forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor Maxi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 24/07/2004 : 21:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
A zao mi je ako sam ikoga pokolebao da kupi Zagor maxija zbog Chiarolle. To se treba uzeti, i uzecu ga, makar samo zato sto je jedan od najdebljih Bonellija u nas(ako ne i najdeblji?; nicega veceg od 320 str. ne mogu trenutno da se setim!!) i lepo ce da stoji na polici!


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
365 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 24/07/2004 : 21:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message
tako je
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/07/2004 : 00:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Me eto dd mene si skoro. Ne mogu svariti Chiarollu i ne mogu, ocajan mi je do boli unatoc nekoliko odlicnih kadrova, ali ni neki koji dobro kotiraju nisu mi bas nesto (Torriceli drvena Marija) pa sam ipak uzeo.....cjenovno, nije se isplatilo, jer 1. prica suxa, ali 2. je jako dobra, Stevo King opet uzor ali dobro preneseno na strip, odlicno stovise i dapace, kako to neki kazu.....Bravo Burratini, jos da si imao Marcella ili ne daj Boze nekima Ferrija:)))) Ova epizoda je trebala biti prva i glavna s nekom mracnom Ferrijalkom na koricama! Pravi je spas nakon Kineske stete......

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/07/2004 : 00:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
ja ga samo prelistavam, gledam sa svih strana ali nikako da ga krenem citat. Kod kineske sekte sam odustao nakon 10ak stranica. Dakle, da krenem s drugom pricom?



drma, drma,
drma, drma plovak...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/07/2004 : 00:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Kreni al zatvori oci tj nabavi izdanje na Brailovom pismu:))))))))
Storija stvarno valja.........

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/07/2004 : 00:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
Nista, onda cu za domaci nocas procitat tu famoznu drugu pricu...



drma, drma,
drma, drma plovak...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/07/2004 : 02:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Originally posted by dd fan

quote:
A mnogo voli Zagora? Mislim da on ne voli nista od Bonellija ali ih stanca jer zna gde su pare i da bi mogao finansirati Bone-a, Snoopy-ja, Usagija itd.

Zagora voli masa, pa zbog toga ga toliko forsira.
Ali i Dilana voli masa (malo manja doduse) pa opet ima katastrofalan ritam izlazenja.
quote:
Svakog meseca nov Dylan. Tako lepse zvuci, i nije neistina
Da, ali that's not the point! Sramota je sto svakog meseca izlazi nova epizoda junaka koji su manje isplativi nego Dilan, a on ne izlazi. Bruka.
quote:
A seti se kakvo je bilo iznenadjenje kada je izasao prvi Zagor specijal. Po tvojoj logici nikada se nije trebao pojaviti ni DD speecijal, a izasli su i NN i MM. Sto ce reci da ima sanse i za Agenziu Alfa i Storie di Altrove
To samo ide u prilog tome da Dilan ide u peti ili sesti plan. Diskutabilno je da li je kod Ludensa Dilan na istom nivou ko MM i NNn ili nizem. Dobro, Dilan izlazi u dve serije, ali na svaka DVA meseca. A NN i MM izlaze u jednoj seriji na mesec dana. Svakog meseca - nova epizoda. Ali i da je na nivou kao NN i MM, opet nema smisla, jer se Dilan sigurno bolje prodaje nego ova dvojica. Tako je barem bilo pre godinu dana, a sumnjam da mu je otad opala popularnost!
quote:
Samo mi je zao sto ce to biti 300 strana M&G-a... Sta bih dao za Gigante.... Oni su bez mane(i straha)!
Optimisto!

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.

Edited by - DusMan on 25/07/2004 03:01:34
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/07/2004 : 09:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan
To samo ide u prilog tome da Dilan ide u peti ili sesti plan. Diskutabilno je da li je kod Ludensa Dilan na istom nivou ko MM i NNn ili nizem. Dobro, Dilan izlazi u dve serije, ali na svaka DVA meseca. A NN i MM izlaze u jednoj seriji na mesec dana. Svakog meseca - nova epizoda. Ali i da je na nivou kao NN i MM, opet nema smisla, jer se Dilan sigurno bolje prodaje nego ova dvojica. Tako je barem bilo pre godinu dana, a sumnjam da mu je otad opala popularnost!



Opet se stripadžije miješaju u izdavacku politiku Nece bit dobro... Niti meni ne ide u glavu s kojim razlogom i pokricem izlaze MM,MNo i LL i to još mjesecno.Mislim, to je dobro, odlicno cak, no je li to samo radi ove ljetne sezone ili prodaja ide?
NN inace izlazi svaka 2 mjeseca

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/07/2004 : 09:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
MN i MM ne izdaje ista izdavacka kuca kao i NN. LL ima bitno bitno jeftiniju cijenu prava.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/07/2004 : 11:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Markose, a u cemu je stos to sto recimo Ludens ne izdaje Martija ali izdaje Natana, vec Strip - agent koji opet ne izdaje Zagora ali izdaje Mister Noa ili koga vec? Neki drugojaciji ugovor ili sta? Mislim, kod Ludensa Martija nisi mogao iscekati, izlazio je s mene pa na ustap a sada i casovnike mozes po njemu navijati. Bas me zivo interesuje.

UMPAH!

Edited by - prozirna senka on 25/07/2004 11:57:54
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/07/2004 : 13:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

MN i MM ne izdaje ista izdavacka kuca kao i NN. LL ima bitno bitno jeftiniju cijenu prava.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Pa zar Bernie nije i Ludens i Strip-agent?
Vidim da pišu 2 razlicite firme... ALi sam mislio da sve to Bernard izdaje.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/07/2004 : 13:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
dapace i Bookglobe...



drma, drma,
drma, drma plovak...
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/07/2004 : 14:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
[/quote] To samo ide u prilog tome da Dilan ide u peti ili sesti plan. Diskutabilno je da li je kod Ludensa Dilan na istom nivou ko MM i NNn ili nizem. Dobro, Dilan izlazi u dve serije, ali na svaka DVA meseca. A NN i MM izlaze u jednoj seriji na mesec dana. Svakog meseca - nova epizoda. Ali i da je na nivou kao NN i MM, opet nema smisla, jer se Dilan sigurno bolje prodaje nego ova dvojica. Tako je barem bilo pre godinu dana, a sumnjam da mu je otad opala popularnost!

[/quote]

A otkud ti molim te to da Dylan ide u peti ili šesti plan? Izlazi redovna serija + extra + specijal, a ako ce proci Maxi Z(a ja vjerujem da hoce) prvi sljedeci Maxi koji ce izaci bit ce od Dylana. Istina je da bi bilo bolje za nas da izlaze i redovna i extra serija mjesecno, al to nije razlog da se prica kako Dylan pada u drugi plan naspram ostalih junaka. I btw Nathan izlazi dvomjesecno.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 25/07/2004 : 21:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
fizicki me bolilo citati chiarollinog zagora. nastojim se uživjeti u pricu ali svaka nova strana je kao udarac bicem. pregrozno.
specijalno mi ide na živce njegovo uživanje u crtanju vjetra i raspadajucih ljudi.
užas!
ako ce netko napraviti recenziju sa crtež cu dati cistu jedinicu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/07/2004 : 21:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Pogledajte.....
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/listarr_1?collana=49&code=arr_sn

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...

Edited by - solar on 25/07/2004 21:36:31
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/07/2004 : 22:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Lunga marcia je jako dobar, taj mi se bas svidio, a ni Forte abbandonato nije los... Ovaj prvi je tako tako. Prva prica losa, druga vec zanimljivija. Crtez na mahove, od katastrofalnog do vrlo dobrog...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 25/07/2004 : 22:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
jucer sam se vratio s mora iz Zadra i tamo sam kupio Zagor Maxi, ali nije bilo citanja na plaži. jebi ga može ga sol uništiti, pa daj jednome do sebe pa bi i drugi, ništa do doma.
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/07/2004 : 22:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

jucer sam se vratio s mora iz Zadra i tamo sam kupio Zagor Maxi, ali nije bilo citanja na plaži. jebi ga može ga sol uništiti, pa daj jednome do sebe pa bi i drugi, ništa do doma.



i to sve za 39 kn :))



drma, drma,
drma, drma plovak...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 25/07/2004 : 22:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
boga mi, kad sam ga vidio na kiosku vec sam mislio da je to izdanje za talijanske goste, kad ono - Ludens. lani sam na moru kupio specijalce Zagora, Martyja i Dylana u roku nekoliko dana. došlo mi je da produžim odmor, tko zna možda bih docekao i još koji. nathana još nije bilo na moru pa me ceka sutra mala posjeta More Comicsu:))))))))))
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 25/07/2004 : 22:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Pametno Kowalsky dok bi doso kuci osto bi ti Zagor dodatak od 30-tak str.
Kad mi gosti dodju,hoce da posude stripove a ja odlucno kao Jelcin kazem NJET iaoko nisam pijan.
Vec im fino domacinski ponudim zenu da se zabave a da mi stripove ne diraju.

Porter

Edited by - Porter on 25/07/2004 22:57:16
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 26/07/2004 : 00:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
Porter legendo:)))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 26/07/2004 : 11:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message
E ,Porteru stvarno si car!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/07/2004 : 15:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Iako nisam neki Zagorov fan, ove dvije price su mi se dopale.
Cini mi se da se Maxi slabo prodaje posto je na kioscima bilo puno komada.
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 26/07/2004 : 15:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Pametno Kowalsky dok bi doso kuci osto bi ti Zagor dodatak od 30-tak str.
Kad mi gosti dodju,hoce da posude stripove a ja odlucno kao Jelcin kazem NJET iaoko nisam pijan.
Vec im fino domacinski ponudim zenu da se zabave a da mi stripove ne diraju.

Porter



Doci cu ja kod tebe traziti stripova
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 26/07/2004 : 22:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

A otkud ti molim te to da Dylan ide u peti ili šesti plan? Izlazi redovna serija + extra + specijal, a ako ce proci Maxi Z(a ja vjerujem da hoce) prvi sljedeci Maxi koji ce izaci bit ce od Dylana. Istina je da bi bilo bolje za nas da izlaze i redovna i extra serija mjesecno, al to nije razlog da se prica kako Dylan pada u drugi plan naspram ostalih junaka. I btw Nathan izlazi dvomjesecno.


Pa dobro ljudi, mogao me je neko ranije obavestiti da lupam gluposti. Zaista se izvinjavam, usled moje neobavestenosti sam pomislio da i Nathan izlazi mesecnim ritmom. Dobro, ne pada Dilan u drugi plan kod Ludensa (u stvari pada, Zagor je u prvom, ali to se ne racuna :), ali sto se onda i Dilan ne prebaci kod Strip-agenta. Ocigledno je to bolja kuca!
I dalje zahtevam: Dilana nove epizode u mesecnom ritmu! Dilan extra ostaje u dvomesecnom! - uzviknu DusMan Tvrdoglavi i izgubi se u masi ljudi koja ga je zbog iskazane gluposti kamenovala, dok je pomenuti plakao krvave suze.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000