba pa me svakako obavijestite ako nesto primjetite.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 01/06/2004 : 17:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
momak
jes' ti na ekstaziju
Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
201 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 01/06/2004 : 17:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message
Anyway, kako je ovo sve prilicno brzo napravljeno, moguce je da nesto ne radi kako treba pa me svakako obavijestite ako nesto primjetite.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
[/quote]
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000