forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kineska Sekta
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/06/2004 : 19:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
jel procitao neko ovaj strip???

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 29/06/2004 : 19:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Mora biti odlicna prica , moram to pot hitno nabaviti!
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 29/06/2004 : 23:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ta prica je toliko losa, da je nisam uspeo procitati do kraja. Neverovatno je da mi se takve stvari desavaju kad je Zagor u pitanju.



i ti si odrastao care

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/06/2004 : 02:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ako cemo iskreno, ta prica nije jedina o Zagoru koju nisam smogao snage da procitam...
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 30/06/2004 : 07:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ako cemo iskreno, ta prica nije jedina o Zagoru koju nisam smogao snage da procitam...



Zar je tolika katastrofa
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 30/06/2004 : 09:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
nije tolika katastrofa, ali daleko je od dobre epizode, pogotovo što mi niti Toricelli baš ne leži. Tko voli Zagora biti ce mu dobra, za ostale ne znam. Kupio, procitao, odložio na policu.
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 30/06/2004 : 14:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Problem Toricellija je što crta sa 50% svojih objektivnih mogucnosti, a i da pruža maksimum, bio bi tek nešto bolji od sivog prosjeka.
Go to Top of Page

lmszs
Junior Member



Slovenia
431 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 30/06/2004 : 14:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lmszs a Private Message
Ja još nisam citao ovog Ludensovog specialca (u Slo je došao tek special Andeo smrti - da poludiš), ali imam italijanski original. I po mom sudu je to daleko naj-najlošiji Zagorov specialac. Šteta što je odluka pala za ovog specialca, kad ima tamo nekih vrhunskih Ferrijevih radnji! (br.8 Anima nera, br.7 o Fittyu, a nije loš ni br.5 Il Segreto di Cristoforo Colombo, te Marcellovi brojevi 6 i 12)
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 30/06/2004 : 15:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by ---dp---

Ako cemo iskreno, ta prica nije jedina o Zagoru koju nisam smogao snage da procitam...



Zar je tolika katastrofa



Meni to uopce nije loša prica, sasvim je solidna.Toricelli mi je vrlo dobar, a i sam scenarij nije tako klasican kao u nekim drugim pricama.No, to je stvar ukusa.


Meni su najlošije ZG price(koje sam dosad procitao)
->Covjek munja
->Omca


Takoder mi se ne svidaju price s Natom Murdom, jer mi je i Nat Murdo jedan od najlošijih negativaca u paleti Zagorovih likova.Siguran sam, da više nikad necu procitati onih epizoda od Nestalog istraživaca pa do Razbojnici.

Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 30/06/2004 : 17:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by ---dp---

Ako cemo iskreno, ta prica nije jedina o Zagoru koju nisam smogao snage da procitam...



Zar je tolika katastrofa



Meni to uopce nije loša prica, sasvim je solidna.Toricelli mi je vrlo dobar, a i sam scenarij nije tako klasican kao u nekim drugim pricama.No, to je stvar ukusa.


Meni su najlošije ZG price(koje sam dosad procitao)
->Covjek munja
->Omca


Takoder mi se ne svidaju price s Natom Murdom, jer mi je i Nat Murdo jedan od najlošijih negativaca u paleti Zagorovih likova.Siguran sam, da više nikad necu procitati onih epizoda od Nestalog istraživaca pa do Razbojnici.





Meni je nestali istrazivac interesantna epizoda jer volim Marcella, a i naslovnica prvog stripa je fenomenalna pa mi je cijeli taj serijal nekako drag.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 30/06/2004 : 17:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
OK, možda je i ona cisto prva epizoda s Murdom još nešto i ima još neki smisao.Dok se mi druge cine napravljene na brzinu, samo da su izpostavili Murda kao velikog negativca, a kako su ga izpostavili, kao da im nije bilo važno.A što je najgore i stvarno najgore, kada mu Zagor sve oprosti->veliko je drugih negativaca, kojim bi Zagor prije morao da oprosti, a ne ovom jebenom Škotu.Ups...mrzim Murda!

Meni je Marcello u Nestalom istraživacu skroz solidan, ali u ovim pricama, koje su sada izašle->Krvna braca-Izazov u brdima Wichita mi je ocajan.
Go to Top of Page

don felipe
New Member

Bosnia and Herzegovina
270 Posts

Member since 28/08/2003

Posted - 30/06/2004 : 17:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send don felipe a Private Message
Možda je Marcello ocajan ali prica je odlicna. jedan od boljih zagora.

Respect my opinion.
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 30/06/2004 : 17:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

OK, možda je i ona cisto prva epizoda s Murdom još nešto i ima još neki smisao.Dok se mi druge cine napravljene na brzinu, samo da su izpostavili Murda kao velikog negativca, a kako su ga izpostavili, kao da im nije bilo važno.A što je najgore i stvarno najgore, kada mu Zagor sve oprosti->veliko je drugih negativaca, kojim bi Zagor prije morao da oprosti, a ne ovom jebenom Škotu.Ups...mrzim Murda!

Meni je Marcello u Nestalom istraživacu skroz solidan, ali u ovim pricama, koje su sada izašle->Krvna braca-Izazov u brdima Wichita mi je ocajan.



Krvna braca mi je odlicna epizoda, slazem se da je Marcello malo losije uradio, ali je zato Boselli zasluzio peticu. Ni meni Murdo nije lik po mjeri, vise mi se svidjaju stari dobri Veribed, Supermajk, Helingen (mada ga je Boselli dobro izopacio u zadnjem stripu)...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/06/2004 : 19:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Ti neki "stari" neprijatelji (izuzimam Nolitine kreacije u zrelom periodu + jos neke) mi izgledaju debilizirano u odnosu na Murda.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/06/2004 : 19:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I meni je "Nestali istrazivac" odlicna prica, cak jedna od najboljih (mozda bih je stavio medju top 20)
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 30/06/2004 : 21:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

Ti neki "stari" neprijatelji (izuzimam Nolitine kreacije u zrelom periodu + jos neke) mi izgledaju debilizirano u odnosu na Murda.



Naravno da i ja mislim na te price iz zrelijeg perioda, recimo negdje od Zagor prica pa dalje (talijanska numeracija)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/07/2004 : 06:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by don felipe

Možda je Marcello ocajan ali prica je odlicna. jedan od boljih zagora.




...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
HAJDUK-PRVAK 2004.
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 01/07/2004 : 09:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Ja doduše ovaj specijalac još nisam procitao pa ne mogu davat svoj sud.Ali ako vecina tvrdi da je to najlošiji specijalac uopce onda mi nije jasno na koji se nacin biraju oni koji ce izaci za tekucu godinu.
Mogu shvatit kad su redovne epizode u pitanju koje su bar po meni mahom katastrofalne da se nema izbora i da se treba poštovat redoslijed ali ovde gdje se može birat šta da se objavi opet (malo se ogradujem jer nisam procitao) katastrofa.Ne znam baš tu izdavacku politiku pa mi nije jasno da li se može objaviti bilo koji specijalac ili je izbor sužen na par brojeva pa biraj.Po meni bi ipak trebalo i u jednom i u drugom slucaju objaviti malu anketu pa da citatelji izaberu broj za tekucu godinu.Ja znam da ce se svaki specijalac prodat ali sad je doba demokracije pa da i mi u njoj malo ucestvujemo,a ne da opet dobivamo kao nekad sve servirano.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 01/07/2004 : 10:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
kad su specijalci u pitanju, od njih ocekujem barem neki mali kvalitativni pomak u odnosu na redovne epizode (vjerojatno i jesu "special" - da budu specificniji od redovnih izdanja). zato mi nije baš najjasniji kriterij tih specijalaca u Italiji, a pogotovo kod nas pod pretpostavkom da "netko" može stvarno odabrati koji ce specijalac biti objavljen. Neznam, možda sam u krivu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/07/2004 : 10:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nema se sta birat koji ce specijalac izac kad ce ionako svi kupiti ovaj koji izadje a ionako ce uvijek biti zadovoljnih i nezadovoljnih sa ovim ili onim specijalcem (evo meni su npr. 5 i 7 koje lmszs hvali bezvezni. Mislim, crta Ferri, da, pa sta?!). Dakle, potpuno je svejedno:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 01/07/2004 : 12:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by don felipe

Možda je Marcello ocajan ali prica je odlicna. jedan od boljih zagora.



Marcello ocajan? To je smiješno. Marcello je vjerojatno najbolji crtac Zagora, a ako se nekome i ne svida, to je subjektivna stvar. Ali objektivno govoreci, ima tehniku i osoban stil o kakvome ostali crtaci Zagora mogu samo sanjati. Dakle, ne, nikako nije ocajan.
Go to Top of Page

lmszs
Junior Member



Slovenia
431 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 01/07/2004 : 12:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lmszs a Private Message
Marcello je svakako medu najboljima crtacima Zagora, i ako meni njegov crtež više odgovara za Texa, jer ipak je Ferri nacrtao brdo stranica Zagora, da sve što ne lici njegovom crtežu citaoci teško prihvate... Pa pogledajte kako je Milazzo (po mom sudu najbolji crtac Bonellijevih likova) nacrtao Zagora u onoj epizodi Ken Parkera. Pa, da izadje Zagor sa Milazzovim crtežem pitanje kako bih bio prihvacen. Ali istina je da svako ima pravo na svoj sud o kvalitetu, ali Markose ipak mislim da taj najnoviji Toricelli ne može bit bolji od onih Ferrija.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/07/2004 : 12:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Toricelli tesko moze biti bolji od Ferrija, ali ja strip citam prvenstveno zbog price, a ona je u 5 i 7 npr. glupa. Tu ne moze ni 1000 Ferrija pomoci.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lmszs
Junior Member



Slovenia
431 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 01/07/2004 : 12:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lmszs a Private Message
...pa svi Zagorovi stripovi su pomalu naivni, nije to Ken Perker, ako smo vec kod westerna - ja u Zagoru ne tražim neku pricu (ali zato puno uživam u dobrom crtežu Ferrija). Pa meni je Mitonov Blek vrlo dobro nacrtan, iako je to dosta naivan strip, ali ipak pruža nešto više od onih Blekova LMS 200-300 ili onih iznad 500. A ako ocu dobru pricu, uzecu neki nebonellijev strip ili neku dobru knjigu. No na kraju - lepo je vec to, da je Zagorov specialac ipak izašao, nadam se da ce izbor epizoda kod drugih junaka biti bolji (nešto kao prošlogodišnji DD sa Moby Dickom)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/07/2004 : 13:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma daj, nemoj govorit svasta. Kao da u zagoru nema dobrih avantura, dobrih prica, naravno da ima. Ne trazim pricu o smislu zivota nego dobru i napetu avanturu, naravno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000