forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mislio sam da sam NEPOBEDIVI, a sad sam...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 14:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by verter

auuuuu dusmane.jel imas dugu kosu,obucen u crno,lanci??? jesu li ti uzeli mobitel,pare...
imao sam i ja vise takvih iskustava dok sam bio cupavac

Dobro si me opisao! :) Duga kosa (mada ne preterano, taman do ramena), majica AC/DC (koja je prilicno civilizovana u odnosu na neke druge koje imam), bodlje oko vrata, 10ak kozica na rukama, itd.
Nisu mi nista uzeli (al' su mi dali potres mozga:), mada su pokusali. Najgore je sto se to desilo u sred grada!! U ulici punoj ljudi. :(( Sta ce tek da mi rade u nekoj sporednoj ulicici?

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2004 : 14:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Tako ti i treba! Duga kosa! Pih! A bio si tako lijepo obrijan na nulericu!:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 14:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Tad sam jos bio mlad i zelen. Nisam bio svestan toga da si sa dugom kosom druga osoba. :) Em sam se prolepsao, em sam postao pametniji, em sam dobiio batine, em si hamer... :(

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 14:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Srecom nisi nosio nikakav AC DC bedz :-))!

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 14:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Da sam ga nosio, sad ga ne bih imao. :) A da si ti onda nabavio bedzeve, onda bi me verovatno prebili na mrtvo. :P

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 15:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Zato ih nisam ni hteo traziti hehehe!

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 15:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Znao sam da uvek mislis na moje dobro! Znao sam... :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 15:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
U subotu mozes s nama na pivo pa te niko nece pipnuti.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 16:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
A sta ako se vi napijete, pa onako pijani ne znate ni, zasto ni kako, al' pocnete da me lemate? ;) Eeeeee... nisam ja od juce! :))

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/09/2004 : 16:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa, dotle ces se vec navici na batine;) Nego, da postavim intelengentno:) pitanje a la Endzi: jeli te mnogo bolelo???

Koekude
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 21:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ko je Endzi?
Nije bolelo u toku tuce. Bolelo je kasnije. :) Sad vec prolaze cvoruge i masnice. Nos me skoro uopste ni ne boli vise. Jedino mi usna sa vremena na vreme ponovo prokrvari.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 10/09/2004 : 00:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
cuj ko je endzi!?!?!?!?!? eto sta ti se desava kad samo ZAGORA citas
pa prelijepa PLAVUSA koja prati strica martija iz specijala u specijal(i zna ko je jebao sandru)
e moj dusmane da sam na tvom mjestu odmah bi otisao kod brice da me na nulu osisa
znas ono: anarhija all over bascarsija...sejo je juce prebio dusmana...mali je pokrio lice rukama al' je ostao bez bubrega

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/09/2004 : 07:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ma Dule je od silnih batina zaboravio i kako se on zove, a kamo li neka tamo Endzi;)
Nema veze, proci ce te brzo, znam iz iskustva:)

Koekude
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 08:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

A sta ako se vi napijete, pa onako pijani ne znate ni, zasto ni kako, al' pocnete da me lemate? ;) Eeeeee... nisam ja od juce! :))

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




Nikada tako daleko nismo isli, ja ipak moram hvatati bus za kuci...predzadnji put zamalo da sam se upisao u busu od piva. :)
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 10/09/2004 : 09:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
..i tako smo mi daleko zalutali od teme topica :D

______________________

I like them: Michael Turner, Jeff Scott Campbell, Joe Madureira, Jim Lee, Humberto Ramos. Andy Park!

Ako imash stripove ovih crtacha na prodaju javi mi se!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 12:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by prozirna senka

Rado cu je saslusati;)

Ukratko... cisto da dignem topic... :))
Savatala me neka 4 nepoznata majmuna i pretukla. Na sred Knez Mihajlove, koja je uvek krcata ljudima. I to je to. Bukvalno.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




Šta ceš... Beograd je oduvijek imao odsjecan stav prema gay-populaciji.

Preporucujem ti sljedece:

a) uvedi neki tik u svoje kretnje da ljudi misle da si munjen,
b) posjeti neki od beogradskih buvljaka i nabavi sebi onoliko "leptirica" koliko imaš džepova,
c) nabavi boxer sa šiljcima i koristi taktiku koju je patentirao Tomo Šokota, bivši fudbaler Dinama, kad su ga presreli BBB-ovci: mlatni najveceg medu njima, ostali ce se razbježati ili

d) ako ništa ne upali, obrati se meni oko epitafa. Šta kažeš na: "Napokon leži sam"?

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by verter

cuj ko je endzi!?!?!?!?!? eto sta ti se desava kad samo ZAGORA citas
pa prelijepa PLAVUSA koja prati strica martija iz specijala u specijal(i zna ko je jebao sandru)
e moj dusmane da sam na tvom mjestu odmah bi otisao kod brice da me na nulu osisa
znas ono: anarhija all over bascarsija...sejo je juce prebio dusmana...mali je pokrio lice rukama al' je ostao bez bubrega

Aaaaaaaaa taaaaaa Endziiiiii... Naravno da sam znao da je ona. Od pocetka sam znao, samo sam se folirao. [DusMan gleda u zemlju i seta nogu levo desno]

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ma Dule je od silnih batina zaboravio i kako se on zove, a kamo li neka tamo Endzi;)
Nema veze, proci ce te brzo, znam iz iskustva:)

Ko je Dule?

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Pajke
Nikada tako daleko nismo isli, ja ipak moram hvatati bus za kuci...predzadnji put zamalo da sam se upisao u busu od piva. :)

Sto ne znaci da ovaj put necete. Sad sam duplo obazriviji nego ranije!
Ko ti je kriv kad cekas zadnji trenutak? Nemoj da trpis. Cim tise pripiski, a ti idi do wc-a.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by forsaken demon

..i tako smo mi daleko zalutali od teme topica :D

Ne, nikako... Cak, vise on topic nego prethodnih par stranica. Dakle, mislio sam da sam NEPOBEDIVI (i dobio batine ), i zamalo da budem i OKRUZEN MRTVIMA. Therefore, nema potrebe za uzbunom - jos uvek smo na istoj temi. :)
Uostalom, kako je Dekara izgleda ozbiljno zaglavio u vojsci, nema potebe da se vise prica o ovom stripu.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Jel to Baka u vojsci ,jadna Srbija ako vas on mora da brani :-)))) !!

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Heyoko (da ne kvotujem onoliki post),
a) tikove vec imam, a moguce je da su me sbog njih i prebili;
b) jos bolje, nosicu sa sobom DivX filma Leptirica i oni ce se od pomenutog usrati;
v) e, ovo bih vec mogao uraditi. Ili ti, ili da kupim Noz (knjiga Vuka Draskovica, po kojoj je snimljen i film);
g) ne, ne, ne... Pa ukapirali ste valjda sta ce mi biti epitaf? "Mislio sam da sam NEPOBEDIVI, a sad sam OKRUZEN MRTVIMA!"

:)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Jel to Baka u vojsci ,jadna Srbija ako vas on mora da brani :-)))) !!

Eto, dok nas on brani - mene tuku u sred grada. To se nije desavalo dok on nije otisao u vojsku. Sta vise reci?

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 10/09/2004 : 14:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Glede Nepobedivog i Okruzenih mrtvima... ja prodo sve, mozda ima jos koji u MC... ako nema cekajte Dekaru da odsluzi dug domovini. :P

Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/09/2004 : 17:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by prozirna senka

Ma Dule je od silnih batina zaboravio i kako se on zove, a kamo li neka tamo Endzi;)
Nema veze, proci ce te brzo, znam iz iskustva:)

Ko je Dule?

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




Koekude
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000