forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najbolje ocjenjenih DD (komentari citatelja)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 21:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
1.PRICA NI O KOME 97% 7 komentara
2.DOK VAS SMRT NE RASTAVI 96% 15 komentara
3.UŽAS BESKONACNOSTI 96% 8 komentara
4.BROJ 200 93% 9 komentara
5.NA RUTI MOBY DICKA 92% 23 komentara
6.KOMŠIJA 92% 10 komentara
7.DUGACKI POZDRAV 91% 25 komentara
8.NETKO NAS ZOVE ODOZGO 89% 14 komentara
9.POSLJEDNJA STANICA – UŽAS 88% 13 komentara
10.MORGANA 9 komentara, POSLJEDNJI COVJEK NA ZEMLJI 8 komentara, oba po 87%


ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 22:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Komšija i Posljednja stanica užas ne zavrijeduju biti ovdje, ali fanovima se ocito svidaju.
Broj 200 nisam citao.
Dugacki pozdrav prenisko.
Na ruti Moby Dicka sumnjiv, nisam siguran da i to spada medu najbolje DD.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/11/2004 : 22:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
PRICA NI O KOME vec sam rekao jednom je moj apsolutni "number one" što se tice svih DD epizoda, pravo remek-djelo!!! NA RUTI MOBY DICKA mi je malo precijenjen na ovom sajtu (meni se ne svidja baš ta epizoda), a i POSLJEDNJA STANICA - UŽAS je dobila malo previše pohvala...

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/11/2004 : 22:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ne bih se baš složio sa listom ali treba uzeti u obzir da moje najdraže epizode još nisu recenzirane(Uspomene nevidljivog,Iza ogledala,Ples smrti..)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 07:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Bas tako. Mnogo je sumnjivih epizoda na listi, a nekih nema, kao Posle ponoci, Noci punog meseca, Demonska lepota, Gospodar tisine...

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 09:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Bas tako. Mnogo je sumnjivih epizoda na listi, a nekih nema, kao Posle ponoci, Noci punog meseca, Demonska lepota, Gospodar tisine...



Kad te još nisu recenzirane...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 09:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Što se tice Posljednje stanice užas, možda ljudi vole team-upove i s tim u vezi prikaz prošlosti glavnih likova. Mislim da sam i ja dao visoku ocjenu samim time jer je epizoda neuobicajena, a u drugu ruku uvijek me zanimalo kako bi bilo kad se Dylan i Martin sretnu.

A apsolutni pobjednik "Pricu ni o kome" još nijesam vidio, a bogami ni citao. I kakav sam ja to ddFAN?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/11/2004 : 10:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Deecay, PRICU NI O KOME pokušaj nekako nabaviti, oduševit ceš se, sve super štima i radnja, i atmosfera, i crtež... ma sve!!! To je jedna od rijetkih epizoda dd-a iz vremena zlatne serije koju držim u vrecici, da mi što duže traje! :)))

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2004 : 11:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Prica ni o kome mi je dobra, ali ne bi mi bila u najužem vrhu

Inace, recenzirano je 60 DD epizoda, tako da je to vec dobar broj (od nekih 150 koliko je objavljeno ovdje zajedno sa specijalcima)
Pošto ima dosta DD recenzenata, moglo bi se to brzo popuniti, ako bi krenuli udarnicki

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/11/2004 : 12:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Ne bih se baš složio sa listom ali treba uzeti u obzir da moje najdraže epizode još nisu recenzirane(Uspomene nevidljivog,Iza ogledala,Ples smrti..)

Bond.James Bond.



Neko voli Casertana. Uspomene Nevidljivog sam poodavno pikirao recenzirati, nadam se da me niko nece preteci. Odmah mogu reci da ce tu biti 4 "desetke", a na obrazloženje cete sacekati. Iza ogledala prepuštam nekom drugom, a Ples Smrti ne bih smio recenzirati bez obilate pomoci Zoxa s obzirom da je ta epizoda vrlo usko vezana sa Sclavijevim knjigama.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 14/11/2004 : 12:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Da,price koje on crta za mene su daleko najbolje(zaboravio sam spomenuti i Ppslije ponoci kao još jednu od meni najomiljnijih).
Jedva cekam recenziju!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2004 : 12:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Poslije ponoci je i meni top 3.
A volim i Casertana.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 14/11/2004 : 13:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
igra sa smrcu mi je najbolji dd.
moby dick je i meni medu boljima.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/11/2004 : 14:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
I tko ima šta u planu sljedece recenzirati od Dylana Doga?
Ja vec u zadnje vrijeme ne znam stvarno koju epizodu da odaberem, iako ih ima, kako kaže stinky, još skoro stotinjak neobradjenih... no, nakon duge potrage i prelistavanja mnogih epizoda iz svoje kolekcije našao sam svoj sljedeci projekt; dvobroj TAJNE RAMBLINA/ZVER IZ PECINE!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 16:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Idijotska epizoda...

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 20:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ja cu raditi/radim Demonsku lepotu, drugo Trigov poduhvat u DD sferi.
Ne smijemo krenuti udarnicki na recenziranje DD, opast ce nam kvaliteta recenzija. Ja bi da to uradimo malo polaganije, s osjecajem...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/11/2004 : 20:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Pa, ja uvijek recenziram s osjecajima... kad mi se svidi epizoda, onda je s osjecajima pohvalim, a ako mi se ne svidi neka epizoda, onda je s osjecajima popljuvam! :)

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 20:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
I? Oces li je popljuvati?
BTW, Demonsak lepota mi se jako svidela, bez obzira na tragican crtez. A i jednoj mojoj prijateljici sam svojevemeno nadenuo nadimak Mala (mislila je da joj tepam, hehehe).

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 21:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

I? Oces li je popljuvati?
BTW, Demonsak lepota mi se jako svidela, bez obzira na tragican crtez.



Meni se svidjela... I prica... I Mala... Nju je Trigo odlicno nacrtao. Cak je se može vidjeti u par krupnih scena gdje se možete diviti njezinoj grandioznosti. Slicica je vec skenirana. Prica ono naizgled ide kao da je u pitanju prodaja duše Vragu, zatim rješenja kao da je racionalno, a onda opet iskrsne Behemoth!

quote:
Originally posted by prozirna senka
A i jednoj mojoj prijateljici sam svojevemeno nadenuo nadimak Mala (mislila je da joj tepam, hehehe).



Bolje Mala, nego Behemoth.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 21:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa i meni se Mala svidela. Bas je neki vragolak, je li:))

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2004 : 21:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Demonska ljepota je vrhunska.

Ja radim Maelstrom!, i napravicu Macje oko i još ponešto, sad cu baš uzeti epizode bez ikakvog reda, tj. one koje mi nisu ni najbolje ni najgre, ono, tek tako

DeeCay, možemo mi brzo, puno i kvalitetno hehe

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 21:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

Demonska ljepota je vrhunska.

Ja radim Maelstrom!, i napravicu Macje oko i još ponešto, sad cu baš uzeti epizode bez ikakvog reda, tj. one koje mi nisu ni najbolje ni najgre, ono, tek tako

DeeCay, možemo mi brzo, puno i kvalitetno hehe



Opa, zabrijao si na vještice. Nije baš bez ikakvog reda. Onda napravi i Noci punog mjeseca. "Cagliostro" iliti "Zlocin" je vec recenziran. To je kao neka kvadrilogija?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/11/2004 : 21:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Maelstrom je kul epizoda, bas mi je bilo drago da ponovo vidim Kim...

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2004 : 21:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma da, ove dvije epizode su u neku ruku povezane (maelstrom i macje oko), no to nije neka smislena povezanost
za ono bez ikakvog reda, mislio sam više da cu uzeti epizode koje su manje poznate i nerazvikane, one kojih se ni ne sjecam prakticki, tipa Igra sudbine, Granica i slicno
Znaci, te epizode mi nisu u nikakvom redu u glavi u smislu da ih ja znam kao odlicne ili ocajne epizode

za one 4 epizode ne bih rekao da su kvadrilogija, iako imaju neku sitnu nit koja ih povezuje kroz vještice

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2004 : 21:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
i da, tu povezanost i te 4 epizode spominjem u zanimljivostima hehe

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2004 : 22:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Macje oko, Maelstrom i Cagliostro su povezani mackom Cagliostrom i onom curom Kim, a u Noci punog mjeseca je vještica koja ima neke rodbinske veze sa Kim. Dogadaji u tim epizodama se dakako povezuju...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000