forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 <b>NULTA GODINA DARKWOODA</b>
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/08/2002 : 14:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Uuuuu, kvragu, gadan zajeb. Izgleda da je uvijek spreman ovaj Curunir. I bojna obucenost na solidnoj razini. Nema veze, ako treba, žrtvujem matematicku vojsku, nek budu topovska hrana, a onda se obrušavam sa priloškim oznakama vremena, atributima, asonancama, perfektom, kondicionalom, parabolama, oksimoronima, epitetima, jurišnom legijom zamjenica, konjickim pukom glagola i još mnogo tajnih vojnika. Naravno, uz put cu i samljeti onog klempavog dosadnogzacitanje Gastona.

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/08/2002 : 21:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
He he he he he... Vidim Stinky da ti je poznavanje hrvatskog jezika još slabije od matematike tako da ti ne treba Curunir da te razjebe. Dovoljno je završiti 4. razred osnovne da bi ti se pariralo, a nadmoc je vec uvelike ocita ukoliko ti je protivnik došao do 6. razreda.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/08/2002 : 22:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Tako znaci, ali imam ja i jednu postrojbu sacinjenu od frontalnih oblika rada, rada u parovima, rada u trojkama, paralelno-izmjenicnog oblika rada, izmjenicno-odjeljenskog oblika rada, rada na stazi, kružnih oblika rada, rada u stanicama, rada u stanicama s dopunskim vježbama, poligona prepreka...uh...individualnih oblika rada, stanicnih krugova, paralelno odjeljenskog oblika rada te njihovih štitonoša glavnog "A" dijela sata, glavnog "B" dijela sata, uvodnih dijelova sata, pripremnih dijelova sata i završnih dijelova sata.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/08/2002 : 22:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Gaston, drz se. Final weapon ide 2019 a sad 20.08. je proba. NY4 velik oko 600 m proci ce na oko 540 000 km od Zemlje sto je dovoljno blizu da Olorinku poremeti glavninu koordinacije njegovih trupa. Nakon toga slijedi jurishni odred sastavljen od boraca navedenih u sljedecem pravilniku, sto ce ga preneraziti!!!!!

Za ucenike s vecim teškocama u razvoju obrazovanje i osposobljavanje ostvaruje se u posebnim ustanovama prosvjete, zdravstva, socijalne skrbi i pravosuda a zavrsnu obuku obavljaju u Curunirovim podrumima.
Vece teškoce u razvoju u smislu ovoga pravilnika su:
- laka mentalna retardacija s utjecajnim teškocama u razvoju;
- oštecenje vida s utjecajnim teškocama u razvoju;
- oštecenje sluha s utjecajnim teškocama u razvoju;
- tjelesna invalidnost s utjecajnim teškocama u razvoju;
- organski uvjetovani poremecaj u ponašanju s utjecajnim teškocama u razvoju.
Utjecajne teškoce iz stavka 2. ovoga clanka su teškoce koje bitno smanjuju sposobnost za svladavanje odgojno-obrazovnog programa i programa osposobljavanja u srednjoj školi.
Ucenici s umjerenom ili težom mentalnom retardacijom i ucenici s autizmom i utjecajnim teškocama ne obrazuju se vec osposobljavaju do 21. godine života.


I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/08/2002 : 23:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Hahahahahahahahaha...jaci je nego što sam pretpostavljao taj Curunir. Moracu povuci po hipotenuzi iz binarnog sustava standardnu devijaciju vektora na nultu uz jedinicnu vrijednost x=2.4, elitnu jedinicu primijenjene kineziologije u školstvu, motoricka znanja.
POJAM I DEFINICIJA
Pod pojmom motorickih znanja ili motorickih informacija podrazumijevaju se formirani "algoritmi naredbi", smješteni u odgovarajucim motorickim zonama Cns-a koji omogucavaju ostvarivanje svrhovitih motorickih struktura gibanja. "Algoritam naredbi" odgovoran je za aktiviranje i deaktiviranje razlicitih mišicnih skupina s obzirom na redoslijed, intezitet i trajanje nekoga rada, što rezultira izvodenjem odredene motoricke operacije.


Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/08/2002 : 23:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
USTAV Isengarda i RH
Svako ljudsko bice ima pravo na život ukoliko pridonosi jachanju i napretku Isengarda.
U Republici Hrvatskoj nema smrtne kazne osim za Elfove, Hobbite i ljude.
Clanak 2.
Covjekova je sloboda i osobnost nepovrediva osim ako Curunir drukchije odluchi.
Nikomu se ne smije oduzeti ili ograniciti sloboda, osim kada je to odredeno zakonom, o cemu odlucuje Curunirov sud.
Clanak 3.
Nitko ne smije biti podvrgnut bilo kakvu obliku zlostavljanja ili, bez svoje privole, lijecnickim ili znanstvenim pokusima osim u ime znanosti i napretka u podrumima Orthanca i pod nadzorom Sarumana Bijelog.
Zabranjen je prisilni i obvezatni rad osim za ljude, Hobbite i Elfove.


I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/08/2002 : 13:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
METODICKI PRINCIPI ILI NACELA KONFEDERACIJE GONDORA I BARAD-DURA, S JEDNIM I JEDINIM APSOLUTNIM GOSPODAROM, STINKYJEM

Za uspjeh u svakoj ljudskoj, carobnjackoj, goblinskoj, zvjerskoj, hobitskoj, zmajevskoj, trolovskoj i vilenjackoj djelatnosti, potrebno je, uz ostalo, pridržavati se brojnih principa. Štoviše, STINKY kao vrhovni gospodar smatra da uz planiranje, programiranje, metodicke organizacijske oblike rada, metode rada, pracenje i valorizaciju efekata rada, principima pripada takoder jedno od središnjih mjesta u kvalitetnom funkcioniranju KONFEDERACIJE GONDORA I BARAD-DURA.
Shodno tome u daljem razmatranju, NJEGOVO VELICANSTVO ce se osvrnuti na one metodicke principe koji su specificni za KONFEDERACIJU.

1.Princip odgojnost i zdravlja
Taj princip je jedan od temeljnih principa u radu KONFEDERACIJE. Vec iz samog naziva je vidljivo da su utjecaj na odgoj i zdravlje podanika, sužnjeva, ministara i džedaja-vitezova KONFEDERACIJE dvije bitne pretpostavke za uspješnu realizaciju njenih ciljeva i zadaca, a koje je osmislilo NJEGOVO VELICANSTVO STINKY. Primjenom dobro izabranih i osmišljenih sadržaja utjece se na voljne i moralne osobine podanika i ostalih gore navedenih pripadnika KONFEDERACIJE te se kod njih razvija osjecaj dužnosti i odgovornosti za rad, navikava ih se na tocnost i discipliniranost na radu itd.
dopuna amandmanu na ovaj princip: Svako kršenje navedenog principa, najstrože ce se kazniti u tamnicama Klete Gore kroz djelovanje visokokvalificiranih dželata.

2.Princip jasnoce
U svrhu što lakšeg i bržeg razumijevanja NJEGOVOG VELICANSTVA i podanika, komunikacija na toj relaciji najcešce ce se odvijati putem govora, iako se potrebne informacije mogu prenijeti i neposredno i posredno (uporabom letaka, proglasa, magnetofonskih vrpci, racunala i sl). Bez obzira o kakvoj je vrsti komunikacije rijec, izlaganja NJEGOVOG VELICANSTVA bice kratka, jasna i govorno razumljiva.
Važno: Upozoravaju se primatelji informacija, tj. podanici da pod svaku cijenu odprve shvate što im se priopcava, jer ce u protivnom biti primjenjene stegovne mjere iz clanka 34/445367 Kaznenog zakonika Gorgorotha.

3.Princip zornosti
Ovo je važan princip u radu KONFEDERACIJE, jer NJEGOVO VELICANSTVO želi da podanici odredenu zadacu shvate i svladaju što brže i uspješnije. Zbog što jasnije predodžbe zadatka koji se od njih zahtijeva, NJEGOVO VELICANSTVO STINKY izvesti ce živu demonstraciju istog. Takoder samo jedanput, a svaka pogreška prilikom izvršavanja datog zadatka ce se najstrože kazniti.

4.Princip svjesnosti i aktivnosti
Osnovna poruka ovog principa je da se podanici svjesno ukljuce u funkcioniranje života KONFEDERACIJE, te da u njemu aktivno sudjeluju, ali ne kao subjekti, vec kao objekti u tom procesu, naravno, upravljani od NJEGOVOG VELICANSTVA STINKYJA.

5.Princip sustavnosti i postupnosti
Kakve ce rezultati biti ostvareni u teškom boju s neprijateljem(Isengardom), ovisi o respektiranju ovog principa. Stoga, od najviših razina do najnižih, u KONFEDERACIJI se mora voditi racuna o planiranju, programiranju, uspostavljanju zadataka i pripremanju svih za obavljanje istih. Što se tice postupnosti, neka se svi drže nacela:
-od poznatog ka nepoznatom
-od lakšeg k težem
-od jednostavnog k složenom
-os bližeg k daljemu
Dopuna: NJEGOVO VELICANSTVO priprema se kako mu se prohtije i svidi.

6.Princip raznovrsnosti
Radi što vece motivacije sužnjeva, rad s njima teba organizirati i provoditi tako da bude raznovrstan. U nocima punog mjeseca i sunca, u neznatnoj mjeri moguce je preferirati i njihove interese i želje.

7.Princip svestranost
Obavezno se mora osigurati što svestraniji utjecaj na antropološki status podanika, a ponajprije na njihove antropometrijske znacajke, motoricke sposobnosti, funkcionalne sposobnosti i konativne dimenzije, tako da bi isti što kvalitetnije služili interesima KONFEDERACIJE.

8.Princip primjerenosti i prakticne primjenjivosti
Svaki rad i zadatak zahtijevan od NJEGOVOG VELICANSTVA mora biti obavljen, stoga je sve što se traži primjereno podanicima, a i ovi moraju doseci tu razinu, na kojoj ce im biti sve primjereno. Takoder, sve što se od njih zahtijeva je i prakticno primjenjivo i ne dolazi u upit.
Dopuna: Ako se neko usudi sumnjati, bice pogubljen u Ephel Duathu, a sa njim i njegova uža familija.

9.Princip individualizacije
Iznimno važan princip, ali s presedanom da u KONFEDERACIJI nitko, ali baš nitko ne smije djelovati individualno i u skladu sa svojim autenticnim potrebama, interesima i željama, osim, jasno, NJEGOVOG VELICANSTVA STINKYJA, koji ce uvijek djelovati u skladu s ovim principom.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/08/2002 : 20:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Olorine Sivi, sad si neozbiljan. Ti s Baradom ne bi ni da te peku. Stoga te vise necu ozbiljno shvacati. Stovise, upravo je potpisan sporazum o suradnji i izbjegavanju obostranog istrebljivanja izmedju Isengarda i Barad-Dura, a bit ce itekako oublichen i otkriven najshiroj populaciji 18. prosinca 2002. tj. 3402

I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/08/2002 : 20:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Crne dveri su bile prinudene stupiti u konfederaciju, nakon poraza na Anduinu. Tako da sam pojacao svoju, ionako jaku vojsku. Ima tu još puno stvari koje ti ne znaš Sarumane Bijeli, uskracen si na informacijama u Isengardu. Ali, kako vidim da si za primirje, ovaj cu ti put izaci u susret, no moraceš placati danak u zlatu, talirima i putenim djevicama. Poslacu ti svoga paža, s ovjerenim dokumentom Konfederacije, gdje ce sve biti regulirano.

Uz srdacni bojni pozdrav, VAŠ ODANI NEPRIJATELJ

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/08/2002 : 20:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Pa zar je moguce da si nasjeo Sauronu? Dok ti potpisujesh i shaljesh pazha on simulira lazne napade i upuchuje legiju za legijom svojih hordi na Osgilliath a sve ih vodi nitko doli Angbandski Vjeshtac. Meni je dakako zelja da se sto vise pokoljete, jer iako nemas nikakovih shansi protiv Crnog, ipak ga mozes dobro osakatiti i meni olaksti konacno rjesenje. A pazha posalji, Gujoslov mi bas gladan nesto, a on voli posebno meso

I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/08/2002 : 20:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Eeee, Sarumane, stvarno ti puno toga ne znas. Saurona sam nabio na kolac na najvišoj kuli Minas Tiritha vec poodavno, pa se njime goste vrane i gavrani. Devetoricu sam poslao na doškolovanje u Rhun, moraju ovladati osnovama atomske fizike, filozofije, jednostavne matematike i parapsihologije. Orke, gobline, trolove i zmajeve sam uzeo za svoje podanike, a i obavio neka antropolška mjerenja i križanja, te sam stvorio borbene ork-trolove, moju vojnu policiju. Da ti sad ne nabrajam ostalu vojsku, reci cu sam da sam prije nekog vremena uhvatio Balroga na Kalniku i u tijeku je postupak pripitomljavanja i stavljanja u moju službu. Da, dobro si cuo, Balrog, Vatra i Sjena. Jasno ti je da cu s njim biti nepobjediv.

A buduci si prokockao jedinu šansu koju si imao da se spasiš, više nece biti u rukavicama. Sad slijedi prljavi igraju prljavo.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/08/2002 : 23:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Ti sredio Saurona???? E ovo je vic godine!!! Ha ha ha.......pa on je nepobjediv, nikad ga nitko nece i ne moze unistiti.....zbilja sad vidim, Olorine, bolujes najmanje od Alzheimerovke i ja te zalim. Sauronu se mozes pridruziti i cekati da se iscrpi pa ga zaskociti i staviti pod svoje ali ni tad unistiti i to sve samo ako imas prstenchic. A ja cu ga jos malo imati....Dakle moram biti oprezan totalno uprtog pogleda na istok jer sad znam da je moc Crnoga Gospodara ogromna i visestruko neca nego jucer a pet puta manja nego sutra. A steta, Olorine, sto si zavrsio u ludnici ili Maianskom starachkom domu, mislio sam da ces Crnog bar malo osakatiti.....sad moram lukavo, poslat cu mu neke poklone, mozda iskujem i polupravi prstenchic

I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/08/2002 : 23:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ps tako je shteta sto vise nemam neprijatelja s dobre strane....sto cu kad sredim i Crnog?.....mozda pomognem da te se nekako izlijechi, da ne idu samo rijechi bez djela od tebe....eh, rijechi su moje, to si valjda zaboravio, kao i da treba ici na wc...a sta ces....ipak, zelim ti dug i neuspjesan oporavak iako sumnjam da ista vise dopire do tebe, Olorinko.....

I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/08/2002 : 23:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Opkoljeni ishlapjeli carobnjace, nikako da pojmiš da je prošlo Staro doba i nastupilo 7. razdoblje, a to je doba novog svijeta, nove povijesti kakve piše NJEGOVO VELICANSTVO STINKY. Saurona se više teško sijeca i najniži patuljak ukopan 4000 metara u pecine Khazad-duma, o ostalima ni ne treba trošiti rijeci, svima im je utisnuto u prednji režanj mozga, tko je novi Kid u gradu. Izgubio si svaki dodir sa stvarnošcu, dijagnoza - paranoicni šizofrenik. Ipak si mi na neki luckast nacin drag, pa cu ti, pošto ti sravnim Orthanc, sagraditi novi minijaturni, da se njime zabavljaš u hladne zimske dane i dacu ti kutak zemlje Harada, ni previše ni premalo, da gajiš smokve i svojom pišljivom magijom križaš poneku vrstu voca i povrca.

Buudi se istok i zaapad,
buudi se sjever i jug,
Stinky ih šalje u napad,
naprijed uz orka je trol.

Njega su babe vracare ukleleeee,
da mu o glavi rade džukeleee,
njega su babe vracare ukleleeeeeee,
a on se nije obazirao na toooooo!!!!!!!!

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/08/2002 : 23:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Gadan je Alzeheimer ali kako si mi nekeko drag tesko mi te lusati takvoga. Evo donosim zakon o ZASHTITI OLORINA KAO ENDEMA JEDNOG DOBRA I SVIJETLA, da mirno u ludilu zhivish bez smetnji. Pozivi ti meni sto vise, tek tako, da mislim da se imam brinuti o chemu

I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/08/2002 : 00:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
OK, poživjecu, a ni ti se nemoj dati, brinucu ja za tebe kad te shrva ova, ipak za tebe presurova stvarnost, ma dacu ti i par hobita koje toliko želiš, pa kakav bi ja bio gospodar da se ne brinem za nemocne. A dobar si ti, bolji nego što misliš, drag, da ne kažem dražestan, sve dražesniji

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/08/2002 : 19:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message

ps daj i ti jedan smile pa da zavrsimo jer izgleda da su neki pobjesnili

I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/08/2002 : 20:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message

PS - ma nisu, nemaju valjda tako niski prag tolerancije, pa ovo je još bilo umjereno normalno, možemo mi i jace

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/08/2002 : 19:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Tek danas vidjeh ona tvoja pitanja pa cu odgovoriti ovdje mada zbilja nisam mislio ista vise reci ali kad vec pitas moram odgovoriti. Da, radim u skoli, ali te upozoravam da bi ti se glede fizike dogodilo potpuno isto shto i s matematikom (pa ti je valjda moje zvanje jasno). Dakako, necemo nastavljati diskusiju, ocito ima uzasno puno hobbita ovdje, a nisam drukcije ni mislio. Necemo mi uznemiravati vise ta drazesna mala stvorenja, za njih se brinu moje legije

I can't believe these psychotic trees are still here, ruining my Angrenost and hurling themselves to Orthanc!!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/08/2002 : 17:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Evo mene nakon 2 mjeseca ponovo na forumu.Vidim da je topic malo skrenuo ali ipak;htio bih zahvalit Ludensu što je izdao ovaj specialac.Svaka cast i samo tako naprijed.I za krajpozdrav svima na forumu (vidim da ima dosta novaka a to je OK)- ŽIVJELI!

Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 18/08/2002 : 18:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
Malo skrenuo.
Taj topic je totalno, full, mega,... skrenuo, i nadam se da nece skrenut još jace!

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/08/2002 : 21:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Neka uleti Lynch i napravi U-Turn.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/08/2002 : 21:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ili cu ja napravit Mullholland drive

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/08/2002 : 11:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Ja bih bio zadovoljan i sa nekoliko epizoda Twin Peaksa (naravno onih pocetnih)...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000