forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 23/12/2004 : 09:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Kaze jedan moj prijatelj iz Sarajeva da je u Bosni sve toliko relativno da bi i Einstein zablokirao...



quote:
Originally posted by seinfeld

Hehehe ;-), Bosna=m*Tuzla? :-)




Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/12/2004 : 10:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jang

tko je sada u bistvu drpnuo ovih 420 evra? Ipak mi se cini da je to bio Zvonko ali mi smo se svi usmjerili na Adnana. To što je sa drugim nickom bidao svoje stripove i hvalio sam sebe nije cool ali nikome zbog toga nije ništa bilo. Kolika je sad njegova umješanost u ovo sa Zvonkom?



Nisam li lijepo objasnio da je Zvonko takodjer Adnanov alias?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/12/2004 : 10:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sto se tice optuzbe o kleveti, nemojte me zasmijavati. U principu, meni bi to bilo super, jer tad bi onda mogao otici u BH Tel sa sudskim nalogom da mi otkriju s kojeg se telefona netko tog i tog dana u to i to vrijeme spojio na taj i taj njihov modemski ulaz i imao tu i tu IP adresu. To su svi dokazi koji mi trebaju.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 10:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Ispada da je jedini postojeci krivac Adnan Hodzic...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 23/12/2004 : 10:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jang

tko je sada u bistvu drpnuo ovih 420 evra? Ipak mi se cini da je to bio Zvonko ali mi smo se svi usmjerili na Adnana. To što je sa drugim nickom bidao svoje stripove i hvalio sam sebe nije cool ali nikome zbog toga nije ništa bilo. Kolika je sad njegova umješanost u ovo sa Zvonkom?



Nisam li lijepo objasnio da je Zvonko takodjer Adnanov alias?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


nije mi bilo jasno. dakle Adnan je imao i više nickova.
jel tko vec kopirao i shranio onaj njegov popis PZ? Ipak bi bila šteta da ga sada izbriše prije bude izbacen. Da barem forum nešto i profitira s njim

Edited by - jang on 23/12/2004 10:35:43
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 10:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Uopste neces trebati ici do poste!


Porter
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 10:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Jos manje od 5 sati do ultimatuma...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/12/2004 : 10:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

To se u teoriji kaznenog procesnog prava naziva "exceptio veritatis"


Da sam tako rekao, svima bi sve bilo jasno.

quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Daj ljudi prestanite sa tim, kad je trebalo niko se nije javljao ovdje a sada kada je za optuziti Markosa koji nam je svima omogucio ovo druzenje svi se guraju na koji ce mu nacin zagorciti nekakvim bezveznim stvarima.
Silazite sa prave teme a za to je vec bilo upozoreno da ce izbaciti.



Dve stvari:

1) Niko ne optužuje Markosa, vec skrecemo pažnju na eventualne posledice koje bi topic "Otkriveni lopovi" mogao da izazove, jer Bogu hvala nisu svi pravnici, pa ne moraju da znaju. Da to radimo iz najbolje namere, pretpostavljam da nema potrebe posebno naglašavati.

Druga stvar ide na mail, necu da se raspravljam ovde.

quote:
Originally posted by Markos

Sto se tice optuzbe o kleveti, nemojte me zasmijavati. U principu, meni bi to bilo super, jer tad bi onda mogao otici u BH Tel sa sudskim nalogom da mi otkriju s kojeg se telefona netko tog i tog dana u to i to vrijeme spojio na taj i taj njihov modemski ulaz i imao tu i tu IP adresu. To su svi dokazi koji mi trebaju.


OK, ali ja nisam, a verujem ni Valter, pricao konkretno o ovom slucaju, vec uopšte o ideji topica "Otkriveni lopovi".

Enivej, dosta o ovome. Svi su solidno informisani o sitauciji, pa kako god Markos odluci, imace našu podršku (i pravnu, ako treba ;) ).

--
"Tu pensais?! Penser aux autres, ce n'est pas penser a leur place..."
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 23/12/2004 : 10:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Jos manje od 5 sati do ultimatuma...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!


ili da kupiš njegov skoro komplet za 9000kn

ima još puno njegovih aukcija otvorenih-možda bi bilo ok da ih preventivno zakljucate. nije da ima mnogo ponudbi ali....
i stari dobri fume je bidao nizozemskog Texa
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 12:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
tri i po sata do ultimatuma...ja mislim da ce vecina forumasa biti veceras oko 8 na site-u da sazna porterov odgovor i da nece biti moguce ulogovati se od guzve :)))
porteru najjaci si lik...stvarno ces ostati ne zaboravan

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 23/12/2004 : 12:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message
quote:
Originally posted by jang



i stari dobri fume je bidao nizozemskog Texa



Gdje je to? Bas me nesto interesuje...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 23/12/2004 : 12:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
pa idi pod aukcije-imaš gore na vrhu stranice(pored Home, Search, itd.) pa potraži tu aukciju
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 23/12/2004 : 14:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jang

tko je sada u bistvu drpnuo ovih 420 evra? Ipak mi se cini da je to bio Zvonko ali mi smo se svi usmjerili na Adnana. To što je sa drugim nickom bidao svoje stripove i hvalio sam sebe nije cool ali nikome zbog toga nije ništa bilo. Kolika je sad njegova umješanost u ovo sa Zvonkom?



Nisam li lijepo objasnio da je Zvonko takodjer Adnanov alias?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy




Sta ako je Adnan u biti "podvojena licnost" pa nemoze drugacije funkcionirati nego u duplexu ili triplexu???
Usput danas sam dobio strip od Adnana prema dogovoru(nesto smo mjenjali),poslao ga je 20. 12 sto je debelo nakon sto ste ga ocrnili i provalili! Sad ne znam jer sam imao srece ili je ovih 430 eura bilo previse primamljivo.Svaki covjek ima svoju cjenu,nekima je visa,nekima je niza!
Ali ovo s bidanjem na vlastite aukcije-fakat bolesno i odvratno!



Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/12/2004 : 16:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Nije mi jasno!!! Porter je rekao da su Adnan i Zvonko dve razlicite osobe. Markose, hoces da kazes da je Adnan samo koristio nick "Zvonko", ili da je to ipak samo jedna osoba?
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/12/2004 : 17:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Ovo je kao "Fight club". Pitt/Norton :))))

All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/12/2004 : 17:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Nije mi jasno!!! Porter je rekao da su Adnan i Zvonko dve razlicite osobe. Markose, hoces da kazes da je Adnan samo koristio nick "Zvonko", ili da je to ipak samo jedna osoba?

dp procitaj prvo cijeli topic. Adnan i Zvonko su dvije osobe koje su bile u dogovoru, a na forumu je Adnan koristio oba nicka.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 23/12/2004 : 18:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
Adnan i Zvonko su dvije osobe koje su bile u dogovoru, a na forumu je Adnan koristio oba nicka.


to mi ne deluje mnogo logichno. ili je imao saucesnika ili koristi tudj nalog jer je drugi identitet izmislio ali OBE stvari istovremeno?!

bojim se da nam tu IP brojevi nista ne govore jer ako su obojca iz Tuzle (a tvrdi se da jesu) onda je vrlo moguce da koriste istog provajdera - a isti provajder = isti dijapazon dinamickih IP brojeva

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 18:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Jao mi smo neznalice pa ne znamo to sa IP adresama, kako smo se samo prevarili...

Daj ljudi ako vam se neda citati cijeli topic i sve sto je bitno napisano,
bolje je onda i ne pisati komentare samo zato da bi nesto rekao.
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 19:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Ovo je kao "Fight club". Pitt/Norton :))))

All have said their prayers
Invade their nightmares



Znam na sta mislis...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 19:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
covece al se oko ovoga podigla prasina...hoce li itko staviti tacku na i ???

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 19:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Mozda neko stavi tocku na i, sala nemoj zamjerit, volim se saliti.
Ups, ispricavam se...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 19:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
care ovo se moze nazvat i tvoj topic ti si stalno tu u toku zbivanja,ha?

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 20:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Drago mi je da se ovaj topic uskoro zavrsava,zamolio bi Webmastera ili Moderatore da poslije ovih par post-ova sto cu napisati zakljucaju ovaj topic.

Porter
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 20:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
quote:
Originally posted by crta

care ovo se moze nazvat i tvoj topic ti si stalno tu u toku zbivanja,ha?

voli vas sve jedan tipican bosanac



Ne bas, nije me bilo oko 1 tjedan.

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/12/2004 : 20:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ovo mi je prvi put u zivotu da sam se nasao u situaciji da nekog ponizim,ne mogu reci da li mi je drago ili zao posto dok pisem ove rijeci osjecam strasnu ljutnju,umor,razocarenje i bijes.

Porter
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000