forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex Willer- WILD WEST SHOW
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 18/02/2005 : 17:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Tiger Jack

Rekao sam da ce se pojaviti prije nego Bernard izbaci na tržište sljedecega Texa. Ponudio sam i okladu (jedno toceno). Bernard se nije javio. Ponuda stoji...



Ne javlja se kad zna da ce izgubiti. Sram ga bilo!
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 18/02/2005 : 19:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Trenutne? To mu je bila forma prije 8 godina. Sad je jos gori.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Letteri mi nikada nije bio odlican, ali je prosao...
A sada

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/02/2005 : 20:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
meni je letteri pojam texa. sta vam konkretno smeta na njegovom crtezu? detalji.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 19/02/2005 : 16:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
sta smeta? puno toga, al dovoljno je da kazem u pet rijeci da ne bi sad potrosio redove i redove na njegov crtez jer nije vrijedno, dakle SUVISE JEDNOSTAVAN I RUZAN CRTEZ. eto pet rijeci koliko sam i obecao :)
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/02/2005 : 17:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
a sta je to suvise jednostavno i ruzno na crtezu? detalji.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 19/02/2005 : 19:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
kako bi rekli, ima ono nešto loše.

Tupac Shakur - RIP
Go to Top of Page

Bullzeye
Starting Member

20 Posts

Member since 02/02/2005

Posted - 19/02/2005 : 20:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bullzeye a Private Message
Osnovni problem je, mislim, u cinjenici da se ljudi cesto ponašaju kao da je Tex poceo s brojem 1 Slobodne Dalmacije i da je sve prije toga sranje, pa tako i crtaci-veterani kao što su Letteri i Galep... Tome je prije svega kriv Dnevnik koji je forsirao neke pretpotopne epizode iz pedesetih i šezdesetih dok su se autori još ucili zanatu, cime smo ostali zakinuti za epizode izmedu talijanskog broja 100 i 200 koji su prema vecini talijanskih fanova onaj pravi Tex (pogledajte uostalom listu najboljih epizoda na uBC-u). Letteri je dao golemi obol u tim epizodama, i meni on znaci isto što i Ferri i Donatelli militantnim Zagorovim fanovima. Dobro, malo se pokvario u odnosu na sedamdesete i osamdesete, ali još uvijek mi je njegov crtež korektan i šarmantan...
Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 20/02/2005 : 05:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Kakvih sve ima crtaca meni je Letteri sasvim OK, jedan solidan crtac, ni najbolji, ni najgori.
Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 20/02/2005 : 05:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
quote:
Originally posted by Tiger Jack
P.S. Da samo vidiš kako bi Tex polupao pi... ovim Super, Spider...i ostalim -manovima!




S ovim se apsolutno slažem, uvijek sam maštao o crossoverima izmedu Bonelli mafije contra DC/Marvel superherojcina. Nije da ne volim procitati i tu superherojštinu, ali western je western, još i danas meni najdraži žanr. U usporedbi s ovim DC/Marvel -manovima Tex je prava macho-muškarcina, totalna faca. Jedino bi se iz tog svijeta US industrije stripova možda divlji barbarin Conan mogao nositi s njim, ali i on bi popušio.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 20/02/2005 : 14:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

meni je letteri pojam texa. sta vam konkretno smeta na njegovom crtezu? detalji.



Meni je Galep pojam Texa, a što se tice Letterija možda sam malo pretjerao kad sam rekao da je najgori u cijelom Bonelliju al jednostavno mi se ne svida. Sve su mu face iste, praznina crteža, asimetricnost koja ga je uvijek krasila.
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 20/02/2005 : 14:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
ma i galep i latteri su proslost. to je nostalgija kao ferri kod zagora sad. kvalitet je opao do bola, ali zbog prijasnjih zasluga, jos ih drze.

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/02/2005 : 14:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Galep ne crta Texa od broja 400. Jel bejaše cak i upokojen?

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 20/02/2005 : 14:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
aha, umro crtajuci. bio je stvarno mator, nazivio se i nacrtao...

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/02/2005 : 17:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
aurelio gallepini je leonardo za letterija. letteri crta kao neki pocetnik, bez ikakve kompleksnosti crteza, a da ne govorimo o detaljima koji su za njega misaoni pojam.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 20/02/2005 : 17:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Letteri i Galep su držali Texa dok je njegov koncept bio potpuno drukciji. Ruku na srce, Nizzi je od Texa ucinio ovo što je on danas. Meni je osobno Fusco najbolji Tex crtac, Galepov crtež mi je bio li-la, da bi se u njegovim zadnjim uratcima skroz srozao. Letteri je dio stare garde na odlasku.

Jedino se ne slažem da su oni za Texa što je Ferri za Zagora. Ferri je za mene i dalje pojam.
Go to Top of Page

Bullzeye
Starting Member

20 Posts

Member since 02/02/2005

Posted - 20/02/2005 : 20:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bullzeye a Private Message
Ferri kao neki super crtac je mit, bajka za malu djecu, on je tu negdje s Letterijem, dakle može biti neciji sentimentalni favorit i niko ne može poreci da nije svladao zanat, ali od neke svjetske klase je ipak prilicno daleko. Iz Bonellija su ze mene vrhunski crtaci Villa, Civitelli, Brindisi, De Angelis i Dante Bastianoni, eventualno Ticci iz starije ekipe.

I da, Galep je umro sa 75 godina, što i nije neka duboka starost, pogotovo za Talijana koji se hranio tjesteninom, maslinovim uljem i crnim vinom.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/02/2005 : 23:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Bullzeye

Ferri kao neki super crtac je mit, bajka za malu djecu, on je tu negdje s Letterijem, dakle može biti neciji sentimentalni favorit i niko ne može poreci da nije svladao zanat, ali od neke svjetske klase je ipak prilicno daleko.



zaista je blago receno SRAMOTA dovoditi letterija u istu ravan sa jednom crtackom INSTITUCIJOM kao sto je ferri! nemam rijeci za nešto ovakvo, jedino rijeci osude za ovakvu vrstu komparacije!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/02/2005 : 01:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Bullzeye

Ferri kao neki super crtac je mit, bajka za malu djecu, on je tu negdje s Letterijem, dakle može biti neciji sentimentalni favorit i niko ne može poreci da nije svladao zanat, ali od neke svjetske klase je ipak prilicno daleko.


marihuana ili kemija

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 21/02/2005 : 11:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

aurelio gallepini je leonardo za letterija. letteri crta kao neki pocetnik, bez ikakve kompleksnosti crteza, a da ne govorimo o detaljima koji su za njega misaoni pojam.

Sto ti trebaju ovakva bezvezna istrcavanja? Ja i ti se recimo NIKAD ne bi slozili oko ukusa o crtacima, a za tvoj sud o Letteriju me bas briga!

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 21/02/2005 : 11:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Svi smo mi Letteri!
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 21/02/2005 : 13:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Noi tutti siamo Letteri!

"Ja sam malo puk'o, znate, zivim kraj azotare i nocu ne mogu da spavam ako malo ne popijem"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 21/02/2005 : 13:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
[/quote]Sto ti trebaju ovakva bezvezna istrcavanja? Ja i ti se recimo NIKAD ne bi slozili oko ukusa o crtacima, a za tvoj sud o Letteriju me bas briga!

** Thommo was here! **
[/quote]

ako nisi u stanju da ležerno ucestvujes u forumskoj debati i da cuješ i druga mišljena (koja uzgred NE MORAJU da budu identicna tvojim) onda ovo zaista nije mjesto za tebe, a što se tice tih tzv. "bezveznih istrcvanja", dovoljno je procitati to što si napisao, pa da bude jasno ko "bezveze istrcava". ali u jednom se zaista slažemo, a to je da se nikad necemo složiti oko letterija.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 21/02/2005 : 13:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Tutti leggiamo il Tex!!

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 21/02/2005 : 14:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Ti sigurno neces odlucivati gdje je meni mjesto. Ali u pravu si, rasprava je bespotrebna, samo me smeta kad netko s neba pa u rebra ispali "crta kao neki pocetnik, bez ikakve kompleksnosti crteza", a bez nekih argumenata, osim "ja mislim...", "meni je..." i sl.

Ako si ti neki slikar, umjetnik, likovni kriticar ili slicno, pa kazes koju pametnu o svemu tome, svaka cast, prvi cu ti reci da postujem i tvoje misljenje. Postujem ga i ovako, jer - sto ljudi, sto ukusa!

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1650 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 21/02/2005 : 14:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by Bullzeye

je prije svega kriv Dnevnik koji je forsirao neke pretpotopne epizode iz pedesetih i šezdesetih dok su se autori još ucili zanatu, cime smo ostali zakinuti za epizode izmedu talijanskog broja 100 i 200 koji su prema vecini talijanskih fanova onaj pravi Tex (pogledajte uostalom listu najboljih epizoda na uBC-u).


Pošto nisam video na www.stripovi.com (a ako nema ovde, nema nigde drugde ) usporedni popis Teksa, da li neko zna koje epizode kod nas nisu uopšte objavljene?
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000