forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najbolje ocjenjenih DD (komentari citatelja)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 14/11/2004 : 23:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
Maelstrom!

_____________________
Hundreds Of Vampires!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/11/2004 : 07:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
neke epizode s liste nisam ni citao, a moji favoriti su uspomene nevidljivog, dugacki pozdrav, poslije ponoci, dok vas smrt ne rastavi...možda i tim redoslijedom
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 15/11/2004 : 11:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
quote:
1.PRICA NI O KOME 97% 7 komentara
2.DOK VAS SMRT NE RASTAVI 96% 15 komentara
3.UŽAS BESKONACNOSTI 96% 8 komentara
4.BROJ 200 93% 9 komentara
5.NA RUTI MOBY DICKA 92% 23 komentara
6.KOMŠIJA 92% 10 komentara
7.DUGACKI POZDRAV 91% 25 komentara
8.NETKO NAS ZOVE ODOZGO 89% 14 komentara
9.POSLJEDNJA STANICA – UŽAS 88% 13 komentara
10.MORGANA 9 komentara, POSLJEDNJI COVJEK NA ZEMLJI 8 komentara, oba po 87%



1. Prica ni o kome-OK, slazem se, neverovatna i originlana epizoda
2. Dok vas smrt ne rastavi, slazem se, odlicna epizoda,
3. UZas beskonacnosti??? otkud ovo na listi najboljih? totalno bezlicna epizoda, nije da je losa, prosto ne ostavlja nikakav utisak (bar na mene), nista posebno originalno, los crtez...
4. Broj 200, apsolutno! Odlicna epizoda.
5. Na ruti Mobi Dika - hmmmmm, dobar crtez, prica solidna, aliiiii... nesto nedostaje...nekako mi ne drzi na listi najboljih, osim sto je dugacak...
6. Komsija???? Sta je to?
7. Dugacki pozdrav - Apsolutno. Posto sam ja licno pokvarila rejting ove epizode u recenzijama, ovim ponistavam moje (lose) ocene i glasam da se ova epizoda podigne na trece mesto... dakle nove ocene su (10, 10, 10, 10)
8. Netko nas zove odozgo- mozeeee.... odlicna epzioda i sjajan Brindisi. I svidja mi se sto je ovde Dylan konacno pokazao da nije zaslepljen samo spoljnim izgledom i nije ni rasista...
9. Poslednja stanica - uzas : stvarno, nista narocito. Ja ovo ne bih stavila na listu, pre bih od specijalaca pogurala Klub strave i uzasa ili Mefisto, koje su mnogo bolje (od duzih) epizode od ove. To sto su Dylan i Marti ovde spojeni je dobra ideja, ali traljavo realizovana i ono sa demonima mi je slabo, cak nije ni ubedljivo, narocito glupa scena isterivanja djavola
10. Morgana - iako bizarna, meni je ovo dobra epizoda. Odlicna, cak. Konfuzna, kosmarna, totalno bizarna i halucinogena, Morgana odskace od drugih epizoda i to je ovde dobro.
I konacno, Poslednji covek na zemlji-hmmmmm, ne bih to stavila u najbolje. Nista posebno. Crtez je dobar ali dramatizacija losa (prepateticno a ipak neubedljivo).
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 15/11/2004 : 16:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
dakle:
--------------------------------------------------------------------------------
1.PRICA NI O KOME - najbolja na svetu! Nepotrebno bilo sta reci.
2.DOK VAS SMRT NE RASTAVI - "u ime oca" sam samo jednom gledao jer nisam imao snage za ponovno gledanje. Uvek ga se setim kad citam ovo.
3.UŽAS BESKONACNOSTI - SF Dylan, strava!!
4.BROJ 200 - svaka cast prevodiocima i onim koji su nam omogucili da ovo procitamo. Do neba sam im zahvalan
5.NA RUTI MOBY DICKA - sjajan crtez, ali mi nesto pred kraj nedostaje. Valjda sam vise ocekivao
6.KOMŠIJA - nisam citao
7.DUGACKI POZDRAV - odmah posle "Price ni o kome". Svaki komentar je nepotreban. Treba je doziveti.
8.NETKO NAS ZOVE ODOZGO - Ha! ha! Konacno da dylan smuva i neku sa nesavrsenim oblinama a uz to i crnkinju. U svakom slucaju neobicno.
9.POSLJEDNJA STANICA – UŽAS - Odusevio sam se pre nego sto sam je procitao (Mm i dd zajedno!!!). Sad se osecam prevarenim.
10.MORGANA - Odlicno
POSLJEDNJI COVJEK NA ZEMLJI - Zanimljiva epizoda!

--------------------------------------------------------------------------------


Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 17/11/2004 : 12:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja
7. Dugacki pozdrav - Apsolutno. Posto sam ja licno pokvarila rejting ove epizode u recenzijama, ovim ponistavam moje (lose) ocene i glasam da se ova epizoda podigne na trece mesto... dakle nove ocene su (10, 10, 10, 10)



Pa moze se to ispraviti, editiras svoj komentar i promijenis ocene.
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 17/11/2004 : 14:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja
7. Dugacki pozdrav - Apsolutno. Posto sam ja licno pokvarila rejting ove epizode u recenzijama, ovim ponistavam moje (lose) ocene i glasam da se ova epizoda podigne na trece mesto... dakle nove ocene su (10, 10, 10, 10)



Secam se te diskusije na forumu oko Dugackog pozdrava, ali nije mi ostalo u secanju da si promenila mišljenje (znam da je Djole imao jedan komentar koji je bio vrlo blizak mom utisku epizode). Šta je preokrenulo tvoj utisak o ovoj epizodi (koja je meni definitivno medu prva 3 DD)?
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 18/11/2004 : 07:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
quote:
Originally posted by tantus
Secam se te diskusije na forumu oko Dugackog pozdrava, ali nije mi ostalo u secanju da si promenila mišljenje (znam da je Djole imao jedan komentar koji je bio vrlo blizak mom utisku epizode). Šta je preokrenulo tvoj utisak o ovoj epizodi (koja je meni definitivno medu prva 3 DD)?



Ponovno citanje.

He, he, sto puta sam se ispravila zbog ovog gafa.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 19/11/2004 : 03:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Izbor je vise nego solidan, naravno, od onog sto je ponudjeno. Fali tu jos hrpa odlicnih epizoda. Stvarno bi mogli da se bacimo na posao.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/11/2004 : 10:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Tko ima više recenzija Zagor ili Dylan? Od cjelokupnog serijala mislim da Nathan ima najveci postotak recenziranih epizoda.

Samo da izdavaci prepoznaju naš trud oko demistificiranja tog serijala i muku koju smo uložili da široj publici Nathan predstavimo u što boljem svjetlu. Za gigantima ne smijemo naricati. Sve ce se to uskoro poceti objavljivati!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/11/2004 : 10:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
DD ima najviše recenzija hehe!!!!!!!!!!

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/11/2004 : 10:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Barker

Izbor je vise nego solidan, naravno, od onog sto je ponudjeno. Fali tu jos hrpa odlicnih epizoda. Stvarno bi mogli da se bacimo na posao.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!




pa ja sam te vec pozvao na jednom topicu da se prikljuciš
vidim na komentarima da si fan i poznavaoc DD tako da je vrijeme da lupiš koju recenziju

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

ratnik svetlosti
Starting Member

Fyro Macedonia
11 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 19/11/2004 : 12:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ratnik svetlosti a Private Message
Demonska lepota-najbolja naslovna
Uspomene nevidljivog
Gospodar tisine
Vidio sam kako umires
Hotel duhova
Igra sa smrcu
Dugacki pozdrav
Andeo osvetnik
Hotel duhova
Dok vas smrt ne rastavi
Par jos nisu rec.ali su klasika DD,pa ponovicu opet pitanje ako je DD uz zagora najcitaniji zasto ne izlazi mesecno, i EXTRA zasto ne izdaje epizode koje fale ?a ja mislio da su poceli i ovi iz abatona a ono stalo JEEE
Pa kad cu da popunim kolekciju kad omatorim i nevidim
poz
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 19/11/2004 : 13:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Ko sto neko rece, Abaton ce postici nemoguce. Propasce sa Zagorom i Dylanom.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/11/2004 : 13:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

DD ima najviše recenzija hehe!!!!!!!!!!



Stinky je na udaru! Vidim gomilaju se DD-recenzije... Samot tako! Slijedit ce svi tvoj primjer, vidjet ceš.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 20/11/2004 : 11:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Barker

Izbor je vise nego solidan, naravno, od onog sto je ponudjeno. Fali tu jos hrpa odlicnih epizoda. Stvarno bi mogli da se bacimo na posao.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!




pa ja sam te vec pozvao na jednom topicu da se prikljuciš
vidim na komentarima da si fan i poznavaoc DD tako da je vrijeme da lupiš koju recenziju

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Mislim da cu danas da startujem sa pisanjem. Necu reci sta ce to biti da se ne bi slucajno nesto izjalovilo ili da ne bi ostalo samo prazno obecanje.
Ali dobro je sto intenzivno mislim o tome :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/11/2004 : 17:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
S reci na dela, bratac, s rec na dela... Mars na pos'o;)
:))
Evo i ja svecano izjavljujem da cu tokom nastupajucih curecih praznika napisati jos 2 recenzije mm-a. Eto.

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/11/2004 : 19:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
A koje dvije MM epizode ceš da recenziraš, senko???
Ja eto pripremam jednu DD recenziju, upravo tražim zanimljivosti... tj, kradem ih sa uBC-a -:))

universe is full of stars, nothing out there looks the same
you're the one that i've been waiting for, i don't even know your name
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/11/2004 : 20:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Bermudski trougao i Putevi sudbine, ako me neko ne preduhitri.;)

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

zveky
New Member



109 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 21/11/2004 : 07:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zveky a Private Message
[quote]Originally posted by prozirna senka

Bas tako. Mnogo je sumnjivih epizoda na listi, a nekih nema, kao Posle ponoci, Noci punog meseca, Demonska lepota, Gospodar tisine...

Svaka cast!To su bas moje omiljene epiziode!Dodao bi jos Uspomene nevidljivog,Oci zla,Prokleti dan...
Moby Dick i Poslednja stanica ne zasluzuju na ovi listu!
By the way kako da nabavim "Komsiju"(jel ima neko skeniranog ili...)i sto se desava sa Abatonom?

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/11/2004 : 13:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Znate koja je epizoda Dylana Doga odlicna? TRI PUTA NULA! Baš sam ga jucer ponovno procitao, i super je storija! Tako smislena u svom svome besmislu! :)



universe is full of stars, nothing out there looks the same
you're the one that i've been waiting for, i don't even know your name
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/11/2004 : 13:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
znali smo za Tri puta nulu hehe

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/11/2004 : 14:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
A "BLISKI SUSRETI"?

universe is full of stars, nothing out there looks the same
you're the one that i've been waiting for, i don't even know your name
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/11/2004 : 15:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Znate koja je epizoda Dylana Doga odlicna? TRI PUTA NULA! Baš sam ga jucer ponovno procitao, i super je storija! Tako smislena u svom svome besmislu! :)


A bio sam ubeden da ti se ta epizoda ne bi dopala. Iznenaduješ me, mali Manitu... ;)

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/11/2004 : 15:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Mada mi je trenutno DD u drugom planu,jednostavno moram pohvaliti sve recenzente na izvrsnom poslu koji rade.Još malo pa ce skoro sve epizode biti recenzirana a što me najviše veseli je cinjenica da ima više odlicnih recenzenata,svaki sa svojim prepoznatljivim stilom,tako da se formirao pravi dream-team.Recenzije DD smatram možda i najkvalitetnijim od svih,iako mi DD nije na samom vrhu omiljnih stripova.Scaka vam cast,decki!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/11/2004 : 17:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
bliski susreti mi je sumnjiv, ne sjecam se tocno te epizode, ali mogla bi biti loša

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000