forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor Maxi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/07/2004 : 20:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A? Ne svidja ti se? Ili...

UMPAH!
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 22/07/2004 : 20:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
ma odlican je!!
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 22/07/2004 : 23:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Chiarolla na 320 strana... Taj bi se strip mogao zvati "Prirucnik za samoubistvo". Kada budem zeleo da okoncam sebi zivot znam sta mi je ciniti... :-)))

Kada sam cuo ovu vest prvo sam se obradovao iz jasnih razloga, pa sam se zatim iznervirao jer crta Chiarolla, pa sam se zatim obradovao jer ovo znaci da bi uskoro mogao izaci i DD maxi, pa sam se zatim nanovo iznervirao kada sam se setio da sve DD maxije rade Montanari & Grassani... sve u par sekundi, najdinamicnijih u mom zivotu

Berni, ako me cujes, izdaj Gigante covece! Do sada nisam hteo ovo da trazim jer sam mislio da je apsolutno nemoguce, ali sada vise nista nije nemoguce.


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4642 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 23/07/2004 : 00:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
U pravu si dd fane. Sada stvarno vise nista nije nemoguce, i sto je jos neverovatnije ovaj iskaz ima pozitivnu konotaciju. Bravo za Bernarda (panasonocnog )

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
365 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 23/07/2004 : 00:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message
pa i neki bi mogao pasti
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 23/07/2004 : 00:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by mradje11

pa i neki bi mogao pasti


Ma dobro da opce i izlazi...

Nisam samo razumio jel' to dobra stvar sto je Chiarolla radio obe epizode ili???

Jang- jutri popoldan grem, daj mi do takrat sporoci kaj rabis(lahk na mail) , pa se bova ze zmenila...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 23/07/2004 : 01:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Nisam samo razumio jel' to dobra stvar sto je Chiarolla radio obe epizode ili???


Ako hoces da se ubijes, jeste Ukusi su razliciti. Meni se, eto, ne svidja...

On je valjda najbrzi u Zagorovom staffu pa je zato i dobio da radi tu mamutsku epizodu.


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 23/07/2004 : 01:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
Ma nakon izlaska ove MRCINE kako ga je Degman nazvao sve je dalje moguce.
Pokus sa izdavanjem stripa sa ovakvim velikim brojem stranica logicno je pao na Zagora jer je najprodavaniji strip u nas.
Sad bi svi trebali biti sretni da se ovaj strip proda u što vecem broju, jer ako ZAGOR uspije, vjerojatno cemo docekati i slicna izdanja DYLAN DOG-a i NATHAN NEVER-a.
A ako ovaj ZAGOR ne prode dobro u prodaji mislim da od DYLANA i NATHANA nece biti sigurno ništa.
Cak nebi imo ništa protiv da NATHAN-ov ''gigant'' izade u ovakvom formatu kao ZAGOR.
A i sama cijena je solidna.
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
365 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 23/07/2004 : 02:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message
ja sam došao na kiosk u 8 i vec su ga tražili,bice okej
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 23/07/2004 : 03:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
DeDa, odakle ti ideja da ce izaci Dilan MAXI? Pa, Bernard mrzi Dilana (moje skromno misljenje). Nova epizoda svaka dva meseca, a ti mislis o MAXIju? Drugo je Zagor koji izlazi svake dve nedelje. :(

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 23/07/2004 : 08:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
[quote]Originally posted by dd fan

Chiarolla na 320 strana... Taj bi se strip mogao zvati "Prirucnik za samoubistvo". Kada budem zeleo da okoncam sebi zivot znam sta mi je ciniti... :-)))

Pazi da Verfalk ovo ne procita, raspalice paljbu po tebi
Go to Top of Page

Orloff
Junior Member



Croatia
396 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 23/07/2004 : 08:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Orloff a Private Message
Ne svidja se ni meni sta ga crta Chiarolla ali tako je i u Italiji izaslo, neka barem to po redu ide!
PS.Maxi izgleda super,cak mi i uvez i famozno ljepilo izgleda solidno.A cini mi se da se i strane otvaraju pod vecim kutom?! :-)
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 23/07/2004 : 08:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Sve je dobro osim crtaca.Pored svih ostalih izbor je pao baš na njega.Meni nikako ne leži i gotovo.Imam osjecaj citajuci njega da je sve nekako razmazano.Kao da se "tinta" nije osušila,a neko je sve to rukom neoprezno lagano razmazao.Ja mislim da bi otisak pirata toga ctraca bio toliko necitljiv,ali vjerovatno je to samo moja subjektivna ocjena.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 23/07/2004 : 08:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
A taman sam mislio da ga danas uzmem a sad se premišljam. Moracu ga malo na kiosku pregledati (dok me "teta s kioska" ne upozori da citanje nije dozvoljeno:))...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 23/07/2004 : 09:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
Nista se nemoj premisljati, jer nije to toliko los crtac kolko ovi pricaju, nego ima svoj poseban stil. Inace je vrlo cenjen crtac u Italiji. A i epizode su dobre. Neces se prevariti.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 23/07/2004 : 10:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
daj da ja vas pitam
tko uopce vise od vas kupuje normalna izdanja??

pokupovat sve specijalce postao je pravi uspijeh
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 23/07/2004 : 11:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by degman

daj da ja vas pitam
tko uopce vise od vas kupuje normalna izdanja??



Pa ja covjece (cim izadu u paketic po 3)... (Trošim pare na gluposti kad ti neceš da prodaš onaj ratni album)...


to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 23/07/2004 : 13:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

quote:
Originally posted by mradje11

pa i neki bi mogao pasti


Ma dobro da opce i izlazi...

Nisam samo razumio jel' to dobra stvar sto je Chiarolla radio obe epizode ili???

Jang- jutri popoldan grem, daj mi do takrat sporoci kaj rabis(lahk na mail) , pa se bova ze zmenila...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)




poslal sem ti mail
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 23/07/2004 : 13:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by perper

Nista se nemoj premisljati, jer nije to toliko los crtac kolko ovi pricaju, nego ima svoj poseban stil. Inace je vrlo cenjen crtac u Italiji. A i epizode su dobre. Neces se prevariti.




Slažem se. Vec sam na jednom topicu zagovarao Chiarollu, i sada ponovo kažem - covjek ima svoj stil, sjajnu tehniku i poseban autorski potpis. Nije klasican crtac Zagora, ali je baš zato poseban. Pored toga, u ovom Maxiju je posebno raspoložen i svakako preporucam neodlucnima da se ipak opredijele za trošak od 39 kn. Ja jesam i nije mi žao iako nisam narocito lud za Zagorom.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 23/07/2004 : 14:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
Dobro, dobro, ionako cu ga najvjerovatnije uzeti osim ako mi se pri pregledu na kiosku baš ne ucini glupim na prvi pogled što vjerujem da nece (valjda;))...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 23/07/2004 : 22:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Kupio sam ga danas. Ovo je stvarno bilo NEocekivano.

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 24/07/2004 : 00:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
I ja sam kupio, cak 2 komada...

Dobro, 1 nije za mene:))... Uglavnom, nabrzinu sam zavirio i djeluje mi baš dobar crtež. Baš zato što nije tipican Zagor. Meni se baš svidio i onaj spec. "Andjeo smrti" zato što nije tipicno...
Malo mi je dosadan stari Zagor (u jednakoj mjeri ko' i Gallepinijev Tex)...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/07/2004 : 19:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Ma Chiarolla je odlican za odredene tipove epizoda!
Zamislite da je on crtao onu epizodu sa smanjivanjem gdje je svaki detalj bio bitan. Zato je i crtao "Mr. Detail" Devoscovi.
Chiarolla je dobar za epizode gdje ima dosta texta gdje je Zagor pomalo kao Marti, neke istrage i tako

Don't let your dreams be dreams, you know this living is not so hard as it seems.
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 24/07/2004 : 20:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by D.J.

Ma Chiarolla je odlican za odredene tipove epizoda!
Zamislite da je on crtao onu epizodu sa smanjivanjem gdje je svaki detalj bio bitan. Zato je i crtao "Mr. Detail" Devoscovi.
Chiarolla je dobar za epizode gdje ima dosta texta gdje je Zagor pomalo kao Marti, neke istrage i tako

Don't let your dreams be dreams, you know this living is not so hard as it seems.



Da, Chiarolli baš leže ove epizode iz Maxija. Prva mu je sjajno legla zbog onih pješcanih oluja u kojima dolazi do izražaja njegov jak, energican potez, a druga mu paše zbog svih onih ljudi koji se raspadaju i izgaraju. Dobro odabran crtac s obzirom na sadržaj prica.

Edited by - Damjan on 24/07/2004 20:21:59
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 24/07/2004 : 21:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

DeDa, odakle ti ideja da ce izaci Dilan MAXI? Pa, Bernard mrzi Dilana (moje skromno misljenje).


A mnogo voli Zagora? Mislim da on ne voli nista od Bonellija ali ih stanca jer zna gde su pare i da bi mogao finansirati Bone-a, Snoopy-ja, Usagija itd.
quote:

Nova epizoda svaka dva meseca, a ti mislis o MAXIju?


Svakog meseca nov Dylan. Tako lepse zvuci, i nije neistina
quote:

Drugo je Zagor koji izlazi svake dve nedelje. :(


A seti se kakvo je bilo iznenadjenje kada je izasao prvi Zagor specijal. Po tvojoj logici nikada se nije trebao pojaviti ni DD speecijal, a izasli su i NN i MM. Sto ce reci da ima sanse i za Agenziu Alfa i Storie di Altrove

Samo mi je zao sto ce to biti 300 strana M&G-a... Sta bih dao za Gigante.... Oni su bez mane(i straha)!


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000