forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MV 6 - Dugi nož
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

panasonik
New Member

105 Posts

Member since 23/09/2003

Posted - 05/11/2004 : 17:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send panasonik a Private Message
Ma nemam ni ja nameru da se raspravljam niti sam tako nesto hteo. Ja sam hiljadu puta rekao, da zivim od stripova ne bi izaslo vise od 6 Ken Parkera i 2 Bic Bozja. To nije opravdanje da svaki strip izgleda kao shit i da se pojavljuje milion sitnih gresaka. Bas zbog svega onoga sto se desavalo sa KP mi smo odlucili da promenimo stampariju i MV i albume radimo kod jedne od najkvalitetnijih stamparija u Srbiji. MV ce za sada izlaziti ali od 3.000 kom proda se oko 750. KP je nesto bolji ali od 13 broja smanjicemo na 2.000 kom isto kao i MV br. 7.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6163 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/11/2004 : 20:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
750 prodanih primjeraka mi se cini dosta malo ali kad bi MV išao na kioske u SLO,CRO i BIH sigurno bi se prodalo više.Iskreno se nadam da cete nastaviti sa MV,jer je to odlican strip i jako mi se svida.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2434 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 05/11/2004 : 20:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
mogli bi prodavati remitendu kao Bernie, bolje nego da ide na odpad

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2004 : 21:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Što se mene tice, ima te moju punu podršku za MV. Mada i u žaru citanja uvijek primijetim tipfelere, to me ipak ne sprecava u užitku procitanog stripa koji mi se svida. Mene bolje živcira nacin pisanja stranih imena i prezimena (Carls, Bejts, etc.) tako da nikad ne znam kako se što u originalu piše.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/11/2004 : 21:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Charles, Bates ...



Jack the Black.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/11/2004 : 18:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Charles, Bates ...



Jack the Black.



No hvala Bogu da mi je neko pružio i objašnjenje!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/11/2004 : 18:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A uvek mozes da nabavis i italijanski original, ako te neko ime muci...;)

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/11/2004 : 19:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

A uvek mozes da nabavis i italijanski original, ako te neko ime muci...;)

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.



Ili skoknem na uBC da vidim imena likova, to sam vec više puta koristio za recenzije Dnevnikovih stripova...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 08/11/2004 : 13:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
750 se proda? Slabo....

Ako skvikne, jedina nada su Dado i Markos, kad se obogate od Libellusa (), da krenu sa MV kako bog zapovijeda...

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 09/11/2004 : 14:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
I ja mislim da je jedino isplativo (koliko-toliko) resenje distribuiranje remitende po regionu. Ako se u Srbiji prosecno proda 750 komada (sto je po meni maximum) u Cro i Slo bi se uz dobru reklamu moglo prodati bar po jos toliko ako ne i vise. Ostajem pri stavu da sve zavisi od reklame.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/11/2004 : 19:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

I ja mislim da je jedino isplativo (koliko-toliko) resenje distribuiranje remitende po regionu. Ako se u Srbiji prosecno proda 750 komada (sto je po meni maximum) u Cro i Slo bi se uz dobru reklamu moglo prodati bar po jos toliko ako ne i vise. Ostajem pri stavu da sve zavisi od reklame.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war



Misliš na pozitivnu reklamu koju šire Djole i Markos glede tog srpskog izdanja MV?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 10/11/2004 : 18:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by johnhartson

I ja mislim da je jedino isplativo (koliko-toliko) resenje distribuiranje remitende po regionu. Ako se u Srbiji prosecno proda 750 komada (sto je po meni maximum) u Cro i Slo bi se uz dobru reklamu moglo prodati bar po jos toliko ako ne i vise. Ostajem pri stavu da sve zavisi od reklame.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war


Misliš na pozitivnu reklamu koju šire Djole i Markos glede tog srpskog izdanja MV?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...


Eh...jebiga...naravno da ne. Lako je njima kad mogu lako da dodju do italijanskih izdanja. Za nas obicne smrtnike ovo je jedini nacin da uopste vidimo sta je to Magico Vento. Da se razumemo, i mene nervira sto je sken uzasan ali ja se i dalje nadam da su to post-porodjajne muke koje ce proci. Mislim da je Dado nedavno rekao nesto sto je neoboriva istina. Stripovi vise nisu stvar koja interesuje mase vec su postali prava ezoterija. Ko god se upusti u borbu sa pomerenim vrednostima ima moju podrsku, pa makar i igrao djonom.



Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war

Edited by - johnhartson on 10/11/2004 18:56:51
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/11/2004 : 22:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
bojim se da sa prodajom u Sloveniji nebi bilo dosta profita. Ljudi jednostavno strip ne zanima.
Mislim da se Zagor prodaje oko 500 komada, ostali još mnogo slabije. Mnoge stripove distrbuter ni ne želi imati (snoopy, LL, itd.), za Kena se govorilo da su naslovnice nezanimljive, itd.
MV je uz to još nov junak pa ne može racunati ni na nostagike.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000