forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex Willer- WILD WEST SHOW
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 14/02/2005 : 17:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by jang

hm. ako se ne varam januar pripada NN, dakle novi tex bi trebao biti vec u februaru, jer ovaj zadnji je trebao pasti decembra

po toj logici bi sada trebala izaci dva MM i dva M Noa jer u decembru nisu izasli. Iduci Tex ce najvjerovatnije izaci u martu.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich


vidjet cemo kako ce biti sa NN. tek smo 11. a Berni je vec izbacio Zagora,ZE,DD i Texa. ja sam optimista

Berni nikada u jednom mjesecu nije izdao Texa i NN zajedno a ne vjerujem da ce prekinuti tu tradiciju

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich



Da se ne svadate ovaj mjesec nece izaci nit Nathan nit Tex.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 14/02/2005 : 17:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Trenutne? To mu je bila forma prije 8 godina. Sad je jos gori.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Daleko najgori crtac Texa. Možda cak najgori u cijelom Bonelli stafu.
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 14/02/2005 : 17:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by Markos

Trenutne? To mu je bila forma prije 8 godina. Sad je jos gori.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Daleko najgori crtac Texa. Možda cak najgori u cijelom Bonelli stafu.



Bio je solidan nekad davno, ali sada je pošo k vragu. Opcenito, cini mi se da je Bonelli previše tolerantan prema starim crtacima, kojima dopušta da objave bilo što, bez obzira na ocigledan pad kvalitete.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/02/2005 : 18:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Usput, dali netko zna u kojojem je broju u ZS izasao prvi susret Texa s Uciteljem?


ZS 957 Cetiri smrtne presude i ZS 958 Genije zla

Orginali: 309 Acqua alla gola od 44 stranice... i 310 La minaccia invisibile
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/02/2005 : 18:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
jel to letteri crta "wild west show"? pitam jer taj broj texa jos nije izasao u bih. a ako ga zaista crta letteri, preskocit cu tu epizodu, jer i meni je on jedan od najgorih crtaca. isto kao sto gamba usere extra epizode kod zagora, tako i letteri kod texa. prije mi nije toliko smetao, ali u zadnjih 7-8 godina vise nemogu smisliti njegov crtez.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 15/02/2005 : 08:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Ne pretjerujte sad o Letteriju. OK, nije više na nekadašnjoj razini, ali u drugim serijama ima desetine lošijih crtaca. Neke od najlegendarnijih epizoda Texa - El Morisco/Kamen smrti, Diablero, epizoda o Luceru - su bas Leterrijeve.

Meni je recimo Donatelli puno lošiji od Letterija.



** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Bullzeye
Starting Member

20 Posts

Member since 02/02/2005

Posted - 15/02/2005 : 10:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bullzeye a Private Message
Meni je Letteri sasvim u redu, nije baš u rangu najvecih majstora ali je sigurno bolji od mnogih precijenjenih "umjetnika". I sad u poodmakloj dobi crta dosta korektno, volio bih vidjeti neke hvaljene crtace koji su i u cvijetu mladosti imali probleme s anatomijom kako ce crtati u osamdesetoj...
Texova ekipa je inace puna ljudi preko 70 godina koji rade vrlo dobro, Ticci, Ortiz, Marcello, Fusco su sve ljudi u godinama koji rade mahom vrlo solidno i jedva da pokazuju poodmaklu dob.
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 16/02/2005 : 14:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Ljudi, napali ste Letterija k'o da je ratni zlocinac.
Slažem se s Thommom, covjek je napravio nekoliko mitskih epizoda i nakon njih mi uvijek paše. Hajde, recimo da ima odredeni pad u kvaliteti, ali da sad to baš ništa ne valja...nije istina.
Puno gori mi je Fusco kod kojeg Tex i Carson izgledaju kao da su iz preše ispali, mali, krivonogi, nikakvi...
Moj omiljeni crtac je Nicolo.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/02/2005 : 21:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
fernando fusco je izmislio crtez za letterija... nije dostojno uopce ga dovodit u isti kontekst sa letterijem
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 17/02/2005 : 09:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Nicolo? Prvi put cujem da je on nekome najbolji, iako i meni nije tako los. Istina, citao sam samo onu pricu kad je Tex u zatvoru, koju je, mislim, recenzirao D.J.

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 17/02/2005 : 09:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Tiger, što sve imaš od talijanskih originala Texa, ako se smije znati?

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 17/02/2005 : 12:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

fernando fusco je izmislio crtez za letterija... nije dostojno uopce ga dovodit u isti kontekst sa letterijem



Ja se ne postavljam kao super strucni autoritet za teoriju i praksu stripa. Samo govorim što mi se svida, a što ne.
Fusca ne volim.
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 17/02/2005 : 12:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Nicolo? Prvi put cujem da je on nekome najbolji, iako i meni nije tako los. Istina, citao sam samo onu pricu kad je Tex u zatvoru, koju je, mislim, recenzirao D.J.

** Thommo was here! **



Meni se Nicolo jako svida; sjajan mi je njegov macho-Tex, a i Carsona je sjajno "pogodio".
Osim ove price s texom u zatvoru nacrtao je recimo "Pakao u Rober Cityju" s pripadajucim brojevima ispred, zatim onu u kojoj Tex i Carson raskrinkavaju šverc oružja rijekom (a prethodno su zamalo poginuli u bazenu za štavljenje koža) - mislim da je to u ZS dvaput izašlo...pa Tiranin na ostrvu, Covek na žeravici (jedna od mojih najdražih epizoda ever)... i još dosta toga što nije objavljeno u ZS-u.
Koristim priliku pitati nekoga tko zna (Markos? je li Nicolo još živ?
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 17/02/2005 : 12:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Tiger, što sve imaš od talijanskih originala Texa, ako se smije znati?

** Thommo was here! **



Pa, nemam puno.
Nakon što sam kompletirao ZS i LMS Texa bacio sam se na originale.
Za sada 60-65 komada, ali kada me put nanese u Italiju pripremam pokolj svog novcanika.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/02/2005 : 13:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Tiger Jack

Puno gori mi je Fusco kod kojeg Tex i Carson izgledaju kao da su iz preše ispali, mali, krivonogi, nikakvi...


Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 17/02/2005 : 13:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
quote:
Originally posted by Tiger Jack
Koristim priliku pitati nekoga tko zna (Markos?) je li Nicolo još živ?



Evo, sam sebi odgovaram:
Erio Nicolo preminuo je 27.2.1983.
R.I.P.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/02/2005 : 13:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Da Nicolo je na zalost umro.
Pakao u Robber Cityju mi je jedna od najdrazih epizoda.
Prosle godine sam bas mislio uzeti jednu tablu iz tog stripa, nisu bile skupe...
Ako ove godine budu tamo uzet cu jednu sigurno.
Steta sto smo mi na zalost dosta njegovih epizoda preskocili i propustili.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 17/02/2005 : 13:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Ne pretjerujte sad o Letteriju. OK, nije više na nekadašnjoj razini, ali u drugim serijama ima desetine lošijih crtaca. Neke od najlegendarnijih epizoda Texa - El Morisco/Kamen smrti, Diablero, epizoda o Luceru - su bas Leterrijeve.

Meni je recimo Donatelli puno lošiji od Letterija.



** Thommo was here! **



Hear, hear. Necu nista reci o ovome danas, ali epizode kao sto su prva prica o kamenu smrti ili Krug smrti/Teksova pravda... tako ja zamisljam Texa.

"Ja sam malo puk'o, znate, zivim kraj azotare i nocu ne mogu da spavam ako malo ne popijem"
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 17/02/2005 : 14:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Same with me, Witchblade. I jedini pravi El Morisco mi je Letterijev.

Nego, Tiger, što je s onom obecanom recenzijom za Giolittijev Tex?!

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 17/02/2005 : 15:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Rekao sam da ce se pojaviti prije nego Bernard izbaci na tržište sljedecega Texa. Ponudio sam i okladu (jedno toceno). Bernard se nije javio. Ponuda stoji...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/02/2005 : 23:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Steta sto smo mi na zalost dosta njegovih epizoda preskocili i propustili.


nikad nije kasno

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 17/02/2005 : 23:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Lijepo je vidjeti da Vas ima jos dosta ljubitelja Texa i starog dobrog Divljeg Zapada!
Stalno imam osjecaj da vecina ovdje dise u nekom SF-Horrorovskom,nadri- misticnom ,superherojskom ozracju!
Ja sam vise klasicar i volim Gary Cooperovske muskarcine s pljucom ,konjem i prasinom u grlu!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 18/02/2005 : 13:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Lijepo je vidjeti da Vas ima jos dosta ljubitelja Texa i starog dobrog Divljeg Zapada!
Stalno imam osjecaj da vecina ovdje dise u nekom SF-Horrorovskom,nadri- misticnom ,superherojskom ozracju!
Ja sam vise klasicar i volim Gary Cooperovske muskarcine s pljucom ,konjem i prasinom u grlu!



Onda smo vec dvojica takvih.
P.S. Da samo vidiš kako bi Tex polupao pi... ovim Super, Spider...i ostalim -manovima!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 18/02/2005 : 15:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
sve je to divno i krasno, ali letteri je bljak :)
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 18/02/2005 : 16:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Bar smo trojica, i više...

** Thommo was here! **
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000