forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Krazy Kat- Vest koja prija kao muzika!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1888 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 06/10/2004 : 11:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
sta bre ti ?
Pa napisi neki tekst, lencugo!
Doduse dodjemo ti jednu turu za smudju, al to jos uvek nije dovoljno da se napijemo! A ni da se Pajketu pripisa u busu!
;))
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2004 : 11:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

merci boku!
Album bre mora svi da kupe. ;))
Pajke, uskoro pisem i o Crumbu i Larsonu, ali ako imas nekakve posebne nardzbine, za pivo sve radim!
;)))



Imam celu Far side seriju, imam i pre history, pa ako ti treba nesto podataka, retkih slika ili nesto javi. larson je faca!

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/10/2004 : 11:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Jel dobijem i ja pivo za svaki text koji uradim u narednih mesec dana? ;)

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 06/10/2004 : 11:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC

quote:
Imas pivo od mene!


a, ja...a ja...smrc

bravo za tekst!

So many people have come and gone,Their faces fade as the years go by;
Yet I still recall as I wander on,As clear as the sun in the summer sky.




Sta ti!?...hehehe...ionako svaki put dobijate po pivo od mene.
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 06/10/2004 : 11:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Jel dobijem i ja pivo za svaki text koji uradim u narednih mesec dana? ;)

"Well, wobble my webs and call me shaky!"



Tebe ni nema da dodjes kada se skupljamo, pa kad ocekujes pivo da ti kupim!?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/10/2004 : 11:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Damn, pa dobro, prošli put su iskrsle obaveze... bio sam sa vama u duši... šmrc, šmrc...

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 06/10/2004 : 18:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Danas mi je stigla Marketprintova najava za oktobarski sajam knjiga (BG). Malo je reci da sam se obradovao zbog sledece najave:

...Kao posebna poslastica za poklonike fanova Dzordza Herimana, ali I za sve kolekcionare, predstavljace izlazak knjige ‘Krazy Kat’ koju je priredio Svetozar Tomic. U njoj ce biti prikazane sve nedeljne table iz perioda 1916-1923., kao I dnevne trake od 1911. do 1923. Veoma kvalitetan prevod doprinece kompletnom dozivljavanju ovog izuzetnog stripa, koji su kriticari tog vremena proglasili za najvece ostvarenje devete umetnosti. Predvidjeno je da se knjiga stampa na najfinijem papiru I da bude uvezana u tvrde korice, a njena cena iznosice 500 dinara.

...Veoma kvalitetan prevod = nesto bez cega se ovaj strip ne moze citati, pa se nadam da ce obecanje biti ispunjeno.


...najfinijem papiru = sjajno

...tvrde korice= sjajno

...500 dinara(7 eura!!) = jos sjajnije.



koliki sam baksuz, da padnem u fabriku cokolade, upao bih u racunovodstvo :((



Kupit cu te albume sigurno, taj strip me jako zanima.
Džimi, text je izvrstan!

Highschool - it's like a prison. Sex you want, you don't get it. Sex you get, you don't want!
Sedemnajst, sedemnajst, mlad perspektiven kader, namesto glave radar!!!
Go to Top of Page

plavi
Junior Member



424 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 07/10/2004 : 14:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message
buduci da se KRAZY KAT stampa u istoj stampariji u kojoj i stripoteka,a u kojoj ja inace radim,imao sam cast da "bacim oko" na strip i mogu da vam prijavim da je papir vrhunski,dok se za stamparsku boju koristila tzv. "duboka crna".zato ce svaki primerak izgledati kao da ga je autor licno crtao tusem,samo za vas...

sto se prevoda tice,mislim da je dosta tabli bilo jednostavno nemoguce prevesti,tako da neke cak i gube smisao (ili ih ja nisam shvatio ),ali zaista ne mogu reci da je prevod los.

sve u svemu,prilicno impresivno...

Edited by - plavi on 07/10/2004 14:50:02
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/10/2004 : 18:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A sta, ostavili su originalni naziv Krazy Kat, a ne nas lepi pevod Maca Siza?
Eh...

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1888 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 08/10/2004 : 18:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
Marlowe, sorry, tek sad videh tvoj post.
Zaista, za Larsona bi mi trebalo podataka, ako imas neke tekstove da mi posaljes, bilo bi vrlo korisno.
Sto se tice stripova, on je zajeban po pitanju objavljivanja na netu. Nebi me cudilo da kad Marko uz tekst stavi slike, da ubrzo dobije 'prijateljski savet' od Larsonovih advokata da se autorski materijal ukloni sa strana.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000