forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MIA: Tally
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 17/11/2004 : 13:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
Npaokon netko komu ne smeta moj nacin prijevoda!

Tally www.LMInfo.hr/comics
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/11/2004 : 14:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
gdje je?
;-) :-)

Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/11/2004 : 15:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ja u stvari obozavam X-Mene pa i Spajdija. Nema lepseg od citanja prica "za decu" sa superjunacima . Ovde se zna cjeli koncept i dosta je tog na svom mjestu. Crtez odlican, za rupe u scenariju ne marim, kvaliteta izdanja odlicna...

Ne mogu da ne kazem, da se osjecam ko idiot kad citam Mr.No-a . Da o Zagoru uopste ne pricamo. Skoro mi se zagadili stripovi, kad sam procito ovih 20tak ispustenih epizoda (HVALA SLOBODNA!).

Jack the Black.
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 17/11/2004 : 19:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
Mike is men! To se traži.

Tally www.LMInfo.hr/comics
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 18/11/2004 : 17:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Tally

Npaokon netko komu ne smeta moj nacin prijevoda!

Tally www.LMInfo.hr/comics




daj samo molim te šuti o tom prijevodu bannera.bolje zaboravi da si to ikada preveo.(ground zero...upuceni znaju o cemu se radi..)

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 18/11/2004 : 17:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ja u stvari obozavam X-Mene pa i Spajdija. Nema lepseg od citanja prica "za decu" sa superjunacima . Ovde se zna cjeli koncept i dosta je tog na svom mjestu. Crtez odlican, za rupe u scenariju ne marim, kvaliteta izdanja odlicna...

Ne mogu da ne kazem, da se osjecam ko idiot kad citam Mr.No-a . Da o Zagoru uopste ne pricamo. Skoro mi se zagadili stripovi, kad sam procito ovih 20tak ispustenih epizoda (HVALA SLOBODNA!).

Jack the Black.



i ja obožavam x mene ali su new x meni bolji od ultimate x mena.
što se tice rupa u sceariju,po meni bez dobre price nema ni dobrog stripa bez obzia na crtež.
crtež u ultimate x menima je korektan,u nekim brojevima(kasijim)odlican a u spidermanu je zadnje sranje.

što se tice epizoda zagora koje je slobodna preskocila a ludens objavio,pa cisto su ok.puno bolje od nekih koje je pisao nolita.


-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/11/2004 : 17:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ne slazem se. Vecina od ovih 20tak epizoda tako je losih, da boli glava. Steta novca i vremena za takav olos. I sam Zagor bi verovatno propao, da nisu angazirali hrpu novih crtaca te nasu junacinu opet slali na putovanje.

New X-Mena ne poznajem. I price mi uopste nisu slabe. Ali o okusima se ne raspravlja .

Jack the Black.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 18/11/2004 : 19:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
U potpunosti se slažem, do zadnjeg zareza,sa Mikeom.
Zagor je i inace katastrofalan, ali ove SD preskocene epizode su
samo dno dna. New X-men su,moram priznati,vrlo dobri,možda cak i
interesantniji od Ultimat X mena,ali s druge strane Uncanny X-men
zadnje 2-3 godine je vrlo loš, toliko da je Ult Xmen naspram njega
vrhunski strip. Imam sve Ult X mene koji su izdali Ameri do sada, ali
sa guštom kupujem i Tallyevo izdanje. Kvaliteta mu je vrhunska, a
reklame, za razliku od Amera, usred stripa - minimalne.
Što se tice Spajdija... Hmm... Ne slažem se da je crtež loš,
naprotiv,vrlo je dobar. Cist, temeljit,odlicno kadriran i dinamican.
Problem je u scenariju. Strip je stravicno razvucen i samim
time - dosadan. Cudno, Ult. Spider je svugdje u svijetu od njegovog
prvog broja pa do danas na vrhu top listi. Ne kužim u cemu je tu stvar. Ili smo mi tu kreteni bez ukusa ili su svi ostali
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/11/2004 : 20:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
JGORAN,htio bih procitati neki zanimljiv X-men naslov/serijal.Što bi mi ti kao pozavatelj preporucio a da se može kupiti u npr. More comicsu ili kod tebe;-))(ovo se odnosi i na zvelesa)?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 18/11/2004 : 21:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
pa i nije on nesto...bar posle filmova

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/11/2004 : 22:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
aco, sve do sad sto sam procitao od New X-Mena mi pase i odlicno je nacrtano. dobro, to jeste cijelih 20 epizoda od nekih 160ak, ali Magneto War (#49 i nadalje, jel?) i sljedeci rat su EKSTREMNI u svakom pogledu. nek ti oni navedu koji su to kokretno brojevi.
takodje, preporucam ove Astonishing X-Mene kad Taly izda :)

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 18/11/2004 : 23:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
Aco, meni je jako okej mini serijal "wolverine-the end" kojeg je crtao castellini. mislim da bi to mogli imati u mc posto je nedavno izaslo u trejdu. ;-)
a od x serijala puno nade polazem u "glavni" naslov "x-men" kojeg od nove godine scenarijski preuzima milligan. takodjer su mi jako dobri i morrisonovi new x-men (to je taj isti, glavni x serijal, samo se neko vrijeme zvao "new", heh...) koji su svi objavljeni u trejdovima i ima ih desetak...

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/11/2004 : 23:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
wolverine origin je isto fenomenalan...
zveles, nasao samsamo prve dvije epizode plus prelude the endu, koliko ih sveukupno ima?

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 19/11/2004 : 01:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ima ih 6, a zadnji broj izlazi ovaj mjesec. ja sam procitao prva 4 broja i jako mi se svidja, pa sam se malo pozurio... kasnije vidjeh da je trejd u ponudi tek za sjecanj ili veljacu sljedece godine...

Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 19/11/2004 : 08:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
.. i dosta se nadovezuje na Origin, koji se meni osobno puno više svidio.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/11/2004 : 14:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Hvala Emiru u Zvelesu!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 19/11/2004 : 14:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Hvala Emiru u Zvelesu!

Bond.James Bond.



ispada da je zveles grad ili drzava gdje se nalazi emir!
NIJE! NIJE! to su Ujedinjeni Zvelesovi Emirati!!!

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/11/2004 : 15:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Joj sorry.Od 8-12.00 sam bio na ispitu i mrtav sam umoran pa zato pišem gluposti..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 19/11/2004 : 18:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
jesi makar polozio?
zeles, neki bolesniji umovi ce odmah vidjeti drugu konotaciju njegove recenice. zato Aco, molim lijepo, prepravi prije nego Heyoka vidi ovo :)


------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/11/2004 : 21:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

jesi makar polozio?

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji




Još nikad nisam pao;-))A popraviti necu,neka stoji ovako i golica maštu pojedinaca..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 19/11/2004 : 22:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

JGORAN,htio bih procitati neki zanimljiv X-men naslov/serijal.Što bi mi ti kao pozavatelj preporucio a da se može kupiti u npr. More comicsu ili kod tebe;-))(ovo se odnosi i na zvelesa)?

Bond.James Bond.



svakako ti preporucam x men:children of the atom(jedan dio crta i esad ribic).super je.
zatim uhvati kompletni run granta morrisona na new x menima.to je fenomenalno.dosta epizoda crta kordey.
meni su dobro legli i xtreme x men od broja 25 koje crta kordey.tu ce me zveles izkritizirati zato što ih kordey nije tuširao ali meni su ful ok.
ovaj novi x men the end mi je ok.moram samo procitati do kraja.

jako me je iznenadio night crawler novi ongoing serijal.cupao sam kosu što ga nisam uzeo u svešcicama.na njemu mi je derick robertson postao poprilicno podnošljiv kao crtac ali još uvijek tvrdim da je prve brojeve novog wolverine serijala totalno zajebao.

astonishing su mrak,crtacki mislim jer cassaday je odradio posao fenomenalno.scenaristicki mi nisu legli.whedon je trebao ostati na buffy i ostaviti x mene na miru.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 19/11/2004 : 22:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ne slazem se. Vecina od ovih 20tak epizoda tako je losih, da boli glava. Steta novca i vremena za takav olos. I sam Zagor bi verovatno propao, da nisu angazirali hrpu novih crtaca te nasu junacinu opet slali na putovanje.

New X-Mena ne poznajem. I price mi uopste nisu slabe. Ali o okusima se ne raspravlja .

Jack the Black.



ne raspravljamo o ukusima,samo iznosimo svoja mišljenja

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 19/11/2004 : 22:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

U potpunosti se slažem, do zadnjeg zareza,sa Mikeom.
Zagor je i inace katastrofalan, ali ove SD preskocene epizode su
samo dno dna. New X-men su,moram priznati,vrlo dobri,možda cak i
interesantniji od Ultimat X mena,ali s druge strane Uncanny X-men
zadnje 2-3 godine je vrlo loš, toliko da je Ult Xmen naspram njega
vrhunski strip. Imam sve Ult X mene koji su izdali Ameri do sada, ali
sa guštom kupujem i Tallyevo izdanje. Kvaliteta mu je vrhunska, a
reklame, za razliku od Amera, usred stripa - minimalne.
Što se tice Spajdija... Hmm... Ne slažem se da je crtež loš,
naprotiv,vrlo je dobar. Cist, temeljit,odlicno kadriran i dinamican.
Problem je u scenariju. Strip je stravicno razvucen i samim
time - dosadan. Cudno, Ult. Spider je svugdje u svijetu od njegovog
prvog broja pa do danas na vrhu top listi. Ne kužim u cemu je tu stvar. Ili smo mi tu kreteni bez ukusa ili su svi ostali



inace.ameri rade stripove za idiote( sa nekoliko vrlo dobrih izuzetaka).
nemam apsolutno namjeru davati lovu za talijevo izdanje jer ne vrijedi tih novaca.ne mislim po kvaliteti.cisto mi je glupo imati duplikate doma.
ista stvar je bila sa bannerom.nisam ga kupio jer ga imam a kad sam vidio prijevod bilo mi je drago da ga nisam kupio.ista stvar je bila sa dd i elektrom.

inace mi je witch koje izdaje egmont 10 puta bolji strip od paucinastog ultimate smeca.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/11/2004 : 23:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ameri ne prave stripove za idiote, nego kad vec, idiotske stripove. Isto tako je Zagor idiotski strip, ali nisu svi koji ga citaju idioti. Zasto? Zato jer se o okusima ne raspravlja. Pa nije valjda svaki koji ima drukciji okus idiot. Samo iznosim misljenje .

Jack the Black.
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 19/11/2004 : 23:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ne slazem se. Vecina od ovih 20tak epizoda tako je losih, da boli glava. Steta novca i vremena za takav olos. I sam Zagor bi verovatno propao, da nisu angazirali hrpu novih crtaca te nasu junacinu opet slali na putovanje.

New X-Mena ne poznajem. I price mi uopste nisu slabe. Ali o okusima se ne raspravlja .

Jack the Black.



Mike,
Zagor nikad ne bi propao za mnoge koji bi ga nastavljali skupljati.

Car was here, where?
Car
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000