forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mislio sam da sam NEPOBEDIVI, a sad sam...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/09/2004 : 18:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"boze, kakva neobavestenost. pa svi znaju da nepobedivi operise po beogradu!"

pa da uz tihog i prleta


AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 02/09/2004 : 21:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Strip prevodi Novosadjanin, izdaje ga Cacanin, a opet izgleda kao da se radnja desava u BG-u. Mozda zbog toga sto kroz BG cesto lete superheroji noseci kombije/kamione ili sta vec. :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 02/09/2004 : 23:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
Nepobedivi je super-heroj u razvoju i zato je i vise nego super!

krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 05/09/2004 : 02:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Od drugog broja naslovnice za Nepobedivog crta nas poznati crtac Milan Jovanovic! Igrom slucaja, clan ovog foruma vama poznatiji kao Dzimi Gitara se isto zove, ali ne plastie se - on nece crtati. Nikad i nista u zivotu. ;))




Nacrtace on tebi nesto na oku, kad se budemo videli. Ako ne pripazis na svoj akcenat.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/09/2004 : 18:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Vecita borba dobra i zla (DusMan vs. Dzimi) se nastavlja! :))
Ja se izvinjavam... Nas Dzimi je poznat po svom crtackom daru! :) A zna cak i da svira bubnjeve. Zna i Dekara. Zakljucite sami. ;))

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 05/09/2004 : 20:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
samo sto sam ja sad presao na elektronce, a Dekara na vojnicki pasulj.
Ali ipak je on Nepobedivi...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/09/2004 : 20:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
... ili Okruzen mrtvima? :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/09/2004 : 20:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Inace, mrski drzavni neprijatej br. 666 i strani placenik Vedran me obavestava da su kolicine strip uglavnom rasprodate. Ako se jos niste domogli svog primerka pozurite!!! :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 06/09/2004 : 01:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
koji otrcani marketinski trik
Koliki ti je procenat BusMane?

Salim se, ja sam kupio strip jos prvi dan u Darkwoodu, i vrlo sam zadovoljan. Pruzam svu moralnu podrsku Dekari da izdrzi.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/09/2004 : 11:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja procitao sinoc! Vrlo dobro, tople preporuke svima...Kupite kupite kupite!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 06/09/2004 : 11:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Meni je najbolje kad onaj tip cita na zahodu. Mnogi se tu mogu prepoznati. :-)

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 06/09/2004 : 13:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ja imam drugu teoriju... Mislim da on ne cita!!! Zasto bi mu u suprotnom majka rekla "Ako nastavis tako zaradices infarkt." ;)))

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 06/09/2004 : 13:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

koji otrcani marketinski trik
Koliki ti je procenat BusMane?

Salim se, ja sam kupio strip jos prvi dan u Darkwoodu, i vrlo sam zadovoljan. Pruzam svu moralnu podrsku Dekari da izdrzi.


Busted, at last! Konacno je neko provalio poentu ovog topica, a to je besramni marketinski trik! :)
Zato: KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, i naravno, KUPUJTE! :))

Moj procenat je 100%!

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 06/09/2004 : 14:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

koji otrcani marketinski trik
Koliki ti je procenat BusMane?

Salim se, ja sam kupio strip jos prvi dan u Darkwoodu, i vrlo sam zadovoljan. Pruzam svu moralnu podrsku Dekari da izdrzi.


Busted, at last! Konacno je neko provalio poentu ovog topica, a to je besramni marketinski trik! :)
Zato: KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE, i naravno, KUPUJTE! :))

Moj procenat je 100%!

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




100%?
Pa crni sine, zmas li da Dekaru upravo sad uce u vojsci kako se rukuje vatrenim oruzjem?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 07/09/2004 : 01:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Vi ste stvarno poverovali da je on u vojsci?
Slusaj... reci cu samo tebi i nikom vise... nemoj to da siris. Dakle, Dekara i ja smo ista osoba!!! Kao Klark Kent i Superman. Naravno, ja sam Superman (iliti Nepobedivi :)), a Dekara je streber!

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/09/2004 : 05:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Vidim ja, Dule, nisi ti sam;)

Koekude
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 07/09/2004 : 08:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Konacno se i ja dokopah stripa! Samo napred Dekara i ostali, odlicnu stvar radite i ceo projekat je majstorski realizovan. Vidi se da nije radjeno preko one stvari.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 07/09/2004 : 23:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Vidim ja, Dule, nisi ti sam;)

Naravno da nisam sam. U mojoj glavi je uvek puno ljudi. I uvek je veselo. Zurka 24/7! Ali najveci je problem sto me sad boli glava. Ne zbog sizofrenije, nego zbog batina, al' to je druga prica... ;))))

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/09/2004 : 23:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Rado cu je saslusati;)

Koekude
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/09/2004 : 07:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Juce stiglo zahvaljujuci Djoletu! Sta reci osim SJAJNO! Strip mogu svima da preporucim.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 00:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Rado cu je saslusati;)

Ukratko... cisto da dignem topic... :))
Savatala me neka 4 nepoznata majmuna i pretukla. Na sred Knez Mihajlove, koja je uvek krcata ljudima. I to je to. Bukvalno.

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

Winnetou
New Member

Serbia
277 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 09/09/2004 : 00:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Winnetou a Private Message
[quote]Originally posted by DusMan
Ukratko... cisto da dignem topic... :))
Savatala me neka 4 nepoznata majmuna i pretukla. Na sred Knez Mihajlove, koja je uvek krcata ljudima. I to je to. Bukvalno.

mozda dp zna nesto o tome

Howgh.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 09/09/2004 : 01:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
auuuuu dusmane.jel imas dugu kosu,obucen u crno,lanci??? jesu li ti uzeli mobitel,pare...
imao sam i ja vise takvih iskustava dok sam bio cupavac

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 09/09/2004 : 01:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
a i poslije,iako sad rade odmah nozevi i pistolji...

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/09/2004 : 14:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Winnetou
mozda dp zna nesto o tome

Good one!

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, ne bih da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000