forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko je tesko napisati scenario za strip
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/11/2004 : 17:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ccovjecce koliko ste u ovom topicu nabacali ideja za neki >scenario... Smijem li to iskoristiti

Samo daj ... tessko da che netko drugi.

mcn

*** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! (pauza do listopada) *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/11/2004 : 19:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ja moje, hvala lepo, ne dam.

One of these days... ;)

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 25/11/2004 : 19:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

danasnja rock scena je vecinom shit
nirvana ce zauvijek biti zapamcena po pjesmi koja je unistila svijet
smells like teen spirit
inace, bila je zanimljiva storia na VH1 kanalu o Kobejnu (na njegov rodjendan), i zaista se sumnja da ga je kotni ubila, sto i nebi bilo cudo ako ste gledali storiu o kortni ;))
inace, na mtv kanalu (vh1 je produznica mtv koliko znam) je objavljena top lista najboljih pjesama na svijetu
a tu je dosta rocka koji se nikada nee ponoviti na zalost
tu su bile pored teen spirita
i paranoid od black sabbatha
a i sweet shild of mine od gansa
da li ce to neko ikad ponoviti, tj. da li ce svijet ponovo poluditi za rockom zbog nekog super hita?
tesko
ovih dana caruju neki novi klinci, kao usher i yeah

some motherfuckers are allways trying to ski up hill




Scena danas opce nije u kurcu, dapace, ja mislim da je u svojoj najboljoj fazi još od Cobainove smrti. Ima barem pet-šest odlicnih bendpva u mainstreamu, a u undergroundu kolko voliš. Meni su The Hives na prvom mjestu.
A Gunsi su, bogu fala, mrtvi i pokopani, što je djelomicno i Kurtova zasluga.

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 25/11/2004 : 19:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
New League of Extraordinary Gentlemen, Video-game:

Kurt CoCaine - specijalna sposobnost: može uzeti i do 30 kg kokaina, a da ostane živ + zna najbolja nabavna mjesta; jedina mana je što mu slava brzo dosadi pa gledajte da dotad ispucate sve metke koje imate;

Courtney Love - specijalna sposobnost: isto kao i Kurt samo ženskog roda; mane: u team-up verziji sa Kurtom igrac koji vodi Kurta nije siguran ni kad ispuca sve metke koje ima jer ce ga ova kucka lupiti peglom po glavi i iscenirati samoubistvo;

Edward Norton - cesto mijenja lica i karakter pa je odlican za undercover zadatke; NAPOMENA: Eddy je prakticno neupotrebljiv protiv zombija jer se zaljubljuje u njih tamam da mu je Selma Hayek u krilu (BOC, samo 70 % žudi za Selmom??? Zar je na svijetu 30 % pedera?!! );

Selma Hayek - njenog lika u igri nema no prvih 100 kupaca originalne igre dobijaju Selmin poster u prirodnoj velicini; ona ionako skoro da sva može stati na desktop;

Tiziano Sclavi - Covjek-Munja; specijalna sposobnost: ispaljuje munje iz ruku i ociju + daje protivnicima smrtonosnu glavobolju kada im zada da sklope DD Unified Theory; mana: kada ga koristite u misiji "Zagreb", morate voditi racuna da budete blizu Vrapceta gdje se Tiziano može napuniti;

Claudio Chiaverotti - specijalna sposobnost: u stanju je plagirati svaki film, knjigu ili strip u kojem glavni junak tamani zombije; mana: radi to jako loše;

Pasquale Ruju - specijalna sposobnost: nakon što Sclavi munjama spali i ugljeniše zombije, on ih usiše svojim demonskim Omniwash 2000; mana: kako mu je izvedba slabija strana, vrlo cesto zaboravi ponijeti crijevo od usisivaca.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 25/11/2004 : 19:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
potpisacu te na koricama kao koscenaristu u stvari, nisi ti kao scenarista,nego scenarista... malo sam ccitao ovaj stari topic pa sam tako prosudio... pissess li joss uvijek?
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 25/11/2004 : 19:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Ja moje, hvala lepo, ne dam.

One of these days... ;)

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."




potpisacu te na koricama kao koscenaristu u stvari, nisi ti kao scenarista,nego scenarista... malo sam ccitao ovaj stari topic pa sam tako prosudio... pissess li joss uvijek?
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 25/11/2004 : 19:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Ccovjecce koliko ste u ovom topicu nabacali ideja za neki >scenario... Smijem li to iskoristiti

Samo daj ... tessko da che netko drugi.

mcn

*** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! (pauza do listopada) *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***



vec sam uradio neke skice, imam likove
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/11/2004 : 21:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Ovaj Heyoka je neki zakon.

mcn

*** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! (pauza do listopada) *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/11/2004 : 21:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Ovaj Heyoka je neki zakon.

mcn

*** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! (pauza do listopada) *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***



Heyoku lupila inspiracija.

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/11/2004 : 22:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Heyoka, rotfl! ;)

Blek, naravno da ne pišem, zaposlio sam se. ;)

Šalu na stranu, šta ti se dopalo od onog što je spomenuto u topicu?

Pusti mail, možda nešto i ispadne od toga...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/11/2004 : 23:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
mcn, moras doci u Makarsku kod Gastona ako nista Heyoku da upoznas :)
nazalost, nece cojk da vidi Zagreba (mada i za Dinamo navija), jedino da sam ga dovuko privezanog za zadnji vagon :D

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/11/2004 : 23:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
btw. ovdi san, vidimo se sutra uvece ako ne i ranije :)

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 26/11/2004 : 00:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Heyoka, rotfl! ;)

Blek, naravno da ne pišem, zaposlio sam se. ;)

Šalu na stranu, šta ti se dopalo od onog što je spomenuto u topicu?

Pusti mail, možda nešto i ispadne od toga...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."



mail poslatttt...
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 26/11/2004 : 01:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
Boc, mozda se tebi svidja danasnja rock scena
ali u poredjenju sa erom gunsa, ovo je cisto sranje
a gunse je najvise sjebao onaj indijanac axel
i sta su dobili raspadom
sles je otisao u velvet revolver
svira tamo neki rock
ipak su ono zlatna vremena bila
volio bih da sam tada imao 19

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 26/11/2004 : 07:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

New League of Extraordinary Gentlemen, Video-game:

Kurt CoCaine - specijalna sposobnost: može uzeti i do 30 kg kokaina, a da ostane živ + zna najbolja nabavna mjesta; jedina mana je što mu slava brzo dosadi pa gledajte da dotad ispucate sve metke koje imate;

Courtney Love - specijalna sposobnost: isto kao i Kurt samo ženskog roda; mane: u team-up verziji sa Kurtom igrac koji vodi Kurta nije siguran ni kad ispuca sve metke koje ima jer ce ga ova kucka lupiti peglom po glavi i iscenirati samoubistvo;

Edward Norton - cesto mijenja lica i karakter pa je odlican za undercover zadatke; NAPOMENA: Eddy je prakticno neupotrebljiv protiv zombija jer se zaljubljuje u njih tamam da mu je Selma Hayek u krilu (BOC, samo 70 % žudi za Selmom??? Zar je na svijetu 30 % pedera?!! );

Selma Hayek - njenog lika u igri nema no prvih 100 kupaca originalne igre dobijaju Selmin poster u prirodnoj velicini; ona ionako skoro da sva može stati na desktop;

Tiziano Sclavi - Covjek-Munja; specijalna sposobnost: ispaljuje munje iz ruku i ociju + daje protivnicima smrtonosnu glavobolju kada im zada da sklope DD Unified Theory; mana: kada ga koristite u misiji "Zagreb", morate voditi racuna da budete blizu Vrapceta gdje se Tiziano može napuniti;

Claudio Chiaverotti - specijalna sposobnost: u stanju je plagirati svaki film, knjigu ili strip u kojem glavni junak tamani zombije; mana: radi to jako loše;

Pasquale Ruju - specijalna sposobnost: nakon što Sclavi munjama spali i ugljeniše zombije, on ih usiše svojim demonskim Omniwash 2000; mana: kako mu je izvedba slabija strana, vrlo cesto zaboravi ponijeti crijevo od usisivaca.



ej Heyoka, ulepsa mi jutro. Volim kad me neko nasmeje. Super!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/11/2004 : 08:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Blek Stena

mail poslatttt...


Odgovaram kad se vratim s posla...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/11/2004 : 09:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Boc, mozda se tebi svidja danasnja rock scena
>ali u poredjenju sa erom gunsa, ovo je cisto sranje

E, a kad sam ja bio mlad, znass kao je Bach rasturao ...

mcn

*** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! (pauza do listopada) *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 26/11/2004 : 10:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Selma Hayek - njenog lika u igri nema no prvih 100 kupaca originalne igre dobijaju Selmin poster u prirodnoj velicini; ona ionako skoro da sva može stati na desktop;




A da velepoštovani kupci dobe Salma Hayek: Lutka na napuhavanje u naravnoj velicini?! Prodavalo bi se ko halva!

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 26/11/2004 : 10:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

Boc, mozda se tebi svidja danasnja rock scena
ali u poredjenju sa erom gunsa, ovo je cisto sranje
a gunse je najvise sjebao onaj indijanac axel
i sta su dobili raspadom
sles je otisao u velvet revolver
svira tamo neki rock
ipak su ono zlatna vremena bila
volio bih da sam tada imao 19

some motherfuckers are allways trying to ski up hill




Nemoj vrijedat indijance!

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 26/11/2004 : 10:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Boc, mozda se tebi svidja danasnja rock scena
>ali u poredjenju sa erom gunsa, ovo je cisto sranje

E, a kad sam ja bio mlad, znass kao je Bach rasturao ...

mcn

*** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! (pauza do listopada) *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!***Ne zaboravite ni MCNov ORMAR!***



Sigurno je bilo šutke na koncertima!

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 26/11/2004 : 13:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Bilo je bass ssutke, svi ssutili, ni rijecci nisu progovorili
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2004 : 15:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mi tu olako o scenariju, a Macan je evo imao u 14h na CRŠ-u predavanje o scenariju! Pa što ne rece mcn-e???

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 26/11/2004 : 23:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
macane, jeste pustali kose u bahovo vrijeme ;)

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 28/11/2004 : 09:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
Macanovo predavanje je bilo odlicno, covjek je s tolikim entuzijazmom govorio da je to stvarno bilo nešto. Žao mi je jedino kaj sam propustio Štefovo predavanje, ali obveze...

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 20/12/2004 : 14:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Ja sam nedavno napravio naslovnicu i kompletan scenarij sa kratkim opisima (90ak slika) za "snjeguljica II - povratak kraljice"

http://web.vip.hr/watashi_man.vip/Skladiste/snjeguljica.gif

Nazalost, onda sam otkrio strip "order of the stick" koj je osim slicnog feelinga imo i par shtoseva identicnih mojima pa sam popizdio i bacio scenarij u svoju osobnu arhivu smecha i nedorecenih radova :P

http://www.giantitp.com/cgi-bin/GiantITP/ootscript

I wish I had a Kryptonite cross, because then you could keep both Dracula AND Superman away.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000