forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 20:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
a gde si bia,kad stalno odgovaras?
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

quote:
Originally posted by crta

care ovo se moze nazvat i tvoj topic ti si stalno tu u toku zbivanja,ha?

voli vas sve jedan tipican bosanac



Ne bas, nije me bilo oko 1 tjedan.

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!



voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 20:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Nisam mogao ici na internet.

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 23/12/2004 : 20:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Nije mi jasno!!! Porter je rekao da su Adnan i Zvonko dve razlicite osobe. Markose, hoces da kazes da je Adnan samo koristio nick "Zvonko", ili da je to ipak samo jedna osoba?


NIje ni meni 100% ko' je (sve) izradio Portera, pošto jednostavno nemam vremena da baš sve procitam unazad...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 20:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Adnane i Zvonko puno ste me naljutili!

Adnane trazio sam od tebe da tvoj zadnji email posaljes samo kod od ukradenih para a ti si se ipak usudio i da me ponovo zaspes sa brdo lazi.
Rekao sam samo kod!

Tvoj zadnji email je email pun lazi,bola,straha.
Ipak molim Dragog Boga i ljude na forumu da ti oproste,dok ti ja necu oprostiti
Ipak si trebao smoci trunkicu hrabrosti i zamoliti me za izvinjenje.
Igrao si cijelo vrijeme neposteno i u tvojim rijecima vidim i posljednju kartu u koju se nadas,jer mislis da ljudi kao ja ne postoje.
Tvoja zadnja karta u koju se uzdas ce ubrzo da padne u vodu i to ce tebi biti veoma cudno.
Ipak lijepo je da nismo svi isti,onda svijet ne bi bio ni zanimljiv ne bi bilo ni tuge ni radosti.
Samo za kraj da ti kazem:nemoj da odgajas svoju djecu na ovaj nacin,posto je sve ljude Bog stvorio i svi smo mi ljudska bica,a kroz stanje i osjecaje koje sada prolazis nisu dostojna ljudskog bica.

Porter
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 20:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
Nadam se da je sada konacno sve gotovo i da mozemo krenuti dalje.
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 20:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Slazem se sa Tomislavom...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 20:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
pridruzujem se...THE END

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 20:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Adnan i Zvonko su ispunili obavezu i vratili ukradene pare!
Zamolio bi osobu koja mi se javila na email u vezi covjeka iz Bosne,da mi posalje adresu i bankovni racun tog covjeka.
Obraticu se preko emaila covjeku koga izuzetno cijenim i postujem da mi pomogne da nadjem jos osobu u Srbiji i Hrvatskoj kojoj cu poslati ostale 2/3 ovih para koje ce na kraju uz Boziju pomoc i pomoc svih dobrih ljudi zavrsiti na pravom mjestu.
Svima se iskreno zahvaljujem na podrsci i pomoci,nisam mogao odgovoriti svima na nacin kojim sa zelio,ali javicu se.
Ide Bozic,nova godina pa je vrijeme da se misli na bolje i ljepse stvari od ove najruznije stvari sto se dogodila i sto ce se dogoditi na ovom forumu.

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 20:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Volio bi da je ovo zadnji post na ovom topicu,pa ako ko trenutno od ljudi koji znaju kako se upotrebljava kljuc u pravo vrijeme zakljucaju ovu ruznu stvar.
Mislim da neki komentari uopste nisu potrebni za sve ovo.

Ubrzo cu otvoriti jedan topic koji ce biti puno svijetliji od ovoga.
Zvace se ,,bijelje od bijele liste,, po mogucnosti volio bi da taj topic zakljucan i da se nalazi u test forumu.
U njemu cu samo opisati ukratko ljude kojim sam iskreno poslao pare.
Nece im biti spomenute adrese ,a kopiju uplatnica cu poslati osobi koja zasluzuje veliko povjereneje,ne zbog razloga sto ta osoba sumnja u mene vec iz razloga ako nekad neko posumnja u moje rijeci i obecanja da ga mogu razuvjeriti.

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 21:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sretan Bozic i Sretna Nova Godina da se svi provedete u zdravlju i veselju

Porter
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000