forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 cudno pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 28/03/2006 : 00:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Zanima me postoji li zanimljiva strip scena u susjednoj Madarskoj i da lci se tamo izdaju strani stripovi? Bila sam tamo miljun puta i nikad nisam našla stripove po trafkama niti sam uocila strp-knjižare. Možda je netko od vas bio u Budimpešti, n.pr i naletio na kakvu strp-knjižaru? Ja cu uskoro opet u Madarsku, voljela bih malo pronjuškati ima li šta kod njih na tom planu.

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/03/2006 : 00:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
verter je trazio nesto po Pesti, vjerovatno ce ti on zznati reci. ako hoces, posalji mu mail ili chekaj da dodje na forum

-------
Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/03/2006 : 01:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
na aukcijama je bio jedan Princ Valiant na madarskom......
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 28/03/2006 : 01:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Kontaktirat cu ga! Thanx na informaciji!

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/03/2006 : 08:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
znan ja di ima u budipešti dobrih plesacica i ostalog potrebnog za dobar nocni život.
uh al je tam sve bilo jeftino 95,96,97
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 28/03/2006 : 08:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
Ja sam prošli tjedan kod Bucha medu asteriksovim zabavnicima našao Asterixa na madžarskom
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/03/2006 : 10:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Clan pod nickom LeeMan studira u Madarskoj i vjerovatno je kao ljubitelj stripova upoznat sa tamošnjom scenom. Jedna poruka za njega i sve ce ti objasniti...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/03/2006 : 10:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Tako je!
Ja zaboravio na Leemana.....
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/03/2006 : 11:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by veber

znan ja di ima u budipešti dobrih plesacica i ostalog potrebnog za dobar nocni život.



Konacno neko razuman tko zna prioritete kad odes u stranu zemlju !

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 28/03/2006 : 16:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
U Madjarskoj postoji samo fucking MARVEL i eventualno Dark Horse, naci ces milijardu Star Warsova i razne .....mene. Eto, ameri drze ovde monopol na stripove, evropski i japanski strip ne postoji u Madjarskoj.

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 28/03/2006 : 16:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Pozdrav za Obija i Kica!

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/03/2006 : 17:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

Pozdrav za Obija i Kica!

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...

ja sam isto hteo da pomenem tebe kao studenta u Madarskoj, ali koristim priliku da te pozdravim

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 28/03/2006 : 23:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

U Madjarskoj postoji samo fucking MARVEL i eventualno Dark Horse, naci ces milijardu Star Warsova i razne .....mene. Eto, ameri drze ovde monopol na stripove, evropski i japanski strip ne postoji u Madjarskoj.





Thanx, Lee! Ovo je ok znati. Kakvih ima madarskih stripova u Madarskoj? Gdje se to može nabaviti?

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/03/2006 : 09:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Što ce ti Madarska? Ne želiš valjda reci da znaš madarski? Prije par godina vidio sam tamo na kioscima samo neke Pajo/Paško Patke i neke superheroje. Bonelli ništ.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/03/2006 : 12:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

Pozdrav za Obija i Kica!

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...


hehe...pozdrav,asu!
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 29/03/2006 : 13:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Eh kad se vec ovako izpozdravljasmo, pozdrav za srdjana.
@Betty madjarske stripove eventualno mozes nabaviti po knjizarama (Libri...), ali ja jos nisam cuo ni za jedan konkretno madjarski strip koji se probio na trziste. Ako te zanima Batman,Spiderman...onda ces na njih naici na kioscima ili nedeljom u PECSA --- chitaj "buvljak" gde ima jedan tip koji prodaje dosta povoljno hrpu tih stripova, cena evro/kom. Ako te to zanima mogu ti objasniti kako doci do tamo. Kolko ja znam Strip shopova nema u HUN.

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000