forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nathan Never??
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 25/02/2005 : 10:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Nece biti, Sejo...

"SNIKT!"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 12:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Možda Seja zna nešto što mi ne znamo.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 25/02/2005 : 14:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Mozda Sejo zna nesto sto ni Bernard ne zna.

"SNIKT!"
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 25/02/2005 : 14:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
mozda se Sejo ipak samo zabunio;-))
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/02/2005 : 16:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A mozda je Ludens kupio Strip Agenta (ko Koka Kola Vlasinsku rosu), pa cemo citati MM specilalac na leto. Ja verovatno sa Rosom u jednoj, a MMom u drugoj ruci...:)))

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/02/2005 : 20:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
pa dobro ljudi....mislim stvarno!!!
zaboli me za kritike i pohvale izdavanja,izdavanje prepuštam strucnjacima ali...

mene jedino zanima
DA LI KO, I AKO IMA,NEKA MOLIM VAS KAŽE,INFORMACIJE O IZLASKU NOVOG NATHAN NEVER BROJA.KAD CE,ETO,OTPRILIKE IZAC??

samo to bi volio znati,a polemike ostavljam vama...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/02/2005 : 20:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

pa dobro ljudi....mislim stvarno!!!
zaboli me za kritike i pohvale izdavanja,izdavanje prepuštam strucnjacima ali...

mene jedino zanima
DA LI KO, I AKO IMA,NEKA MOLIM VAS KAŽE,INFORMACIJE O IZLASKU NOVOG NATHAN NEVER BROJA.KAD CE,ETO,OTPRILIKE IZAC??

samo to bi volio znati,a polemike ostavljam vama...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



u 3. mj.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/02/2005 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Heh, ovo je stvarno nerazumljivo do kraja.

I nece me nista uvjeriti u suprutno. Kad je neka stvar gotova, javi se kad dolazi. I verovatno se vec od decembra prosle godine znalo, da Nathan dolazi u martu.

Ali ne, trebao nam topic od 4 strana da se dobije neka neoficijelna informacija. Kamoli srece da je ovo poslednji. Suprutno!



Jack the Black.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/02/2005 : 22:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Valjda i ja imam pravo na malu zajebanciju.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 25/02/2005 : 22:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Alo! Stanite malo ljudi! Pa ja sam postavio samo jednostavno pitanje. Da li netko zna što je sa NN pošto ga nema vec duže vrijeme na kioscima? Vratim se nakon par dana na forum jer sam zauzet, a ono 4 strane polemika o tome. Glupo je da se prepirete oko neceg na što ne možete utjecati. Svatko zna svoje, pa tako i Bernard kad je odlucio izgleda preskociti jedan mjesec kod NN. Meni je samo bilo cudno zašto ga nema jer ga volim vrlo rado procitati i bilo bi mi žao da ga više nema. I na kraju topica od 4 strane i 4 dana je odgovor. O.K. Štima. U 3. mjesecu. Kako? Zašto? Cemu? Irrelevant! Bitno je da izade. Da bih volio da ga je više? Sigurno da bi volio. Ali što je tu je. Opet ponavljam. Svatko zna svoje.

Pozdrav svima
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000