forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MIA: Tally
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/11/2004 : 16:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Evo jedno pitanjce za Tallya. Dakle, procitao sam na tamo nekakvom letku da se u ducanu Land of Magic mogu kupit Spidermani/X-meni 10 kom za 89 kn, a kad sam otisao tamo i pitao nisu imali pojma. Kad sam im pokazao letak su se cudili jos vise. Tko je tu lud?

Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 20/11/2004 : 23:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
evo jos jedno pitanje za tallyja. jel ima vrecica za americke stripove u ducanu land of magic, od kojeg proizvodjaca i kolika je cijena za paket od 100 komada? te koliki se dobije rabat ako uzmem 10 paketa, tj. 1000 vrecica?

Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 14:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ameri ne prave stripove za idiote, nego kad vec, idiotske stripove. Isto tako je Zagor idiotski strip, ali nisu svi koji ga citaju idioti. Zasto? Zato jer se o okusima ne raspravlja. Pa nije valjda svaki koji ima drukciji okus idiot. Samo iznosim misljenje .

Jack the Black.



ALI CINJENICA JE DA AMERI RADE STRIPOVE ZA IDIOTE.ZATO SE I ULTIMATE SPIDERMAN NAJBOLJE PRODAJE BAŠ ZATO ŠTO JE IDIOTSKI STRIP.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 14:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ameri ne prave stripove za idiote, nego kad vec, idiotske stripove. Isto tako je Zagor idiotski strip, ali nisu svi koji ga citaju idioti. Zasto? Zato jer se o okusima ne raspravlja. Pa nije valjda svaki koji ima drukciji okus idiot. Samo iznosim misljenje .

Jack the Black.



A UOSTALOM NISAM REKAO DA SU ONI KOJI GA CITAJU IDIOTI.(A KAD BOLJE POGLEDAŠ AMERE IMA U TOJ IZJAVI PODOSTA ZA RAZMIŠLJATI)
JA SAM SAMO REKAO DA JE ULTIMATE SPIDERMAN POSLIJEDNJE SRANJE A ISTO TAKO I MARVEL AGE SPIDERMAN.
UOSTALOM ZAR NIJE GAZDA LMI REKAO ZA LOKIJA DA JE PRETENCIOZNO SMECE A ONDA POCINJE IZDAVATI MARVEL AGE SPIDERMANA.TU DOLAZIMO DO ONOG "STRIPOVI ZA IDIOTE".VJEROJATNO SMATRA DA CE IDIOTSKI SPIDERMAN PROCI BOLJE OD PRETENCIOZNOG SMECA.ZNACI OCEKUJE DA CE GA NEKI IDIOT KUPITI I PROCITATI.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 14:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ameri ne prave stripove za idiote, nego kad vec, idiotske stripove. Isto tako je Zagor idiotski strip, ali nisu svi koji ga citaju idioti. Zasto? Zato jer se o okusima ne raspravlja. Pa nije valjda svaki koji ima drukciji okus idiot. Samo iznosim misljenje .

Jack the Black.



A U VEZI ZAGORA,SVAKAKO JE MANJE IDIOTSKI NEGO MARVEL AGE SPIDERMAN

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 21/11/2004 : 15:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
gorane, lijevo od slova a na tastaturi ima jos jedna tipkica... ajd lupi jednom njezno po njoj i ne diraj je vise! :-)

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/11/2004 : 15:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

gorane, lijevo od slova a na tastaturi ima jos jedna tipkica... ajd lupi jednom njezno po njoj i ne diraj je vise! :-)





Pao sam sa stolice od smijeha ;-)))))))))9

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/11/2004 : 15:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Hahaha smijem se i ja tako da vec placem :)))))))). Kakav odgovor i komentar ahhahahaha:=) .



Jack the Black.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/11/2004 : 16:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ma to se jgoran dere da ga svi cuju!

Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 17:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

gorane, lijevo od slova a na tastaturi ima jos jedna tipkica... ajd lupi jednom njezno po njoj i ne diraj je vise! :-)





PA BAŠ JE OVO OK..

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/11/2004 : 17:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
I nitko ne moze reci da mu je sitno, pa da ne vidi. ;)

Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 17:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Hahaha smijem se i ja tako da vec placem :)))))))). Kakav odgovor i komentar ahhahahaha:=) .



Jack the Black.



PA ZAR NISAM U PRAVU?AKO TI JE SMIJEŠNO PLACI OD SMIJEHA A AKO NIJE TUGUJ.TAK MI JE SVEJEDNO,SAMO ŠTO JE SPIDERMAN (ULTIMATE I MARVEL AGE) POSLIJEDNJE SMECE KOJE TREBA ZAKONOM ZABRANITI.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 17:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

I nitko ne moze reci da mu je sitno, pa da ne vidi. ;)





JOŠ SAMO DA LMI IZDANJA BUDU SITNIJA NA KIOSCIMA PA DA IH NIKO NE VIDI,POGOTOVO MARVEL FUCKING AGE SPIDERMAN.JOŠ UVIJEK NEMOGU VJEROVATI DA CE DEBILI TO IZDAVATI.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/11/2004 : 17:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Znas ono da se o okusima ne raspravlja?! U jednu ruku tocno, ali isto tako mislim da bi oni koji su na pozicijama da to ucine trebali odgojno djelovati na konzumente. Kako u stripu, tako i u muzici, pa i na filmu... Al' sve je u lovi. Jebo pare ako cemo svi s vremenom poglupit!

Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 17:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Znas ono da se o okusima ne raspravlja?! U jednu ruku tocno, ali isto tako mislim da bi oni koji su na pozicijama da to ucine trebali odgojno djelovati na konzumente. Kako u stripu, tako i u muzici, pa i na filmu... Al' sve je u lovi. Jebo pare ako cemo svi s vremenom poglupit!





znam da se o ukusima ne raspravlja ali ovo je moje mišljenje i slažem se stobom da cemo s vremenom poglupit!

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/11/2004 : 18:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Prvo sam se smijao tvojim "odgovorima" ali bi te vec od pocetka trebao pomilovati. Ne da mi se uopce raspravljati. AHHYYYYYAAAAK .

Jack the Black.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 20:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Prvo sam se smijao tvojim "odgovorima" ali bi te vec od pocetka trebao pomilovati. Ne da mi se uopce raspravljati. AHHYYYYYAAAAK .

Jack the Black.



ni meni se ne da raspravljati ali ti si poceo raspravu.
a što se tice ovog ahhyyyaaak nevjerojatno podsjeca na zagora a oni koji me poznaju znaju da nisam njegov pretjerani ljubitelj.eto toliko...

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 22/11/2004 : 10:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Evo jedno pitanjce za Tallya. Dakle, procitao sam na tamo nekakvom letku da se u ducanu Land of Magic mogu kupit Spidermani/X-meni 10 kom za 89 kn, a kad sam otisao tamo i pitao nisu imali pojma. Kad sam im pokazao letak su se cudili jos vise. Tko je tu lud?




Taj letak je bio jedan propali pokušaj reklamiranja naše "sposobne" marketing šefice, pa smo spustili cijene paketa stripova do vrlo smiješih cijena. Dakle, te cijene više ne vrijede. Bilo je nekoliko narudžbi i to je to. Zato se u LOM-u ne obaziru na tu akciju. Sorry.

Tally www.LMInfo.hr/comics
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 22/11/2004 : 10:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

evo jos jedno pitanje za tallyja. jel ima vrecica za americke stripove u ducanu land of magic, od kojeg proizvodjaca i kolika je cijena za paket od 100 komada? te koliki se dobije rabat ako uzmem 10 paketa, tj. 1000 vrecica?




Ima. Od ULTRA PRO-a su i cijena je nekih cca: 39 kn za 100 kom. Više informacija na našim web stranicama www.lminfo.hr/lom (pogledaj cjenik!) A rabat imaš 10%. Ako želiš mogu ti ih ja uzet preko sebe jer imam popust od 25%.

Tally www.LMInfo.hr/comics
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 22/11/2004 : 11:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
hvala, tally. :-)))
za sada nemoj uzeti, molim te. u cetvrtak sam u zg-u, pa cu pogledati u ducanu i onda se odluciti.
anyway, lijepa gesta s ponudom za popust. hvala! :-)))

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/11/2004 : 19:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
da se mi vratimo temi sa kojom smo nabili ovih gomilu stranica topica :)
jel jos nekom upalo u oci kako je Whedon ubacio Harrya Pottera u cijeli astonishing nr. 1? e mene BODE otkako sam krenuo prevodit. pita san Tallya i on nikad doticnog 'mini junaka' nije cita, a ja ga cita samo na engleskom, pa hajd emire opali po knjizarama i trazi hrvatski prijevod tog jednog jedinog jebenog izraza, koji je tu samo da recenica ne bude 'jesam li sto propustila?'
i sta nadjem? 'Razredni klobuk'!!!! e jesam li ja jedini kojem ovo blesavo zvuci i u kontekstu Harrya pottera ali posebno u X-Menima!?
i prije nego me krenete lincovat sto uopce citam takove fantazijske komercijalne spektakle, podsjeticu vas i da GLEDAM takve filmove

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 22/11/2004 : 20:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

da se mi vratimo temi sa kojom smo nabili ovih gomilu stranica topica :)
jel jos nekom upalo u oci kako je Whedon ubacio Harrya Pottera u cijeli astonishing nr. 1? e mene BODE otkako sam krenuo prevodit. pita san Tallya i on nikad doticnog 'mini junaka' nije cita, a ja ga cita samo na engleskom, pa hajd emire opali po knjizarama i trazi hrvatski prijevod tog jednog jedinog jebenog izraza, koji je tu samo da recenica ne bude 'jesam li sto propustila?'
i sta nadjem? 'Razredni klobuk'!!!! e jesam li ja jedini kojem ovo blesavo zvuci i u kontekstu Harrya pottera ali posebno u X-Menima!?
i prije nego me krenete lincovat sto uopce citam takove fantazijske komercijalne spektakle, podsjeticu vas i da GLEDAM takve filmove

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji




ma uopce ne zvuci bez veze.to i je "razredbeni klobuk".uostalom harry potter je globalni fenomen pa se uopce ne cudim što ga je whedon ubacio.inace taj klobuk razvrstava ucenike u hagsworthu po pripadnosti pa gledajuci logikom otud i prijevod razredbeni.što se mene tice samo to tako prevedi.meni se svida.
za one koji ce me napasti kako mogu citati tu glupost,pa za mene nije glupost,mrak su mi sve knjige i gutao sam ih kao lud


-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 23/11/2004 : 01:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

ma uopce ne zvuci bez veze . to i je "razredbeni klobuk".uostalom harry potter je globalni fenomen pa se uopce ne cudim što ga je whedon ubacio.inace taj klobuk razvrstava ucenike u hagsworthu po pripadnosti pa gledajuci logikom otud i prijevod razredbeni.što se mene tice samo to tako prevedi.meni se svida.
za one koji ce me napasti kako mogu citati tu glupost, pa za mene nije glupost, mrak su mi sve knjige i gutao sam ih kao lud



koliko si petu knjigu citao?
ja: cijela tri dana
da ne trazim sada, jesi vidio kace sljedeca???

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/11/2004 : 01:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Hvala Tally! Prd na marketing!

Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 23/11/2004 : 22:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by jgoran5

ma uopce ne zvuci bez veze . to i je "razredbeni klobuk".uostalom harry potter je globalni fenomen pa se uopce ne cudim što ga je whedon ubacio.inace taj klobuk razvrstava ucenike u hagsworthu po pripadnosti pa gledajuci logikom otud i prijevod razredbeni.što se mene tice samo to tako prevedi.meni se svida.
za one koji ce me napasti kako mogu citati tu glupost, pa za mene nije glupost, mrak su mi sve knjige i gutao sam ih kao lud



koliko si petu knjigu citao?
ja: cijela tri dana
da ne trazim sada, jesi vidio kace sljedeca???

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji





od 9 ujutro do 11 navece sa pauzom od pola sata za rucak.cak sam je i na wc nosio

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000