forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KEN PARKER..
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2006 : 10:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa uglavnom po cover priceu. Ali ovo sam dobio na poklon od Bonelli Jr. Kad smo zavrsili poslovni dio razgovora, odveo me prvo u tour po redakciji, a poslije u skladiste i "uzmi sve sto ti treba". Pravio sam se pristojan, ali on je navaljivao, pa sam popustio:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 29/03/2006 : 10:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
na mene ne bi treba navaljivati
ja bi im cilo skladište ispraznio ,kratko vojnicki po ps :))
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 29/03/2006 : 10:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by tantus

Nisam dugo na forumu spomenuo KP Collezione, pa da eto malo osvežim temu
Posle Norminog Princa su prešli na epizode koje vec par godina izlaze u okviru Systema i tu su digli cenu sa 4.5 na 5 EUR-a, ali se zato broj strana krece od 250 do 300.

Do sada je izašlo 39 brojeva i trenutno su stali na prvoj trecini epizode Nepoverenje, koja je u originalu u KP Magazinu izašla u 3 dela.


jel' ima to u onoj striparnici blizu tebe?

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 29/03/2006 : 13:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Mislim, da se razumijemo, ja sam apsolutni fan Ken Parkera i cak i da su B&M najveci gadovi na svijetu svejedno im skidam kapu za fantastican serijal... Ali ipak, mislim da im ta prica sa lovom uz zadovoljavanje pohlepe pomalo sluzi i kao isprika za nedostatak ideja, u smislu "ne znamo sto bi sa likom ali ok trazit cemo nerealno visoke novce koje nam ionako nitko nece moci dati pa cemo se onda izvuci na to". A mozda ja ipak i pretjerujem:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


za razliku od Ken Parkera njegovi kreatori su teški kapitalsti

We're the first ones to starve, we're the first ones to die
The first ones in line for that pie-in-the-sky
And we're always the last when the cream is shared out
For the worker is working when the fat cat's about
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 29/03/2006 : 13:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

quote:
Originally posted by tantus

Nisam dugo na forumu spomenuo KP Collezione, pa da eto malo osvežim temu
Posle Norminog Princa su prešli na epizode koje vec par godina izlaze u okviru Systema i tu su digli cenu sa 4.5 na 5 EUR-a, ali se zato broj strana krece od 250 do 300.

Do sada je izašlo 39 brojeva i trenutno su stali na prvoj trecini epizode Nepoverenje, koja je u originalu u KP Magazinu izašla u 3 dela.


jel' ima to u onoj striparnici blizu tebe?

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)





Imaju možda 10-ak brojeva...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2006 : 13:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zVIR

quote:
Originally posted by Markos

Mislim, da se razumijemo, ja sam apsolutni fan Ken Parkera i cak i da su B&M najveci gadovi na svijetu svejedno im skidam kapu za fantastican serijal... Ali ipak, mislim da im ta prica sa lovom uz zadovoljavanje pohlepe pomalo sluzi i kao isprika za nedostatak ideja, u smislu "ne znamo sto bi sa likom ali ok trazit cemo nerealno visoke novce koje nam ionako nitko nece moci dati pa cemo se onda izvuci na to". A mozda ja ipak i pretjerujem:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


za razliku od Ken Parkera njegovi kreatori su teški kapitalsti


Cuj, ljudi ipak zive od toga.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 29/03/2006 : 13:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
znam,samo se zafrkajem

We're the first ones to starve, we're the first ones to die
The first ones in line for that pie-in-the-sky
And we're always the last when the cream is shared out
For the worker is working when the fat cat's about
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000