forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 GALLIENO FERRI I MORENO BURATTINI GOSTI CRS 2004
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 04/09/2004 : 00:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
sredio zole s vladom ;)
kad ferri dodje cijela drzava produzuje vikend ;)
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 04/09/2004 : 00:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

I ja sam voljan doci na "sastanak decenije",ali moze li mi neko reci dali ce gosti biti u Zagrebu 3 dana i koliko cete vi ostati na sastanku(mislim na posjetitelje izvan Hrvatska).I jos nesto...dali pada jedan od ta tri dana za vikend,jer ako pada,OBAVEZNO DOLAZIM,s autom,i voljan sam povuci zainteresirane iz BiH...Jedini je problem sto se ne bi mogao zadzati 3 dana...



Ehej, Adnane, hoce li biti mjesta za mene ako budem mogao ici
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 04/09/2004 : 00:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

A ja sam mislio da vikend traje dva dana? :))
Ocigledno vi Hrvati imate vise dana u nedelji (tjednu;) nego mi. ;))

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




Oni idu u Evropu
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 04/09/2004 : 01:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
nego, sa zakasnjenjem jer mi se jenostavno nije dalo postat, VJ ODUSEVLJEN sam sto dolazi Ferri.
ali iskreno. zajebi sve koji seru protiv njegovog umijeca kao strip crtaca, uspjeli ste dovuci jednu od zivucih legendi, covjeka koji ce ostati zapisan u svim svjetskim i talijanskim antologijama stripa, u Zagreb, hej! :) prosle godine sam rekao da cu vjerovatno doci opet, sada znam SIGURNO da dolazim :)
jel dovoljno entuzijazma?
A.Hodzicu, bidne mista i za mene? :) no ja cu opet opalit sva tri dana, imam smjestaj (za mene i sestru koja NE DOLAZI radi Ferrija i vas rulje i NECE biti na CRS, odmah da znate, i ne, JOS nije punoljetna, hvala lijepo - cisto da rascistimo stvari jer znam kako su prolazile u proslosti ), tako da ako ces ici samo dan javi.

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 04/09/2004 : 09:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Ramath...rezervisano mjesto za tebe....
Emire P...dali zelis i ti i sestra ici pa da planiram za vas 2 mjesta...
Ljudi definitivno cemo se jos dogovoriti...
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 04/09/2004 : 09:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Zaboravih...Verfalk,ako nisi nasao prevoz,nudim ti da s nama ides,ali javi mi da mogu planirati....
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2004 : 10:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Ferri je most izmedju Juznih Slavena i njihove romanske brace s druge strane Adrije.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 04/09/2004 : 17:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Ja bih otišao samo da Ferriju kažem da je Verfalku Laurenti bolji od njega. Samo, morali bismo uzeti potpise prije toga jer bi Majstora strefio infarkt.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 04/09/2004 : 17:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

Ramath...rezervisano mjesto za tebe....
Emire P...dali zelis i ti i sestra ici pa da planiram za vas 2 mjesta...
Ljudi definitivno cemo se jos dogovoriti...



Hvala, javicu ti blagovremeno u slucaju da promijenim plan, tako da mozes ipak pokupiti jos nekoga ako ja odustanem
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 04/09/2004 : 19:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ako budes isao kamionom, onda racunaj i moju seku :)
ne, jos nije sigurno kad ce ko od nas dvoje ici i kako, tako da imamo vremena da se dogovorimo. hvala na ponudi u svakom slucaju.

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 17/09/2004 : 22:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Malo smo se ovih dana udaljili od pravog smisla postojanja sajta - stripova. Stoga ovaj topic zasluzuje mjesto na vrhu. Up!

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/09/2004 : 22:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ferri Ferri Ferri Ferri Ferri Ferri Ferri !!!!!
:-)))

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 17/09/2004 : 22:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Po posljednjim informacijama, shrvan zbog negostoljubivog doceka HC Zagora na forumu, Ferri je otkazao dolazak na CRS. Navodno je izjavio "E kad su takvi, e bas ne idem"... Burattini se jos nije izjasnio.







()

________________
"But if of ships I now should sing, what ship would come to me,
What ship would bear me ever back across so wide a Sea?"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 18/09/2004 : 13:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Svi Zagorovi prijatelji su i moji prijatelji!

candy perfume boy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/09/2004 : 14:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
moze li mi neko ukratko objasniti ko su gospoda feri i buratini. unapred zahvalan.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 18/09/2004 : 14:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Feri i Buratini? Nikad cuo. Spominju se neki Ferri i Burattini, mislim da se radi talijanskoj posadi boba dvojica (odnosno prepolovljenog cetverca).

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/09/2004 : 16:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
vj, a ja sam mislio da su to ona dvojica u umjetnickom klizanju, prvi muski-muski par na proslim olimpijskim igrama...
marlowe, ako si ikada uzeo Zagora u ruke, onda si morao vidjeti Ferrija :D

-------------------------
Ždrijebe jebe Kraljevicu Marko / Ne jebe ga što je željan pizde
Vec ga jebe da mu se osveti / Što mu jede ispred šarca sijeno!

Pocetak šaljive pjesme u Bošnjaka, prenio i zapisao Alija Nametak
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 18/09/2004 : 16:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
ej potpis ti je uvredljiv..mogao bi tako da se sprdas sa tvojim narodnim pesmama....i uopste nije saljiva nego je nevaspitana i prosta...

I JA SAM GRK!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 18/09/2004 : 17:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

moze li mi neko ukratko objasniti ko su gospoda feri i buratini. unapred zahvalan.




Ferri ti je jedan od najplodnijih Zagorovih crtaca, i autor gomilu naslovnica doticnog junaka, Burattini je jedan od boljih scenarista Zagorovih prica. Evo, sada bi trebalo biti jasno zbog cega Zagorovi obožavatelji (a tu ih ima jako, jako, jako puno) ove godine nestrpljivo ocekuju CRŠ.

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo

Edited by - kiky on 18/09/2004 17:05:25
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/09/2004 : 18:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
predvodim frakciju koja ce pokušati izvršiti munjeviti udar na Ferrija prilikom njegove posjete Zagrebu
tek toliko da mu možete poruciti da ga nece svi docekati sa pjesmom i gitarom

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 18/09/2004 : 21:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
zeljno iscekujem ovaj sastanak stoljeca....
mislim da ce biti SUPER....
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/09/2004 : 23:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
mozda i ja uhvatim koji potpis

Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/09/2004 : 23:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
procitam o zabrani na drugom topiku

sam' sto sam stavio sliku...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6163 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/09/2004 : 23:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Super.Medutim,nadam se da ce deda htjet nešto i nacrtati8kao npr. Bolland prošle godine).Za Ferrijev potpis sam vec dvaput išao u Milano tako da mi to nije interesantno.Ali dobra vijest u svakom slucaju i prilika da se cijeli forum okupi na jednom mjestu.Ja cu doci sigurno.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 19/09/2004 : 01:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
magic, otidji na prijedloge i komentare, tamo sam objasnio potpis a neda mi se ponovo objasnjavat.
eh da, tamo ne pise, ne sprdam se ja nego narod a i Srbi sami sa sobom.

-------------------------
Ždrijebe jebe Kraljevicu Marko / Ne jebe ga što je željan pizde
Vec ga jebe da mu se osveti / Što mu jede ispred šarca sijeno!

Pocetak šaljive pjesme u Bošnjaka, prenio i zapisao Alija Nametak
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000