forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 GALLIENO FERRI I MORENO BURATTINI GOSTI CRS 2004
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 02/09/2004 : 18:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"Tko iz BiH planira ici automobilom? Nek' mi se javi na mejl... "

planiram ja ali je vec pun auto...

VEC?!

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 02/09/2004 : 18:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by Zole

Ne samo to, nadji jednu izlozbu o Zagoru koja se ikad odrzala van Italije...k tome dodaj da kao gosti dolaze graficki kreator Zagora, covjek koji je vecini nas djetinjstvo ucinio ljepsim i scenarist koji je (uz Bosellija) spasio Zagora od gasenja serije i koji je uz to apsolutno najveci fan, sjajan poznavalac i kriticar te koji je napisao brojne knjige i organizirao nekoliko izlozbi, onda ces skuziti koji se happening sprema. I zato mi nije jasan taj negativan stav pojedinaca. Covjece, kad mi je Moreno odgovorio da ce doci obojica, skoro me strefilo od uzbudjenja...jos vibriram. :-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!



Zole svaka ti cast na tome sto cinis, znaj da ja cijenim tvoj rad kao sto cijenim i Ferrija i Burattinija. Kao sto si rekao, Ferri nam je djetinjstvo ucinio puno ljepsim, kad se samo sjetim koliko sam puta kao klinac od pet-sest godina pozelio da upoznam crtaca cije su mi fantasticne table crteza prolazile kroz ruke svakodnevno. Divio sam se njegovoj umjetnosti kao sto se i sada divim i nastojacu da dodjem do Zagreba.


Bogme ti si bio mnogo napredno dijete...



Sta ces bacio se na teslu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/09/2004 : 19:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ja cu se ove godine uistinu potrudit da dodjem na CRS, i to iz dva, više-manje, ocita razloga; jer me stvarno zanima taj dogadjaj (ajde, priznajem, i ja jedva cekam vidjet ferrija uživo), a i zato da konacno, nakon godine sudjelovanja na ovom forumu, vec nekog od svih ovih forumaša upoznam i osobno.

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 02/09/2004 : 20:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Moram priznati da sam se zabrinuo kad sam tek postavio topic i ekipa nije pokazala ni minimalnu dozu odusevljenja, kao da je sramota oduseviti se sto dolazi 'tamo neki Ferri'. Drago mi je da se sad sve vise i vise vas razotkriva i pokazuje svoje pravo lice... :-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 02/09/2004 : 21:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by Zole

Moram priznati da sam se zabrinuo kad sam tek postavio topic i ekipa nije pokazala ni minimalnu dozu odusevljenja, kao da je sramota oduseviti se sto dolazi 'tamo neki Ferri'. Drago mi je da se sad sve vise i vise vas razotkriva i pokazuje svoje pravo lice... :-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!


Ja cu doci na Crs, pa i pjeske ako treba

Gdje sam bio ja kad se sreca dijelila - ne znam,
zašto sve što dotaknem na krivo okrenem - ne znam.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 02/09/2004 : 21:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
jel bi se mogao kamerom snimiti intervju s legendom svih legendi - "Ferri-jem", i Buratinijem? jel bi bilo zainteresiranih ljudi, koji znaju talijanski za tako nesto? pa da se unaprijed dogovore pitanja ili na forumu ili negdje drugje? ja mislim da bi mnoge ljude zanimao takav intervju, i da se snima s kamerom, a ne fotoaparatima, pa se to poslije prebaci u divix i....



I'll tell you the TRUTH:
'Your SOUL will BURN in
the LAKE of FIRE !!!'
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 02/09/2004 : 22:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
luda ideja

zole, postavia si topic 6 mjeseci ranije ;)
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/09/2004 : 22:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Zole

Moram priznati da sam se zabrinuo kad sam tek postavio topic i ekipa nije pokazala ni minimalnu dozu odusevljenja, kao da je sramota oduseviti se sto dolazi 'tamo neki Ferri'. Drago mi je da se sad sve vise i vise vas razotkriva i pokazuje svoje pravo lice... :-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!


Ma znas kakvi smo, mi se malo uspavamo i tek par dana prije pocme nas hvatati euforija
ali eto torcida se trudi da podigne topic na vrh
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 02/09/2004 : 22:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Dobro je, sta ce onda bit mjesec dana prije, svi cete bit ludi. ;-) Degmane, prava promocija ne moze nikad poceti prerano. ;-))
Sto se tice intervjua, u planu su pitanja/odgovori sa sluzbenim prevoditeljem i pitanjima iz publike, pa pripremite materijala. :-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/09/2004 : 23:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Jel Zagor peder? Gna, gna, gno. Vec cujem iz publike! ;)

Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 02/09/2004 : 23:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Max, ne grijesi dusu! ;-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/09/2004 : 23:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
A bas bi bilo da netko pita. Hehe!

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/09/2004 : 12:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ferri je (bio) legenda.Da sam blizu sigurno bi dosao ako nista onda zbog toga jer sam zbog njega i poceo da citam i skupljam stripove kao i mnogi drugi moje generacije...

Nije mi vise zanimljiv ali to je i logicno,odraste se :-).Da mogu sigurno bi dosao da "pay-nem respect" to je zasluzio!

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 03/09/2004 : 16:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Moram priznati da sam se zabrinuo kad sam tek postavio topic i ekipa nije pokazala ni minimalnu dozu odusevljenja, kao da je sramota oduseviti se sto dolazi 'tamo neki Ferri'. Drago mi je da se sad sve vise i vise vas razotkriva i pokazuje svoje pravo lice... :-)"

khm khm a kome treba zahvaliti na potpaljivanju raje


AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/09/2004 : 20:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Svaka cast. :-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 03/09/2004 : 20:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Nemojte mi Zagora pederisati sunce li vam zarko, nemoj da napravim drzavni udar i postavim Che Gevaru za predsjednika!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/09/2004 : 21:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ja imam spremno jedno pitanje za goste CRŠ, pa ak' budem u mogucnosti, onda cu im ga i postaviti (o Zagoru, naravno) .

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo

Edited by - kiky on 03/09/2004 21:16:01
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 03/09/2004 : 21:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
a na sto li ce to licit kad si jos jedan post u nizu morao editirati?! :)))))9 pratim te mustro, samo se pratim
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/09/2004 : 21:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ma, samo sam dodao smajlija, majke mi!!! :)))

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 03/09/2004 : 21:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
:)))))
sicam se kad te dado ili tko li vec nesto napizdia
ono oko djoleta
samo sam refreshao stranicu
taj put si editirao jedan post negdi 4 puta ;)))) na kraju ga pobrisao :))))
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/09/2004 : 21:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Nemam pojma o cem' pricaš...

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 03/09/2004 : 23:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
I ja sam voljan doci na "sastanak decenije",ali moze li mi neko reci dali ce gosti biti u Zagrebu 3 dana i koliko cete vi ostati na sastanku(mislim na posjetitelje izvan Hrvatska).I jos nesto...dali pada jedan od ta tri dana za vikend,jer ako pada,OBAVEZNO DOLAZIM,s autom,i voljan sam povuci zainteresirane iz BiH...Jedini je problem sto se ne bi mogao zadzati 3 dana...
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/09/2004 : 23:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Sad i ti ne citas. :-) Sva tri dana padaju za vikend, a to koliko ce gosti biti u Zagrebu cemo jos vidjeti. Vrlo vjerojatno ne sva 3 dana.

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 03/09/2004 : 23:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
OK...hvala na informaciji...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/09/2004 : 00:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
A ja sam mislio da vikend traje dva dana? :))
Ocigledno vi Hrvati imate vise dana u nedelji (tjednu;) nego mi. ;))

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000