forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dylanova konkurencija!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/12/2004 : 13:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

Khm... ispravak netocnog navoda, kolega: Witchblade je oruzje, a junakinja (i trenutna nositeljica istog) je Sara Pezzini.
...
E, jesam picajzla ...


Vala jesi.

Da sam rekao Sara Pezzini, ljudi pojma ne bi imali o kome se radi (ne znaci da ovako znaju, no... ;) )

--
"Tu pensais?! Penser aux autres, ce n'est pas penser a leur place..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/12/2004 : 14:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja
A ne razumes se u pravila mode. Sta je prostacki, sta nije.
Npr, uvek treba odecom otkriti jedan seksi deo tela, dakle ili noge, ili dekolte ili stomak. Ovde je otkriveno sve odjednom.
Eto da naucite nesto o pravilima oblacenja za devojke.
Moze ovo pravilo i da se prekrsi ali samo u diskoteci ili tako negde, nikako na poslu.



Ma daj to je prostacko??? Pa ako gledaš samo sve one sekretarice iz svih onih silnih sapunica, kakva im je radna odjeca? I dekolte i kraca suknja su uvijek tamo... U neku ruku ova cura lici na Ally McBEal iz istoimene serije. Neki su smatrali da se ona oblaci neprilicno (neki suci iz serije su uvijek prigovarali, a ono je pazi Amerika!), ali Ally je ostala ista sve do kraja...
A ti si majka kolko znam pa i to utjece na tvoje mišljenje, a mi smo ipak decki...

Nikako na poslu veliš, al ovo je ipak samo strip ponavljam... I ne znam kako bi izgledao dolicni istraživac nocnih mora

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/12/2004 : 14:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

Hmmm, ako je vazno da zenska u stripu bude zgodna da bi se strip citao, da li da promenim malo fazon i pocnem da pisem o junakinji koja izgleda bas kao Anglina Jolie u super tesnom minicu, koja se cesto pojavljuje i gola i jos sa puno puno nasilja, ironije i daskom horora i seksa?


Angelina uopce nije tako sexy, to je više kao neka sex-ikona napaljenih tinejdžera...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 06/12/2004 : 14:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
quote:
Ma daj to je prostacko??? Pa ako gledaš samo sve one sekretarice iz svih onih silnih sapunica, kakva im je radna odjeca? I dekolte i kraca suknja su uvijek tamo... U neku ruku ova cura lici na Ally McBEal iz istoimene serije. Neki su smatrali da se ona oblaci neprilicno (neki suci iz serije su uvijek prigovarali, a ono je pazi Amerika!), ali Ally je ostala ista sve do kraja...
A ti si majka kolko znam pa i to utjece na tvoje mišljenje, a mi smo ipak decki...

Nikako na poslu veliš, al ovo je ipak samo strip ponavljam... I ne znam kako bi izgledao dolicni istraživac nocnih mora



Da ali to su sapunice... nije stvarno. A sto se Ally Mc Beal tice, ona bi mogla da se pojavi i gola i opet ne bi izgledala previse vulgarno i napadno. Mnogo je mrsava.
A kako to sto sam majka utice na moje misljenje?
Nije valjda da mislis da sam zlobna na mlade, zgodne devojke? Stvarno nisam neka "baba", jednostavno, ne svidja mi se bas danasnja komercijalizacija koja uvek grubo ide na prvu loptu, a koja zahvata sad i strip, izmedju ostalog. A ta komercijalizacija kaze da nema toga sto zensko telo ne moze da izreklamira i proda.
Mislim da nije stvar u tome sto sam majka, vec sto sam zensko...

quote:
Angelina uopce nije tako sexy, to je više kao neka sex-ikona napaljenih tinejdžera...


Andjelina jeste sexy...
Sex ikona je npr ona glupava JOrdan ili glupava Karmen Elektra ili nesto slicno.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja


.....ali me vec sama naslovnica nervira. DEtektiv u minicu? Pa izgleda kao prostitutka. To je samo da bi se muski citaoci obradovali, jer kao pandan Dilanu, koji se bas i ne otkriva previse, trebalo bi da je pristojnija. Meni je ovo glupo.
Ovo me podseca malo na advokaticu u najnovijem Abatonovom Dilanu (da, da, konacno) koja u ekstra kratkom minicu i dekoltiranoj tesnoj ......



Ja joj ne bih dao "licencu" ne, ne

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

quote:
Originally posted by DeeCay

Biljo, pa to je samo strip! To nije stvarni život, a ni Dylan sigurno nije zamišljen da bi bio savršena replika stvarnog svijeta. Strip nudi ono što publika želi i voli vidjeti, a nije težište da sve bude realnije.
Koliko je do danas bilo potamanjeno koka u minicama koje vrište na sav glas u horrorima? To se traži, krv i sex...



Da, shvatam ja to, ali fazon je u tome sto imam utisak da se ne trude vise za citaoce, nego samo "daj proverene stvari". Zensko telo sve moze da proda. Malo noge, malo grudi, i eto ti citaoca. Necu da spominjem i to da DD citaju i devojke (i zene) jer ce neko vec reci da su one u manjini. I bice u pravu.
Meni uvek izgleda da se zenski batacici i "grudice" umecu u strip onda kad je sam scenario prilicno "supljikav" pa to valjda treba da ispravi stvari.
Ma i ustala sam danas na levu nogu, takodje.



Neka, neka, dobricina se s tobom slaze

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

[size=3]Biljo, ONAKVA ženska na naslovnici može samo da smanji prodaju, nikako da je poveca.[/size=3]


--
"Tu pensais?! Penser aux autres, ce n'est pas penser a leur place..."



Djole, svaka ti dala pravo zboriš

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Fuj! Ovo je žensko??? Ovo mi lici na Deena Backovica sa jastucima.

Grudi su dobre, al ne valja što su pricvršcene na onakvo tijelo. (Ko je gledao genijalnu seriju "Tajni dnevnik Desmonda Pfeiffera", zna odakle sam ukrao foru. )

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža





LOL
Deen? jel' to onaj travimo s Tv Nove?

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Oduvijek se znalo i vidjelo da Stano zna nacrtati lijepo samo zombije. Dobro da se bavi samo naslovnicama, mislim da tu najviše dolazi do izražaja, cijeli strip za njega bi bio previše...

No mislim da se ovdje nece iskorištavati seksepilnost glavne junakinje nego tko ce imati više uspjeha kao lovac na cudovišta.[b] E, a što ako ce ta cura ostati kao stalna postava?[:[/b]D]

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Strašno!

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

Ruju scenarista, pa ovakva naslovnica, najava, vec vidim propast...
ZAvisi i od toga ko je crtac. Casertano bi mozda-mozda mogao da izvadi stvar, ili mozda Ambrosini ili Roi ali sumnjam. Mozda bih kupila ovo iz radoznalosti, ali me vec sama naslovnica nervira. DEtektiv u minicu? Pa izgleda kao prostitutka. To je samo da bi se muski citaoci obradovali, jer kao pandan Dilanu, koji se bas i ne otkriva previse, trebalo bi da je pristojnija. Meni je ovo glupo.
Ovo me podseca malo na advokaticu u najnovijem Abatonovom Dilanu (da, da, konacno) koja u ekstra kratkom minicu i dekoltiranoj tesnoj bluzici tvrdoglavo brani odvratnog ubicu i mostruma koji to i otvoreno priznaje i tvrdi da ce nastaviti da ubija... A Dilanu je (odnosno scenaristima i valjda muskim citaocima) to "simpaticno" jer je ona "slatka". A ja kao zenski citatelj mogu samo da vidim koliko je to nerealno i glupo.
I kako da ti bude simpatican lik nekoga ko doslovno kopira sve u vezi necijeg dugogodisnjeg posla. To je u najmanju ruku podlo i bezobrazno.
Ali ove dve druge epizide bi mogle biti interesantne.

Crta Kasertano, a on Bogme ume lepo zenske da nacrta

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

Sad svi ste tu nesto napisali u fazonu "krive noge", ruzna, a garant bi se okrenuli za njom na ulici. Pa sta ako je malo misicava. Pre ce biti problem u karakterizaciji likova u stripu. Mislim, i uopste, zar vam se nikad nije svidjao neki zenski lik u stripu koji nije nacrtan ko neka tamo Gizela Bundhen ili neko slican? Ono kao, neka Loiselova Pelisa ili neka junakinja a la Julie Doucet?
Meni, recimo, nije bitno da sad svi likovi u stripu lice na top modele, ali ne volim ni kad su skroz odvratni ili lose nacrtani. U svakom slucaju, treba da imaju sarma, a sad da li su noge nacrtane krive ili 120cm duge i tanke, to mi je nebitno...
Recimo, u Dilanu meni su najlepse nacrtane Marina (u dugackom pozdravu, Ambrosini) i Mirjam (u Ponor, CAsertano). To je primer lepo nacrtanih zenskih likova, sa sarmom. mozda bi se tu mogla uvrstiti i Morgana sa svojim zombi-sarmom (ako takav postoji).




Dobricina se okretati nece!
Misicava? To ne smeta....
Giselle!? grozota.....
Marina, Morgana i dr., to su fini likovi....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Witchblade

quote:
btw ima noge ko Hloverka ili Ogresta.... :)


Ma sta ko Hloverka, ko Mehmed Bazdarevic


~ But if of ships I now should sing, what ship would come to me,
What ship would bear me ever back across so wide a Sea? ~




ha ha, koji je taj

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 06/12/2004 : 14:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka
Crta Kasertano, a on Bogme ume lepo zenske da nacrta



Hmmm, ako je Casertano, kupila bih ovu epizodu.
Ako ikad izadje na meni razumljivom jeziku...
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Bilja

Hmmm, ako je vazno da zenska u stripu bude zgodna da bi se strip citao, da li da promenim malo fazon i pocnem da pisem o junakinji koja izgleda bas kao Anglina Jolie u super tesnom minicu, koja se cesto pojavljuje i gola i jos sa puno puno nasilja, ironije i daskom horora i seksa?


Angelina uopce nije tako sexy, to je više kao neka sex-ikona napaljenih tinejdžera...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Baš tako! Lijepa je u glavici i to je sve! Za danasnju generaciju androginih tinejdzera je kao stvorena....
Cice moze da napravi svaka riba...


Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/12/2004 : 14:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

quote:
Originally posted by prozirna senka
Crta Kasertano, a on Bogme ume lepo zenske da nacrta



Hmmm, ako je Casertano, kupila bih ovu epizodu.
Ako ikad izadje na meni razumljivom jeziku...



CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/12/2004 : 15:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Stvarno ne znam zašto je Debbie na naslovnici ove nove epizode izazvala takvu reakciju kod nekih... :)) Pa mi još uopce niti ne znamo o cemu se u toj epizodi zapravo radi i tko ta Debbie Doyle zapravo je! Možda i je neka prostitutka... možda je s razlogom tako oskudno odjeveno nacrtana, možda to ima veze sa pricom!
A postoji mogucnost da se i ispostavi da je ona stvarno neki transvestit koji se doselio u Craven Road samo zato da sexualno progoni Dylana, kao što rece dushman! :))

faster then the speeding light she's flying, trying to remember where it all began
she's got herself a little piece of heaven, waiting for the time when earth shall be as one
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/12/2004 : 16:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja
Da ali to su sapunice... nije stvarno.

Usporedi strip DD ili Tomb Raidera sa nekom sapunicom... I reci što zapravo prikazuje stvarni život?
quote:
Originally posted by Bilja
A sto se Ally Mc Beal tice, ona bi mogla da se pojavi i gola i opet ne bi izgledala previse vulgarno i napadno. Mnogo je mrsava.

Gledaš li ti to sa aspekta tipa koji se pali na ženske, koji želi spavati sa ženskama, koji je btw muškarac?

quote:
Originally posted by Bilja
A kako to sto sam majka utice na moje misljenje?
Nije valjda da mislis da sam zlobna na mlade, zgodne devojke? Stvarno nisam neka "baba", jednostavno, ne svidja mi se bas danasnja komercijalizacija koja uvek grubo ide na prvu loptu, a koja zahvata sad i strip, izmedju ostalog. A ta komercijalizacija kaze da nema toga sto zensko telo ne moze da izreklamira i proda.
Mislim da nije stvar u tome sto sam majka, vec sto sam zensko...


Nisi baba! Samom cinjenicom što citaš stripove, smatram te pristupacnom...
Majka bolje pazi na moral i cudorede od neke djevojke koja nema odgovornosti poput one prema mužu i djeci npr....

quote:
Originally posted by Bilja
Andjelina jeste sexy...
Sex ikona je npr ona glupava JOrdan ili glupava Karmen Elektra ili nesto slicno.


Angelina je dobila takav status tek kad je odglumila Tomb Raidericu u istoimenom filmu koji je nastao prema igrici po kojoj su klinci i napaljeni teenageri slinili godinama. A ustvari to je sve tako relativno, ukusi su stvarni razliciti...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 06/12/2004 : 16:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Stvarno ne znam zašto je Debbie na naslovnici ove nove epizode izazvala takvu reakciju kod nekih... :)) Pa mi još uopce niti ne znamo o cemu se u toj epizodi zapravo radi i tko ta Debbie Doyle zapravo je! Možda i je neka prostitutka... možda je s razlogom tako oskudno odjeveno nacrtana, možda to ima veze sa pricom!
A postoji mogucnost da se i ispostavi da je ona stvarno neki transvestit koji se doselio u Craven Road samo zato da sexualno progoni Dylana, kao što rece dushman! :))

faster then the speeding light she's flying, trying to remember where it all began
she's got herself a little piece of heaven, waiting for the time when earth shall be as one




ha ha

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 07/12/2004 : 14:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
dobricino, to je naš predstavnik na posljednjem Eurosongu. Ne želim trošiti web-prostor na njega. A Mehmed Baždarevic je jedan od najvecih bh. fudbalera svih vremena, legenda Željeznicara , ostao upamcen i zbog pljuvanja suca na utakmici Jugoslavija-Norveška (1:0, kvalifikacije za SP '90.) pa je dobio dugorocnu suspenziju.

DeeCay, za mene je AJ postala simbol otkad sam pogledao Hakere. Nije toliko slatka u faci kao Joss Stone, nije toliko seksipilna kao Monica Bellucci, nije toliko graciozna kao CZJ no ima svega toga u prilicnoj kolicini.

senko, kakav Casertano i zgodne ženske???? Pa ona ženska iz "Poslije ponoci" je na skali ljepote otprilike izmedu ženske iz "Netko nas zove odozgo" i vanzemaljaca (u njihovom izvornom obliku) u "Bliskim susretima". Casertano mi je ponajbolji crtac Dylana no ocigledno je da mu je Whoopi Goldberg seks-simbol.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/12/2004 : 14:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
'senko, kakav Casertano i zgodne ženske???? Pa ona ženska iz "Poslije ponoci" je na skali ljepote otprilike izmedu ženske iz "Netko nas zove odozgo" i vanzemaljaca (u njihovom izvornom obliku) u "Bliskim susretima". Casertano mi je ponajbolji crtac Dylana no ocigledno je da mu je Whoopi Goldberg seks-simbol."

Hm, obrati paznju na obline...


CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 07/12/2004 : 14:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

dobricino, to je naš predstavnik na posljednjem Eurosongu. Ne želim trošiti web-prostor na njega. A Mehmed Baždarevic je jedan od najvecih bh. fudbalera svih vremena, legenda Željeznicara , ostao upamcen i zbog pljuvanja suca na utakmici Jugoslavija-Norveška (1:0, kvalifikacije za SP '90.) pa je dobio dugorocnu suspenziju.


"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža





Ajme sramote...pamtim lik i djelo ali ne i ime.....

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 07/12/2004 : 14:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
ma ništa do Druune i Ket Klou :)

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

Raven
Starting Member

Croatia
53 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 07/12/2004 : 18:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Phobiu nisam citao, a Memorie dal sottsosuolo su tako-tako, tišicna rana Barbatova, sa Casertanom koji je izgleda mutirao u Bacilierija...

a ovaj novi Dylan, pa video Ruju da Barbatova uspešno igra sa formom serijala u Senza nome i La scelta, pa pokušava i on malo...



Znaci nisam jedini koji prati originale! Kako ih ti nabavljujes?
Ja sam citao i Phobiu i Memorie,i mogu reci da je najvjerojatnije Phobia najgora prica koju je Barbato dosad napisala,a k tomu crtezi su od Cossu-a,i covjek jednostavno ne zna crtati! Budite sretni vi koji citate hrv.izdanje Dylana,jer imate sa strane jos pokoju dobru pricu-ono sto sada izlazi ne da ne valja,nego je ocito ove godine vecina Bonellijevih autora ove godine popizdili!
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 07/12/2004 : 19:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

'senko, kakav Casertano i zgodne ženske???? Pa ona ženska iz "Poslije ponoci" je na skali ljepote otprilike izmedu ženske iz "Netko nas zove odozgo" i vanzemaljaca (u njihovom izvornom obliku) u "Bliskim susretima". Casertano mi je ponajbolji crtac Dylana no ocigledno je da mu je Whoopi Goldberg seks-simbol."

Hm, obrati paznju na obline...





kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 07/12/2004 : 21:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ali opet stojim iza toga da nema ni ova lose noge. Pogotovo kad se uzme u obzir da Stano uvek crta takve zenske noge. Siguran sam da je u stripu bolja.

"Ribe se pale samo na hardcover izdanja u boji, a ne na nekakve
crno bijele gluposti na losem papiru." - VJ




Malo su stvarno prekošcate. A ni faca nije neka marka. Trebo je Štef crtat naslovnicu. Ak vec ne Štef, onda Piccato.

bolje je da odemo prilike su nove
ulozi u povijesti došao je kraj
u pola cet'ri ujuro sa perona pet
radnicka klasa odlazi u raj
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000