forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lose iskustvo u More Comicsu...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 30/10/2004 : 10:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
nisam siguran ima li to veze s ovim threadom, ali mi se cini da je opci pristup u MC uznapredovao. u zadnje mi se vrijeme cini da pozdravljaju svaki put.

ako se je kritika pokazala konstruktivnom, mozda i pomogne MC da osvoji jos pokojeg kupca koji je osjetljiviji od nas koji smo se uvijek vracali bez obzira na sve. a mislim da nam je svima stalo do toga da MC opstane (ili cak raste?). pamtim vremena prije nego su kreditne kartice i Amazon bili siroko u uportabi kako je jedino mjesto gdje smo mogli vidjeti da postoji i drugaciji strip od Zagora bio upravo MC sa svojim mrkim prodavacima i malim prostorom koji je tjednima ostajao zatvoren kad bi dosle narudzbe.

inace se moram pridruziti Kowalskom... i ti bi se, mike, trebao ispricati. ne samo edvinu nego svima nama. vjerovao ili ne, vecina Hrvata, a pogotovo stripasa, nisu ni rasisti ni fasisti ni nacionalisti. ovako mozemo zakljuciti da si racunao po sebi: 'da je meni dosao Hrvat u prodavaonicu, ja bi...', ali ja sam uvjeren da to nije istina i da ti je optuzba naprosto promakla.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/10/2004 : 10:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
O boze pomozi. Pa jel ti citas sta sam ja dosad napiso?

"Ne samo da ni sef (Edvin) ni jedan drugi prodavaoc nisu odzdravili (mozda su culi moj slovenski akcenat pa jim vec to nije bilo po volji - nagadjam)"...

Gde vidis kakvu optuzbu? Jel nagadjanje po tebi optuzba? Ko gde govori o Hrvatima ko rasistima, fasistima, nacionalistima i slicnim glupostima??? I opet optuzba da sudim po sebi. Prosto neverovatno.

Te smo stvari vec rascistili kad se javilo jos nekoliko domacih forumasa, koji su naletjeli na isti odziv nepozdravljanja.

Zao mi je, ali prosto ne volim, kad me ljudi sude i (opet) optuzuju prijeko mojih postova, koji su iako jasni, po sad vec nekoliko puta krivo protumaceni.


Jack the Black.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/10/2004 : 11:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Drugi put pozdravi malo glasnije, pa ce ti odzdravit. Mislim da nije do naglaska, nego do karaktera!

Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/10/2004 : 13:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
A kako ti znas kako glasno sam ja pozdravio? I ono od naglaska vec smo davno rascitili tako da ti je ova primjedba potpuno neumestna.


Jack the Black.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 30/10/2004 : 13:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
A možda ti mene nisi cuo jer sam ti odzdravio "sebi u bradu", jel to nekom palo na pamet?
Uopce se ne zezam, pa ude tu dosta ljudi tokom dana, neki samo prošecu, mnogi ni da zucnu, a i ja sam na to navikao.
Pogotovo kad radim na sajtu, pa ni ne gledam tko prolazi.
Sve to naravno pada u vodu kad dode neko ko ti, prvi put, jedino mi nije jasno jesi li ti došao kod nas sa pozitivnim ocekivanjima ili ne?
Naime, napisao si negdje prije da nisi bolje ni ocekivao!
Iskreno mi je žao da sam ušao u bilo kakvu konverzaciju, jer da sam šutio, ovog svega ne bi bilo.
Evo, ja ti se javno ispricavam, bez sarkazma, što sam te povrijedio u tako dobrom, ko što kažeš, raspoloženju i iskreno se nadam da ceš nas posjetiti još koji put, što bi znacilo da se razumijemo.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1295 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 30/10/2004 : 14:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

HOCU I JA POPUST!



E da vidiš šta dobricina kupuje, ne bi ti to uzeo ni besplatno!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/10/2004 : 14:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by mike

A kako ti znas kako glasno sam ja pozdravio? I ono od naglaska vec smo davno rascitili tako da ti je ova primjedba potpuno neumestna.


Jack the Black.



Ne znam koliko glasno si ti pozdravio, ali znam da meni nikad nitko nije ne odzdravio. Deranje cini cuda! A sto se tice naglaska- ja nisam nista s tobom rascistio.

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/10/2004 : 15:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by edvin

quote:
Originally posted by Maximuss

HOCU I JA POPUST!



E da vidiš šta dobricina kupuje, ne bi ti to uzeo ni besplatno!




E dobricino, dobricino... Bas si dobricina.

Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 30/10/2004 : 17:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by edvin

quote:
Originally posted by Maximuss

HOCU I JA POPUST!



E da vidiš šta dobricina kupuje, ne bi ti to uzeo ni besplatno!




ha ha haaaaaaaaaaaaaa

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 30/10/2004 : 17:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by edvin

quote:
Originally posted by Maximuss

HOCU I JA POPUST!



E da vidiš šta dobricina kupuje, ne bi ti to uzeo ni besplatno!




E dobricino, dobricino... Bas si dobricina.





Sa štovanjem se preporucam!

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/10/2004 : 19:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Dobro Edvine. Prihvatam ispriku te se iskreno nadam, da ce biti sto manje takvih situacija. Jedino ono "da bolje nisam ni ocekivao" uopste se ne tice posjeta ducana, nego tvog prvog odgovora na ovaj topic.

A sto se tice Maximussa, ako bi pozornije citao ranije postove a narocito moje, video bi da sam samo nagadjao da me nisu odzdravili zbog slovenskog akcenta. Posto su i neki domacini ovdje napisali isto, moze se potegnuti zakljucak da radnici u Mc-u ne prave razliku odakle je ko. Tako da je stvar razciscena. Ne sa tobom, jer sa tobom nema sta da se razcisti, nego nasplosno. Kuzis ?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/10/2004 : 20:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ma sprdam se ja Mike! Inace je i cijeli topic jedna velika sprdnja!

Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 30/10/2004 : 20:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
Nego kaj :)

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian

Edited by - dobricina on 30/10/2004 20:44:28
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 30/10/2004 : 21:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Jest da su ponekad momci zivcani.Mislim da je sve to zbog malog prostora,pogotovo kad se naguruju neka djecurlija i znojnim rukama prelistavaju i guzvaju skupa izdanja. Bas kad je guzva i natrpanost ljudima nije bas pregledno pa moze netko lako nesto i maznuti. Jest da kad izdvojim malo vise kunica uljudnost i poraste...al nema veze,svaki put obidjem More Comics kad sam u Zagrebu:)

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 31/10/2004 : 00:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Edvina znam (samo preko telefona ili maila) skoro 15 godina. Jest da zadnjih godina nismo uopce dolazili u kontakt, ali ti mogu reci da vjerujem da uopce nije loš decko. Evo ti jedan moj primjer: prije desetak godina su mi frendovi rekli da me traži i pita za mene okolo neki Edvin iz Zagreba. To je bilo kod mene na Rabu. Znaci Edvin je bio na ljetovanju (kontaktirali smo prije toga više puta, ali samo mailom ili telefonom), i pošto je došao na Rab, htio me je vidjeti i upoznati osobno. Nismo se tada vidjeli, jer su mi to frendovi rekli tek nakon par dana pa je bilo gotovo. Ali poanta je da covjek koji ne mari za mušterije ne bi tražio okolo nekog tipa kojeg sa kojim se cuo par puta telefonom, zar ne? Tada cak nije niti imao More Comics. Vjerojatno je imao samo loš dan. Kao i svi mi.


Pa ja idem obavezno svake godine na Rab... Onda druge godine idemo na kavicu?

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 31/10/2004 : 10:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

quote:
Originally posted by Dalen

Edvina znam (samo preko telefona ili maila) skoro 15 godina. Jest da zadnjih godina nismo uopce dolazili u kontakt, ali ti mogu reci da vjerujem da uopce nije loš decko. Evo ti jedan moj primjer: prije desetak godina su mi frendovi rekli da me traži i pita za mene okolo neki Edvin iz Zagreba. To je bilo kod mene na Rabu. Znaci Edvin je bio na ljetovanju (kontaktirali smo prije toga više puta, ali samo mailom ili telefonom), i pošto je došao na Rab, htio me je vidjeti i upoznati osobno. Nismo se tada vidjeli, jer su mi to frendovi rekli tek nakon par dana pa je bilo gotovo. Ali poanta je da covjek koji ne mari za mušterije ne bi tražio okolo nekog tipa kojeg sa kojim se cuo par puta telefonom, zar ne? Tada cak nije niti imao More Comics. Vjerojatno je imao samo loš dan. Kao i svi mi.



Pa ja idem obavezno svake godine na Rab... Onda druge godine idemo na kavicu?

to e to



Naravno, zašto da ne? Pošalji mail prije nego dodeš i onda cemo vec lako dalje. Rab je jako mali. Ne moreš pobignuti ni da oceš!
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 31/10/2004 : 11:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
mike, ljubavi... ti si napisao:
'mozda su culi moj slovenski akcenat pa jim vec to nije bilo po volji - nagadjam'

ajmo sad lijepo dekonstruirati tvoju recenicu malo po malo:
MOZDA su culi moj slovenski akcenat ... - nagadjam (izbacio sam srednji dio da bi kontekst bio jasniji)

moze li se, dakle, ta recenica procitati kao:
nagadjam da su culi moj slovenski akcenat... (a ostatak da je dodan) pa jim vec to nije bilo po volji

a osim toga, sama pretpostavka da bi tebe netko u Zagrebu prezirao zato sto si Slovenac mene vrijedja. to sam jasno stavio do znanja u mom postu gdje te nisam optuzivao nego aludirao da si nespretno formulirao rijeci tako da nas lako mogu uvrijediti:
'inace se moram pridruziti Kowalskom... i ti bi se, mike, trebao ispricati. ne samo edvinu nego svima nama. vjerovao ili ne, vecina Hrvata, a pogotovo stripasa, nisu ni rasisti ni fasisti ni nacionalisti. ovako mozemo zakljuciti da si racunao po sebi: 'da je meni dosao Hrvat u prodavaonicu, ja bi...', ali ja sam uvjeren da to nije istina i da ti je optuzba naprosto promakla.'
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/10/2004 : 11:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ma ne jurica . Nije da ja nagadjam da su mozda culi moj slovenski akcenat, jer tu nema sta da se nagadja. 100% su ga culi, jer to ne moze da se ne cuje.

Nagadjao sam da im se mozda nije svideo. A izmedju toga i onoga gore postoji velika razlika.

U topicu nema nista nespretno formulirano. Uvrijede se samo oni, koji to zele ili ako hoces to traze.

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/10/2004 : 11:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
I u znak dobre volje i ja bi zeleo da se ispricam svima, ako sam na koji reply odgovarao neosjecajno. Dobio sam utisak, da se nekoliko ljudi postavilo unaprijed u bran Mc-u, ne da bi uopste citali moje postove. Ali i to je normalno.

Za mene ova stvar je zakljucena. Ali ako jos neko zeli diskusiju ili da napise svoja pozitivna te negativna iskustva kod nabavke nama omiljenog stiva, rado cu se ukljuciti.

Nadam se da necemo zaboravit da smo svi ovde zbog iste stvari to je ljubavi prema stripovima te cemo se truditi da u jos vecu dobrobit oko toga .

Jack the Black.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/10/2004 : 13:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ovo post sa svom raspravom je sam dokaz kako neki na sajtu iz muhe naprave slona
tragikomedja

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/10/2004 : 15:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Kako kome. Razliciti smo ljudi. Neki ce dopustiti da se i pljuje po njima, pa nece ni muknuti.

Ali ako malko razmislis, vidjeces da je ovaj topic stvoren u dobro svih nas.

Jack the Black.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 31/10/2004 : 16:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> Ali ako malko razmislis, vidjeces da je ovaj topic stvoren u dobro svih nas.

ne bih se slozio. bolje da si otvorio topic o naslovima koje si kupio u mc, pa da smo ovdje na forumu pricali o stripovima. ovako se samo doslo do zakljucka da ste se u trgovini medjusobno krivo razumjeli i od buhe napravili slona.

Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/10/2004 : 18:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Kako? Pa jel vi ljudi citate o cemu je ovde govora? Ili treba da napisem ko sedmogodisnjoj deci pa cak nacrtam?

Jer poanta je sasvim drugdje a ne u tome ko je koga krivo razumjeo. Po meni je sve cisto ko suza. Zelim jednostavno da se sazna za takve neprijatne situacije i da ih je sve manje.

A ocito nekima ide u nos vec to da se o tome pise. "Zveles" bi tako zeleo da se pise o stripovima, koje sam kupio .

Jack the Black.
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 31/10/2004 : 19:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Pocinje mi nedostajati Donald Keš :))

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 31/10/2004 : 19:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
hehehe, naravno! ja bih volio i da crtas stripove (kad se vec nudis nacrtati ). moja poanta je da nam ovdje na forumu treba vise diskusija o samim stripovima. ne kazem da tvoje misljenje i tvoji postovi nisu vazni, vec da nam ovdje, onako u globalu, vise trebaju rasprave o samim stripovima. nekako su mi se stripovi u zadnje vrijeme malo izgubili, a na forumu se "zestoko" raspravlja o drugim stvarima.

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000