forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/12/2004 : 19:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Daj ljudi prestanite sa tim, kad je trebalo niko se nije javljao ovdje a sada kada je za optuziti Markosa koji nam je svima omogucio ovo druzenje svi se guraju na koji ce mu nacin zagorciti nekakvim bezveznim stvarima.
Silazite sa prave teme a za to je vec bilo upozoreno da ce izbaciti.



Oladi malo, nitko ne optuzuje Markosa. Samo razmatramo moguce pravne posljedice postavljanja topica s osobnim podacima osoba koje bi bile oznacene kao lopovi.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/12/2004 : 19:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Hej, idete mi polahko na onu stvar. Pa svima je jasno da su se Zvonko i Adnan dogovorili oko ukradene love. Zvonko je dao Adnanu dozvolu da koristi njegov nick i da mu Porter posalje novac na njegovu kucnu adresu a on je zauzvrat dobio jedan dio kolaca.


Je li mozda i kod Hitlera prvo sud trebao da donese odluku da je kriv za ratne zlocine??? Ovdje je istina jasna.


Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 19:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
smrc,smrc buaaaaaaaaahhhhhhh mozda mi nikada nece vratiti 430 €

Ovaj post samo za raju ispod stola

Porter
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/12/2004 : 19:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

smrc,smrc buaaaaaaaaahhhhhhh mozda mi nikada nece vratiti 430 €

Ovaj post samo za raju ispod stola

Porter



Pozdravljen!

Ne zajebaji se

Lijep pozdrav!
Bojan




Nadam se da te je ovaj post oraspolozio pogotovo ono "pozdravljen" a la markolar,.


"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/12/2004 : 20:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Hej, idete mi polahko na onu stvar. Pa svima je jasno da su se Zvonko i Adnan dogovorili oko ukradene love. Zvonko je dao Adnanu dozvolu da koristi njegov nick i da mu Porter posalje novac na njegovu kucnu adresu a on je zauzvrat dobio jedan dio kolaca.



Tako je,sta jos treba da se dokaze,da Tuzla nema soli mozda?
Ej Zvonko jel znas mozda familiju Mastikosa iz Bukinja???

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 20:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Svim ljudima dobrog srca iskreno zahvaljujem,ali predlozena akcija o sakupljanju para za Portera nece biti potrebna u daljoj buducnosti mozemo pokrenuti akciju napacenom stanovnistvu Bukinja i Tuzle.
Ponovo ponavljam da bi me ta akcija uvrijedila.

Porter
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/12/2004 : 20:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
comprende Porter
povlacim
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 22/12/2004 : 21:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Dr westax nisam uopste ljut zbog 430€ samo sam uvrijedjen,izmaltretiran,izlagan da ne nabrajam sve druge pogrdne rijeci.

Ovo mi je najsladje potrosena lova u mom zivotu iz vise razloga:
1.Forum i sajt ce ojacati a ne oslabiti.
2.Otkriveni su lopovi i svi ostali lopovi ce malkice razmisliti prije nego se upuste u sljedecu avanturu.
3:Pare ce doci u ruke ljudi kojima su stavrno potrebne i kojim ce malkice olaksati tezak zivot.

Porter



Istina. Sve je tocno sto govoris i potpuno te podupirem.
Ovih dana sam ja bio uzasno ljut, kao da se to meni dogodilo.
Sada sam tuzan sto u ovu nasu malu oazu svako toliko upadne neka lopina.

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 21:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

comprende Porter
povlacim






Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 21:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ultimatum za Adnana Hodzica i Zvonka Iveljica!

Jos malo istine za kraj,23.decembra.2004 15.29h (tj.sutra)treba da dobijem email sa kodom na koju cu podignuti ukradenu lovu!

Moje zelje su da taj kod ne dobijem

Obavijesticu sve ljude na forumu oko 20.00 h o rezultatu,tako da polako privodimo kraju(forumski) ovu pricicu.

Porter
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 22/12/2004 : 21:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Svi oni koji su rekli kako je ovo "kriza foruma" i kako je ova tema "kraj jednog lijepog foruma" su totalno pogriješili zakljucak! Ne da ovo nije kraj nego je ova tema pokazala koliko je ustvari jak ovaj forum i koliko pravi clanovi drže jedni do drugih! Iskreno, ponosan sam na cinjenicu da sam i ja clan ove naše strip zajednice!



Pa kriza je definitivno.
Svi ostali topici su pali u drugi plan i svi cekaju kako ce se ovaj slucaj rijesiti.
Dobra strana bilo kakve krize je da ce se sabiti redovi i da ce nakon svega toga forum i njegovi clanovi biti jos jaci.
Tako da ne vidim gdje sam ja to pogrijesio.
Vikic je mlad decko i naravno da se uplasio za forum. To samo znaci koliko mu je stalo do nase male zajednice.

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 22/12/2004 : 22:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Daj ljudi prestanite sa tim, kad je trebalo niko se nije javljao ovdje a sada kada je za optuziti Markosa koji nam je svima omogucio ovo druzenje svi se guraju na koji ce mu nacin zagorciti nekakvim bezveznim stvarima.
Silazite sa prave teme a za to je vec bilo upozoreno da ce izbaciti.



Oladi malo, nitko ne optuzuje Markosa. Samo razmatramo moguce pravne posljedice postavljanja topica s osobnim podacima osoba koje bi bile oznacene kao lopovi.



Ako negovoris za Markosa pa ko je onda stavio te licne podatke o oznacenom lopovu? Duh? Ove dvije recenice gore su ti suprotne. Krivac ze zna i sada nagadanja i pogadanja neka nisu bas koristna i o njemu se radi a ne o nekim pronalascima dokaza.
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 22/12/2004 : 22:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by Gaston

Svi oni koji su rekli kako je ovo "kriza foruma" i kako je ova tema "kraj jednog lijepog foruma" su totalno pogriješili zakljucak! Ne da ovo nije kraj nego je ova tema pokazala koliko je ustvari jak ovaj forum i koliko pravi clanovi drže jedni do drugih! Iskreno, ponosan sam na cinjenicu da sam i ja clan ove naše strip zajednice!



Pa kriza je definitivno.
Svi ostali topici su pali u drugi plan i svi cekaju kako ce se ovaj slucaj rijesiti.
Dobra strana bilo kakve krize je da ce se sabiti redovi i da ce nakon svega toga forum i njegovi clanovi biti jos jaci.
Tako da ne vidim gdje sam ja to pogrijesio.
Vikic je mlad decko i naravno da se uplasio za forum. To samo znaci koliko mu je stalo do nase male zajednice.

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.




ma ja nisam baš bio 100% ozbiljan,malo sam fulao vrijeme za šalu, znam. no ipak, ne trebate svi biti tako ljuti i ozbiljni, najvažnije je da smo otkrili krivca (tj. da ste vi otkrili krivca, još jednom cestitke!), a sad ostalo sve ovisi o zvonku, adnanu i porteru. ja bi recimo više volio da se novci odma vrate pa da završimo s ovim mracnim (ali poucnim) razdobljem foruma, nego da se ovo nastavlja kroz neke tužbe....
još jednom isprike zbog neslane šale
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 22/12/2004 : 22:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Ja sam znao da se salis :o))

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/12/2004 : 22:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka
Ne svida mi se ovo "cipelarenje mrtvaca". globinjo, buraz, ljigavo mi je isticanje ovog "e, i meni je bilo sumnjivo, ova njegova slatkorjecivost", pogotovo sad kad je "babo ruc'o". Po tom bi kriteriju, te grozne slatkorjecivosti, najveceg zla 20. i 21. vijeka , puno nas bilo osumnjiceno za lopovluk, nakon izvjesnog vremena bi Markos zakljucao burzu i aukcije jer se niko ne bi javljao. Ako ti je bio sumnjiv - zašto odmah nisi rekao? Lako je biti general nakon bitke.


cuj,to sam rekao columbu ovo ljeto,znaci ima 3-4 mjeseca,oce reci da sam ga još onda skužio,do tada nije napravio nikakvo sranje,a ovaj topic nisam pratio od pocetka...da sam rekao da je sumnjiv ili nije,nikakve koristi od toga...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/12/2004 : 22:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston
Na kraju, vezano za one komentare tipa "je on, nije on", "stavljam ruku u vatru", "ako on ide idem i ja" i slicno - mogu kazati samo jedno, a to je da ne mogu vjerovati da netko to može napisati!!!


pa o tome ja trubim culo vrime

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 22/12/2004 : 22:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Ja sam znao da se salis :o))

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.




pa znam covjece, ti i ja se kužimo!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/12/2004 : 22:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ma koje zene tracare, mi smo gori od njih pet puta.
Sapunice ne gledamo vjerovatno zato kad bi odgledali 3-4 epizode gledali bi do kraja,
a bilo bi nas sramota priznati. Na jednu zanimljivu temu o stripu jave se 3-4 lika
i topic u najboljem slucaju dogura na 3 stranice.
Ovdje se javilo 30 likova i u roku od 9 dana napunilo se 19 strana topica.
Vidimo se sutra ovdje na istom mjestu nakon istinske ljubavi i vile marije.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/12/2004 : 23:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ma koje zene tracare, mi smo gori od njih pet puta.
Sapunice ne gledamo vjerovatno zato kad bi odgledali 3-4 epizode gledali bi do kraja,
a bilo bi nas sramota priznati. Na jednu zanimljivu temu o stripu jave se 3-4 lika
i topic u najboljem slucaju dogura na 3 stranice.
Ovdje se javilo 30 likova i u roku od 9 dana napunilo se 19 strana topica.
Vidimo se sutra ovdje na istom mjestu nakon istinske ljubavi i vile marije.



E o tome se radi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je bija razog zbog kojeg san jucer onako reagira. Vec godinu dana apeliram na ljude ako nemaju ništa pametno za reci neka se ni ne javljaju. Zar se ne može pouka izvuci citajuc neki topic bez da se komentira, pogotovo što u ovom slucaju 90% ljudi svojim komentarima ne može ništa pomoci.

I napokon se dotaklo teme "stavljam ruku u vatru"... Sve do jednom ljudi, sve do jednom. OK je reci "mislim da nije" ili "ja nemam loših iskustava" ali tvrditi da netko nije nešto uradija samo prebacuje krivicu na drugu stranu. Po tome ispada da je automatski krivac Porter jer ako nije jedan je drugi. Lipo strpljivo cekajmo rezultate "istrage" mjerodavnih i gotovo.

I nisam jucer konkretno mislija niti na jednog clana foruma vec sam samo uzeja za primjer jer baš kako je Dado primjetija, kad se prica o stripovima niti jedan topic ne izgura više od dvi strane. A ako u ostvari par stranica bude to zbog raznoraznih upadica koje totalno skrenu topic sa teme.

I ponavljam, a to možeš procitati i u originalnom postu od jucer, Quote Dr.Westaxovog posta je upotrebljen zbog spominjanja raspada foruma. Da mislim da si ti taj koji buca po forumu ja bi ti to otvoreno i reka a ovako nemaš razloga za brigu. Ja sam ode dovoljno dugo da znam tko je tko. Tako da ni Vikic ne mora brinuti o mom smislu za humor jer se i tu dobro snalazim. Uglavnom, mirno spavajte jer moje kritike nisu bile upucene Vama nego svima, ukljucujuci i mene jer je i meni ovo drugi post na ovom topicu a tu mu nije misto. Ovo moraju riješiti direktno ukljuceni.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/12/2004 : 23:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
I samo nadopuna da se u posljednjem dijelu posta obracam Dr.Westaxu je se on vec jucer osjetija prozvan a to mi nije bila namjera.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 23/12/2004 : 00:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Ma ne osjecam se prozvanim
Samo sam zelio prosiriti i pojasniti o cemu se radilo.

Ne bih rekao da smo gori od baba.
Jednostavno ovaj topic nas je sve okupio oko jedne teme.
Dosta topica meni uopce nije zanimljiva pa se ni ne javljam.
Npr. topic o Zagoru u Italiji ja preskocim, a netko ne.
Ovaj topic nitko ne moze preskociti i zato toliko strana.

Portera za sefa policije!

"Meow" <SPLAT!> "Woof" <SPLAT!> Jeez, it's really raining today.
Go to Top of Page

zveky
New Member



109 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 23/12/2004 : 03:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zveky a Private Message
[quote]Originally posted by Porter

Ultimatum za Adnana Hodzica i Zvonka Iveljica!

Jos malo istine za kraj,23.decembra.2004 15.29h (tj.sutra)treba da dobijem email sa kodom na koju cu podignuti ukradenu lovu!

Moje zelje su da taj kod ne dobijem

Obavijesticu sve ljude na forumu oko 20.00 h o rezultatu,tako da polako privodimo kraju(forumski) ovu pricicu.

Ovo postaje do jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Cijelo vrijeme sam se trudio da ne dajem neki komentar na ovu temu,ali vise ne mogu izdrzati!
Mislim...topic je tuga i zalost jer ovo sto se dogadja je katastrofa!Nadam se da ce krivci definitivno biti otkriveni i da ce se ova agonija zavrsiti,ali jedan dio mene uziva u ovom "stripu"
Sve mi se cini da citamo zadnju epizodu,jedva cekam kraj!
Pozdrav svima na forumu i ljudi nemoj te se medjusobno svadjati nego pustimo glavne junake da zavrse stvar!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/12/2004 : 05:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Mozda je sve ovo namestaljka koju su unapred dogovorili Porter i Adnan kako bi nas sve malo zabavili
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 23/12/2004 : 06:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Mozda je sve ovo namestaljka koju su unapred dogovorili Porter i Adnan kako bi nas sve malo zabavili

To ne bi bilo strasno.Imali bi samo dvadesetak magaraca na forumu i to je to

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/12/2004 : 07:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by Gaston

Svi oni koji su rekli kako je ovo "kriza foruma" i kako je ova tema "kraj jednog lijepog foruma" su totalno pogriješili zakljucak! Ne da ovo nije kraj nego je ova tema pokazala koliko je ustvari jak ovaj forum i koliko pravi clanovi drže jedni do drugih! Iskreno, ponosan sam na cinjenicu da sam i ja clan ove naše strip zajednice!



Pa kriza je definitivno.
Svi ostali topici su pali u drugi plan i svi cekaju kako ce se ovaj slucaj rijesiti.



Možda slabo pratiš ostale topice.



And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000