forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lose iskustvo u More Comicsu...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 27/10/2004 : 02:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg


ne nego cu doletet unutra bez pozdrava, sa dve torbe i majcom I STEAL COMICS.

_____________________
Judo Dancer!



sa prednje strane a na ledima - ulovi me ak možeš

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --

[/quote]

ha ha, wiz bi tada bio lik ko stvoren za AF - epizoda "Strip Drpiga"!

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 27/10/2004 : 07:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
Kod nas u Srbiji vecina je prodavaca takva, i to ne u striparnicama, nego po svim buticima i prodavnicama. A striparnica ima samo u...pogadjate...Beogradu i nigde vise. Pa kome je do stripova, lepo nek protegne nogice i pravac Darkwood ili Alan ford. Posto nisam u situaciji da idem u Bg, osim na Sajam knjiga, to mi smeta. Inace, ne znam kakvi su tamo, u svojoj prodavnici, ali na sajmu su bili fini. Cak su me i prepoznali od prosle godine i pustili me da udjem iza standa i kopam po stripovima i nisu se bunili kad sam rekla omrazenu recenicu "jos cu da pogledam po Sajmu" (u prevodu, necu nista uzeti)

A za one neljubazne, obicno nije nista licno. Ima onih koji puno rade za mizernu platu, i puno im kradu, pa su nervozni. Ima onih kojima stalno dolaze "kupci" koji nista ne kupe nego samo kopaju i naprave nered. Mada, jasno, ako je neko potegao iz druge drzave, skoro je sigurno da ce nesto kupiti.
A ima i onih stvarno bezobraznih, koji me odmere, i ako ocene po nekim svojim kriterijumima da sam "nizeg ranga" (tj nenafrakana, neutegnuta, i neuobrazena), onda me prosto ignorisu, i usluzuju sve druge, ili me slede po radnji u stopu, sto uzasno mrzim. Ali to opet nije licno, nego su ljudi, brate ponekad gnjide, koje misle da ako neko izgleda "skupo" to obavezno znaci da je bolja i uspesnija osoba i nece krasti (sto obicno bas nije tacno) i obratno, ako je neko obucen nenametljivo, da je to sumnjivac, koji ce eto da potegne za tom robom, uglavnom loseg kvaliteta.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/10/2004 : 07:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Raul je meni 17.7. donio stripove na autobusni kolodvor u ZG posto sam odmah picio na more sa zenom pa nisam imao vremena da skoknem do MC-a! To je ljudina!

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 27/10/2004 : 08:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Moje iskustvo je ovakvo:
1. Ne pozdravljaju.
2. Pozorno prate ispod oka
3. Uvijek kažu "hvala"
4. Uvijek daju vrecicu.

Dva minusa,dva plusa...
Ali,to je njihovo pravo.Stvarno ima pun kufer sumnjivih tipova koji se vucaraju i listaju sve živo,a ništa ne kupuju.
Uvijek mi je fora doci u MC s ruksakom.Obožavam konfliktne situacije... :)

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 27/10/2004 : 08:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
ne znam u cemu je fora da se boje ruksaka, kao da bi kad bi sta ukrao trpao u ruksak??

_____________________
Judo Dancer!
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 27/10/2004 : 09:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
quote:
Originally posted by dobricina

mike, ovi u MC-u su malo zivcani i napeti jer:
1. Zagrepcani su ti takvi :))
4....i opet velim u Zagrebu su ti svi prirodno napeti i namchorasti :)) Umjesto dobar dan slobodno reci "j... ti pas mater, kaj hoces koji k...." i sve ce biti ok! :)))




I jos imaju dugacke brkove i nose zelene hlace.

Ja u principu imam dobra iskustva s njima, iako je prije, dok me nisu prepoznali kao stalnu musteriju, Edvin znao biti malo neljubazan. Na to kazem samo: "A jebiga".

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 27/10/2004 : 09:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message
[quote]Originally posted by wiz

ne znam u cemu je fora da se boje ruksaka, kao da bi kad bi sta ukrao trpao u ruksak??

___________________________________________________________________

nemoj mi samo reci da ti je cudno kad dodeš bilo gdje u Europu ili Ljubljanu ili Zagreb pa moraš ostaviti sve stvari na ulazu i još te pregledaju kad izlaziš

_____________________

Edited by - renda on 27/10/2004 09:34:39
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/10/2004 : 09:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Zato volim Alan Ford. Kod Miroslava se covek oseca kao da je došao kod rodbine u posetu, a ne u radnju. Jes, ume i da udavi malko, ali oprašta se. Nije baš da nas ima puno, pa da vlasnik striparnice može sebi da priušti da bude neljubazan prema mušterijama.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 27/10/2004 : 10:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message
[quote]Originally posted by dobricina

mike, ovi u MC-u su malo zivcani i napeti jer:
1. Zagrepcani su ti takvi :))
2. Imali su dosta manjka u zadnje vrijeme zbog maznutih stripova
3. Klinci, a i mnogi stariji kupci i posjetitelji, ne pridrzavaju se nekih pravila u ducanu i oko njega. Mogao si primjetiti one grafite na stepeništu i sl. Imaju problema sa vlasnicima stanova u zgradi itd.
4....i opet velim u Zagrebu su ti svi prirodno napeti i namchorasti :)) Umjesto dobar dan slobodno reci "j... ti pas mater, kaj hoces koji k...." i sve ce biti ok! :)))

_____________________________________________________________________



Ono bod broj 1 je cista glupost. Ja se uopce tako ne osjecam i uglavnom ne poznajem takve ljude. Ima ih sigurno ali ne znam kakve to veze ima sa ljudima iz Zagreba opcenito.

Pod broj 4 napisano je tocno onako kako vas sve molim da se ne ponašate jer to nije primjereno nigdje.
Go to Top of Page

luckyluciano
Junior Member



Croatia
484 Posts

Member since 13/03/2002

Posted - 27/10/2004 : 11:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send luckyluciano a Private Message
Upravo sam ovo htio napisati, ne treba generalizirati.
Evo, topic starter koji je Slovenac cak je u jednom trenutku mozda i pomislio da su ga u MC tretirali lose jer je Slovenac.
Sve to ne stoji. Moje iskustvo:
1. Nakon visegodisnjeg zivota u ZG krejem devedesetih i pocetkom novog tisucljeca zakljucujem da Zagrepcani nisu nista bolji ni losiji od vecine Hrvata u gradskim sredinama. No, to je najveci grad u drzavi pa cete lakse pronaci sve prototipove - cangrizavi deda na Trgu, cangrizava baba u tramvaju, BBB-ovac koji mrzi sve osim sebe, nadrkani prodavac stripova, ljubazni prodavac stripova, simpaticna Zagrepcanka, Zagrepcanka-rospija, hoch Zagrepcanka i last but not least normalni, down to earth purger koji radi, trosi, jede i spava.
2. U MC znaju biti nadrkani, pa ne pozdraviti ili slicno tome, ali kako ja u nacelu izbjegavam nepotrebne sukobe sve na kraju ispadne na obostrano zadovoljstvo.
3. However, ne bi bilo zgorega da netko iz MC ponekad kaze je, fakat sam bio nadrkan, neka pizda mi je deset minuta prije ukrala stripove, a za security nemamo niti cemo ikad imati plus sta je neki geek prije pola sata shebao pet stripova svojim masnim rukama...je bio sam nadrkan, dogadja se svima, sorry.
4. MC je i dalje jedna od rjedjih stvari zbog kojih se u ZG osjecas kao dio Europe, a to nakon 15 godina svekolikog pranja mozga ipak nesto znaci.
5. Ako trazite prave manijake u strip-shopovima procitajete prosloljetni serijal "Lucky u Firenzi" i doznajte sve o Talijanu kojeg ne bih htio da upoznate. Poslije toga tipa u striparnicama cu se svadjat jos jedino da se neka od njih zove "Il Duce"
Naime, nema svrhe svadja u striparnici, jedino mozes povuci konzekvencu daljnjeg neposjecivanja iste.
Lucky?Nah,luckyluciano.

Edited by - luckyluciano on 27/10/2004 11:13:19
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 27/10/2004 : 11:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Raul je meni 17.7. donio stripove na autobusni kolodvor u ZG posto sam odmah picio na more sa zenom pa nisam imao vremena da skoknem do MC-a! To je ljudina!

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.



Slažem se. Ja sam recimo narucio neke stripove iz SAD-a i cekao ih dva mjeseca. Došao sam po njih po dogovoru, a dan kasnije sam trebao ici na more. Edvin je rekao da su stigli, al da mu se sad neda tražit po kutijama, pa nek se vratim poslije! Da nije Raul bio tamo vjerojatno ih ne bi ni dobio.

Highschool - it's like a prison. Sex you want, you don't get it. Sex you get, you don't want!
Sedemnajst, sedemnajst, mlad perspektiven kader, namesto glave radar!!!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 27/10/2004 : 11:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by realist

Moje iskustvo je ovakvo:
1. Ne pozdravljaju.
2. Pozorno prate ispod oka
3. Uvijek kažu "hvala"
4. Uvijek daju vrecicu.

Dva minusa,dva plusa...
Ali,to je njihovo pravo.Stvarno ima pun kufer sumnjivih tipova koji se vucaraju i listaju sve živo,a ništa ne kupuju.
Uvijek mi je fora doci u MC s ruksakom.Obožavam konfliktne situacije... :)

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.



konfliktne situacije...kao stvorene za Donalda Keša

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 27/10/2004 : 11:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by renda

[quote]Originally posted by dobricina

mike, ovi u MC-u su malo zivcani i napeti jer:
1. Zagrepcani su ti takvi :))
2. Imali su dosta manjka u zadnje vrijeme zbog maznutih stripova
3. Klinci, a i mnogi stariji kupci i posjetitelji, ne pridrzavaju se nekih pravila u ducanu i oko njega. Mogao si primjetiti one grafite na stepeništu i sl. Imaju problema sa vlasnicima stanova u zgradi itd.
4....i opet velim u Zagrebu su ti svi prirodno napeti i namchorasti :)) Umjesto dobar dan slobodno reci "j... ti pas mater, kaj hoces koji k...." i sve ce biti ok! :)))

_____________________________________________________________________



Ono bod broj 1 je cista glupost. Ja se uopce tako ne osjecam i uglavnom ne poznajem takve ljude. Ima ih sigurno ali ne znam kakve to veze ima sa ljudima iz Zagreba opcenito.

Pod broj 4 napisano je tocno onako kako vas sve molim da se ne ponašate jer to nije primjereno nigdje.



Po ovome što si napisao vidi se da nisi pravi Zagrepcanec jer bi inace skuzil foru! Ovo ti piše stari Pongrachevac, ako uopce znaš što je to i gdje je to! pih....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 27/10/2004 : 11:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by luckyluciano

Upravo sam ovo htio napisati, ne treba generalizirati.
Evo, topic starter koji je Slovenac cak je u jednom trenutku mozda i pomislio da su ga u MC tretirali lose jer je Slovenac.
Sve to ne stoji. Moje iskustvo:
1. Nakon visegodisnjeg zivota u ZG krejem devedesetih i pocetkom novog tisucljeca zakljucujem da Zagrepcani nisu nista bolji ni losiji od vecine Hrvata u gradskim sredinama. No, to je najveci grad u drzavi pa cete lakse pronaci sve prototipove - cangrizavi deda na Trgu, cangrizava baba u tramvaju, BBB-ovac koji mrzi sve osim sebe, nadrkani prodavac stripova, ljubazni prodavac stripova, simpaticna Zagrepcanka, Zagrepcanka-rospija, hoch Zagrepcanka i last but not least normalni, down to earth purger koji radi, trosi, jede i spava.
2. U MC znaju biti nadrkani, pa ne pozdraviti ili slicno tome, ali kako ja u nacelu izbjegavam nepotrebne sukobe sve na kraju ispadne na obostrano zadovoljstvo.
3. However, ne bi bilo zgorega da netko iz MC ponekad kaze je, fakat sam bio nadrkan, neka pizda mi je deset minuta prije ukrala stripove, a za security nemamo niti cemo ikad imati plus sta je neki geek prije pola sata shebao pet stripova svojim masnim rukama...je bio sam nadrkan, dogadja se svima, sorry.
4. MC je i dalje jedna od rjedjih stvari zbog kojih se u ZG osjecas kao dio Europe, a to nakon 15 godina svekolikog pranja mozga ipak nesto znaci.
5. Ako trazite prave manijake u strip-shopovima procitajete prosloljetni serijal "Lucky u Firenzi" i doznajte sve o Talijanu kojeg ne bih htio da upoznate. Poslije toga tipa u striparnicama cu se svadjat jos jedino da se neka od njih zove "Il Duce"
Naime, nema svrhe svadja u striparnici, jedino mozes povuci konzekvencu daljnjeg neposjecivanja iste.
Lucky?Nah,luckyluciano.



i nakon toliko godina nisi skuzio Zg humor i zezanciju Zagrepcana na svoj racun!
DAKLE (ovo ne ide lucky-a ), GLUHIMA I ONIMA OGRANICENE PERCEPCIJE - dobricina je ZAGREPCAN NA ENTU koji ima pravo na sprdnju sa vlastitim mentalitetom!
Zašto su Srbi Hrvate nadmašili u filmskoj i TV umjetnosti......!? Humor ljudi, humor...šala na vlastiti racun i sl. Eh....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian

Edited by - dobricina on 27/10/2004 11:48:08
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/10/2004 : 11:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
To ti je zato jer istina boli! ;)

Go to Top of Page

Tom
New Member

Croatia
112 Posts

Member since 17/12/2003

Posted - 27/10/2004 : 12:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tom a Private Message
I meni su dali vrecicu, i to samo za jedan strip! I nisu mi nikaj rekli kaj im je moj mali sve donje police ispremetal ! A bila su dvojica ili cak trojica unutra, ne poznam nikog po imenu, nisam dosao do tog nivoa osobnog poznavanja !

Tom
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 27/10/2004 : 12:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by dobricina

Baš tak! Brada je recimo interesantan lik i djeluje pomalo (u odnosu prema kupcima i posjetiteljima ducana) asocijalno, nezainteresirano i mrzovoljno ali u biti je velika dobricina

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian



Meni je najdraze slusati kako Raul potkuruje Bradu... obicno pocinje tako da Brada isplete cijelu teoriju oko neke sitnice (zadnji put je na tapeti bila prodaja tvornica u stecaju za jednu kunu), a Raul tu i tamo lezerno ubaci recenicu-dvije na koje se Brada jos vise napali

~ But if of ships I now should sing, what ship would come to me,
What ship would bear me ever back across so wide a Sea? ~
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 27/10/2004 : 12:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

quote:
Originally posted by dobricina

Baš tak! Brada je recimo interesantan lik i djeluje pomalo (u odnosu prema kupcima i posjetiteljima ducana) asocijalno, nezainteresirano i mrzovoljno ali u biti je velika dobricina

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian



Meni je najdraze slusati kako Raul potkuruje Bradu... obicno pocinje tako da Brada isplete cijelu teoriju oko neke sitnice (zadnji put je na tapeti bila prodaja tvornica u stecaju za jednu kunu), a Raul tu i tamo lezerno ubaci recenicu-dvije na koje se Brada jos vise napali

~ But if of ships I now should sing, what ship would come to me,
What ship would bear me ever back across so wide a Sea? ~




LOL Mislim da bi bilo vrlo zanimljivo imati Bradu na forumu!

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 27/10/2004 : 12:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
mislim da "brada" ima i previse na ovom forumu...

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/10/2004 : 12:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Luckyluciano:

Ako kuzim tvoju poantu, svi bi mi trebali biti sretni jer imamo strip knjizaru te se ponasati ponizno prema radionicima da ne daj boze ne dodje do sukoba.

I jos odgovor na dve tvoje tacke:

3. Sta mene briga jel jim netko nesto drpnuo, mastio ili slinio se nad stripovima. Ja sam zbog takvih budala vec "a priori" tretiran ko kriminalac. Znaci ako se netko preda mnom ponasao stripu neprihvatljivo, najebem ja, a ne on. I to zato jer je sef "nadrkan". Ma ajd! Ovde nema tolerance sa moje strane niti je vidim. I to bi sefe Edvin trebao dobro znati.

4. Ovu tacku necu ni komentirati. Ako se ti u More Comicsu osecas "europski" blago tebi...

Ja sam svoju konzekvencu vec povukao. I vec je znate. I naravno da cu deliti svoje iskustvo ovde. Pa da nece netko ovo razumjeti kao nekakvu gonju prema Mc-ju, bas sam sretan sto ima ovde i puno pozitivnih iskustava. To je normalno. Jel da bi se prema svima ponasali kao prema meni, vec bi se odavno zatvorili.

Joe... Joe Batafuco.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 27/10/2004 : 13:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by verter

mislim da "brada" ima i previse na ovom forumu...

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?



he he...htio si reci DOVOLJNO, ne?

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

luckyluciano
Junior Member



Croatia
484 Posts

Member since 13/03/2002

Posted - 27/10/2004 : 13:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send luckyluciano a Private Message
at dobricina:
znao sam da ces rec da je zeka u pitanju, ali kako je ovo net ja ne mogu unaprijed znat je li se zahebavas ili mislis ozbiljno.

at mike:
moj je point da se ljudi opcenito skuliraju...vidim da ti nisi jedan od onih s tim potencijalom...ovo s Europom vec spada u prepotenciju dijela stanovnika zemlje koja je pola godine u EU i koja nije probala kako je to kad nisi Europa pola svog zivota sto smo probali mi u HR...sukladno svemu jasno je zasto si naletio na minu u MC, oni su dusu dali za fajt s ljudima poput tebe, naime ni jedni ni drugi niste spremni na kuliranje. a stvari se daju i drukcije rijesit. lep pozdrav.


Lucky?Nah,luckyluciano.

Edited by - luckyluciano on 27/10/2004 13:37:58
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/10/2004 : 14:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Luckyl:

Gledaj, ovo je nadam se poslednji post debate sa tobom.

Ovaj topic nije namjenjen uplijetanju politike a uopste ne tko je gdje. Nadam se da cemo prekinuti sa ovim, jer smo ovde da volimo stripove a ne politiku.

Ja sam samo prenijeo svoje negativno iskustvo. Ti se spustas nize te sudis mene. Vec si se u svom prvom postu postavio u bran "nadrkanog" sefa. Ne znam odakle to. Nisi bio ni tamo ni nista. Ako bi video mene nasmijanog i veselog sto sam konacno u strip knjizari te napuhanog i ljutog Edvina, ne bi bilo potrebno ovo moje pisanje, jer bi stvar bila jasna.

A vjeruj da je i moja reakcija bila i vise nego skulirana. Bio sam cak tako pristojan, da je i onom drugom prodavaocu na kraju postalo neprijatno, poceo mi se covek smijeskati i prijateljski trepljati me po rami.

Ali ne. Ti unaprijed mene optuzis da sam prepotentan posto smo kao u Europi. Vidi sad ironiju! Na svim ljepom me nadere sef jednog ducana, ali po tvome sam kriv ja, posto nisam dovoljno skuliran. A skuliran nisam, jer smo mi slovenci prepotentni europejci.

Jel ti kuzis sta pises? Ko je sad nestrpan!!?

Uopce mi se cini ova debata bezpredmetna. Ako vec bilo bi fair da se ukljuci i Edvin. A on je verovatno vec sve davno zaboravio i(li) uopste nema pojma sta ja to pisem.

Jos jednom ponavljam. Ovo nije gonja protiv More Comics-a kako ste netki vidjeli, vec samo moje iskustvo. Jasno da je negativno. A negativno daje i negativnu reklamu. A kako ce tko da odreagira na njemu je samom. Ja sam uvek stojao za rekom da je kuipac glavni i tako cu i dalje. Jer nema bas nitko prava da te zajebava. Imao slab dan ili ne.

Joe... Joe Batafuco.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6162 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/10/2004 : 15:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Nemam loših iskustava sa decima iz MC-a.Šta god sam ih pitao,ljubazno su mi odgovorili i pomogli oko nekih stvari tako da tu nemam nikakve zamjerke.Možda su malo tmurniji ali u životu sam se nagledao svakakvih ljudi pa to i ne mora biti loša osobina.

Jedino razocarenje sam doživio prošlog mjeseca.Ušao sam u ducan a od stripova ništa što sam tražio,sve rasprodato..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 27/10/2004 : 20:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Lose iskustvo:
Kupio sam u More Comicsu 15 stripova s kojima sam se pojavio na blagajni!
Stripove koje sam ja donio do blagajne vratili su nazad u kutije iz kojih sam ih izvadio, a iz "sobice-skladista" izvadili su iste te brojeve. Sve bi bilo super da doma nisam vidio da su dva stripa s ostecenim naslovnicama(sto je kolekcionaru dosta bitna stavka)!
Ostaje mi nada da nije bilo neke namjere,ali i gorak okus u ustima!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000