forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najgorih Zagora po ocjenama citatelja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/11/2004 : 06:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
meni se noc krvoprolice svidila, ne znan zasto...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 09:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

meni se noc krvoprolice svidila, ne znan zasto...

Only God will judge me!



Možda voliš dok Zagor tamani desetke bespomocnih Indijanaca? Ili ti se smilovao onaj invalid s jednom rukom koji rukuje s puškom kao da ima tri ruke?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 14/11/2004 : 10:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Citam ovu listu i ide mi na povracanje.Ovo su stvarno nevidene katastofe a ocjene su prevelike - Noc krvoprolica i Sramotan sporazum su nešto najgore što se može zamisliti..Šteta što ne postoji opcija 0 bodova.

Bond.James Bond.


bas te dvije sam prvo procitao od novijih zagora i bio sam odusevljen,kasnije rijetko sam i citao posto sam naletio na ridjobradog
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 14/11/2004 : 11:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by BOC

quote:
Originally posted by Žiga

Murdo je živ, doživio je najglupji moguci kraj-pokesao se i onda je postao dobricinaTotalna glupost!




Ne bih se složio, Murdo je legenda, kraj je baš fin otvoren i ostavlja mjesta za nove pustolovine! Meni je Murdo inace najdraži negativac, bolji cak i od Hellingena, Jednookog Jacka i Wendiga zajedno!

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati



Pa ako bi baš željeli napraviti nešto spektakularno s Murdom, trebali bi ga vratiti kao negativca, tako bi Zagor ispao budala, jer ga je prošli put pustio, a Murdo ga je opet samo prevario.

Inace, Wendigo mi je najgluplji od svih Zagorovih protivnika, više slici na nekog crnca sa naocalama nego na Boga zla.Ja mu uopce ne bi davao izgleda, pa bi svatko ga vidio kako želi.

Najbolji negativac mi je Jednooki Jack, jer mu je ipak kroz mnoge epizode uspjelo ostati na nivoju "covjeka".

Sorry Marin
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 14/11/2004 : 15:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

quote:
Originally posted by BOC

quote:
Originally posted by Žiga

Murdo je živ, doživio je najglupji moguci kraj-pokesao se i onda je postao dobricinaTotalna glupost!




Ne bih se složio, Murdo je legenda, kraj je baš fin otvoren i ostavlja mjesta za nove pustolovine! Meni je Murdo inace najdraži negativac, bolji cak i od Hellingena, Jednookog Jacka i Wendiga zajedno!

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati



Pa ako bi baš željeli napraviti nešto spektakularno s Murdom, trebali bi ga vratiti kao negativca, tako bi Zagor ispao budala, jer ga je prošli put pustio, a Murdo ga je opet samo prevario.




Ma vratit ce Murda sto posto, strpi se...

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

marti
Junior Member



Germany
321 Posts

Member since 22/03/2003

Posted - 14/11/2004 : 17:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send marti a Private Message
Tri nastavka zagora od kojih sam posve mnogo ocekivao(posto volim horor)a koja su me nakon sto sam ih procitao uzasno razocarala su:zs 611 zagor protiv barona,zs 612 noc demona i zs 613 raskrinkani vampir crtez nije los ali je prica jako tanka ili bolje receno prica je nula izgleda iskrpljena totalno neinteresantna i na kraju se zavrsava kao da su stajali pod vremenskim pritiskom, zagor ubija to cudoviste od vampira kao da takve stvari radi svaki dan! cini se kao da su tvorci ovog stripa bili prinudjeni da ga zavrse na 3-4 strane pa su to i ucinili Uzas

RGHRRR HRMRGRRRR
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/11/2004 : 20:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
Deecay, ne znan zasto ali epizda mi je jednostavno zapela za oko...i svidila mi se jer vec dugooo cekam na neku pobunu indijanaca...nazalost ova je bila brzo ugasena ali interesantna...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/11/2004 : 20:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
Deecay, ne znan zasto ali epizda mi je jednostavno zapela za oko...i svidila mi se jer vec dugooo cekam na neku pobunu indijanaca...nazalost ova je bila brzo ugasena ali interesantna...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/11/2004 : 20:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
Deecay, ne znan zasto ali epizda mi je jednostavno zapela za oko...i svidila mi se jer vec dugooo cekam na neku pobunu indijanaca...nazalost ova je bila brzo ugasena ali interesantna...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

marti
Junior Member



Germany
321 Posts

Member since 22/03/2003

Posted - 14/11/2004 : 20:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send marti a Private Message
hej darkvudski kralju cini se da ti se isparala ploca

RGHRRR HRMRGRRRR
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 20:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
No kralju Darkwooda, razumio bi DeeCay i receno jedanput...

Priznajem, vec dugo nije u Zagoru bila neka prica o opsadi. Najbolja epizoda o opsadi je bila ona kad je Zagor pokušavao spasiti narod Seminola, al avaj, sila agresora je bila prejaka. To je bila snažna tragicna prica i covjek može suosjecati sa Indijancima kad su ih vojnici tako loše tretirali a i bili su prijevarom tamo dovedeni.

U noci krvoprolica nema takve tragicnosti vec je bio cilj potuci sve Indijance. A Zagorova je bila ruka bila taj malj koji ih je uništio. Ovdje je bio na strani vojnika. No sve u svemu Zagor je uvijek na strani pravde i uvijek se igra djelitelja pravde. Stinky bi ti tu imao još svašta za reci, no necu u to...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 14/11/2004 : 23:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
ciko pracovjek je roman uz koji sam se najvisdee ismojao od svih zagora i za to mislim da mozda ne zasluzuje ovakav epitet...sto se ostalih tice,pa tu je to negdje...bljesak nije tako los...
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 14/11/2004 : 23:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Slazem se da ciku nije mjesto na ovoj listi. Nezasluzuje, pokusava sve od sebe a mi njega za najgoreg. Kome cemo se smijati onda...
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 15/11/2004 : 15:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Da, Cico pracovjek je na nivou Teletabisa tako da mu nije mesto na ovoj listi.
Medju najgore epizode bih ubrojio: "Noc velike odluke", "Zagonetni dvojnik", "Bledoliki odmetnici" i jos brdo epizoda iz tog perioda. Slazem se da je Zagorov zlatni period pocinje otprilike sa "Zagorovom odisejom" a dostize vrhunac sa "Demonima ludila". Posle toga dolazi period koji ne vredi ni komentarisati (znaci, "Omca", "...violinist", "noc krvoprolica", i sta ti ja znam, da bi onda pocela nova era, ali to je vec drugo.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/11/2004 : 16:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
"Posle toga dolazi period koji ne vredi ni komentarisati (znaci, "Omca", "...violinist", "noc krvoprolica", i sta ti ja znam,"


ako misliš na Cudnovati violinist, to nije taj period, vec je to jedna od pocetnih epizoda.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 15/11/2004 : 21:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
quote:
Originally posted by marti

hej darkvudski kralju cini se da ti se isparala ploca

RGHRRR HRMRGRRRR



a bizi, comp, mi je nesto ful usporen, ja postiram, kad ono nece...ma oces jeba sebe mislim se. Kad ono ponovo i konacno treci put uspije....

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 16/11/2004 : 14:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Onaj, što bi rekao stinky, smetlarski period je najgori (onih 20 preskocenih epizoda). Te epizode sam kupio i procitao po inerciji i stvarno se divim našem Verfalku kad mu se mililo recenzirati neke od tih epizoda.

Što se Chica tice, nadam se da ce taj serijal biti ukinut nakon posljednje epizode prigodnog naslova "Chico Retard".

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 16/11/2004 : 21:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
ne znan zasto svi blate po chicovim specijalcima, meni su oni bas zakon.

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Brandy Jim
Average Member

Croatia
545 Posts

Member since 04/10/2004

Posted - 16/11/2004 : 23:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Brandy Jim a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

ne znan zasto svi blate po chicovim specijalcima, meni su oni bas zakon.

Only God will judge me!

sad jel zakon il nije...bitno je da se nesto desava,kupio sam ga danas nisam ga ni procitao,mozda ni necu,al neka,nek se nadje,Gamba se proslavio s Telerom,al u Zagora je zalutao...
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 17/11/2004 : 00:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Vi kako hocete ali cika nemozete izbaciti. Zagor bi se pojeo od dosade.

Adi
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 17/11/2004 : 06:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Vi kako hocete ali cika nemozete izbaciti. Zagor bi se pojeo od dosade.

Adi


istina moj denmarski prijatelju...Kakav bi bio zagor bez chica??A ovako dobro dodje koja epizoda di je samo chico...ono pravo osvjezenje...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 17/11/2004 : 14:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
valjda nece bit vis eni jedan los
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 17/11/2004 : 18:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Ah pa da, zaboravio sam da zivimo u perfektnom svijetu.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 18/11/2004 : 17:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by Guffy

6.CUDNOVATI VIOLINIST 50% 13 komentara

--------------------------------------------

Koji ti je ovo zagor
Nikad cuo ni vidio

Programiranje je kao seks:
jedna greška i morate davati
podršku cijeli život.


Tako je i Markos reagirao kad sam mu poslao recenziju. To jekratka prica na 50-ak strana objavljena u ZG EX 44-Šumski demoni.

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 18/11/2004 : 17:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka
Te epizode sam kupio i procitao po inerciji i stvarno se divim našem Verfalku kad mu se mililo recenzirati neke od tih epizoda.

Od onih koje sam ja recenzirao tj. Dan otkupa, Kradljivac sjena, Covjek s puškom i Nemoguca dimenzija, jedino mi je Dan otkupa sranje. Ove tri su skroz OK. Nego, što se neko ne baci na recenziranje ZG EX 31-76?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000