forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus Ledd br.55
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/05/2004 : 20:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
J...te, Berni ce jos malo dostici ritam izlazenja istih u Italiji:))

Svojevremno sam jurio za jednom devojkom skoro dve godine samo da bi na kraju saznao da volimo iste stvari. Oboje smo, naime, ludo zaljubljeni u zene. (Groucho Marx)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/05/2004 : 21:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Tako je Marko. Epizoda je peterostruka, a Larry mi je odmah legao zbog velikog broja muzickih referenci unutar svih epizoda.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Slažem se, meni kao fanu U2-a je posebno drago da LL ponovo izlazi u Hrvatskoj!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 29/05/2004 : 21:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ovo mi se jako svida!!!!
Berni ja sam ti stalan kupac LLa.garantirano...
sam mi stvarno nije jasno zašt preskok???
a baš me zaintegrirala ona najavljena naslovnica u 54 broju

ajd Berni molim te objasni ukratko pliz,kako to tako?
moje mišljenje:izdaje ove zanimljive serijale 5+4,nebili navukao što više novih citatelja na LLa,al ce kasnije se vratit na ove preskocene epizode,jel tak?
pa i tim preskocenim ima jako zanimljivih epizoda

i ak je istina da izlazi mjesecno,zašto?makar mi odlican...pa manje je citan neg NN npr.zašto ne NNa mjesecno onda,a LLa dvomjesecno?!
meni bi bilo puno draže to,a i mnogima drugima...


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 30/05/2004 : 00:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Ma najvaznije je da stripovi izlaze.
Sve ce to Bernard pokrpati u letu.

KlingonDOS error: Command or filename without honor
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 30/05/2004 : 00:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
LL je vjerojatno jedini strip u povijesti na ovim prostorima koji je izlazio po redu, bez preskakanja i slicnih sranja. A kako mi svi drzimo do tradicije onda treba postivati i ovu.
Steta.
Bas sam danas kupio tog novog LL i vidi se dosta rupa kada govore o dogadajima od prije 2-3 epizode. Onda lijepo pise na rubu stranice «vidi LL br. 65», to mi se pogotovo svidjelo, kada citam br. 55 a on mi kaze da vidim br. 65
Valjda je Bernard imao dobar razlog za preskakanje tih epizoda, mozda ih nije mogao otkupiti? Tko to zna, on nam to sigurno nece reci. Jedino me zabrinjavaju vec sada najave novih preskakanja.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 30/05/2004 : 01:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

Jebo Caponea. Vec u prvih 20ak strana ovog LLa stoji "vidi prosle 2 epizode", vidi "epizodu 65", vidi ovo, vidi ono #$!@



Glas razuma.

Asses are not allowed in your signature. :-(
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 30/05/2004 : 07:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
MA BITNO JE DA IZLAZI

drale
Go to Top of Page

rudi
New Member

Slovenia
268 Posts

Member since 09/06/2002

Posted - 30/05/2004 : 12:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send rudi a Private Message
A kad ce to u sloveniju????
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 30/05/2004 : 13:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Ajde decki, skulirajmo se malo! Nekoliko ljudi je pitalo za Alan
Ford Klasik??? Nitko nije na to odgovorio! Što je onda? Ima ga, ili
ga nema? Iako imam prvih 75 epizoda AF, to me sigurno nece sprijeciti
da uzimam i Ludensov, jer ce sigurno biti kvalitetniji od Vjesnikovog.
Ili možda nece?

Pozdrav
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 30/05/2004 : 13:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Obavezno!!!!1
Bit ce bolji sigurno.

Najsrecniji je onaj covjek koji usrecuje druge.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 30/05/2004 : 13:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

Obavezno!!!!1
Bit ce bolji sigurno.





To se traži Bravo Bernard!
Go to Top of Page

fuct
New Member

139 Posts

Member since 11/03/2003

Posted - 30/05/2004 : 20:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fuct a Private Message
Uuh, nije me bilo neko vrijem online i što docekam. Nova izdanja, novi optimizam! Mašala. Tally na tebi je red da odgovoriš protumjerom ( u obliku dobrih novih izdanja)!!
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5944 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/05/2004 : 20:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Ajde decki, skulirajmo se malo! Nekoliko ljudi je pitalo za Alan
Ford Klasik??? Nitko nije na to odgovorio! Što je onda? Ima ga, ili
ga nema? Iako imam prvih 75 epizoda AF, to me sigurno nece sprijeciti
da uzimam i Ludensov, jer ce sigurno biti kvalitetniji od Vjesnikovog.
Ili možda nece?
Imas cijeli topic posvecen AFK-u...

http://www.stripovi.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=14125

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/05/2004 : 13:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Finchc morte non ci separi LL 69/72
+
Giochi pericolosi [Dangerous Games] LL 75/78

ili 4+4 epizode



Lijepo je vidjeti da ni Capone nema pojma jer je sam izjavio o 5 + 3 nastavcima.

Hvala DeeCay. Sada nam preostaje da vidimo tko je tu nešto zabrljao: Capone ili UBC!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 31/05/2004 : 13:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
LL više ne skupljam i prodao sam cijelu kolekciju.NIje mi sjeo strip.Dobar mi je jedino crtac naslovnica(mislim da se zove Bocci) i to je sve.Mislim da necu kupovati ovo izdanje ali tko zna..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 31/05/2004 : 17:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Meni se LL uvijek svidao, no fali mi nešto brojeva od SD, pa cu sporo nabavljati one, tako da bi imao potpuno kolekciju do Ludensa.Isto tako se nadam, da ce se LL dobro prodavati i da ce "poživjeti".Slažem se s Acom, crtac naslovnica je stvarno dobar, meni su dobri i ostali crtaci.Skoro da nema stripa, gdje bi mi crtež negativno utjecao na pricu i napravio je loše.

A kod LL mi se uvijek svidala još jedna stvar, koje mnogi drugi stripovi nemaju-veciti neprijatelj.Larry ustvari ima najveceg neprijatelja, ali to nije jedna osoba, nego je COBRA, organizacija i tako ispada da je Larryev najvecji neprijatelj njegova prošlost.Možda jedino ispada, da je Frey njegov najvecji neprijatelj, no i on umire u Obracunu i od tada se ne pojavljuje neki konstantan lik.

-|I'm not a faker!I feel like a great white shark!|-
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/06/2004 : 12:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Jel netko procitao taj novi broj? I što kažete na njega? Dado???

Nevjerojatno kako me je ovaj broj iznenadio. Svih onih 68 prijašnjih epizoda okrenuto naglavacke. Takav Caponeov preokret u sagi uopce nisam zamišljao! Šokantno!
Obistinila su se Markosova mracna upozorenja iz teksta o Lazarusu. Sve je dovedeno u pitanje... Opstanak KOBRE, Garretove organizacije, Lazarusove macke, prijatelji, nevjerojatno! (Jedino je možda previše akcije u nekim dijelovima) I cak nema nijedne glazbene reference u stripu

Ovo je dobar strip za one koji su pratili seriju od pocetka, jer mi ovo lici kao neka prekretnica... A što se tice plana da se navuce nove citatelje dobrim epizodama to je malo teže jer se strip totalno nadovezuje na SVE!! preostale epizode. Tko bi sad razumio Lazarusov ocaj zbog svega što mu se dešava, ako ne znaš kako je do svega toga došlo? Ili tko je tko od svih 50-tak likova koji se pojavljuju u ovoj epizodi?

Sve u svemu, ja bih preporucio svima ovaj komad


The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/06/2004 : 12:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Meni nije sjeo jakoooo dugo. Razmisljao sam nekoliko puta stati sa kolekcijom, ali nakon 20-ok broja mi je sjeo u potpunosti. Vrlo dobar strip:)!

"REACH UP FOR THE SUNRISE, PUT YOUR HANDS INTO THE BIG SKY, YOU CAN TOUCH THE SUNRISE, FEEL THE NEW DAY ENTER YOUR LIFE..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/06/2004 : 12:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Meni nije sjeo jakoooo dugo. Razmisljao sam nekoliko puta stati sa kolekcijom, ali nakon 20-ok broja mi je sjeo u potpunosti. Vrlo dobar strip:)!

"REACH UP FOR THE SUNRISE, PUT YOUR HANDS INTO THE BIG SKY, YOU CAN TOUCH THE SUNRISE, FEEL THE NEW DAY ENTER YOUR LIFE..."



Ali!!! ovaj!!! broj je nezaobilazan!!!
Sve se ruši, i gradi iz temelja...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/06/2004 : 12:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Neka, nije to uopce los scenarijo:)))!

"REACH UP FOR THE SUNRISE, PUT YOUR HANDS INTO THE BIG SKY, YOU CAN TOUCH THE SUNRISE, FEEL THE NEW DAY ENTER YOUR LIFE..."
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/06/2004 : 15:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
vec se dugo pitam nešto: gdje se prvi put susrecu LL i ona macka kradljivica? Možda u nekom extra broju kojeg je SD preskocila. redovna serija je išla po redu ali extra brojevi nisu.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/06/2004 : 16:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by jang

vec se dugo pitam nešto: gdje se prvi put susrecu LL i ona macka kradljivica? Možda u nekom extra broju kojeg je SD preskocila. redovna serija je išla po redu ali extra brojevi nisu.



LL 18 Božicni darovi
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/06/2004 : 16:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

LL više ne skupljam i prodao sam cijelu kolekciju.NIje mi sjeo strip.Dobar mi je jedino crtac naslovnica(mislim da se zove Bocci) i to je sve.Mislim da necu kupovati ovo izdanje ali tko zna..

Bond.James Bond.



Bocci je otišao od Caponea kolko znam i sada crta Dampyra.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/06/2004 : 16:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by jang

vec se dugo pitam nešto: gdje se prvi put susrecu LL i ona macka kradljivica? Možda u nekom extra broju kojeg je SD preskocila. redovna serija je išla po redu ali extra brojevi nisu.



LL 18 Božicni darovi


ne verujem da je to njihov prvi susret jer žena kaže: izgleda da se uvijek srecemo u posebnim okolnostima.
baš me i zato zanima, a ima i prazan okvir na dnu slicice gdje verovatno piše nešto u originalu
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/06/2004 : 16:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Tomislav

LL je vjerojatno jedini strip u povijesti na ovim prostorima koji je izlazio po redu, bez preskakanja i slicnih sranja. A kako mi svi drzimo do tradicije onda treba postivati i ovu.
Steta.
Bas sam danas kupio tog novog LL i vidi se dosta rupa kada govore o dogadajima od prije 2-3 epizode. Onda lijepo pise na rubu stranice «vidi LL br. 65», to mi se pogotovo svidjelo, kada citam br. 55 a on mi kaze da vidim br. 65
Valjda je Bernard imao dobar razlog za preskakanje tih epizoda, mozda ih nije mogao otkupiti? Tko to zna, on nam to sigurno nece reci. Jedino me zabrinjavaju vec sada najave novih preskakanja.




Slažem se s tobom da je šteta što su preskocili 15 epizoda i što su najavili novo preskakanje zato što se LL stalno nadovezuje. To nadovezivanje po meni daje car ovome stripu koji mi fali kod Bonellijevih junaka, a sada smo uskraceni za 15 epizoda od kojih je bar jedna (br. 65) jako važna za shvacanje ove epizode.
Nisi u pravu što se tice nepreskakanja epizoda barem što se tice specijalaca koji su izdavani naglavacke.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000