forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Abaton, zivlji nego ikad! [ZAGOR medju Srbima]
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/03/2005 : 20:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ima. I to lose odradjena.
Sledeci broj nosi naziv "Ratnice Savane".

Zagor je najveci gej!


Dobro, to znaci da ce biti i DD#7 and beyond


CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7748 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/03/2005 : 21:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ima. I to lose odradjena.
Sledeci broj nosi naziv "Ratnice Savane".

Zagor je najveci gej!




valjda "ratnici savane", a ne ratnice :))
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 14/03/2005 : 21:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by DusMan

Ima. I to lose odradjena.
Sledeci broj nosi naziv "Ratnice Savane".







valjda "ratnici savane", a ne ratnice :))



...taman kad smo svi pomislili da je zagoreli napokon preshao u strejtere...


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.

Edited by - BlekenDekara on 14/03/2005 21:33:38
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/03/2005 : 22:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Zaboravih reci da je u impressumu ovog Abatonovog izdanja, kao clan redakcije, potpisan stanoviti Dejan Predic.


Ma nije valjda... Cudne su to stvari...

--
"Sretan je covjek koji svog gavrana nije izgubio..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/03/2005 : 23:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Znaci to je ipak istina bila, da je dp izdavac!?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/03/2005 : 23:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A u tu pricu ni ja, paranoik, nisam u potpunosti verovao! :)

--
"Sretan je covjek koji svog gavrana nije izgubio..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/03/2005 : 23:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma dobro, svejedno. Mislim da sam to rekao i onda na forumu, ponovit cu opet, nije mi samo jasno zasto bi to netko krio. A pogotovo ne razumijem sto je negativno odgovorio na direktno pitanje, dakle lagao je. Bezveze.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/03/2005 : 01:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Djole, ne zajebavaj... i ne nasedaj na DusManove zelje da bude informativan. Uostalom, ako nesto pise, onda to verovatno svi mogu da procitaju, pa ne vidim zasto moje ime ponovo ulazi u postove koje ostavlja osoba koja se ovde potpisuje kao DusMan. Ako sam ja "Abaton" onda sam verovatno JA NAPISAO SVOJE IME kao clana redakcije, pa me onda zanima zasto bih nekoga lagao da to nisam ja.

Za sad cu se praviti da ne "cujem" DusManove postove, a doticnom molim da mi se jednom "skine sa one stvari". Uostalom o meni i izdavanju stripova smo vec pricali nasiroko, i cak sam zbog DusManovih uvreda (o kojima ne bih sad nasiroko i nadugacko jer cemo uci u sasvim drugu problematiku) krajem jula prosle godine napustio forum i nije me bilo nekoliko meseci. Ukoliko imate zelju da me ne vidjate ovde, ja mogu da odem sa ovog foruma zauvek. Ja se jednostavno trudim da nikome ovde ne smetam niti da nekome boravak ovde cinim nelagodnim, pa ne vidim zasto bih ja tako nesto zasluzio od drugih.

Sto se mene tice, ja sam vlasnik privatnog preduzeca "Infogen d.o.o." u S. Mitrovici gde i zivim i radim. Ako ja budem izdavao stripove, to ce svi na ovom forumu znati jer cu u takvom slucaju zatraziti i moralnu i strucnu pomoc svih koje znam, a posebno onih koji se time vec bave, a izdavac tih stripova bice "InfoGen" a ne neki "Abaton" ili bilo ko treci (iako sumnjam u tako nesto).

Sto se tice pojavljivanja "stanovitog imena" medju imenima koja cine redakciju, verovatno je da neko zna zasto je to tamo napisano, ja to zaista ne znam, i na svakone licno je da mi u tom pogledu veruje ili ne. Bez obzira u kakvu ko istinu verovao, ja samo imam zelju da me niko ne povezuje ni na koji nacin ni sa "Abatonom" ni sa bilo kakvim strip izdavastvom, a svako ima pravo da tu moju zelju postuje ili ne.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/03/2005 : 06:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Dejane ne ljuti se i ne odlazi.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2005 : 11:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
dp, meni je zaista svejedno jesi li ti izdavac ili nisi. Te su price kolale neko vrijeme i iskreno, nisam bas povjerovao da je to tako. Ali sad je tvoje ime u impressumu, i to je vec nesto drugo. Ali u principu, i dalje mi je svejedno, i ne vidim zasto se ljutis. Ljuti se na Abaton ako su ti stavili ime bez razloga, a ne na Dusmana koji je to prenio ovdje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/03/2005 : 14:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Markose, ne ljutim se ja ni na koga, samo molim gorespomenutog ono sto ga vec molim. Kad se on pojavio na ovom forumu pre nekoliko godina, toliko me je izvredjao (vise se i ne secam kako i na koji nacin), da sam napustio forum na neko vreme, i secam se da me je nekololicinom tadasnjih ucesnika (nije nas tad ni bilo tako mnogo kao sada) zamolila da se vratim i ja sam to, naravno, ucinio. Proslog jula je DusMan to ucinio po drugi put, ovaj put mnogo teze i bezobraznije, ali kao sto sam gore napisao, ne bih da ulazim u tu pricu jer je ta prica malo duza i ispricacu ti je nadugacko i nasiroko kad se ti i ja vidimo (zao mi je ustvari sto u Zagrebu nismo stigli ni da se ispricamo kao ljudi).

Nezavisno od toga da li ja izdajem stripove ili sam vlasnik naftne kompanije, ili od toga da li vise volim plavuse sa duzom kosom ili crnke sa kracom, ako ja o tome ne zelim da pricam, kao sto na primer Sejo ne zeli sa Sanijem da prica o veri ili Dado ne zeli sa osobom xy da prica o Hajduku i fudbalu, onda je samo stvar elementarne kulture i najosnovnijeg postovanja prema toj osobi da li cemo takav neciji stav ispostovati.

Ja sam, sticajem okolnosti, bio u izvesnom kontaktu sa nekim ljudima iz mog grada koji su se se interesovali za izdavanje stripova, i interesantno je da sam upravo ja tim ljudima savetovao da pocnu sa Bonelijem, sto se i inace zna i sto sam ja ispricao onima sa kojima sam bio u kontaktu tih dana, i verovatno je to iniciralo price koje su kolale. Ja niti sam vlasnik niti suvlasnik "Abatona", niti znam da li ce oni i sta ce izdavati, i najljudskije molim sve na ovom forumu da me ne dovode ni u kakvu vezu sa "Abatonom" kao ni sa strip izdavastvom. Sto se mene licno tice, ja bih zaista voleo da se bavim izdavastvom, posebno kad je Zagor u pitanju, ali kako stvari stoje, tesko je da cu to docekati u ovom zivotu.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/03/2005 : 14:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
zar vam se ne cini mogucim da u zemlji sa 8 mio stanovnika žive dvojica sa istim imenom i prezimenom. Kladim se da ih ima bar deset
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 15/03/2005 : 21:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Prvo, clan foruma pod nickom ---dp--- laze kao pas!!! Prvi put kad je otisao sa foruma nije otisao mojom krivicom. I on to dobro zna. I sam mi je to jednom rekao. Samo se sad folira, pa kaze da ne moze da se seti zbog cega je otisao, ali zna da sam ja kriv. Koliki mozak moras biti pa da napises takvo nesto!?? Ako ne mozes da se setis necega, onda cuti, a nemoj jesti govna.
Drugo, posto ispadoh glavni krivac za njegove odlaske sa foruma (koji su ucestali), javno se izvinjavam korisniku foruma pod userom ----dp--- zato sto sam iznosio istinu. A ako se on zbog toga osetio uvredjenim mogao je prokomentarisati nesto, a ne navodno otici sa foruma zbog toga. Ja se tom korisniku nisam obratio od posta kad sam ga uvredio.
Trece, sad sam se obratio tom korisniku iskljucivo zato sto sam video da baca ljagu na moj user name na ovom forumu.
Cetvrto, SVE STO SAM URADIO JE DA SAM NAPISAO PODATAK KOJI PISE U NOVOM IZDANJU ZAGORA. Nisam donosio nikakve zakljucke. Nisam nikog napao (ovaj put). Ako to smeta ljudima, necu vise javljati kad izadje neki novi strip.

Nego, Marko, sta bi sa onom "ignore" funkcijom?

Zagor je najveci gej!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/03/2005 : 01:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ne zalim da ulazim u bilo kakav dijalog sa tobom, samo te molim da moje ime i moj nick zaboravis. Sto se tice "lazi" nije mi tesko da u inboxu medju 15000 poruka pronadjem tvoje sa tvojim brojnim izvinjenjima vezanim za moj prvi odlazak sa foruma i molbama da se vratim. Rekavsi ti da ne treba da se osecas krivim imao sam najiskreniju zelju da ti pomognem da se osecas bolje i da ti smanjim osecaj krivice, a ti si to na najgori moguci nacin zloupotrebio.
Pored toga, interesantno je da ja sa ovog foruma, i pored mnogih ponekad i veoma burnih rasprava medju clanovima foruma, nikada nisam odlazio. Ta cinjenica ipak vise govori o tvom ponasanju nego o mojoj potrebi da napustim forum. Konacno, reci koje si napisao u gornjem postu mnogo vise govore o tebi nego o meni. Bas si se uljudno "obratio tom korisniku".
Sto se tice "iznosenja podataka koji negde pisu", pod tako nesto moze da se svede bilo sta.
Stoga te molim da mene i moje ime na svaki nacin ubuduce zaobidjes.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/03/2005 : 01:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Cekaj, nije mi jasno šta ti je kriv Dušman ovde? Da sam ja naleteo na taj podatak (odnosno da trafike na Kalenicu dobijaju Abaton pre trafika u Zemunu), i ja bih ga stavio na forum, pošto moraš proznati da je interesantan, bio ti u to stvarno umešan ili ne. I mnogi drugi bi, bez sumnje. Možda bih ti eventualno pre toga pustio mail, ali to da je neko ko se zove isto kao ti zaposlen u Abatonu bi se pojavilo ovde pre ili kasnije.

Nema to veze sa Dušmanom.

--
"Sretan je covjek koji svog gavrana nije izgubio..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/03/2005 : 04:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Gde sam ja napisao da mi je on za nesto kriv? Samo ga molim da me zaboravi, imam li pravo na to?
Sto se tice razloga za tako nesto, procitaj jos jednom moj gornji post. Uz sve to, nakon sto me je vec dva puta oterao sa foruma, sad jos kaze da lazem kao pas i da jedem *****. Kakav treba da budem prema takvoj osobi? Da joj se nasmejem i kazem hvala? Kako bi se ti osecao na mom mestu, razmisli malo bolje...???
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/03/2005 : 06:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Hajde prestanite se svadjati. Najbolje bi bilo kada bi se neko iz Abatona konacno logirao na ovaj forum pa bi onda svi znali pravu istinu.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 16/03/2005 : 10:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Oh, dear whatever...

Ne zelim da se bakcem sa ovakvim ljudima. A pogotovo nemam potrebu da ostro odgovaram i zapocinjem svadju, sto bas svaki Balkanac koji drzi do sebe uradio.
Nek' svako uziva u ovom forumu, ako moze. Nek' svako cuva za sebe ono sto smatra da ne treba da deli sa drugima.

Nek' svako ima bogat drustven zivot kao ja. Zivot ce biti lepsi.

Zagor je najveci gej!
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 16/03/2005 : 10:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Ima smisla ovo sto Seja govori. Jel' ima na ovom forumu nekog ko je infiltriran u Abaton?

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/03/2005 : 12:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
@dp

Pricao sam o tvom prvom i drugom postu na ovu temu.

Kad svada krene, stvari idu bestraga, pa to je to.



--
"Sretan je covjek koji svog gavrana nije izgubio..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/03/2005 : 14:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
@Djole

Nisam te najbolje razumeo, ali nema veze.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/03/2005 : 14:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nema.

Back on topic, pokupih danas ovog Zagora, i tehnicka obrada nije na nivou prethodnih izdanja. Sken/štampa/štagod su mnoooogo mutniji nego pre.

--
"Sretan je covjek koji svog gavrana nije izgubio..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/03/2005 : 17:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
BTW, ja ga jos uvek nisam kupio, prelistavao sam ga na koisku, ali trenutno nemam novca. Ima dana...
Inace, nisam primetio nikakve razlike u odnosu na prethodne brojeve, mozda nisam dovoljno zagledao...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/03/2005 : 17:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa i sama naslovnica je više puta gora od prethodnih, mutna je da mutnija ne može biti. Ocaj.

--
"Sretan je covjek koji svog gavrana nije izgubio..."
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 16/03/2005 : 18:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Zagor ni ne zasluzuje bolje:)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000