forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus Ledd br.55
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/06/2004 : 17:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by jang

vec se dugo pitam nešto: gdje se prvi put susrecu LL i ona macka kradljivica? Možda u nekom extra broju kojeg je SD preskocila. redovna serija je išla po redu ali extra brojevi nisu.



LL 18 Božicni darovi


ne verujem da je to njihov prvi susret jer žena kaže: izgleda da se uvijek srecemo u posebnim okolnostima.
baš me i zato zanima, a ima i prazan okvir na dnu slicice gdje verovatno piše nešto u originalu



U pravu si.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/06/2004 : 17:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by jang

vec se dugo pitam nešto: gdje se prvi put susrecu LL i ona macka kradljivica? Možda u nekom extra broju kojeg je SD preskocila. redovna serija je išla po redu ali extra brojevi nisu.



Malo sam potražio na netu i ispada da se prvi put srecu u 1. Specijalu.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/06/2004 : 19:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by jang

vec se dugo pitam nešto: gdje se prvi put susrecu LL i ona macka kradljivica? Možda u nekom extra broju kojeg je SD preskocila. redovna serija je išla po redu ali extra brojevi nisu.



Malo sam potražio na netu i ispada da se prvi put srecu u 1. Specijalu.


hvala
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/06/2004 : 02:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
LL mi se svidio od samog pocetka, a ovaj broj me je baš šokirao! Pozitivno, naravno!

Jedva cekam nastavak!

I da, Bernie objavi i preskocene epizode. Jebeš Caponeove sugestije...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 07/06/2004 : 09:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
jebeno dobra epizoda, da na ovaj nacin Lazarus ostane bez najboljnih prijatelja stvarno nisam ocekivao. bonelli sigurno nikad ne bi dozvolio da u Zagoru ubiju Tonku, ili u Dylanu inspektora Blocha. Svaka cast Berniju što je vratio LL-a.
Go to Top of Page

vitruvian
Average Member

Croatia
687 Posts

Member since 15/03/2004

Posted - 07/06/2004 : 11:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vitruvian a Private Message
....ova nova epizoda LL je bas MRACNA....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/06/2004 : 16:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

jebeno dobra epizoda, da na ovaj nacin Lazarus ostane bez najboljnih prijatelja stvarno nisam ocekivao. bonelli sigurno nikad ne bi dozvolio da u Zagoru ubiju Tonku, ili u Dylanu inspektora Blocha. Svaka cast Berniju što je vratio LL-a.



Spoiler alert!!!


Lazarus je stekao toliko prijatelja da je Caponeu postalo preteško svuda ih ukljucivati u pricu... I eto jednim potezom pocinje nova era u LL. Pa i u Nathanu cijelo vrijeme najavljuju preokret, da ce nestati neki likovi, a novi doci...

Znate da je Aristotel Skotos dobio metak u celo u pretprošloj epizodi u Italiji? Sad dal ce biti mrtav zauvijek, to je malo vjerojatno...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 07/06/2004 : 18:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
halo ljudi pa nismo svi jos uvijek procitali ovog zadnjeg LL-a, i ne morate otkrivati bas glavne detalje...

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/06/2004 : 18:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by verter

halo ljudi pa nismo svi jos uvijek procitali ovog zadnjeg LL-a, i ne morate otkrivati bas glavne detalje...

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!

Ja se jos dvoumim. Stoji mi na stolu, ali ne znam da li da sacekam dok ne izadju svi nastavci ili da ga odmah procitam.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/06/2004 : 18:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ko da sada ceka mjesec dana

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 07/06/2004 : 21:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
LL je po meni vrlo dobar strip i baš sam bio zapanjen kad sam procitao ovaj strip.Posobno kad umire Smiley.Imao sam mnogo LL brojeva ali sam ih rasprodao, pa cu ih sad morati nabavljati ponovo, jer želim imati potpuno kolekciju.Baš me zanima kako ce ova prica završiti.Perelman je iznad svih protivnika.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/06/2004 : 22:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
LL je bio jedini strip od SD koji nisam skupljao, onda sam na nagradnoj igri dobio LL od Markosa i jadni Sejo je morao da odmah naruci one brojeve koji su mu falili.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 07/06/2004 : 23:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ziga svaka ti cast,pravo si ...ne znam jesi li procitao onaj moj post?!?!?!?jasno mi je da hoces da pokazes da si procitao strip ali mozes se bar suzdrzati od pominjanja imena kao i ostali...bah

"Ja se jos dvoumim. Stoji mi na stolu, ali ne znam da li da sacekam dok ne izadju svi nastavci ili da ga odmah procitam."

to sam ja radio sa texom ali nisam mogao izdrzati za ovaj posljednji serijal

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 08/06/2004 : 09:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
morat cu i ja ponovno sakupiti sve brojeve (što sam ih rasprodao - budala), daj berni nemoj sad ti stati sa objavljivanje kad ih sve sakupim.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 08/06/2004 : 15:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by verter

ziga svaka ti cast,pravo si ...ne znam jesi li procitao onaj moj post?!?!?!?jasno mi je da hoces da pokazes da si procitao strip ali mozes se bar suzdrzati od pominjanja imena kao i ostali...bah

"Ja se jos dvoumim. Stoji mi na stolu, ali ne znam da li da sacekam dok ne izadju svi nastavci ili da ga odmah procitam."

to sam ja radio sa texom ali nisam mogao izdrzati za ovaj posljednji serijal

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!



Nisam vidio tvoj post.Izvini.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 09/06/2004 : 13:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Nisam vidio tvoj post.Izvini."

ok ako nisi vidio...

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

CLERIC
Starting Member

8 Posts

Member since 28/04/2004

Posted - 10/06/2004 : 20:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send CLERIC a Private Message
Imam sve Lazaruse od SD,i neka talijanska izdanja.Skupljam ga od prvog broja i odlican je.Mislim da su poceti od broja 55,a ne 69.I bolje im je da ne bude više preskakanja,sada su vec sve zajebali.
Nebi se bunio ni da izlazi svaki tjedan.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/07/2004 : 14:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo baš Markosu za inat, skocio ja na Ubc

Finchc morte non ci separi LL 69/72
+
Giochi pericolosi [Dangerous Games] LL 75/78

ili 4+4 epizode

Valjda je signor Capone mislio na ove?



Ipak je 5. Izmedu 69 & 70 te 71 & 72 upada specijalac.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/07/2004 : 14:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
koji specialac je to po italijanski numeraciji?
SD je radila odlican posao sa redovnim brojevima gdje nije bilo preskakanja ali onda idu i zajebu sa specijalima.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 07/07/2004 : 17:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by jang

koji specialac je to po italijanski numeraciji?
SD je radila odlican posao sa redovnim brojevima gdje nije bilo preskakanja ali onda idu i zajebu sa specijalima.



Mille luci di New York (Tisucu svjetala New Yorka) i izgleda da ce izaci kao redovni broj.
Go to Top of Page

Slaine
Starting Member

Slovenia
4 Posts

Member since 01/02/2003

Posted - 25/07/2004 : 14:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Slaine a Private Message
Hoce se LL prodavati u Sloveniji?

Slaine - The King of Kings
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 25/07/2004 : 17:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Ipak izlazi kao specijalni broj po cijeni od 22 kn. najava je u maxi Zagoru!
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 29/10/2004 : 17:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by jang

vec se dugo pitam nešto: gdje se prvi put susrecu LL i ona macka kradljivica? Možda u nekom extra broju kojeg je SD preskocila. redovna serija je išla po redu ali extra brojevi nisu.



Malo sam potražio na netu i ispada da se prvi put srecu u 1. Specijalu.


hvala



Samo da nešto dodam, da ne bi došlo do zabune, jer sam prije par dana dobio mail od jednog covjeka, koji me pitao ako se Vivian 1. put pojavljuje u Hacker Hobos?

NE, Hacker Hobos nije specijalni, nego extra broj, specijalni LL so drugi, dakle u Hacker H. nema Vivian, nego se prvi put pojavi u Mezzanote, prvi specijalac, izdan 1993.(kao što je i Bardho naveo)

Last night I had a dream
Where I was all alone walking on the street


Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 01/11/2004 : 02:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Koja prica ide nakon ove petodijelne, zna li se?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 01/11/2004 : 09:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Verfalk2003

Koja prica ide nakon ove petodijelne, zna li se?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.



Originalni broj 73-China girl(Capone-Beniamino), kod nas vjerojatno 59
A u originalnom broju 75 pocinje nova miniserija.
Naravno, ako nece biti preskakanja od ludensa

Last night I had a dream
Where I was all alone walking on the street



Edited by - Žiga on 01/11/2004 09:48:34
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000