forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/12/2004 : 17:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message

ZS.21,26,30,39,83,251,252,255,256,263,264,279,285,290,291,299,304,305,306,311,312,317,318,330,336,337.(SVI EXTRA OCUVANI OSIM BROJEVA 251 I 252 KOJI SU ZA 4) LMS.10,17,21,42,43,57,58,79,80,81,82,83,84,85,86,94,95,96,97,98,119,120,124,127.(SVI EXTRA OCUVANI OSIM BROJEVA 94-FALI SA STRANE MALO NA DNU I BR.127,NEKA BUDALETINA SE PODPISALA-OVA DVA SU ZA OCJENU 4). CIJENA ZA OVAJ KOMPLET FIKSNO 500 EURICA...MOZETE DOCI PO NJEGA ILI JOS 20-30 EURICA AKO ZELITE SLANJE U INOZEMSTVO.

Ove stripove sam kupio od Zvonka Iveljica
21 Decembra 16
75305 Bukinje kod Tuzle


Zvao sam Zvonka na telefon i ponudio mu 400 € + ptt,Zvonko je pristao i rekao da mu odgovara cijena za komplet.
27.oktobra sam poslao 430 € na Zvonkin bankovni racun.
Otprilike pocetkom novembra Zvonko je javio da je dobio lovu i da je poslao stripove.

Odmah mi se pojavila sumnja a sad malo opsirnije sta me navelo da posumnjam u iskrenost ove zavrzlame.


Kad sam pitao Zvonka da mi skenira koji strip da vidim ocuvanost,Zvonko je rekao da mora da ide do komsije posto on nema scaner da to uradi.
Dobio sam par slicica i bio sam veoma zadovoljan,sta je ovde sumnjivo?
Kad je Zvonko rekao da je poslao stripove bili su uslikani digitalnim aparatom (iako Zvonko nije imao digitalac)
Bas taj dan sastali su se u Tuzli A Hodzic,dcarapo2 i vjerovatno Sain T.

Ponovo mi se javila sumnja posto je dcarapo2 ljubitelj stripova od Zagora a bas Zvonko je prodao starije primjerke Zagora na aukcijama.

Ovim sam posumnjao u A Hodzic-a da je povezan zajedno sa Zvonkom u ovu igricu.

Kada je A Hodzic otvorio topic u vezi sastanka u Tuzli bile su slike A Hodzic-a i dcarapa2 upravo dan poslije kada je meni Zvonko rekao da je poslao stripove.Takodje vjerujem da je upravo A Hodzic slikao zajedno sa Zvonkom ovu kolekciju.

Onda je Sain T u nekom topicu obratio se A Hodzicu da pozdravi Zvonka i da ce se raspitati u vezi njegovog prijatelja.
Ova recenica govori da se ove osobe odlicno poznaju iako kada sam upitao Zvonka da li je ko znao da je poslao stripove odgovorio je da samo on i njegova zena.

Pitao sam ga da li poznaje A Hodzica,Zvonko je odgovorio da ga je A Hodzic zvao u vezi ovih stripova ali da je ponudio dosta manje od mene pa je zbog toga odlucio prodati meni stripove.

Dosta sumnjiva izjava ako vec Sain T pozdravlja Zvonka preko A Hodzica


Idemo dalje sa sumnjivim stvarima:prosle su 3-4 sedmice od kada je Zvonko rekao da je poslao stripove od stripova ni traga ni glasa.
Ipak dolazi neki mali paketic iz Bosne i to preporuceno,uzimam ga otvorim u njemu prazan CD,paket je poslat iz Fojnice.
Cudno je sto na paketicu nije bilo ko je poslao ovo smece,takodje bila je nepotpuna adresa pisalo je moje ime prezime ali nije bilo ime grada onda je pisalo Velika Britanija pa prekrizeno,Skotska pa prekrizeno i na kraju Svedska.


Pitao sam Zvonka da li zna u vezi ovog ,,smeca,, rekao je da ne zna .
Naveo sam mu da jedino on u Bosni zna ovu adresu pa bas cudno da je pisalo na tom preporucenom paketicu adresa na koju narucujem stripove.

Zvonko je isao navodno na postu pocetkom decembra da prijavi nestanak paketakada sam trazio da mi posalje kopiju uplatnice i prijave vise se nije javio od tada je proslo 10-tak dana.
Naveo sam Zvonku da imam ljude u policiji sa kojim sam povezan familijarnom vezom koji mogu pomoci da se istrazi nestanak paketa.
Samo treba potvrda,nema ni Zvonka ni potvrde

Zanimljivost je da sam sacuvao ovaj prazni cd i poslao ga u Sarajevo u policiju da se malkice pregledaju otisci prstiju,rukopis a ako bude potrebno i dna,upravo sam danas obavijesten da je cd stigao u Sarajevo prije 3 dana.
Bas ce biti interesantno da li ko od navedenih osoba je pipkao cd i pismo.

Imam jos par dokaza u vezi ove zajebancije ali na zalost ne mogu ih iznijeti javno posto pripremam krivicnu prijavu.
Bas mi je interesantno kako ljudi razmisljaju naivno da mogu zajebati nekog za 430 € i da se nece nista desiti,posebno me iznenadjuje da su to familijarni ljudi da riskiraju sigurnost svoje familije na ovako plitak nacin.

Uglavnom svi umijesani u ovo mogu ocekivati da cu na sve moguce nacine istjerati pravdu na cistac i ne samo to trazicu takodje i odstetu koja je puno veca od sume koju sam poslao.
Ovo je samo prva faza koju planiram iako imam jos dvije malo manje prijatne faze da bi rijesio ovaj slucaj.

Za kraj:uopste mi nece biti zao potrositi 10000 € da izvrsim pravdu i licno zadovoljsto u vezi ove prevare.

Porter

Edited by - Porter on 22/12/2004 21:08:14

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/12/2004 : 17:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
U Porteru, nije se za zajebavat sa tobom! :))
Samo tako! Onog tko te prevario i koji je kriv treba svojski izmaltretirat i krvnicki ugnjetavat.

Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 13/12/2004 : 17:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
Porteru druze, kako poznajem Adnana = A.Hodzic, znam da nema tih para na svjetu za koje bi on hteo da se obruka ovako! tako da sam 100% da on iako poznaje (mozda) tog tipa nema nista sa tim...veruj mi...

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/12/2004 : 17:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Jel ti taj paket poslao ili trebao poslat preporuceno?

Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 17:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Ja bi stavio ruku u vatru da Adnan nema veze s tim iako mozda poznaje tog Zvonka...
Dobro je da si ovo stavio ovdje jer niko skoro i ne gleda Crnu Listu...
Naime ja ti mogu pozeljet srecu da uspijes ovog Zvonka privest pravdi iako covjek mozda i nije kriv, u sto sumnjam, sretno i neka ovaj primjer bude uzor prevarantima...

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/12/2004 : 18:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Nedavno je dobricina fino rekao nesto sto bi se fino moglo primjenit tu, a to je da bi se lopine trebalo kaznjavat po principu cupanja udova.

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2004 : 18:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Napokon si otvorio ovaj topic!

Interesuju me reakcije ostalih...

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/12/2004 : 18:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
E tako ti je to kad nisi od mene uzeo kolekciju Zagora za sicu :-)))))))))))))))))))))!

Ovo je stvarno bezobrazno da neko ovako padne zbog pisljivih 400 euro...Portere samo naprijed javi se autoritetima i neka to istraze do dna.

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2004 : 18:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Krivac bi trebao odlezati par mjeseci u cuzi i trebao bi posluziti kao "primjer" ostalim lopovima.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 18:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
[quote]Originally posted by Porter



ZS.21,26,30,39,83,251,252,255,256,263,264,279,285,290,291,299,304,305,306,311,312,317,318,330,336,337.(SVI EXTRA OCUVANI OSIM BROJEVA 251 I 252 KOJI SU ZA 4) LMS.10,17,21,42,43,57,58,79,80,81,82,83,84,85,86,94,95,96,97,98,119,120,124,127.(SVI EXTRA OCUVANI OSIM BROJEVA 94-FALI SA STRANE MALO NA DNU I BR.127,NEKA BUDALETINA SE PODPISALA-OVA DVA SU ZA OCJENU 4). CIJENA ZA OVAJ KOMPLET FIKSNO 500 EURICA...MOZETE DOCI PO NJEGA ILI JOS 20-30 EURICA AKO ZELITE SLANJE U INOZEMSTVO.

Ove stripove sam kupio od Zvonka Iveljica
21 Decembra 16
75305 Bukinje kod Tuzle


Zvao sam Zvonka na telefon i ponudio mu 400 € + ptt,Zvonko je pristao i rekao da mu odgovara cijena za komplet.
27.oktobra sam poslao 430 € na Zvonkin bankovni racun.
Otprilike pocetkom novembra Zvonko je javio da je dobio lovu i da je poslao stripove.

Odmah mi se pojavila sumnja a sad malo opsirnije sta me navelo da posumnjam u iskrenost ove zavrzlame.


Kad sam pitao Zvonka da mi skenira koji strip da vidim ocuvanost,Zvonko je rekao da mora da ide do komsije posto on nema scaner da to uradi.
Dobio sam par slicica i bio sam veoma zadovoljan,sta je ovde sumnjivo?
Kad je Zvonko rekao da je poslao stripove bili su uslikani digitalnim aparatom (iako Zvonko nije imao digitalac)
Bas taj dan sastali su se u Tuzli A Hodzic,dcarapo2 i vjerovatno Sain T.

Ponovo mi se javila sumnja posto je dcarapo2 ljubitelj stripova od Zagora a bas Zvonko je prodao starije primjerke Zagora na aukcijama.

Ovim sam posumnjao u A Hodzic-a da je povezan zajedno sa Zvonkom u ovu igricu.

Kada je A Hodzic otvorio topic u vezi sastanka u Tuzli bile su slike A Hodzic-a i dcarapa2 upravo dan poslije kada je meni Zvonko rekao da je poslao stripove.Takodje vjerujem da je upravo A Hodzic slikao zajedno sa Zvonkom ovu kolekciju.

Onda je Sain T u nekom topicu obratio se A Hodzicu da pozdravi Zvonka i da ce se raspitati u vezi njegovog prijatelja.
Ova recenica govori da se ove osobe odlicno poznaju iako kada sam upitao Zvonka da li je ko znao da je poslao stripove odgovorio je da samo on i njegova zena.

Pitao sam ga da li poznaje A Hodzica,Zvonko je odgovorio da ga je A Hodzic zvao u vezi ovih stripova ali da je ponudio dosta manje od mene pa je zbog toga odlucio prodati meni stripove.

Dosta sumnjiva izjava ako vec Sain T pozdravlja Zvonka preko A Hodzica


Idemo dalje sa sumnjivim stvarima:prosle su 3-4 sedmice od kada je Zvonko rekao da je poslao stripove od stripova ni traga ni glasa.
Ipak dolazi neki mali paketic iz Bosne i to preporuceno,uzimam ga otvorim u njemu prazan CD,paket je poslat iz Fojnice.
Cudno je sto na paketicu nije bilo ko je poslao ovo smece,takodje bila je nepotpuna adresa pisalo je moje ime prezime ali nije bilo ime grada onda je pisalo Velika Britanija pa prekrizeno,Skotska pa prekrizeno i na kraju Svedska.


Pitao sam Zvonka da li zna u vezi ovog ,,smeca,, rekao je da ne zna .
Naveo sam mu da jedino on u Bosni zna ovu adresu pa bas cudno da je pisalo na tom preporucenom paketicu adresa na koju narucujem stripove.

Zvonko je isao navodno na postu pocetkom decembra da prijavi nestanak paketakada sam trazio da mi posalje kopiju uplatnice i prijave vise se nije javio od tada je proslo 10-tak dana.
Naveo sam Zvonku da imam ljude u policiji sa kojim sam povezan familijarnom vezom koji mogu pomoci da se istrazi nestanak paketa.
Samo treba potvrda,nema ni Zvonka ni potvrde

Zanimljivost je da sam sacuvao ovaj prazni cd i poslao ga u Sarajevo u policiju da se malkice pregledaju otisci prstiju,rukopis a ako bude potrebno i dna,upravo sam danas obavijesten da je cd stigao u Sarajevo prije 3 dana.
Bas ce biti interesantno da li ko od navedenih osoba je pipkao cd i pismo.

Imam jos par dokaza u vezi ove zajebancije ali na zalost ne mogu ih iznijeti javno posto pripremam krivicnu prijavu.
Bas mi je interesantno kako ljudi razmisljaju naivno da mogu zajebati nekog za 430 € i da se nece nista desiti,posebno me iznenadjuje da su to familijarni ljudi da riskiraju sigurnost svoje familije na ovako plitak nacin.

Uglavnom svi umijesani u ovo mogu ocekivati da cu na sve moguce nacine istjerati pravdu na cistac i ne samo to trazicu takodje i odstetu koja je puno veca od sume koju sam poslao.
Ovo je samo prva faza koju planiram iako imam jos dvije malo manje prijatne faze da bi rijesio ovaj slucaj.

Za kraj:uopste mi nece biti zao potrositi 10000 € da izvrsim pravdu i licno zadovoljsto u vezi ove prevare.

Porter


Prvo,ti nisi normalan djecko...znas li ti sta znaci ovo sto si napisao....ti javno optuzujes mene i ovu dvojicu momaka(Dcarapo2 i Saint)za umjesanosti sa tim tipom koji je tebe prevario,ili te mozda i nije prevario,jer sam iste te stripove od njega ja htjeo kupiti,otisao mu kuci,pogledao ih,i on je odustao,govoreci da je vec obecao jednom tipu iz Svedske,i da su mu se javljali mnogi,ali da ih je odbio,zbog niske cijene koju su nudili.Licno sam mu ponudio za te stripove 300 eura i on nije zelio pregovarati,jer je kao sto kazem vec te stripove obecao,a sada doznajem da si ti u pitanju....
Drugo,posto vec pripremas tu prijavu,vrlo rado cu se odazvati pozivu,a mislim da ce to isto uraditi i Saint i Dcarapo 2,pa cemo na sudu brale pojasniti o cemu smo se nas trojica dogovarali(Dcarapo2 i Saint se uopste ne poznaju),ali ti to ne zelim ovdje objasnjavati,nego tek kada dodje poziv....
Mislim da ce slicno reci i ova dvojica sto si ih kao i mene optuzio...
Mogu ti samo reci da imas previse bujnu mastu,da nisi normalna osoba,a posto mi otvoreno prijetis,da ti odgovorim,nabijem te na kurac,dodji i ti i ko god zeli pa cemo rascistiti stvari za koje smatras da ja imam veze...a ostatak prepustam policiji,a ako ti mene ne nadjes,naci cu ja tebe nekada,budi siguran u to...
Mene tvoje transakcije oupste ne zanimaju,a ako te neko prevario,jebi njega,meni se ne obracaj,posebno ovako i prijetnjama...
Uostalom ako se ispostavi da ima ijedna osoba na ovom svijetu koju sam ja zajebao u bilo cemu,spreman sam da se povucem sa ovoga sajta,da nikada vise ne dodjem na njega,da odgovaram i nadoknadim stetu svima(ako ih ima)koje sam ja navodno prevario...ovim pozivam sve koji se osjecaju prevarenim s moje strane da javno ovdje iznesu ako su ikada imali sa mnom nesuglasica....pozivam i momke kojima sam prodavao kompletne kolekcije stripova vrijedne i po hiljade eura maraka ili kuna,da kazu kako Adnan Hodzic nije gladan para,mene je momak sit kurac napravio....a ovo se nece zavrsiti na ovome,budi ubjedjen u to...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2004 : 18:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Sada znate da s Zagorom nikad necete daleko stici... Jesl i ti zaurlao AAAAHJYYYAAAKKK poput Duha sa sjekirom kad si shvatio da je Zagor tvoja propast?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2004 : 18:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Sada znate da s Zagorom nikad necete daleko stici... Jesl i ti zaurlao AAAAHJYYYAAAKKK poput Duha sa sjekirom kad si shvatio da je Zagor tvoja propast?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...

Koje cudo! Upravo sam mu to rekao prosle sedmice!

Alene, odvesce te Zagor u propast!

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 18:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Uostalom ako si imao nekog jarana u Bosni,sto nisi isao preko njega i dao mu pare i rekao da ti covjek kupi licno,jer najbolje je licem u lice...tada nema zajebancije....
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 13/12/2004 : 18:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
Merhaba bre puchanstvo,

Porter duboko mi je zao sto ti se to dogodilo.

Radim sa tobom (vrlo si korektan i ugodno je raditi s tobom),zato me nemoj krivo shvatiti u ovih par rijeci sto cu ih sada reci.
Radim i sa Adnanom,ne znam covjeka samo znam da mi je nedavno poslao stripove prije nego sam mu platio i covjek je stvarno fer.

Sa ostalima nisam radio pa nemogu kazati ni rijeci o njima ali za Adnana mogu tvrditi da je ok,pa covjek je otvorio svoj sajt za prodaju stripova pa mislim da je ozbiljan u tome i da mu je to zadnje na pameti sta bi uradio.

Ja se iskreno nadam da Adnan nije u to upleten, a isto tako drago bi mi bilo da istina izidje na vidjelo.

To je moja sugestija na sve.
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 18:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Malicius...hvala ti....i ne samo tebi mnogima sam prodao stripove,koji mi jos uvijek nisu poslali novce,nekima ih dam na vise puta da plate,nekima posaljem besplatno,i nikada nisam imao nikakvih problema ni sa kime...ovo je prvi put da me neki ludak optuzi za nesto,sto nema veze s pamecu....
Covjece,zar mislis da bih svoj rejting dao za tih 400 eura...tada bi mi sva vrata u ovome poslu bila zatvorena....a ovaj posao volim i radim ga od djetinjstva i od kada znam za sebe....to mi je sve u zivotu cemu se radujem....
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 19:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Zdravo Adnane, drago mi je sto si se javio i rijesio ovaj nesporazum, nadam se da ce se i dcarapo2 i Saint javiti, po meni je jedini krivac ovdje taj Zvonko koji je prevario tebe Porteru, a moguce da bi i nekog drugog...

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 13/12/2004 : 19:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
zaista je jebeno to sto ti se dogodilo i veoma mi je drago da imas zivaca da to ganjas do kraja.to ce biti i dobar pokazatelj ostalim lopovima da postoji velika mogucnost da ih uhvate ako se odluce za ovakve zajebancije.
iskreno mislim da adnan nije kriv(ja imam samo pozitivno iskustvo kad je on u pitanju),ali vrijeme ce pokazati ko je kriv a ko nije.

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 13/12/2004 : 19:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"e stvarno i ja neked pretjeran, dva ista texta napisem."





DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 19:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Nikada nikome nisam ostao duzan niti po kojem osnovu....a pokazace se da je tako,a tada bolje ce biti da selis sa sajta Porteru...jer ovo sto si napisao ti daje vizu za to...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2004 : 19:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nemojte se brukati radi nekih 40 eura + ptt ... To samo šteti vašoj kozmickoj vibri...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 19:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Krivac bi trebao odlezati par mjeseci u cuzi i trebao bi posluziti kao "primjer" ostalim lopovima.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.



Kakvih mjeseci, godina ipak su stripovi u pitannju

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 13/12/2004 : 19:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
pa nije bas 40 nego 400...

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 19:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Nemojte se brukati radi nekih 40 eura + ptt ... To samo šteti vašoj kozmickoj vibri...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Krivo si procito, 400 eura!

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 19:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Ha, ha najbolji im je ovaj zadnji...

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 13/12/2004 : 19:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
A sad nešto ozbiljnije....
Porteru, trebaš prvo stvar maksimalno istraziti a onda krenuti u akciju! Svatko je nevin dok se ne dokaze suprotno! Kad budes siguran u upletenost nekog od navedenih (mislim na ove ostale momke) onda mozes pokrenuti medijsku i drugu hajku! Ovo nije mala lova a vjerujem da ces ga/ih ganjati prvenstveno iz principa, casti i dostojanstva! No, prije svega ne smijes prejudicirati stvar vec biti siguran u svoje sumnje tako sto ces ih potkrijepiti dokazima a krenuti moraš od tog Zvonka....

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!

Edited by - dobricina on 13/12/2004 19:55:40
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 13/12/2004 : 19:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Iskreno mislim da gospodin Hodzic nema nikakve veze s tim,jer uziva reputaciju velikog stripofila i još veceg covjeka...

Ali,100% sam siguran da je ovaj tip Zvonko htio uloviti nešto u mutnom uz alibi da je paket izgubljen na putu do Švedske.Em je dobio lovu,em može prodati kolekciju i ostvariti dvosstruki dobitak...ali i gubitak ljudskog dostojanstva.

Zato,Porter,obruši se na njega drvljem i kamenjem,jer ništa drugo nije ni zaslužio.Sretno...i daj se javi u topicu "KOCKANJE",sjecam se da si imao dobre ideje za Europsko prvenstvo... :)

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000