forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lose iskustvo u More Comicsu...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 27/10/2004 : 20:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Što se tice vrecica, istina je da bez obzira dali kupiš jedan ili više stripova, ili kupiš neki lijepo ukoricen americki strip ili neki stari strip Zlatne Serije osrednje kvalitete, uvijek te upitaju u MC-u želiš li vrecicu za to što si kupio (što se ipak baš ne dogadja u svakoj trgovini), i to treba cijeniti...
A ja sam inace osoba koja u životu nikada nece odbiti besplatnu vrecicu!

da je pas covjekov najbolji prijatelj, mišljenje je covjeka, a ne psa
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 28/10/2004 : 09:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
ovdje ima puno neshvatljivih komentara. da razjasnimo neke stvari u formatu pukih cinjenica:

1. More Comics je toliko poznat po preziru spram povremenih posjetitelja (gdje se broje svi osim nas 'redovitih' musterija) da sam ja iz vica slao neke prijatelje da kopaju po stripovima i izidju, a onda bi ja, ne pozdravivsi prijatelja, usao i slusao sto ce nas dragi Edi reci o njemu. onda bi sjeli na pivo i umirali od smijeha prepricavajuci dogadjaje. oni vas, naime, socno ogovaraju cim izidjete.

iako su Zagrebcani poznati po nervozi i neljubaznosti, to nema veze s ovom nevjerojatnom prodavaonicom kojoj je mjesto prije u nekom starom Smithovom filmu nego stvarnosti.

2. sve se mijenja kad kupite neki skupi strip. pamtim to kao da je bilo jucer kad sam usao (kao jos relativno nepoznata musterija) i uzeo 300 i kusur kuna vrijedan tvrdoukoriceni Cages (ne vrijedi ni 30kn, ali to je druga prica). usao sam, ne zasluzivsi ni kimanje glavom, pregledavao stripove pracen budnim ocima simpaticnih zaposlenika, uzeo Cages, a nepovjerljivi zaposlenik mi se priblizio i gledao iz bliza, valjda da ne ostetim njihovo blago... no, onda sam izvadio pare i najednom sam vidio i osmjeh i tako krasan 'dovidjenja' kakav ne dobijete ni od cure ni od bake koju posjecujete svake tri godine.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 28/10/2004 : 11:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by jurica
najednom sam vidio i osmjeh i tako krasan 'dovidjenja' kakav ne dobijete ni od cure ni od bake koju posjecujete svake tri godine.



curu posetjujesh svake TRI godine!??

shta su ti moderne veze...u moje vreme nije bilo tako

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 28/10/2004 : 11:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
Podijelio bih par poslovica s svima;
Nije zlato sve što sija.
Nije sve onako kako izgleda.
Prvi se macici bacaju u vodu.
Manje price, više rada.
I loša reklama je reklama.

Dakle ja sam opaki kapitalist, koji ne podnosi slovenski naglasak i ogovara posjetioce koji ništa ne kupe.
Dodite i uvjerite se!
Puno hvala na pokudama te ponajviše na pohvalama, one ce mi pomoci da budem bolji covjek.
Pozdrav!






Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/10/2004 : 11:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Edvin pravu zrtvu iz sebe .

Jos malo pa postanes nacionalni heroj .

Dobro salu na stranu, ljepo od tebe, da si sa nama podijelio par rijeci.

Joe... Joe Batafuco.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/10/2004 : 12:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Naravno takvih koje radije ne bi cuo...
Ali sta ces. Nije se drugo ni ocekivalo.

Joe... Joe Batafuco.
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 28/10/2004 : 20:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by jurica
to nema veze s ovom nevjerojatnom prodavaonicom kojoj je mjesto prije u nekom starom Smithovom filmu nego stvarnosti.




Totalno, covjece. Njih trojica ko da su sad iz "Trgovaca" ispali.

Highschool - it's like a prison. Sex you want, you don't get it. Sex you get, you don't want!
Sedemnajst, sedemnajst, mlad perspektiven kader, namesto glave radar!!!
Go to Top of Page

Atebash
New Member



Bosnia and Herzegovina
136 Posts

Member since 11/09/2002

Posted - 29/10/2004 : 02:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Atebash's Homepage  Send Atebash a Private Message
I moje iskustvo iz MC je poprilicno... bez veze, moglo bi se reci. Cak sam se i Verteru pozalio na to, pa mi je rekao da je to, nazalost, uobicajena stvar. Moj rodjak i ja smo taj dan ostavili oko 600 kn (ne ide se u ZG bas svaki dan) i nismo bili pozdravljeni na odlasku (o dolasku da i ne govorim), a obojica smo osjetili poglede na ledjima dok smo pregledavali radnju. Nimalo lijep osjecaj.

A reci da su Zagrepcani "takvi" je totalna glupost, jer ja znam nemali broj istih tih Zagrepcana... i ne pamtim ih kao "takve ljude".
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/10/2004 : 03:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"he he...htio si reci DOVOLJNO, ne? "



atebashe legendo nema te godinama(mislim na forumu,uzivo te stalno vidjam )


DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 29/10/2004 : 07:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by edvin

Podijelio bih par poslovica s svima;
Nije zlato sve što sija.
Nije sve onako kako izgleda.
Prvi se macici bacaju u vodu.
Manje price, više rada.
I loša reklama je reklama.

Dakle ja sam opaki kapitalist, koji ne podnosi slovenski naglasak i ogovara posjetioce koji ništa ne kupe.
Dodite i uvjerite se!
Puno hvala na pokudama te ponajviše na pohvalama, one ce mi pomoci da budem bolji covjek.
Pozdrav!


Edvine, ovo ti je cisti autogol!
Umjesto da lijepo ljudima objasnis stvari sa tvoje tacke gledista, ti ovdje glumis nekog uvrijedjenog gospodina.

A sto se tice pozdravljanja, ovdje u Austriji bi odmah dobio nogu ako bi permanentno izbjegavao pozdravljanje musterija, a pozdravljanje musterija ocigledno nije tvoja jaca strana.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/10/2004 : 09:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Uveli su i kod nas kontrole usluznosti prodavaca. Hehe! Jadni oni prodavaci u Splitu. Tamo je valjda tradicija bit sto neljubazniji. Da vidite njih- Edvin i ekipa su ZLATO! ;)

Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 29/10/2004 : 12:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
[quote]Originally posted by edvin

Podijelio bih par poslovica s svima;
Nije zlato sve što sija.
Nije sve onako kako izgleda.
Prvi se macici bacaju u vodu.
Manje price, više rada.
I loša reklama je reklama.

Kako kad; u ovom slucaju i ne .

Dakle ja sam opaki kapitalist, koji ne podnosi slovenski naglasak i ogovara posjetioce koji ništa ne kupe.
Dodite i uvjerite se!
Puno hvala na pokudama te ponajviše na pohvalama, one ce mi pomoci da budem bolji covjek.
Pozdrav!

Eh, da si se ispricao to bi tek bila reklama pa makar i oni bili u krivu, a ovako i dalje visi mac nad tobom .

Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 29/10/2004 : 13:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Atebash

pregledavali radnju. Nimalo lijep osjecaj.

A reci da su Zagrepcani "takvi" je totalna glupost, jer ja znam nemali broj istih tih Zagrepcana... i ne pamtim ih kao "takve ljude".



Ocito nisi pregledao sve postove dobricine....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/10/2004 : 14:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
svaki pas ima svoj dan..:))

ne treba generalizirati na temelju jednog iskustva... a ono "jer sam slovenac" zamjeram!

kriv sam!
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 29/10/2004 : 14:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
bjezi van imas 5 minuta da ispunis san :)

a Kowo, sta kazes

_____________________
Judo Dancer!
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/10/2004 : 14:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
joa uvijek pjesnik :))

kriv sam!
Go to Top of Page

Atebash
New Member



Bosnia and Herzegovina
136 Posts

Member since 11/09/2002

Posted - 29/10/2004 : 18:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Atebash's Homepage  Send Atebash a Private Message
quote:
Originally posted by dobricina


Ocito nisi pregledao sve postove dobricine....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian


Nisam, priznajem. Nemam vremena bas SVE procitati pa brzo "preletim" preko poruka

Druze Verteru, cesto sam na forumu samo ne pisem. Ne mogu sve pohvatati, previse se pise! Dodjem, vidim 17 tema, odem rucati... i kad se vratim - novih 35 tema! Za nekoga ko je na dial-up konekciji takvo nesto je samo veliki trosak
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/10/2004 : 19:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ja sam vise puta bio u More Comicsu, nikada nisam dozivio nikakvu neugodnost niti lose iskustvo.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 29/10/2004 : 20:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Lose iskustvo:
Kupio sam u More Comicsu 15 stripova s kojima sam se pojavio na blagajni!
Stripove koje sam ja donio do blagajne vratili su nazad u kutije iz kojih sam ih izvadio, a iz "sobice-skladista" izvadili su iste te brojeve. Sve bi bilo super da doma nisam vidio da su dva stripa s ostecenim naslovnicama(sto je kolekcionaru dosta bitna stavka)!
Ostaje mi nada da nije bilo neke namjere,ali i gorak okus u ustima!



E to je fakat bed, donesi natrag da ti zamijenimo, nije bilo loše namjere, ja uvijek prvo dajem neoštecene primjerke, nažalost, u brzini nešto i promakne, kad je uvijek dosta toga shebano nakon transporta.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 29/10/2004 : 20:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
[/quote]Edvine, ovo ti je cisti autogol!
Umjesto da lijepo ljudima objasnis stvari sa tvoje tacke gledista, ti ovdje glumis nekog uvrijedjenog gospodina.

A sto se tice pozdravljanja, ovdje u Austriji bi odmah dobio nogu ako bi permanentno izbjegavao pozdravljanje musterija, a pozdravljanje musterija ocigledno nije tvoja jaca strana.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
[/quote]

Uopce ne glumim, baš sam uvrijeden.
Ako nekog nisam pozdravio ili mu odzdravio, ispricavam se, to sigurno nije namjerno, nego sam u poslu pa ne cujem. Ko mi vjeruje, vjeruje mi. Znam da nije hvalevrijedno, al ja sam fakat u cudu, pogotovo što je Mike rekao "vidimo se", a sad ovako, ispada da sam bio krajnje bezobrazan, morat cu postavit kamere, em cu imat dokaze, em nece niko osjetit poglede na ledima. Btw, ljudi kradu, a naše je da pazimo, nek se niko ne nade povrijeden zbog toga, sigurno ima ljudi koji su osjetili i neo povjerenje s naše strane, tj. moje, ja sam ovdje upitan.
Necu više rastezat, al fakat je nevjerojatno da se uvijek ja moram braniti od optužbi tipa "ne vole slovenski akcent".
Najrade ne bih ništa pisao, jer kolko god se trudio uvijek ce se naci neko kome nešto nece biti po volji.
Btw, kad bih ja ovdje bio oštar ko što je bio Mike, lincovali bi me nasred trga, ja se nikad nisam držao na nekoj visini i uvijek sam u facu rekao u cemu je problem, nisam se nikom uvlacio u dupe, a u ducanu vrijede pravila koja su blago receno vrlo demokratska s obzirom na druge ducane, tako da više ne bih o tome.
Ja sam svjestan da sam malo krut, al sam takav i prema sebi, vjerujte.


Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6162 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/10/2004 : 21:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Edvine,poslao sam ti mail u vezi stripova koje sam narucio.Ako ga slucajno nisi dobio,samo da potvrdim da moja narudžba još uvijek stoji.

Pozdrav tebi.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 29/10/2004 : 21:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Meni je najdraze slusati kako Raul potkuruje Bradu... obicno pocinje tako da Brada isplete cijelu teoriju oko neke sitnice (zadnji put je na tapeti bila prodaja tvornica u stecaju za jednu kunu), a Raul tu i tamo lezerno ubaci recenicu-dvije na koje se Brada jos vise napali


ovo su inace najbolji trenuci koje možete provesti u More Comicsu. Mene frendovi svakako zovu zato što na sve imam odgovor i što o svemu imam neku teoriju, ali Bradine teorije su mrak mrakova.
Oblikovati tako nešto može samo genijalan covjek...
kada sam vidio napisano ovo o tvornicama u stecaju sjetio sam se slicne situacije o istoj temi - hrpa smijeha - kakav Ionesco, Becket Dušan Kovacevic i ostala ekipa, ovi dogadaji u More Comicsu su 10 puta smješniji.
To što vas netko ne pozdravi govori o njemu, ali ne znaci da vas ne poštuje, zapravo vam je svejedno došli ste kupiti strip, a ne po kilu uljudnosti ( znam da je tako ljepše, ali to nije primarna stvar, primarna je kvaliteta ponude i cijene - kao da su oni što prodaju na štandovima bolji - da sada ne spominjem " omiljenu " Trešnjevku. )
Kako da prodavac razlikjue vas koji ste pošteni od nekoga tko krade stripove, pogotovo ako ste tamo prvi put. Njemu su svi koji rijetko dolaze isti, mogu ga opljackati za soma, a mogu mu i ostaviti soma kuna. On štiti svoje proizvode, nikome ne piše na ledima da je pošten, a niti da je lopov

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 29/10/2004 : 23:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
:) gosn. Edvina, kao i Raula, znam jedno duuuuuuuze vrijeme, još od onih dana kada je Bogoviceva ulica bila centar slobodnog "sivog" trzista stripova, ploca i dr. artikala, što naravno ne utice na moju osobnu objektivnost kada kazem da su MC guys i više nego korektni trgovci, prijateljski raspolozeni i nadasve osebujni individualci, kao uostalom i vecina ljudi koja u ovoj našoj sekularnoj svakodnevnici radi nešto "alternativno" i rijetko.
Danas sam, onako u strci i zurbi preseljenja i drugih dnevnih obiteljskih i poslovnih aktivnosti, navratio do MC-a i, uz lagano druzenje (dobricina je malo ubrzan tip ali snalazi se medju mirnim i stalozenim Zagrepcanima :)) ) kupio jednu gomilicu stripova. Edvin mi je dao vrlo zadovoljavajuci "klasican" popust na kolicinu i cifru. Ne bih zalio ni da sam mu dao citavu cifru jer je roba koju sam kupio vrlo rijetka, za mene vrijedna i u svakom slucaju uštedio sam desetak poštarina i troškova slanja love i sl, pod pretpostavkom da to sve nadjem negdje na forumu. Edvin ima svoj film (a ko nema) i uopce mi ne predstavlja problem to što (danas) nakon pola sata mog boravka i kupnje tamo nije pozdravio prilikom mog izlaska iz ducana. Mozda na ovakve stvari pate ljudi s nedostatkom paznje i ljubavi te koji onda u svemu, što izlazi iz klasicnih okvira gradanske interakcije, vide mogucu opasnost i uzrok svojeg nezadovoljstva.... :)) Ako netko ima obicaj, naviku ili zelju za pozdravljanjem prilikom ulaska ili izlaska iz nekog privatnog prostora neka to uvijek i cini, ako ste od onih koji kombiniraju onda naucite na neke ljude i njihove navike pa postupajte jednako kao i oni. U Rimu treba biti Rimljanin, ne!? ;) Ako vam se Rim ili rimski maniri ne svidjaju ne idite tamo.....
Što se cijena tice...ono što u MC košta 300kn a ja smatram da ne vrijedi više od 30kn necu ni kupiti. Svaka roba ima kupca a ta ce roba jednog dana biti na snizenju i sl. U Algoritmu npr. Watchman kosta oko 180kn a u MC nešto malo više od 100kn, na sajmu knjiga u BG glanc Stripoteke sam kupio za 5kn ovih se dana na aukcijama ganjam za losije ocuvane za istu cijenu a u MC sam i losije i bolje platio takodjer po 5kn. Znao sam ih placati i 3kn ali i 10kn, a kupovao sam ih od raznih tipova i u raznim situacijama. Ovim primjerima zelim reci da smatram da je bitna mogucnost izbora za (kvalitetnu i povoljnu) nabavku svega što trebate a ne forma unutar koje se zeljeno nabavlja....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/10/2004 : 01:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
HOCU I JA POPUST!

Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/10/2004 : 02:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Gledaj Edvine, jos par rijeci, jer izgleda da jos uvek ne zelis kuziti.

Kad sam na kraju platio stripove dobro znas da smo izmijenili jos nekoliko rijeci. Moje je ponasanje bilo cijeli cas veoma pristojno, pa i na samom kraju. Reko sam ti da mi je zao, sto sam kopao po kutijama (iako jos jednom ponavljam, da stripove nisam listao etc., nego samo uzeo "sveze" primjerke) a i isto tako da si bio vrlo neprijatan i tako dalje u vezi toga. Ocekivao sam od tebe reakciju dostojnu vlasnika ducana. Ali ne. Ma kakvi. Svoj stav nisi promijenio ni za milimetar, cak ni kad se onaj drugi radnik puno omeksao. Ako u onom "vidimo se" nisi video ironije, nek ti bog pomogne. Bas nisam zeleo niti bih jos jednom drukcije reagovao, jer bi ispao isti ti. I ne znam sta bi ti zeleo. Jos vecu svadju ili cak sukob?! Svasta! Dakle fakat cudenja nije ti na mijestu. Sasvim je logicno da stize negativna reklama na ovaj forum!

Ono sa slovenskim akcentom cista ti je manipulacija. Ljepo sam napisao "nagadjam". Sad vidim da je isto i kod drugih ljudi.

Tvoja ispricavanja zbog pozdrava jos su jedan primjerak arogance. Ako ti vec tamo nije pala na pamet isprika, bila bi ti ljepa prilika ovde. Ali ne zbog pozdravljanja, nego zbog nepristojnog ponasanja. Dodje covek veseo u striparnicu, pune su ga oci stripova, a tamo ga tretiraju ko kriminalca, naderu i jos mu se ne zahvale za hrpu novaca.

I sad ti cinis zrtvu od sebe, pricas o nekoj direktnosti i nivou, neuvlacenju u dupe, krutosti i slicnim stvarima... Budi sto jesi, ali ako ti je takvo ponasanje normalno i do ljudi od kojih zivis, pa neka. Pa to je neverovatno!

Da zakljucim, vec mi je muka pisat neke stvari koje bi morale biti jasne. Ako je nekom normalno da se vlasnik tako ponasa cak i prema jednom samom kupcu, meni nije.


Joe... Joe Batafuco.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000