forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Q7 u MC ...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 02/02/2005 : 10:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
quote:
Originally posted by BOC

Kuki & Tico: "Fist Cosmetic" - a smijeha. Fora s pivicom je za past sa stola. Neka nam Tico isporuci i koju dužu epizodu.


boze sacuvaj! obje krace epizode Fista su mi OK. sigurno zabavnije od ovog Biukovog stripa, ali ona duza epizoda! jao, jada i bijede. neka se oni samo drze kratke forme.
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 02/02/2005 : 20:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Witchblade

Umm, BOC... "ono drugo antipaticno stvorenje" koje lako dodje do hrane je glavni junak i zove se Frank. Drugi lik, koji nastrada na kraju, zove se Manhog...

Manhog inace nastrada u svakoj epizodi u kojoj se pojavi, na razne bolesne nacine.

a, osim toga, covjek-svinja je gad. Frank je legenda. Frank jednostavnoscu rjesava sve probleme u svijetu koji razumije, a manhog je izgubljen i ne kopca kako svijet oko njega funkcionira. medjutim, uvijek pokusava Franku nesto ukrasti, zaraditi na tudjoj nesreci, podvaliti...

sacekaj jos ponesto Franka, pa ces vjerojatno promjeniti misljenje tko je dobar a tko los. ili uopce - da li je netko dobar ili los ili se svi samo ponasaju u skladu sa svojom prirodom :-)



Ono whatever ljudi... Ja sudim po onom što sam vidio, a zasad navijam za ono svinjoliko stvorenje!

vir gana selebrejt end hev a gud tajm
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 23:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ma samo jedna ric je dovoljna - ToTOTOoooooooooooooo

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 03/02/2005 : 12:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Ovaj Q mi je najbolji do sada. Gimenez: "Profesionalci" su me ovaj put dokrajcili, koji lik - da Alain Delon

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/02/2005 : 13:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Jako dobar Q. Odlican Botesov "Fanie Swart", odlicni Kljunovi... a i zaista je okrutno presjeci Trondheima i sad ti cekaj tri mjeseca na nastavak "Krabara"! :)

and I smelt her burning flesh... her rotting bones... her decay
Go to Top of Page

vladimir
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 21/01/2005

Posted - 03/02/2005 : 21:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vladimir a Private Message
Najbolji Q dosad!!!
Go to Top of Page

vladimir
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 21/01/2005

Posted - 03/02/2005 : 21:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vladimir a Private Message
Eh da, anegdota!
Sjedimo kod frenda, listamo, prvo uvijek citam Lavrica i ja se pocnem cijepat od smijeha i krene strip od ruke do ruke, svi se cijepaju, a svaki novi smijeh evocira svima njihovo oduševljenje, svi urlamo od smijeha u jednom trenutku.
Predivno!
Strip prevails!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/02/2005 : 23:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
U Vukovaru ga jos nema.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/02/2005 : 23:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Meni je apsolutno najveca fora ona pasica ispod uvodnika, kad onog lika pokupi kamion cistoce. Macan je bio svjedok moje histericne provale smijeha. Vidi se da je Splico to radio. :-)

Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000